Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ako sa to vezme, asi pred 10 r. ma na schodoch v tržnici na Trnavskom zastavila jedna z praktizujúcich a natlačila mi do tašky 3 "parfumy", aj som ich zaplatila, doma vyhodila, ľudia sa zo zástavky pozerali, volila som menšie zlo uvedomujúc si jej schopnosti, nestálo by to zato. Aj sa mi niektorí na zastávke potom prihovorili. Všetko sa kúpiť nedá. A peniaze boli aj budú.
Vtedy som ešte nevedela, že ide o inkriminované miesto známejšie ako Dóm.[/QUOTE]
Na toto najlepšie reaguje môj muž.Vo svojej dvojmetrovej dôstojnosti-ked mu podajú parfém že zadarmo,tak si ho vezme,vyhlási vážne dakujem a odíde.Ja sa vždy bavím ako za ním utekajú :-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
Tak tu paniku zacni chytat
A zatial nam vysvetli, co ma spolocne retroaktivita s novozavedenou daňou...
:-)) no oni len plnia prianie dôchodcov predsa.A tí chcú švajčiarske zdravotníctvo.Tak sa tam pozreli a zistili,že tam platia zdravotku aj dôchodcovia a deti.Jednoduché :-)))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj Pozri príspevok
A to čo urobil Kaník v 2004 to nebola retroaktivita? Kiska to presne pomenoval - mafiánsky štát.
Presne, KISKA to pomenoval pravdivo. Ako člen pozemkovej mafie má informácie "zvnútra".

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
......................Vo svojej dvojmetrovej dôstojnosti-ked mu podajú parfém že zadarmo,tak si ho vezme,vyhlási vážne dakujem a odíde.Ja sa vždy bavím ako za ním utekajú :-)
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Demokracia naživo v čechách

https://www.facebook.com/CT24.cz/vid...17118415677764
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

veronikasad
kukučka
Volebný program SaS nebudem čítať a neviem či a ako sa zmenil, ale ten pôvodný parádne rozobrala jedna z naj poraďáčiek aj v diskusiách na smečku, ten ich neslávny odvodový bonus.
daj prosím odkaz na tu diskusiu, odvodový bonus dôchodcov ma zaujíma ...
Myslela som ten prvý program, pred rokmi. Bola to ayya.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
kopretinka
bettylou
Toto video vyvracia poveru, že mačka si líha na miesta so zlými geopatogénnymi vplyvmi a pes na miesta s dobrými. Vyzerá to tak, že aj psovi aj mačke ide o pohodlný a mäkký pelech a dáke zóny sú im ukradnuté.

https://www.facebook.com/thepetsstor...34708997273910
To nemôžeš podľa tohoto videa tvrdiť.To boli bábätka vyhodené do odpadu,jasné,že im bola zima.Také malé má byť ešte pri mame,ktorá ich zahrieva.
Test na patogénne zóny sa robí úplne inak.
S dospelým zvieraťom a v priestore,v ktorom je to zviera prvý krát.
Jaké bábätká, to čo máš za video, mne tam ukazuje ako domáce psy vyhadzujú domáce mačky zo svojich psích pelechov, sú to takmer všetko dospelé zvieratá.
Plus príspevok bolo myslený položartovne.
Tak ja neviem,ja som tam mala také video,ako našli v odpadkovom koši na ulici malinké mačiatka .
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
bettylou
kopretinka
bettylou
Toto video vyvracia poveru, že mačka si líha na miesta so zlými geopatogénnymi vplyvmi a pes na miesta s dobrými. Vyzerá to tak, že aj psovi aj mačke ide o pohodlný a mäkký pelech a dáke zóny sú im ukradnuté.

https://www.facebook.com/thepetsstor...34708997273910
To nemôžeš podľa tohoto videa tvrdiť.To boli bábätka vyhodené do odpadu,jasné,že im bola zima.Také malé má byť ešte pri mame,ktorá ich zahrieva.
Test na patogénne zóny sa robí úplne inak.
S dospelým zvieraťom a v priestore,v ktorom je to zviera prvý krát.
Jaké bábätká, to čo máš za video, mne tam ukazuje ako domáce psy vyhadzujú domáce mačky zo svojich psích pelechov, sú to takmer všetko dospelé zvieratá.
Plus príspevok bolo myslený položartovne.
Tak ja neviem,ja som tam mala také video,ako našli v odpadkovom koši na ulici malinké mačiatka .
fuu brutus, také tam nemám
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
tlačidlo win - človek sa furt dačo dozvie

https://tojenapad.dobrenoviny.sk/vie...-tlacidlo-2-2/
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bettylou
tlačidlo win - človek sa furt dačo dozvie
Nie je nad toho nemca - Alzheimera.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

buchač prečo ustavične ňúraš v mojich odpovediach? prečo mi žaluješ na iných? veď si jak 5 ročný chlapec - senilita? ... zablokuj si ma tak, ako som si zablokovala ja teba, ži si svoj život
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avalik
buchač prečo ustavične ňúraš v mojich odpovediach? prečo mi žaluješ na iných? veď si jak 5 ročný chlapec - senilita? ... zablokuj si ma tak, ako som si zablokovala ja teba, ži si svoj život
Nemudruj...založ novú tému o mne.

P.S.:
Odpoveď si dostala po inej linke.
1 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

buchač
avalik
buchač prečo ustavične ňúraš v mojich odpovediach? prečo mi žaluješ na iných? veď si jak 5 ročný chlapec - senilita? ... zablokuj si ma tak, ako som si zablokovala ja teba, ži si svoj život
Nemudruj...založ novú tému o mne.

P.S.:
Odpoveď si dostala po inej linke.
ja neviem kto ťa dnes vytočil a je mi to jedno, neotravuj ma, zablokuj si ma, nečítaj moje príspevky - keby si mi dal neužitočné vtedy, OK ... ale dnes? do 2 mesiace starej témy?
daj sa liečiť
Snímkab.JPG  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avalik
ja neviem kto ťa dnes vytočil a je mi to jedno, neotravuj ma, zablokuj si ma, nečítaj moje príspevky - keby si mi dal neužitočné vtedy, OK ... ale dnes? do 2 mesiace starej témy?
daj sa liečiť
Ten screen je málo...snaž sa viac. Veď vravím, že urob novú tému, vyžaluj sa od srdca, nažaluj aj Richardovi...tam sa ti s radosťou pripojí zopár mudrlantov.

Mňa len tak ľahko niečo nevytočí...a dnes som parádny deň...určite lepší ako ty.
Aj zdravší som ako ty...

P.S.:
...a ozaj...ako je to s tou objektivitou ???
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
...a dnes som parádny deň...
Na pátou kolej! Na pátou.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
..tam sa ti s radosťou pripojí zopár mudrlantov.
podliak
Na..
Prvý sa už ozval.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
avalik
... ale dnes?
Zverejniť súkromnú správu je teda fakt sila.
Fujtajbl...chce sa mi grcať.
Fakt je na mieste otázka, kto je tu chudák...lebo toto je cez čiaru až príliš...je to ešte horšie, ako hociaké silné slovo.
Píča.JPG  
0 2
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

postreh
12573974_1072661919420835_7048963533268352215_n.png  
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

18
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

18
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať