Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bjuty smis
si si istý ?
neschopný argumentovať, len pod..ondivať...ty čomu kraluješ ?
dáš tu jeden moj neslušný príspevok z tých, čo ste zmazali ??

dakujem
Ja nie som korunovaný. A nepleť sa do mojej konverzácie s kvetinkou.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
korela
marjankaj
korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
Zamiešala si sa medzi hnoj, tak sa nediv, že si tak aj dopadla.
Neviem, či to píšeš ironicky alebo ako, môj príspevok bol úplne neutrálny. A stál samostatne.
No v tejto tíme momentálne šéfuje krásavec. Skrátka bola si v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.
Spýtam sa, ty robíš moderátora, keď sa k tomu vyjadruješ, ty si mi ho vymazal? Pretože teraz sem dodatočne niekto "príduvší " nemajúci šajnu o čom bol, si môže pomyslieť o ňom čokoľvek.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Spýtam sa, ty robíš moderátora, keď sa k tomu vyjadruješ, ty si mi ho vymazal? Pretože teraz sem dodatočne niekto "príduvší " nemajúci šajnu o čom bol, si môže pomyslieť o ňom čokoľvek.
No to by mi ešte tak chýbalo. Mne je celá táto debata u prdele.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Nandrolon
Nepotešilo, že fašisti zrejme už hromadne nahlásili video, ktoré som vyššie uverejnil, a teda už je stiahnuté.
Ale na youtube ešte je, takže kto nevidel, nech sa páči.
teba sa strašne páči, ako vás tí cigáni hnali ))
Čítala som správy v mainstreamových médiách o utorkovom proteste „antifašistických bojovníkov“ v Levoči, ktoré organizovali strany pána Kisku a Trubana. A potom som si pozrela video, ktoré koluje internetom.
Vďaka nemu ma zaujalo viacero skutočností, ktoré video „pokojného protestu“ ukázalo.
Okrem pekných transparentov a duchaplných odpovedí na otázky moderátorky, som videla, ako skutočne vyzerajú rasovo diskriminovaní a utláčaní ľudia, ktorí sa protestu zúčastnili.
Zaujalo ma ich pekné oblečenie a moderné mobily, ktoré si pracujúca chudobina na Slovensku často krát nemôže dovoliť, aj keď poctivo pracuje a vytvára hodnoty.
Zaujala ma ich radosť zo života a široké úsmevy s ktorými bojujú proti fašizmu. Fascinovali ma ich hlboké vedomosti nielen o politickej situácii na Slovensku, či o holokauste a fašizme, ale aj súcit s obeťami fašizmu a odhodlanie bojovať proti nemu.
Zaujala ma ich telesná kondícia, ktorú im môžeme my všetci, ktorí pracujeme len tíško závidieť.
A tak nám treba.
Pracujeme, staráme sa o deti, zadlžujeme sa, len aby sme mali kde bývať. Poctivo platíme dane, poplatky, dodržiavame zákony, staráme sa o obydlia a ich okolie, dokonca separujeme odpad a ešte si aj platíme za jeho odvoz. Vozíme sa autobusmi z nákupov, lebo na taxíky nemáme a neobchádzame susedov, či nemajú v záhradách nejaké hospodárske prebytky, alebo staré železo. Nemáme ani len ten čas ísť radostne protestovať, lebo mnohí pracujeme, dokonca aj do toho zahraničia chodíme pracovať a nie využívať sociálne systémy.
Jednoducho sme nepoučiteľní.
Tým, že sa snažíme slušne žiť a pracovať, diskriminujeme tých, ktorí si užívajú slobodu a demokraciu. Aspoň tak to práve teraz vyzerá.
A naše extrémistické správanie spočíva v tom, že chceme slušne a žiť a svojou prácou nútime inú skupinu ľudí, ktorá si užíva výhody slobody a demokracie zarábať na nás a bohatnúť. Snáď sa nedožijeme toho, že aj za to budeme braní na zodpovednosť. Ale Slováci sú už takí, veľkodušní, dobroprajní: „Len si udrite pán veľkomožný, tuto aj z druhej strany“.
A tak premýšľam o tom, ako to vlastne je?
Som aj ja extrémista a fašista, lebo pracujem, dodržiavam zákony, plním si občianske povinnosti a nechcem nič iné, len pokojne a slušne žiť?
Já ti nevím Karle…
https://devana.blog.pravda.sk/2020/0...n=shp_rightbox
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Najbohatší minister (obchodník s textilom a odevami) v stave opilosti posielal číňanov domov, to nie je len také fopa z toho čo slina doniesla na jazyk. V Levoči tiež vyháňali, len to neboli kotlebovci.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
Škoda, nestihol som prečítať... Od včera poobede som tu už nebol, až teraz.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
Nebol samostatný,boli tam citácie ale ja som to nebola,nemám to právo.

korelaVymazané
Dôvod: kopírovanie nevhodného?
bjuty smis
pavol54
KoxXxo
bjuty smis
KoxXxo
bjuty smis
Hej, od seresa
seres neexistuje
Tak kto zadava novinarom dennika n usmernenie?
Redakcia sa riadi etickým kódexom novinára. Na dodržiavanie etického kódexu dohliada redakčná rada, jej aktuálne zloženie je Michal Vašečka (predseda), Martin Bútora, Péter Hunčík, Eva Kováčechová, Michal Kaščák, Michal Meško a Ľudmila Kolesárová.
Prosím, prosím, prosím, napíš že "vesmírni jašteri" vieš ako po tom túži, to ho ukľudní, ešte nikto mu to tu nenapísal (okrem neho samého)
jediný vesmírny jašter, ktorého poznám si ty )) a ty môžeš zadávať akurát tak hnoj do brázdy...tam stačia tvoje schopnosti... kolega tu jasne napísal, že novinári sú usmerňovaní a legitímne sa pýtam kým....a tebe to stačí na to, aby si sa zase zhovadil....
Každé médium má svoju cieľovú skupinu, preto vzniklo, redaktori sú usmerňovaní na redakčných poradách a je na samotnom redaktorovi ako svoj materiál spracuje a pošle do vydania. Ak sa nestotožňuje s líniou média, v ktorom pracuje, je len na ňom, ako z toho vyjde s čistým štítom predovšetkým voči svojmu svedomiu. Napísať sa dá všetko, ide o to, ako to podá. A nemusí z toho vzniknúť ani ryba, ani rak, články môžu byť plne funkčné a zamestnávateľ spokojný.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Teda čo si mám myslieť za zlého kotlebu autobusová doprava v BBSK jazdila, Po poradenskej činnosti drahej právnickej firmy financovanej BBSK, doprava nejde. čím to asi bude?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
Teda čo si mám myslieť za zlého kotlebu autobusová doprava v BBSK jazdila, Po poradenskej činnosti drahej právnickej firmy financovanej BBSK, doprava nejde. čím to asi bude?
Jaaj,tak to je akože celá jeho záslužná činnosť?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Teda čo si mám myslieť za zlého kotlebu autobusová doprava v BBSK jazdila, Po poradenskej činnosti drahej právnickej firmy financovanej BBSK, doprava nejde. čím to asi bude?
Keď vidím toho trasúceho a koktavého deduška Luntera a jeho poloretardovaného syna ako zástupcu, tak mám dosť.
Osobne držím palce SAD-ke. Nech ide tvrdo do toho a nech ľudia konečne vidia, koho si zvolili.
Tí nenažranci nechcú dodržiavať platné zmluvy. Chcú "zožrať" aj prachy, ktoré patria SADke! Teraz sa ukazuje ako Lunterovci "slúžia ľuďom". :-))))))))))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 24.01.20 at 11:34
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
pavol54
Teda čo si mám myslieť za zlého kotlebu autobusová doprava v BBSK jazdila, Po poradenskej činnosti drahej právnickej firmy financovanej BBSK, doprava nejde. čím to asi bude?
Jaaj,tak to je akože celá jeho záslužná činnosť?
Nie celá. Iba časť z nej!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

[QUOTE="kopretinka"]
korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
"Nebol samostatný,boli tam citácie ale ja som to nebola,nemám to právo.
korelaVymazané
Dôvod: kopírovanie nevhodného?"

Ďakujem.
Vo väčšine prípadov sa pri určitom druhu reakcií rozhodnem pre samostatný, tak preto. Išlo o môj omyl.
Keby bol aspoň ten dôvod iný, nedáva zmysel. Môj príspevok som odnikadiaľ neskopírovala.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... domnievam sa, že "kopírovanie" znamená v tomto prípade "citovanie"...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
pavol54
Teda čo si mám myslieť za zlého kotlebu autobusová doprava v BBSK jazdila, Po poradenskej činnosti drahej právnickej firmy financovanej BBSK, doprava nejde. čím to asi bude?
Keď vidím toho trasúceho a koktavého deduška Luntera a jeho poloretardovaného syna ako zástupcu, tak mám dosť.
Osobne držím palce SAD-ke. Nech ide tvrdo do toho a nech ľudia konečne vidia, koho si zvolili.
Tí nenažranci nechcú dodržiavať platné zmluvy. Chcú "zožrať" aj prachy, ktoré patria SADke! Teraz sa ukazuje ako Lunterovci "slúžia ľuďom". :-))))))))))))))))
aha..
a komu tým slúží, ak nie ľudom ?
má byť na strane sad a nie cestujúcich, čo to platia ??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
pavol54
Teda čo si mám myslieť za zlého kotlebu autobusová doprava v BBSK jazdila, Po poradenskej činnosti drahej právnickej firmy financovanej BBSK, doprava nejde. čím to asi bude?
Jaaj,tak to je akože celá jeho záslužná činnosť?
on myslel asi toto :

Okresný súd vo Zvolene medzitýmnym rozsudkom v decembri tohto roka rozhodol, že dodatok o poskytovaní verejnej dopravy medzi bývalým vedením BBSK a Slovenskou autobusovou dopravou Zvolen bol minimálne v časti predĺženia pôvodnej zmluvy o 5 rokov uzatvorený v rozpore so zákonom.

„Kotlebove dodatky“ spochybnilo súčasné vedenie kraja ešte v roku 2018, súd mu teraz dal za pravdu. Súdny spor, do ktorého kraj vstupoval aj preto, aby mal možnosť korektne a zákonne urovnať a nastaviť vzťahy s dopravcom na najbližšie obdobie,
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
kopretinka
pavol54
Teda čo si mám myslieť za zlého kotlebu autobusová doprava v BBSK jazdila, Po poradenskej činnosti drahej právnickej firmy financovanej BBSK, doprava nejde. čím to asi bude?
Jaaj,tak to je akože celá jeho záslužná činnosť?
Nie celá. Iba časť z nej!
V septembri minulého roka Slovenská autobusová doprava Zvolen vyčíslilazálohové platby na rok 2020 vo výške 19,8 milióna eur. Teraz pred pár dňami, teda o 4 mesiace neskôr, zrejme v reakcii na rozsudok, tieto náklady vyčíslili na 34 miliónov eur – teda takmer dvojnásobne vyššie.

a to má podpísať ?

tak si predstavuješ službu luďom ??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V prvom rade si myslím, že starý Lunter by mal už nacvičovať skok do truhly, a nie viesť BBSK k takým výsledkom, ako doviedol svoju vlastnú firmu. Ozaj TOP MANAŽÉR ROKA :-)))))))))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

no vychvalujete tu kotlebu a on to spôsobil.však si o tom aspoň najskôr niečo prečítajte...



Marian Kotleba totiž pred voľbami do vyšších územných celkov a aj pár dní po nich predĺžil platnosť zmlúv so SAD Zvolen a SAD Lučenec.

To bolo podľa Luntera v príkrom rozpore so zákonom a príslušným európskym nariadením o službách vo verejnom záujme v železničnej a cestnej osobnej doprave.

Podľa neho namiesto toho, aby bývalé vedenie kraja pripravilo transparentnú hospodársku súťaž, na základe ktorej by bolo možné uzavrieť nové štandardné zmluvy s platnosťou na desať rokov, uzavreli s dopravcami dodatok. Tým malo dôjsť k predĺženiu platnosti zmlúv o päť rokov, čo je však z pohľadu zákona absolútne neplatné.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
V prvom rade si myslím, že starý Lunter by mal už nacvičovať skok do truhly, a nie viesť BBSK k takým výsledkom, ako doviedol svoju vlastnú firmu. Ozaj TOP MANAŽÉR ROKA :-)))))))))))))))))
nejde ti karta....

https://finstat.sk/30223041
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
V prvom rade si myslím, že starý Lunter by mal už nacvičovať skok do truhly, a nie viesť BBSK k takým výsledkom, ako doviedol svoju vlastnú firmu. Ozaj TOP MANAŽÉR ROKA :-)))))))))))))))))
nejde ti karta....

https://finstat.sk/30223041
Jedna vec sú čísla, druhá vec je vývoj. Okrem toho firma dostala 1,5 mil. nenávratnú dotáciu. A zadĺženosť takmer 84%. Som zvedavý na čísla za rok 2019.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať