Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon,
neviem koľko ja tam u vás tých náckosocanov, čo volia Kotlebu a nechcú nosiť rúško. Tipujem, že nie viac, ako 8 až 10 percent a snáď vedia každý z nich doblbnú jedného až dvoch hlupáčikov. Spolu to je asi tak 20 až 30% chumajov, čo sa odmietli podvoliť "dobrovoľnej" karanténe po testovaní a naďalej roznášajú kovid.
-----------------------------
Ako si vysvetľuješ, že po troch testovaniach ste mali najmenej zamorený región v republike.
Nieje to náhodou práve Matovičova zásluha?
Veď uznaj, že to bol práve jeho geniálny nápad.
A naviac ste to testovanie dostali celkom zadarmo. Inde vo svete to tak nechodí.
Matovič ich vyliečil no nehovor a čím?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
jar88
Nandrolon,
neviem koľko ja tam u vás tých náckosocanov, čo volia Kotlebu a nechcú nosiť rúško. Tipujem, že nie viac, ako 8 až 10 percent a snáď vedia každý z nich doblbnú jedného až dvoch hlupáčikov. Spolu to je asi tak 20 až 30% chumajov, čo sa odmietli podvoliť "dobrovoľnej" karanténe po testovaní a naďalej roznášajú kovid.
-----------------------------
Ako si vysvetľuješ, že po troch testovaniach ste mali najmenej zamorený región v republike.
Nieje to náhodou práve Matovičova zásluha?
Veď uznaj, že to bol práve jeho geniálny nápad.
A naviac ste to testovanie dostali celkom zadarmo. Inde vo svete to tak nechodí.
Matovič ich vyliečil no nehovor a čím?
Bombou, atómovou.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....
Noo, neberiem ti to, a ty si to zober tak. " vrana k vrane sadá "!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Nandrolon,
neviem koľko ja tam u vás tých náckosocanov, čo volia Kotlebu a nechcú nosiť rúško. Tipujem, že nie viac, ako 8 až 10 percent a snáď vedia každý z nich doblbnú jedného až dvoch hlupáčikov. Spolu to je asi tak 20 až 30% chumajov, čo sa odmietli podvoliť "dobrovoľnej" karanténe po testovaní a naďalej roznášajú kovid.
-----------------------------
Ako si vysvetľuješ, že po troch testovaniach ste mali najmenej zamorený región v republike.
Nieje to náhodou práve Matovičova zásluha?
Veď uznaj, že to bol práve jeho geniálny nápad.
A naviac ste to testovanie dostali celkom zadarmo. Inde vo svete to tak nechodí.
Matovič ich vyliečil no nehovor a čím?
Písal som niekde, že ich vyliečil Matovič?
A ty ešte stále nevieš, že na kovid nieje liek?
-----------------------------------
To je choroba, ktorú nám tu roznáša tá Hnusoba, ako hovorí pán Premiér, teda predseda vlády. Chápeš?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
jar88
Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....
Noo, neberiem ti to " vrana k vrane sadá "!
Presne tak sito,
presne ako v latríne. Dúfam že vieš čo je latrína a čo tam na čo padá.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
sito
jar88
Sito, mal by si skutočne zvážiť tu radu čo ti ktosi dal.
Určite to nemyslel v zlom. A ja som si myslel, že si sa naozaj snažil, ale akosi si to nedal.
Sme len ľudia a niekedy aj právom nespokojní, .....
Noo, neberiem ti to " vrana k vrane sadá "!
Presne tak sito,
presne ako v latríne. Dúfam že vieš čo je latrína a čo tam na čo padá.
Dúfaš, dúfaš? Ty vieš, čo je. Ak ju budeš chcieť použiť, uviaž sa ... ale nie za krk ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Přivítání Vladimíra Putina v Arabských emirátech... To nám česká televize ze skromnosti neukáže.
Ale ani slovenská RTVS!
https://www.facebook.com/zdena.harok...49312001767121

Toto keby ukázala slovenská tv, tak skuweného hajzla Naďa by asi yeblo...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
teba je tu škoda
mali by ťa vziať do epidemiologickej komisie
Ty snáď vidíš nejaký dôvod? Po tomto, čo si tu napísal, dúfam, že nemáš nejakú riadiacu funkciu okolo súčasnej epidémie.

"Pôsobíte ako analytik globálnych trendov a ohrození, čo to v preklade znamená?
"Dlhodobo sa venujem ohrozeniam ľudskej civilizácie, čiže trendom environmentálneho, epidemiologického a do istej miery aj ekonomického ohrozenia. .."
... " Ak sa nestane zázrak v podobe, že vláda urobí drastické opatrenia na to, aby boli všetci naši seniori okamžite izolovaní - zásobovaní liekmi a potravinami, ktoré im budú do domovov prinášať v sterilných podmienkach vydezinfikovaní ľudia, najpravdepodobnejšie z armády, pretože ich možno mobilizovať, tak potom dôjde k tomu, že sa časť seniorov hromadne nakazí a naše JIS-ky budú zaplavené ťažko chorými ľuďmi. Vybavenosť našich nemocníc je pravdepodobne nižšia ako v bohatom Lombardsku, čiže v konečnom dôsledku môže byť u nás úmrtnosť vyššia ako tam."...
.
Rodí sa nová vláda, ktorá bude mať, zdá sa, pred sebou obrovskú výzvu. Čo by ste za týchto okolností poradili novonastupujúcemu premiérovi?

"Moja rada znie, aby si našiel schopného, charizmatického, rozhľadeného generála a vymenoval ho za ministra pre zvládnutie epidémie, ktorá sa na nás valí. Lebo to sa už nebude dať zvládnuť bežnými nástrojmi civilnej správy a ja si myslím, že prejdeme do režimu krízového, možno výnimočného stavu, ale nechcem maľovať čerta na stenu. No jednoducho ak táto vláda nemá pohorieť na tejto veci, tak potrebuje mať človeka s veľkou autoritou, organizačnými schopnosťami, schopnosťou rýchlo sa rozhodovať a myslím si, že by ho mali hľadať v armáde, pretože to by mal byť niekoľkohviezdičkový generál."

.

Ako by teda mali reagovať, aby sa podarilo šírenie vírusu spomaliť?
" ... Jedno obrovské zlyhanie je, že ešte začiatkom minulého týždňa chodili deti do škôl. Pritom 500 km od Bratislavy zúri vražedná epidémia, ktorá prišla už aj k nám a my ju potrebujeme zastaviť skôr, než sa rozšíri medzi našimi obyvateľmi a skôr, než sa dostane k našim starým ľuďom. Zatvoriť okamžite školy bolo to najlacnejšie opatrenie, ktoré mohli urobiť. ..."
https://www.cas.sk/clanok/957022/ana...c-vsak-zavazi/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď si spomeniem na začiatok, vláda bola tak neschopná, že nedokázala rýchlo otvoriť štátnu firmu na šitie rúšok. Nechali ľudí napospas, pričom nikto v bežnom obyvateľstve nevedel, ako sa situácia bude vyvíjať.
Kto to tu nedávno spomínal seniorom rúška poštou? Po deviatich mesiacoch?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Přivítání Vladimíra Putina v Arabských emirátech... To nám česká televize ze skromnosti neukáže.
Ale ani slovenská RTVS!
https://www.facebook.com/zdena.harok...49312001767121

Toto keby ukázala slovenská tv, tak skuweného hajzla Naďa by asi yeblo...
Jeho by yeblo aj bez toho.
Arabi ukázali, ako sa robí privítanie... len tá hymna... trochu neboli zohratí....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
Hm...ale všimol si si, že nie sme členmi USA ?
Tak prečo sa naše média toľko unúvajú a obťažujú nás informáciami z USA ?

Vidíš...a tu je to čítanie medzi riadkami.
Predsa Saudi sú najväčší odberatelia zbraní z USA... " Americký prezident Donald Trump prisľúbil Saudskej Arábii, svojmu najbližšiemu blízkovýchodnému spojencovi, že aj napriek nesúhlasu Kongresu jej predá zbrane v hodnote približne ôsmych miliárd dolárov. "
No aj napriek tomu dajú úctu na adekvátnej úrovni aj proťajšku toho smiešneho blondýna s prehadzovačkou.
...a preto aj narážka na skuweného Naďa, ktorý je celý smradľavý od amerického hovna.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nesmraďte tu, baby pečú, teda ja sa chystám. Keď budeš dobrý, dostaneš recept.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Nesmraďte tu, baby pečú, teda ja sa chystám. Keď budeš dobrý, dostaneš recept.
Recept na rozum?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
Hm...ale všimol si si, že nie sme členmi USA ?
Tak prečo sa naše média toľko unúvajú a obťažujú nás informáciami z USA ?

Vidíš...a tu je to čítanie medzi riadkami.
Predsa Saudi sú najväčší odberatelia zbraní z USA... " Americký prezident Donald Trump prisľúbil Saudskej Arábii, svojmu najbližšiemu blízkovýchodnému spojencovi, že aj napriek nesúhlasu Kongresu jej predá zbrane v hodnote približne ôsmych miliárd dolárov. "
No aj napriek tomu dajú úctu na adekvátnej úrovni aj proťajšku toho smiešneho blondýna s prehadzovačkou.
...a preto aj narážka na skuweného Naďa, ktorý je celý smradľavý od amerického hovna.
buchač
bjuty smis
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
Hm...ale všimol si si, že nie sme členmi USA ?
Tak prečo sa naše média toľko unúvajú a obťažujú nás informáciami z USA ?

Vidíš...a tu je to čítanie medzi riadkami.
Predsa Saudi sú najväčší odberatelia zbraní z USA... " Americký prezident Donald Trump prisľúbil Saudskej Arábii, svojmu najbližšiemu blízkovýchodnému spojencovi, že aj napriek nesúhlasu Kongresu jej predá zbrane v hodnote približne ôsmych miliárd dolárov. "
No aj napriek tomu dajú úctu na adekvátnej úrovni aj proťajšku toho smiešneho blondýna s prehadzovačkou.
...a preto aj narážka na skuweného Naďa, ktorý je celý smradľavý od amerického hovna.
a čo si videl v spravách...dokonca aj v čechách ?
donald bol na návšteve v brazilii ?
alebo kde ?

ty vidíš v správach jeho návštevy, ked sa nás to netýka ?
či sa ti to páči, alebo skôr nie sme členmi nato a usa sú náš spojenec....rusi ani náhodou a v novej bezpečnostnej stratégii majú jasne určené miesto
našími spojencami sú nemci, franczúzi, briti
bolo v spávach návšteva merkelovej v sudáne ?
bolo v správach návšteve marcona v korey ?
bola v správach návšteva johnsona v izraeli ??
a to sú naši najbližší spojenci, či už eú, či nato
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a v novej bezpečnostnej stratégii majú jasne určené miesto
Toto si pozorne prečítaj o tzv. " bezpečnostnej stratégii USA a NATO "...
Reportér BBC chcel byť silno múdry...Putin ho dal veľmi rýchlo dole, do patričných medzí.

4 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Video, ktoré sa oplatilo pozrieť, dávam palec hore!
Kde sa na Putina hrabe nejaký pro-USA dôkladne vymletý novinár?
Potom už iba sedel jak č***k.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej parádne ho dal dole....až zabudol spomenuť, ako napadli a ukradli uzemie ukrajine, gruzincom,čo vyvádzajú moldavcom...atd.

ale vidíš, kto chce vedieť, čo má nové diktátor, najde si na nete
nemusia ho do hlavných správ u nás pchať, pokiaľ sa nás to netýka.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať