Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
buchač
bjuty smis
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/20225...-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.
0 4
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
aká moja neobjektivita ??,
a opäť ?
trestné je aj navádzanie na trestný čin
trestné je aj schvalovanie trestného činu

tie kotlebove hovada sa zbadajú.......

akú máš ty objektivitu, ked toto podla teba nie je navádzanie ???

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

môj názor ti môže byť ukradnutý...ale trochu rozmýšľaj čo tu ty píšeš,....aby si nespadal pod to schvalovanie trestného činu navádzania

píšeš :
"
nech si chlapec uvedomí, že prvý prestrelil on...teraz nech chodí so stiahnutou riťou.
Veď Amerika je jeho vzor...tam sa strieľa jedna báseň...už im tam pár politikov odfajčili, dokonca aj prezidenta. "


podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
Ale nie, to ma málo potom poznáš...neschvaľujem tie stupídne statusy.
Ja som skôr názoru.." kto seje vietor, žne búrku "...tak nech si to Naďenko vyžerie dokonale.
Môj názor na neho je známy...považujem za dilina, smradľavý od amerického hovna.

...hm...aké navádzanie ? Ja akože niekoho navádzam na trestný čin ?
Ja schvaľujem trestný čin ?...a to si kde videl ?

------------------------------------------------
Ale pozrime sa aj na inú stránku...a je úplne jedno, že je to Mazurek...pochopil si ?
JE TO ÚPLNE JEDNO...aj on je občan tejto republiky a má rovnaké práva !!!!


Len v týchto dňoch mi bolo doručené uznesenie OOPZ Spišská Belá, podpísané Richardom Grivalským, v ktorom ma informujú, že vyhrážať sa niekomu zabitím alebo znásilnením celej jeho rodiny je legitímny prejav hnevu alebo frustrácie.
https://www.facebook.com/MilanMazure...95788860993852

Takže čo na toto povieš ?
Jeden obyčajný (nie špičkový) advokát by obhájil klienta (ktorému by bolo doručená obsielka ohľadom Naďka) veľmi rýchlo.
Zas tu len papagájuješ, ako Putinov trolko.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

To máš z vlastnej hlavy, či?
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
a v novej bezpečnostnej stratégii majú jasne určené miesto
Toto si pozorne prečítaj o tzv. " bezpečnostnej stratégii USA a NATO "...
Reportér BBC chcel byť silno múdry...Putin ho dal veľmi rýchlo dole, do patričných medzí.

To ako že ho dal dole?
A vraj do patričných medzí.
A čím že prosím ťa?

Veď táral dve na tri, jednoducho papagájoval to, čo je jeho zvykom.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

zaujímavá je 3:ť0 minuta
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Krutá pravda.
Putin nieje to o čom tu toľko papagájujete.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Je to horší zlodej, ako si dokážeš predstaviť.
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Je to horší zlodej, ako si dokážeš predstaviť.
Dlho si tu nebol, bol si na školení alebo v kurze? Vidieť že ti tú palicu poriadne vymyli, možno ťa aj vymydlili
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - 8 nenávistných príspevkov vkuse za sebou. Čo ti tú kuču, ktorú si predal už zbúrali ako cigánsku chajdu, alebo čo si taký degešný?
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny.
fakt by si sa mal snažiť
počúvaj, dobre ti radil....
Faaaaakt, No snažil som sa dať hulenici, atď. atď. atď. atď. ... x krát priliehavú odpoveď na jeho otázky, príspevky, zbytočne. No a v tej téme o značke to už nevydržal a prejavil svoju odbornosť a schopnosť radiť tu na porade. Presne tu radu mi napísal aj v tej téme. Pravdepodobne ju vymazal, aby sa neukazoval v takom svetle pred skôr hosťami na porade ako jej členmi. Ti pozornejší aj vedia o koho sa jedná. A keď ta rada zmizla, tak mi ju napísal do odkazov. Nemám vo zvyku mazať svoje príspevky, nie tak príspevky iných, mazať. A potešilo ma to! Je to dôkaz toho, že mu povolili nervy a klesol, že by až hodne, až hodne hlboko? A ešte ti poviem novinku, pre istotu ma aj v ten deň pekne v správe pozdravil. "Ahoj *****ko" Dám ti tip, možno sa ti osvieti, začne fungovať šedá kôra. Zadaj do vyhľadávania hulenica a napíš niečo aspoň z jedného príspevku.

A k tvojej zaujatosti voči určitej skupine Slovanov a Germánov, či iným rasám. Nejaký kapitalista ti to natĺkol do hlavy. V podstate len na to odpovedáš o tom vypisuješ. No a čo už, už ti to nikto z hlavy nevytlčie, zostane ti to v nej na veky vekov, ámen.

No ale napísal si, že tu máš kamošov na milú prdel. O jednom už viem, jar je to, čoskoro po zime príde. " Vrana k vrane sadá "
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
Poradackú krčmu?
Keby to bolo v krčme, tak Jara88 už z nej vyvážajú polámaného na fúriku.
:-)))))))))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

BXLmiami
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
To by nestačilo, tému. PORADU.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Bjuty, čítaj. či to nie sú ti tvoji ...

https://www.dnes24.sk/kauza-horuceho...demisia-377672
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
sito
bjuty smis
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny.
fakt by si sa mal snažiť
počúvaj, dobre ti radil....
Faaaaakt, No snažil som sa dať hulenici, atď. atď. atď. atď. ... x krát priliehavú odpoveď na jeho otázky, príspevky, zbytočne. No a v tej téme o značke to už nevydržal a prejavil svoju odbornosť a schopnosť radiť tu na porade. Presne tu radu mi napísal aj v tej téme. Pravdepodobne ju vymazal, aby sa neukazoval v takom svetle pred skôr hosťami na porade ako jej členmi. Ti pozornejší aj vedia o koho sa jedná. A keď ta rada zmizla, tak mi ju napísal do odkazov. Nemám vo zvyku mazať svoje príspevky, nie tak príspevky iných, mazať. A potešilo ma to! Je to dôkaz toho, že mu povolili nervy a klesol, že by až hodne, až hodne hlboko? A ešte ti poviem novinku, pre istotu ma aj v ten deň pekne v správe pozdravil. "Ahoj *****ko" Dám ti tip, možno sa ti osvieti, začne fungovať šedá kôra. Zadaj do vyhľadávania hulenica a napíš niečo aspoň z jedného príspevku.

A k tvojej zaujatosti voči určitej skupine Slovanov a Germánov, či iným rasám. Nejaký kapitalista ti to natĺkol do hlavy. V podstate len na to odpovedáš o tom vypisuješ. No a čo už, už ti to nikto z hlavy nevytlčie, zostane ti to v nej na veky vekov, ámen.

No ale napísal si, že tu máš kamošov na milú prdel. O jednom už viem, jar je to, čoskoro po zime príde. " Vrana k vrane sadá "
-
prečo ma obťažuješ so svojími spormi s ostatnými poradákmi ?
čo som tu ja nejaký rozhodca ? to si rieš ty a mňa s tým neotravuj

kde som zaujatý voči slovanom ? kde voči germánom ?iným rasám?
jeden konkrétný príspevok...

kde som písal, že tu mám kámošov plnú prdel ? akurát som sa s teba smial, že si na nete hladáš ..

normálne ťa poprosím, skopíruj tieto tvoje tvrdenia, čo si sem nakydal
alebo iba žeby nie a sito len sprosto klame ?

p.s. ked ti tu zas niekto vulgárne vynadá, tak ma s tým neobťažuj a radšej porozmýšľaj, čo tu vyvádzaš.. ďakujem

a nebude a nebude počúvať dobré rady z odkazov....))
Naposledy upravil bjuty smis : 15.12.20 at 09:00
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
Bjuty, čítaj. či to nie sú ti tvoji ...

https://www.dnes24.sk/kauza-horuceho...demisia-377672
nie...to sú lujziny
a tvoji čo ? kolkých dnes brali )
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
sito
bjuty smis
Vy dvaja ste si nevšimli, že nie sme členom ZSSR ?
Prečo by nás mali s tým obťažovať ??
bjuty, už si sa zobudil? Si nejaký neprebudený, pozadu. Kde to žiješ, že ty nie si členom "ZSSR". No isto už nie si, nemôžeš byť. Ale člen si a riadny.
fakt by si sa mal snažiť
počúvaj, dobre ti radil....
Faaaaakt, No snažil som sa dať hulenici, atď. atď. atď. atď. ... x krát priliehavú odpoveď na jeho otázky, príspevky, zbytočne. No a v tej téme o značke to už nevydržal a prejavil svoju odbornosť a schopnosť radiť tu na porade. Presne tu radu mi napísal aj v tej téme. Pravdepodobne ju vymazal, aby sa neukazoval v takom svetle pred skôr hosťami na porade ako jej členmi. Ti pozornejší aj vedia o koho sa jedná. A keď ta rada zmizla, tak mi ju napísal do odkazov. Nemám vo zvyku mazať svoje príspevky, nie tak príspevky iných, mazať. A potešilo ma to! Je to dôkaz toho, že mu povolili nervy a klesol, že by až hodne, až hodne hlboko? A ešte ti poviem novinku, pre istotu ma aj v ten deň pekne v správe pozdravil. "Ahoj *****ko" Dám ti tip, možno sa ti osvieti, začne fungovať šedá kôra. Zadaj do vyhľadávania hulenica a napíš niečo aspoň z jedného príspevku.

A k tvojej zaujatosti voči určitej skupine Slovanov a Germánov, či iným rasám. Nejaký kapitalista ti to natĺkol do hlavy. V podstate len na to odpovedáš o tom vypisuješ. No a čo už, už ti to nikto z hlavy nevytlčie, zostane ti to v nej na veky vekov, ámen.

No ale napísal si, že tu máš kamošov na milú prdel. O jednom už viem, jar je to, čoskoro po zime príde. " Vrana k vrane sadá "
-
prečo ma obťažuješ so svojími spormi s ostatnými poradákmi ?
čo som tu ja nejaký rozhodca ? to si rieš ty a mňa s tým neotravuj

kde som zaujatý voči slovanom ? kde voči germánom ?iným rasám?
jeden konkrétný príspevok...

kde som písal, že tu mám kámošov plnú prdel ? akurát som sa s teba smial, že si na nete hladáš ..

normálne ťa poprosím, skopíruj tieto tvoje tvrdenia, čo si sem nakydal
alebo iba žeby nie a sito len sprosto klame ?

p.s. ked ti tu zas niekt pred vulgárne vynadá, tak ma s tým neobťažuj. ďakujem

a nebude a nebude počúvať dobré rady z odkazov....))
Ty máš vždy jasnú odpoveď. Prečo? Lebo nečítaš, či čítaš, ale nie s porozumením.

" A k tvojej zaujatosti voči !!! určitej skupine !!! Slovanov a Germánov "
Naposledy upravil sito : 15.12.20 at 09:10
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
A zasa. podľa teba zaujatosť = nenávisť?

A kde boli tí západniari v tridsiatomôsmom? Na čej strane. No dobre adolko, zober si ich, rob si s nimi čo len chceš. Len nech my máme pokoj. Doba bola aká bola. Doba je aká je? Doba aká bude ...

Nuž čo s tebou, ži!
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať