Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia
Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
aj ja si môžem dať do svojho auta koho chcem, ale ak by sa niečo stalo napríklad stopárke tak to bude hradiť vlastník vozidla teda ja ale ak by sa stalo niečo vážne vo vozidle predsedu parlamentu, tej no povedzme slečne tak by to hradil majiteľ vozidla teda MY, všetci iste by to nezosobnil.
Podstatné že na dobrovoľné III. kolo prišlo len cca 15% a malo prísť koľko? To je odraz dobrovoľnosti alebo prinútenia Prečo myslíš že som bol v I. kole a nemusel som? lebo by som bez potvrdenia nemohol vyjsť z domu a odstavil by som výrobu môjho odberateľa.
Inak si lepší alebo aspoň taký dobrý ako boli komunistickí agitátori
jasné že môžeš

ale koho sa má ako predseda parlamentupýtať ?
však sa odborníci jasne vyjadrili, že on sa nikomu nezodpovedá...akurát voličom...

ja píšem o 1. kolo..samozrejme, že tam boli aj takí ako ty
aj ked si myslím, že toho prvého v danej situácii by si sa aj tak zúčastnil ......min. 90 %
ale snád si nemyslíš, že tam bolo 3,6 mil. ludí z prinútenia
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
TI jasne povedala, že testy sú ok

-predseda parlaemtu sa nikoho nemusí pýtať, koho si dá do auta...aj ked je to mafiánské hovado, čo môžu voliť akurát obhajcovia zlodejov ako lujza a jej podobní

-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

mne vôbec nevadí, že hladáte konšpiračné weby
len sa nečudujte, ked ste za blbov potom

ja sa na tom bavím
aj ja si môžem dať do svojho auta koho chcem, ale ak by sa niečo stalo napríklad stopárke tak to bude hradiť vlastník vozidla teda ja ale ak by sa stalo niečo vážne vo vozidle predsedu parlamentu, tej no povedzme slečne tak by to hradil majiteľ vozidla teda MY, všetci iste by to nezosobnil.
Podstatné že na dobrovoľné III. kolo prišlo len cca 15% a malo prísť koľko? To je odraz dobrovoľnosti alebo prinútenia Prečo myslíš že som bol v I. kole a nemusel som? lebo by som bez potvrdenia nemohol vyjsť z domu a odstavil by som výrobu môjho odberateľa.
Inak si lepší alebo aspoň taký dobrý ako boli komunistickí agitátori
jasné že môžeš

ale koho sa má ako predseda parlamentupýtať ?
však sa odborníci jasne vyjadrili, že on sa nikomu nezodpovedá...akurát voličom...

ja píšem o 1. kolo..samozrejme, že tam boli aj takí ako ty
aj ked si myslím, že toho prvého v danej situácii by si sa aj tak zúčastnil ......min. 90 %
ale snád si nemyslíš, že tam bolo 3,6 mil. ludí z prinútenia
percentuálny pomer dobrovoľníkov a donútených bol vyjadrený percentuálnou účasťou na III.kole (percentá tých čo chceli boli znova, percentá tých čo nemuseli nešli)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
bjuty smis
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia
Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"]
pavol54
bjuty smis
nestačí
-sprostosti z konšpiračných webov a ficové klamstvá
..........

ale koho sa má ako predseda parlamentupýtať ?
však sa odborníci jasne vyjadrili, že on sa nikomu nezodpovedá...akurát voličom...

ja píšem o 1. kolo..samozrejme, že tam boli aj takí ako ty
aj ked si myslím, že toho prvého v danej situácii by si sa aj tak zúčastnil ......min. 90 %
ale snád si nemyslíš, že tam bolo 3,6 mil. ludí z prinútenia
percentuálny pomer dobrovoľníkov a donútených bol vyjadrený percentuálnou účasťou na III.kole (percentá tých čo chceli boli znova, percentá tých čo nemuseli nešli)
nie, ani náhodou
3. kola by som sa ani já nezúčastnil...najmä ak by bolo povinné

1. kolo bolo 1. kolo
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia
Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.
možno je to teda tým, že ja sa pohybujem v okruhu inteligentných ludí, ktorí vedia porovnať plusy a mínusy testovania
hovoríme o tom 1. kole, o tej dobe - registruješ to dúfam - a v mojom okolí nebol nik, kto by tam neišiel, aj ked by to len dobrovolne
nik sa nebol ani čipovania, ani neviem čoho

po vyhodnotení 1. kola už u nás 2 . kolo nebolo...keby bolo, na základe výsledkov by išlo 20-30 %...
v prípade, že by to vyhlásil matelko povinne, pod hrozbou sankcií by nešiel takmer nik

1. kolo určite dobrovolné....asi preto, že tu nemáme voličov SMERU termoša a fašistov...

takže ma nemusíš poučovať.......
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia
Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.
Juraj, " si slepý " no isto bude, keď nevie, nevidí s kým píše.

Myslíš, že dokáže pochopiť? Že nasilu? Mne dal, ponúkol dobrovoľnú karanténu. Reku, šaško šašovič, serem na tvoju dobrovoľnú karanténu, a just sa idem dať dobrovoľne otestovať! Ale aj preto, či som, či nie som. A tak nie som, tri krát. Však akože zadarmo, akože pre mňa. Koľko pre neho ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...

však na odberových miestach sa čakalo hodiny a test stal 70.-€
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia
Ale inak v hlavičke všetko v poriadku...???
na rozdiel o tvojej áno
ale argumenty máš nepriestrelné
Fakt mi už choď niekam s tou neobjektívnosťou.

Ak to vezmem matematicky, tak povedzme, že 50% bolo dobrovoľných, ktorí chceli vedieť, ako na to sú...poznám XX takých.
Druhá polovica išli na testovanie, lebo proste museli ísť, lebo inak tie " krásne " opatrenia...nedostal si sa k lekárovi, do obchodu, aj do zamestnania...
Rozumieš tomu ?...MUSELI sa dať testovať !!!

Tak mi tu netvrď chujoviny...zavádzaš jak oči, si slepý alebo ký fras.
možno je to teda tým, že ja sa pohybujem v okruhu inteligentných ludí, ktorí vedia porovnať plusy a mínusy testovania
hovoríme o tom 1. kole, o tej dobe - registruješ to dúfam - a v mojom okolí nebol nik, kto by tam neišiel, aj ked by to len dobrovolne
nik sa nebol ani čipovania, ani neviem čoho

po vyhodnotení 1. kola už u nás 2 . kolo nebolo...keby bolo, na základe výsledkov by išlo 20-30 %...
v prípade, že by to vyhlásil matelko povinne, pod hrozbou sankcií by nešiel takmer nik

1. kolo určite dobrovolné....asi preto, že tu nemáme voličov SMERU termoša a fašistov...

takže ma nemusíš poučovať.......
Ty sa možno pohybuješ, ale množstvo vyjadrení od odborníkov je na videách YT. To,
že tu teraz debatuješ s dvomi ľuďmi ešte neznamená, že ti to každý berie. Nemá zmysel. Ani nikoho neodstavuješ. Odstavuješ sa sám.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
bjuty smis
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...
To môžeš aj bez testovania.
mohol zobrať na testovanie aj kolu aby ju náhodou dôchodcovia v rodine nepili však je pozitívna(ako to urobil ten rakúšan), lenže tá nemá rodné číslo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
ja tiež preto
aby som vedel a hlavne aby som bol zodpovedný k svojmu okoliu...k dôchodcom v rodine...

však na odberových miestach sa čakalo hodiny a test stal 70.-€

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
No neviem? Máš 5 707 príspevkov. A povedal by som, že minimálne v siedmych si nespomenul fica, smer, voccu, fašistov, atď.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...


tu máš niečo s diskusii...aby si nepovedal, že len smer )))

Dnes som mohol rozobrať viacej tém, ktoré ma zdvihli zo stoličky. Napr. ako vie vagabund Lučanský nakloniť nejakými spravodajskými hrami verejnú mienku na svoju stranu. Ako Rtvs pozve do relácie dvoch opozičných politikov Pellegriniho a Sulíka, ktorí vo vzájomnom súzvuku kritizujú vládu. Ale nakoniec som si vybral toho mamľasa Pellegriniho, ktorý zase porozprával neuveriteľné veci. Takže po poriadku.
Pellegrini kritizuje Sulíka, že je vo vláde ako prívesok a jeho slovo nemá žiadnu váhu. Peťko asi zabudol ako keď nastúpil za predsedu vlády, tak predseda parlamentu Danko vyhlásil, že k Pellegrinimu nemá žiadny rešpekt, nie je pre neho partner na diskusiu a on bude rokovať iba s Ficom. Peťko asi zabudol ako s ministerkou zdravotníctva Kálavskou predstavil reformu zdravotníctva a ani jeden poslanec Smeru za ňu nehlasoval. Pellegrini bol síce chvíľu predseda vlády, ale bol nikto.
Pellegrini vyhlásil, že za jeho vlády boli rozpracované všetky zatýkania a aj ich vlastná štátna tajomníčka Jankovská bola zadržaná za bývalej vlády. Že táto vláda na tom nemá žiadnu zásluhu. Asi teda myslí, že vďaka bývalej smeráckej vláde sedia vo väzení smerácki zločinci Kičura, Jankovská, Gašpar, Lučanský, Bodor, Kováčik, Haščák, Kvietik, Makó, sudcovia a ďalší grázli. Toto nebudem ďalej komentovať.
Pellegrini kritizoval, že v lete sa mali zavrieť hranice. K tomu by som mal len jeden postreh. Zavrieť hranice bolo nemysliteľné, to by sa ľudia vzbúrili a Pellegrini to dobre vie. Vláda urobila to, čo mohla. Vyzvala ľudí, aby necestovali na zahraničné dovolenky a ani jeden člen vlády nebol na dovolenke v zahraničí. A čo urobili Pellegrini, Saková, Tomáš? Boli na zahraničnej dovolenke v Chorvátsku.
Pellegrini kritizoval chaos v opatreniach. Podľa mňa je chaos, keď Pellegrini zavedie lockdown, keď je 61 nakazených na celom Slovensku, zavrie všetky obchody a prevádzky bez toho, aby čo i len rozmýšľal o kompenzáciách. Saková k tomu dodá, veď to nie je ich problém, peniaze na to bude hľadať nová vláda. Testovalo sa 200 testami denne na celom Slovensku, ochranné prostriedky si ľudia museli šiť sami doma, lebo jednak neboli k dispozícii a jednak Pellegrini spochybňoval ich nosenie. Štátne hmotné rezervy boli prázdne a ich predseda si za predražené nákupy zbytočných rýchlotestov kupoval byty a zlaté tehličky. Toto je podľa mňa chaos, ale na to si asi nespomína.
Pellegrini nevie rozdiel ani medzi testovaním a očkovaním. Asi 4 krát v relácii povedal, že sme očkovali ľudí.
Pred mesiacom tvrdí, že očkovanie má byť povinné pre rizikovú skupinu ľudí, pred týždňom tvrdí že on očkovanie nebude odporúčať a dnes ho spochybňuje. Čistá schyzofrénia.
Pellegrini vždy príde s riešeniami až po funuse. Mudruje, čo sa malo urobiť pred mesiacom, ale vtedy bol ticho a žiadne riešenia nemal. Keď sa rieši aktuálna situácia, tak vždy je zalezený niekde v diere, nikto ani nevie, že existuje. Z diery vylezie po mesiaci a je najmúdrejší.
Na jednej strane Raší kritizoval vládu že pustila deti na prvom stupni do školy, na druhej strane sa Pellegrini sťažuje, že deti nie sú v škole.
Na jednej strane hovorí o lockdowne a na druhej strane o otváraní reštaurácii.
Na jednej strane hovorí o slabých kompenzáciách, na druhej strane on nikomu nekompenzoval ani euro.
Boh stál pri tebe, Pellegrini, že si po prepuknutí pandémie odchádzal z vlády, lebo taký chaos aký by si tu ty zaviedol svet nevidel.

Reagovať | 180 lifeislife
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="korela"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="buchač"][QUOTE="bjuty smis"]
buchač
bjuty smis
-testovanie bolo úplne ok..došlo 3,6 ,ol ludí
snád si nemyslíš, že z prinútenia

takže ma nemusíš poučovať.......
Ty sa možno pohybuješ, ale množstvo vyjadrení od odborníkov je na videách YT. To,
že tu teraz debatuješ s dvomi ľuďmi ešte neznamená, že ti to každý berie. Nemá zmysel. Ani nikoho neodstavuješ. Odstavuješ sa sám.
ty čo zas blúzniš ?
ja snád potrebujem od teba, alebo niekoho tu uznanie )))))))
hlavne tvoje blabotanie ma vždy zaujme....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
nemám..len treba sem-tam potešiť kámoša v diskusii...)
ty tu máš kamoša v diskusii? nehovor
ajááj..a kolko )

snád si nemyslíš, že by som sa bavil s ňákymi tupcami....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
bjuty, bjuty...fakt nie si komplet...
dalši salva argumentov...názorov,,,úplne si ma teraz presvedčil, že pri 1. kole sme išli nasilu...
Budem sa opakovať, dávať argumenty ? ...kuwa, a na čo ?
Ale inak ? Vcelku si z testovania premostil inde...žeby preto, lebo nemáš argumenty ?

Poznámka k citovanému príspevku.
Či Pelle, či Raši, či ten alebo onen sú v opozícii. Takže nie oni sú na riešenie situácie, na to sú iní. Opozícia je na kritiku a nie na riešenie.
Ale bolo by zaujímavé obrátiť situáciu, teda ak by sa to dalo. Bolo by zaujímavé vidieť, čo by stváral Blázon v parlamente, aké zhromaždenia by organizoval, čo všetko by podnikol...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať