Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
bjuty smis
misoft
Ak sa chcete "nabažiť" - je tu Kilečko 2.
https://podnikatelskecentrum.sk/komp...citajte-si-ho/
A k tomu ďalší "nezmysel" od vládnej garnitúry.
https://podnikatelskecentrum.sk/je-s...noveho-tovaru/
ty sa moc nepúšťaj na tenký lad ))
Veď to vidím - 2x vymazaný príspevok a to som reagoval (výnimočne) na TROLLa jar88. Zdá sa, že je chránený, ako naši "spoluobčania"!.
Tak to napiš ešte raz a ak bude na čo reagovať, rád ti odpoviem.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/O...i-blokator-5G-
Zaujímavé na tom je len jedno.
Prečo sa mladí zhuliči rozhodli ísť cestou ruského názvu produktu a aj použitia azbuky ?
sa tváriš, akoby si nevedel, odkial idú konšpirácie
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
???
máš snád pocit, že sa zastávam vlád smeru ??
naopak...konečne sa ti oči otvárajú
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
Mojko, ty sa vzrušuješ nad 23 000 000€ do vrecák majiteľov ZP?
A vieš, že cez ZP prejde 20 000 000 000 €?
Vieš porovnať tie dve čísla?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
buchač
bjuty smis
po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/O...i-blokator-5G-
Zaujímavé na tom je len jedno.
Prečo sa mladí zhuliči rozhodli ísť cestou ruského názvu produktu a aj použitia azbuky ?
sa tváriš, akoby si nevedel, odkial idú konšpirácie
Ako to práve on nemá vedieť. Veď sedí priamo na prameni.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
???
máš snád pocit, že sa zastávam vlád smeru ??
naopak...konečne sa ti oči otvárajú
Si si istý, že sa mu otvárajú oči a nie čosi iné?
Veď on netuší kde je sever?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Nandrolon
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
To sa pýtaš toho pravého, len čo je pravda.
Veď on má iba kurz podvojného účtovnictva a aj to len rekvalifikačný.
On je odborník v inom. V R A J rýchloopisovanie.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
jar88
misoft
sito
buchač
jar88
buchač
bjuty smis
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/20225...-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.
Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.
Opustili krčmu.
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
Vôbec si to nepochopil (a to je smutné, no u teba asi normálne) - že bol pozitívny, že chodil - to bola jeho vec. Ty si však autorizoval svoj postoj... vraj o jedného menej... koho menej? On SKONAL - a TY ho špiníš, pretože sa už brániť nemôže!
Bol si, teraz si a stále budeš odpad!
O akej jeho veci to zas trepeš.??
Vieš načo nosíme rúško?
Ty ideš poukazovať na môj postoj? Zopakujem ti to aj sto krát. Zas je o jedného menej.
A dobre že neskončil v nemocnici, možno by tam zabral miesto niekomu, koho iný popierač nakazil.
Viac k tomu nemám.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
bjuty smis
Nandrolon
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
To sa pýtaš toho pravého, len čo je pravda.
Veď on má iba kurz podvojného účtovnictva a aj to len rekvalifikačný.
On je odborník v inom. V R A J rýchloopisovanie.
Ty si sa kedy stihol rekvalifikovať z kuchára čiašnika na makroekonóma, finančného analytika a historika?
Pritom si len senilný a nasratý dedko, pri ktorom už ani "svoji" nevydržali.
:-))))))))
Tie kurzy si nechaj pre seberovných s SOUs, ktorí sa na nete chcú pasovať do vysokoodborných pozícií :-)))))))))
PS: dúfam, že druhýkrát si ma už s tým kurzom nepomýliš s tou svojou dcérou, ktorá vykorisťuje mamičky na materskej na zmluvy o polovičnom úväzku... Síce, pochybujem, že niekto s takým "nahovno" genofondom ešte podniká bez dotácií od druhých. Jedine, že by nebola tvoja :-)))
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - moc sa nerúhaj. Kožka bol tvoj rovesník, obidvaja ste tuhí fajčiari, takže zdravotne na tom lepšie nebudeš. Pľúca v prdeli, cievy na tom asi dobre taktiež nebudú, no, radšej by som bol ticho.
Lebo nevieš, kedy v tej beznádejnej situácii môžeš byť ty sám.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88 - moc sa nerúhaj. Kožka bol tvoj rovesník, obidvaja ste tuhí fajčiari, takže zdravotne na tom lepšie nebudeš. Pľúca v prdeli, cievy na tom asi dobre taktiež nebudú, no, radšej by som bol ticho.
Lebo nevieš, kedy v tej beznádejnej situácii môžeš byť ty sám.
Neveriaci sa nikdy nerúha.
Tiež mám tých 66, ale stále ešte neviem chodiť po schodoch. Stále po nich behám (vždy po dva schody naráz). Cievy, kĺby, pľúca a dokonca aj svaly stále pevné. Žiadna skleróza a dokonca aj pamäť celkom ujde.
Takže neviem kedy sa v takej situácii budem nachádzať.
Ak idem niekam von, mám rúško.
Vždy si držím odstup a beriem ohľad na ostatných.
Dokonca si umývam aj ruky.
U nás to všetci tak robíme a nijako nás to neobmedzuje. Mikto sa necíti byť nejako obmedzovaný na slobode.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takých dokonale zdravých sú plne cintoríny :-) Dokonca aj podstatne mladších. Za posledné 2 mesiace som bol na 3 pohreboch:
40r.
68r.
56r.

Ten 68 - úplne zdravý, autonehoda, zlomený väz.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Takých dokonale zdravých sú plne cintoríny :-) Dokonca aj podstatne mladších. Za posledné 2 mesiace som bol na 3 pohreboch:
40r.
68r.
56r.

Ten 68 - úplne zdravý, autonehoda, zlomený väz.
Nechápem, čo to má spoločné so mnou?
Snáď neskapem práve preto, že sa cítim naozaj veľmi dobre.

Ešte ti niečo napíšem.
Mne tá korona vôbec neprekáža. Nijako sa necítim obmedzovaný na svojich právach.
Matovič a jeho správanie je mi doslova sympatické. Presne ako som očakával. Jediné čo mi troška prekáža, je jeho správanie k akože novinárom. Ja by so ich zotrel pri každej hlúpej otázke v ktorej by priamo v otázke naznačovali odpoveď. Medaj bože, ak by sa niekto pokúsil my vložiť do úst niečo, čo som nikdy nepovedal.
Napríklad čosi ako "blekaut". Po vašom blackout, či ako sa to píše.
Rovnako, že niekedy povedal, že si máme vybrať medzi samotným testovaním a lokdovnom.
Skús si spomenúť na tie plošné testovania. Matovič nechal pár dní pred plošným testovaním najskôr domácu karanténu a následne prišlo k testovaniu. Po otestovaní nechal pozitívnych a ostatných členov domácnosti doma v karanténe a negatývnych nechal voľných s podmienkou dodržiavania pandemických opatrení.
Nikdy nepovedal že už nemusia nič dodržiavať, lebo majú potvrdenie (priepustku).
---------------------------------
Som zvedavý, čo bude po vianociach a čo tu bude po novom roku. A čo ešte príde tak 10, 14 dní po novom roku. Teraz je nakazený už aj Pele a možno aj Sulík a uvidíme koľkí ešte budú. Kotleba mal asi len kocovinu po chlaste a nejakých pirulách a tak uvidíme. Myslím, že pozitývne testovaný na koronu nebol.
----------------------------------
A ešte na rovinu.
Čo si myslíš o tom poklese nákazy tam u vás.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...NzJ-ahmIJuOMPw
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

veronikasad
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?
Neviem, možno je to tak. Ale myslím, že dávať do jednej štatistiky dva rozne druhy testov by zákonite skreslilo výsledky.
Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami. Má to však význam, ak sa testuje pár krát za sebou. Opakovane a pravidelne po každých piatich až siedmich dňoch. A to sapoň 3 až 4 krát za sebou.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

jar88
veronikasad
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?
Neviem, možno je to tak. Ale myslím, že dávať do jednej štatistiky dva rozne druhy testov by zákonite skreslilo výsledky.
Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami. Má to však význam, ak sa testuje pár krát za sebou. Opakovane a pravidelne po každých piatich až siedmich dňoch. A to sapoň 3 až 4 krát za sebou.
Suhlasím, ale na Orave neviem z akeho dôvodu sa PCR testy prestali používať. Sledujem tú mapu dlhšie, bolo by naivné myslieť si, že tam sú potvrdené denne 2-3 prípady, niektoré dni žiadne a na ostatnom území SK sú ich desiatky.
A median a počet pozitívnych prípadov pre uvolňovanie opatrení komisia sleduje z PCR testov
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
bjuty smis
Nandrolon
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
))
presne toto som čakal...ale dnes mám čas,tak ti otázku teda zopakujem..:.

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...

a ty ?
to naozaj nevieš prepočítať ?
povieš nám, ako to ovplyvnilo zdravotníctvo ?
To sa pýtaš toho pravého, len čo je pravda.
Veď on má iba kurz podvojného účtovnictva a aj to len rekvalifikačný.
On je odborník v inom. V R A J rýchloopisovanie.
Ja viem...
Ale aj 3 x mu dám šancu...
Teraz už isto odpovie
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

veronikasad
jar88
veronikasad
Pýtaš sa na pokles nákazy na Orave ? Nie je to náhodou tým, že sa tam prestalo testovať PCR-testami a antigenové testy sa do oficialnej štatistiky nedostávajú ?
Neviem, možno je to tak. Ale myslím, že dávať do jednej štatistiky dva rozne druhy testov by zákonite skreslilo výsledky.
Antigenové testy odhalia len tých čo sú už infekční. Teda infikovaní pred viac ako piatimi až štrnástimi dňami. Má to však význam, ak sa testuje pár krát za sebou. Opakovane a pravidelne po každých piatich až siedmich dňoch. A to sapoň 3 až 4 krát za sebou.
Suhlasím, ale na Orave neviem z akeho dôvodu sa PCR testy prestali používať. Sledujem tú mapu dlhšie, bolo by naivné myslieť si, že tam sú potvrdené denne 2-3 prípady, niektoré dni žiadne a na ostatnom území SK sú ich desiatky.
A median a počet pozitívnych prípadov pre uvolňovanie opatrení komisia sleduje z PCR testov
Ale tento týždeň to v jedom z tých okreso suúplo na 45 alebo 46. Týždne predtým to bolo čosi okolo 22 až 34 a to 3 týždne po sebe. Tak neviem.

A ešte jedna drobnosť. Mal som tu návštevu. Na hraniciach dostali tlačivo, že sa majú dostaviť do 3dní na testovanie. Bol som tam s nimi a urobili im antigenový test. Boli negatívne a tak som sa spýtal prečo ich netestujú tým PCR testom. Vraj by ich testovali, ak by mali antigén pozitívny.
Viac som ich nechcel spovedať, boli dosť nepríjemne odmeraní.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Chcel som tým povedať, že aj ak by sa testovalo len tým antigenom, zrejme by každého, kto ho má pozitívny, určite otestovali následne aj PCR testom a pravdepodobne celú jeho domácnosť.
To znamená, aspoň podľa mojej logiky, že jedem pozitívny antigen test, zákonite prinesie ďalšie dva a viac (podľa počtu členov domácnosti) PCR testov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať