Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Ale kukám aj TA3, padla tam tá otázka k úmrtiu a Krajčí už inak vypráva, ohľadne očkovania seniorov.
Ale nie, on už o možných úmrtiach seniorov s chronickými chorobami hovoril. Len si to asi nezachytila. Buďme trocha objektívni.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Ale nie, on už o možných úmrtiach seniorov s chronickými chorobami hovoril. Len si to asi nezachytila. Buďme trocha objektívni.
Asi áno, ale keď otázka padla, tak sa tváril ... že teda je to pre neho pomerne nová informácia. A to pozerám teraz live na TA3.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Ale nie, on už o možných úmrtiach seniorov s chronickými chorobami hovoril. Len si to asi nezachytila. Buďme trocha objektívni.
Asi áno, ale keď otázka padla, tak sa tváril ... že teda je to pre neho pomerne nová informácia. A to pozerám teraz live na TA3.
Tiež pozerám TB. Nevyzerá to ružovo. Ten covid je sviňucha. Robí si s nami čo chce.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Buchač, Buky bol aktívny aj v marci, rovnako ako teraz, len si ho odmietal pozerať. Mimochodom, v tom videu o dobrých správach Bukovský dosť dôrazne hovoril aj o tom, že medzi vysokorizikových patria aj vyliečení onkologickí pacienti, či pacienti v remisii, na rozdiel od Mikasa a Krajčího, ktorí si to nemyslia.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Mimochodom, v tom videu o dobrých správach Bukovský dosť dôrazne hovoril aj o tom, že medzi vysokorizikových patria aj vyliečení onkologickí pacienti, či pacienti v remisii, na rozdiel od Mikasa a Krajčího, ktorí si to nemyslia.
Hehe...zasmiali sa zbrojnoši...
Mikas ? Nenapovedá veľa aj toto ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1n_Mikas
Očuj...myslíš si, že tí dvaja aj myslia ? No...pravdupovediac, nemyslím si to.

Buki nech si trhne...jemu ide hlavne o love.
Buki je aj proti očkovaniu na chrípku. Ja som vyliečený onkopacient...každý rok si nechám pichnúť šlehu, 20 rokov som nemal chrípku.
Moja diabetologička má viac rozumu ako henten buzerant.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
Prvý zosnulý v SK po očkovaní na covid
https://www.ta3.com/clanok/1201596/p...-ochoreni.html
Konšpirátorom stačí prečítať len prvé - zomrel očkovaný proti COVIDu... ostatné sa zamlčí, aby mohli rozvíjať svoje "teórie".
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marjankaj
To je tiež taká informácia ako keď pitvali jedného zastreleného. Bol zasiahnutý dvomi ranami ale tá druhá nebola smrteľná.

.
Si mi pripomenul uspávača hadov (Spišiak)
"Páchateľ........sa zasamovraždil............. dvoma ranami........... prvá bola............smrteľná........
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som sa nikdy nedala zaočkovať proti chrípke, a nemala som ju cca 17 rokov. Až na 12/19 a 02/20 s atypickým priebehom. To už bolo počas volieb. Celý mesiac som nikde nebola, iba jedna cesta v taxi do mesta a z mesta. Tam som ju musela dostať. Boli práve voľby, dala som si priniesť urnu, lebo horúčka ....otázka, či som v karanténe, a mám si dať, keď prídu, pred seba uterák aspoň štvormo.na tvár.
Museli to vedieť, že to tu už je.
Nedala by som sa nikdy na chrípku zaočkovať, pri bratovi netrafili kmeň, skoro zomrel. Mame som zakázala a bola už vo vysokom veku. Jednoducho sme ju "zavreli" doma v exponovanom čase. Mala o všetko postarané. Aj prechádzky boli.
Naposledy upravil korela : 26.01.21 at 19:26
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Do chuja! Furt trepal,že od 8.2 sa nebehne na automat a okresy sa budú riadit podľa toho,aká bude konkrétna situácia.A zrazu to už neplatí!!?? Lebo henten trnavský chuj je posadnutý !!
D P Č. D P Č. D P Č!!!
18:35 - COVID AUTOMAT: Konzílium odborníkov by možno malo prehodnotiť COVID automat, ktorý má na Slovensku platiť od 8. februára. V utorok to vyhlásil premiér Igor Matovič (OĽANO) s tým, že je otázne, či nie je skoro zapínať tento automat.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ja som sa nikdy nedala zaočkovať proti chrípke, a nemala som ju cca 17 rokov. ............
Hehehe.... ja 20 rokov nepoznám lekára.
Má to jednu výhodu: ak exnem, tak aspoň nebudem vedieť na čo? To nech zisťujú potom.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvietoček.... čo sa dá od dilina očakávať? Trpí testmánoiu! Ho*no mu záleží na ľuďoch... stále len to svoje omieľa....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
Do chuja! Furt trepal,že od 8.2 sa nebehne na automat a okresy sa budú riadit podľa toho,aká bude konkrétna situácia.A zrazu to už neplatí!!?? Lebo henten trnavský chuj je posadnutý !!
D P Č. D P Č. D P Č!!!
A to si až teraz zistila? Veď toto robí stále. A nikto netuší, čo zase vymyslí zajtra.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela


Stačí každé video s rozhovorom počúvať pri práci, žiadna strata času.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Konšpirátorom stačí prečítať len prvé - zomrel očkovaný proti COVIDu... ostatné sa zamlčí, aby mohli rozvíjať svoje "teórie".
To je uhol pohľadu, lebo podľa "autorít" zomreli tisíce ľudí na covid ... no a čo, že mali XY chronických ochorení a iných diagnóz, hlavne že zomreli v korona čase.
Tu ma prekvapuje, že vôbec priznali, že k zhoršeniu jeho zdravotného stavu prispeli aj nežiadúce účinky po vakcíne.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A druhá sviňa - Krajčí nechce testovať iba vybrané okresy, ale znova všetky, dokonca nepriamo naznačil, celý rok.
Ja verím, že ešte takých 10 kôl do konca 2021 bude, ak sa niekomu skôr niečo nestane, napr. že porazí Matoviča.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

hííí, bodaj by som minule milión spomenula a nie Grétku ... https://www.kinema.sk/filmova-recenz...vQC46Tc3J1OZw8
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

marjankaj
Veď toto robí stále. A nikto netuší, čo zase vymyslí zajtra.
Toto aj mňa, ale že riadne SE.IE. Už nech sa rozhodnú! Lebo keby som vopred vedela, že stačí aby si moja dcéra plnila povinnú školskú dochádzku cez internet, mohla som 1.11.20 naskočiť so segrou na letadlo z SK, priživovať sa na nej , stráviť predvianočný čas v Mexiku a potom sviatky s nimi... až do jari.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Stačí každé video s rozhovorom počúvať pri práci, žiadna strata času.
No úúúúrčite...dilino zadrie a ja si ešte ublížim.
korela
Ja som sa nikdy nedala zaočkovať proti chrípke, a nemala som ju cca 17 rokov. Až na 12/19 a 02/20 s atypickým priebehom. To už bolo počas volieb. Celý mesiac som nikde nebola,
Nebavíme sa náhodou aj o imunite ???
Predsa nie náhodou aj teraz pacienti s imunodeficitom sa nemusia testovať.

Celý mesiac si nebola nikde ? Nemýliš sa náhodou ? Veď ty si roky päty nevytiahla z domu a nie že mesiac.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Toto je preslov k národu.

Som zodpovedný. Netestujem sa!
0 2
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Niekedy kriticka Orava, Bardejov, Puchov a Nitra su teraz OK, takze testovanie a izolacia odhalenych pomohli.
Kriticka situacia sa presunula do predtym bezpecnej Podunajskej niziny. Dokial nie je dost vakcin, treba chorych stiahnut z obehu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať