Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

On tam dal svoj súkromny účet či nejaký transparentný?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
a ty si z nás najinteligentnejší
preto chodíš každý deň na 6.00 na pánske...

všetko je v tom článku, čo som ti dal vysvetlené
si lakomý platiť si 10 centov na deň za noviny, tak si tu papagájuj ficové konšpirácie...
ja ťa nepresviedčam...
Asi si mal na mysli na "panské".
Lebo rannú procedúru o šiestej na pánskom máva každý deň.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čerstvéééé vydanie!
Asi tak po 6 min. z 8.

TOTO si k NÁM už asi naozaj nemôžu dovoľovať!...

Máte „pozitívny výsledok“, ale žiadne príznaky? Neveríte výsledkom testu a odmietate karanténu? Za porušenie nariadení sa NÁM vyhrážajú, ale pozrite sa, čo povedal Minister zdravotníctva SR na tlačovej besede 22. januára 2021!

3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Uvidíme, aké stanovisko zaujme hlavný odborník na papalášizmus Bjuty smis.
:-))))))))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Neverím vlastným očiam a ušiam.......
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
Prekonaj sa a pozri si to.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

kopretinka
bjuty smis
nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
Prekonaj sa a pozri si to.
tak som sa prekonala ... a veru to tak (aspoň podľa mňa) vyzerá že nám doktor Bukovský mieri do politiky ... a zobral si príklad z jedného "vysokého" politika - a žaluje
No a k tým Ag testom svokra ministra - že normálne sa dajú kúpiť v lekárni (za 12 eur tuším mám ponuku) a keďže sú zdravotníci, môžu si spraviť doma kedy chcú - či? A predpokladám, že svokor je dôchodca, neviem - do práce asi nechodí?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tak ako je to s tým opakovaným testovaním ?

Pozitívne osoby majú možnosť na 16 miestach ísť aj na PCR testovanie

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...h-5zEXSJzzkW2Y
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kopretinka
bjuty smis
nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
Prekonaj sa a pozri si to.
nedá sa
tento trúd , ako aj další miláčikovia korely ako chmelár a ten jej zvukár mi spôsobujú fyzickú nevoľnosť
to isté fico, blaha....max 10- 15 sec...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
bjuty smis
nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
Prekonaj sa a pozri si to.
Načo by si to pozeral, veď on na "brainwashingu" dostal príkazom, čo si má myslieť :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej
ty si taký môj vzor mysliaceho tvora.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Katy a R
kopretinka
bjuty smis
nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
Prekonaj sa a pozri si to.
tak som sa prekonala ... a veru to tak (aspoň podľa mňa) vyzerá že nám doktor Bukovský mieri do politiky ... a zobral si príklad z jedného "vysokého" politika - a žaluje
No a k tým Ag testom svokra ministra - že normálne sa dajú kúpiť v lekárni (za 12 eur tuším mám ponuku) a keďže sú zdravotníci, môžu si spraviť doma kedy chcú - či? A predpokladám, že svokor je dôchodca, neviem - do práce asi nechodí?
Nepovedal,že si kúpil test....a nepovedal,či ostal v karanténe ....a čo s tým má,že do roboty nechodí?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sa tu udrbávam na tom, ako sa poslanec OLANO, vyjadruje o šoférovi, ktorý skoro sejmul jeho dcéru, že je vrah.
Bjuty, choď mu prosím vysvetliť, že vrah je Lipšic a nie tento ožran. A dcéruška nech láskavo dodržiava lockdown, lebo ju fakt ešte niekto môže prejsť.
A tie poznámky, že VODIČ má ďakovať Bohu, že ju nezrazil... To je nepriama vyhrážka? A čo by potom robil ten debil z OĽANO okrem vyplakávania a vybavovania pohrebu???
To on ma ďakovať Pánu Bohu. Toto je len zdvihnutý prst, nabudúce to môže byť iné.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
kopretinka
bjuty smis
nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
Prekonaj sa a pozri si to.
nedá sa
tento trúd , ako aj další miláčikovia korely ako chmelár a ten jej zvukár mi spôsobujú fyzickú nevoľnosť
to isté fico, blaha....max 10- 15 sec...
Čo chceš vlastne od ľudí? Prečo by mali byť mojimi miláčikmi, mojím obľúbeným je niekto úplne iný, ak si ešte na neho neprišiel.
Nech si každý pozerá koho chce, pretože nadobúdam pomaly pocit, že sa prepracujeme s takýmito názormi k jednému programu TV vysielania. U printov detto. A všetko ostatné pôjde na index.
Pre objektívnosť diania by mal človek sledovať čo najširší záber, antipatie bokom.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

kopretinka
Nepovedal,že si kúpil test....a nepovedal,či ostal v karanténe ....a čo s tým má,že do roboty nechodí?
nuž obrátim to - a vari povedal, že si nekúpil test? a vari povedal že nedodržal karanténu? - a keď už musím polopatisticky - tak som to myslela, že ak do roboty nechodí, že sa veľmi s cudzími ľuďmi nestýka - tak ako ostatní dôchodcovia (aspoň ja tak predpokladám) . Samozrejme - sú aj takí, čo zabehnú resp zaletia do Dominikánskej republiky, do Dubaja a pod ..
Ale aby som pravdu povedala - nech si len doktor robí koretešačky, ako uzná za vhodné (veď si mal z koho zobrať príklad
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

Vazeni, vsimli ste si ale inej veci co povedal Krajci pri testovani svokra o nizkom CT33 pouzitom pri PCR teste a aj
tak pozitivnom vysledku ?
Takze tak sa robi pozadovany pocet nakazenych, pomocou hodnoty CT?
Naposledy upravil annova : 30.01.21 at 22:13
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Katy a R
kopretinka
bjuty smis
nijaké, 8 min bukvičáka by som nezvládol
a ja som nekritizoval papalášizmus pampaliniho, ale jeho farizejstvo a pokrytectvo
Prekonaj sa a pozri si to.
tak som sa prekonala ... a veru to tak (aspoň podľa mňa) vyzerá že nám doktor Bukovský mieri do politiky ... a zobral si príklad z jedného "vysokého" politika - a žaluje
No a k tým Ag testom svokra ministra - že normálne sa dajú kúpiť v lekárni (za 12 eur tuším mám ponuku) a keďže sú zdravotníci, môžu si spraviť doma kedy chcú - či? A predpokladám, že svokor je dôchodca, neviem - do práce asi nechodí?
Nepovedal,že si kúpil test....a nepovedal,či ostal v karanténe ....a čo s tým má,že do roboty nechodí?
Povedal, že si urobil test ...

mňa toto zaujalo - tak môže alebo nemôže isť pozitívne testovaný na PCR test ?
https://www.porada.sk/t313812-p847-c...ml#post3182730
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ja čítam, že môže.
Ty si na tom ako ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
Ja čítam, že môže.
Ty si na tom ako ?
v tom článku aj ja, ale nemá byť pozitívne testovaný antigen.testom v karanténe ? Či to nesmie (pod hrozbou pokuty) len isť opakovane na antigenový test ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať