Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
Kuriér má prísť vyzdvihnúť balík. Rozmedzie od 8.00 do 18.30. :-)) Mám pootvorené okno na 1 cm, skáčem ku každému autu, ktoré uberá rýchlosť.
A druhý má prísť s knihou, nie pre mňa.
Hotovo. To bola náhoda, tá istá spoločnosť, jeden vzal, druhý odovzdal.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tweety
Mila123
Tweety
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
Majka, toto je realita na Slovensku...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela ja ked...zavolal,ze uz dolazil...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vymeneny karfač...konec....
Ja milujem ked je nieco.... co kazdy tyden kupujem v akcii.....vsetci kupia...okrem mna....vypredane...vrrr
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
myslel som to ironicky. Za mojej mladosti všetci tvrdili že pri nástupe do služby počítali pištoľky, nie a nie nájsť chybu kde začala chýbať,až jeden, čo si pri vyšetrovaní tak prudko opakovane ľahol na polmetrový 3 cm hrubý kábel že mu navreli klbásy spomenul že ich nikdy nepočítal, len podpísal čo mu strčil odovzdávajúci. Pri skončení vyšetrovania podpísal že nebolo naňho vyvíjané fyzické a psychické násilie. Dnes by z takého materiálu mali teroristi radosť. Ak nie sú dôkazy tak sa zatĺka, zatĺka a zatĺka. Aj na guantanáme je to rovnaké
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
korela
pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo.
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
Tweety
korela
pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo.
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
To áno, zabudol si, že už ďalší minister.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Tweety
korela
pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo.
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
padni komu padni.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Mila123
Tweety
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
ale to musela byť baba, lebo chlapi sa v tom väčšinou nevyznajú kus je kus. viem ako si ch vždy otáčali na trhovisku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
Tweety
korela
pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Doteraz tam nemali bývalého prezidenta PZ a to je už niečo.
bývalých prezidentov čo skoro ak to parlament odhlasuje príde aj bývalý minister
padni komu padni.....
zle skloňuješ, má byť: padni kam padni (Aj si si to sám)
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Tweety
Mila123
Tweety
Mne sa raz stalo, možno som to tu už spomínala. Mali v kaufáči za výbornú cestu na kusy karfiól, samozrejme, že každý vyberal ten najkrajší, najväčší, veď nie je kus ako kus. Tak aj nám sa podarilo vybrať parádny, tešila som sa až do chvíle, keď som išla platiť a zistili sme, že v košíku nie je ten, čo sme si vybrali. A hovoriť o tom, aký tam bo, l ani netreba. Holt, ľudia sme kadejakí, niekomu sa nebridí nič.
nemyslíš vážne, prišla si o karfiol? vymenili ti ho?
Áno, našiel sa nejaký šikovník, čo počas nákupu stihol vymeniť.
ale to musela byť baba, lebo chlapi sa v tom väčšinou nevyznajú kus je kus. viem ako si ch vždy otáčali na trhovisku
chlapi nie po karfiole sa otáčajú.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík,
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík,
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
Zase klameš ako vždy.
Prečo vláda nevydala zákaz cestovania z okresu do okresu, ako tomu bolo na dušičky??? Prečo stavebne nezahradila menšie hraničné prechody, tak, ako to bolo pár mesiacov späť? Prečo sa nenasypali kamene na horské maličké hraničné prechody, taktiež ako pár mesiacov späť?
Ako obmedzila pendlerov, keď ani jeden jediný na Kysuciach nebol kontrolovaný žiadnou hliadkou /píšem o tých, ktorý dochádzajú DENNE/???
Mala možnosť zaviesť tvrdšie opatrenia, no nezaviedla ich.
Ja napr. nechodím momentálne do ČR a PL.
Denno denne ale čítam na FB, že na nákupy do Biedronky v pohode, policajti nikde, taktiež do ČR. To čo má znamenať? Vláda nás vôbec nechráni, keď to nekontroluje???
čo si ty, kefalíne predstavuješ pod takým slovom , že klamstvo ?
a k tomu ešte : ako vždy

je to o našej zodpovednosti, nie o kontrole vlády

ak toto nepochopíte, tak,...tak nič..kto by to aj od teba čakal...
Bjuty, veď ty klameš aj keď povieš "Dobrý deň!"
:-)))
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pred chvíľou skončil preceda v relácii u Braňa Záv..... neuveriteľné, ako málo stačilo k tomu, aby sa dal extrémne vytočiť ... roztočil riadne svoje emócie ... toto je to posledné, čo teraz treba, aby ľudia boli obozretní a zodpovední
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Pred chvíľou skončil preceda v relácii u Braňa Záv..... neuveriteľné, ako málo stačilo k tomu, aby sa dal extrémne vytočiť ... roztočil riadne svoje emócie ... toto je to posledné, čo teraz treba, aby ľudia boli obozretní a zodpovední
stále rozmýšľam ako mi ag test zachráni život = mám si pchať nalačno alebo po jedení alebo 3 krát denne ? Ak sa niekto správa tak že čo nevidím nie je tak sa pred tým nebránim, tak mi nepomôže aj keby som bol medzi restami zahrabaný. Ak si niekto myslí ho niekto má a pobieha medzi ľudmi s tými treba zatočiť
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

sito
bjuty smis
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
To chce odstup.











" a ja som najmúdrejší na svete "

No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak!
Kuuurva! Kvetinka, teraz si ma nasrala. Tak ja sa snažím dodržiavať to šašovičové nariadenie, dobrovoľne, " dodržujte odstup od ostatných mnimalne 2 m, aj na porade sa snažím o to, keď to treba. A ty nie! Podľa teba musím isť bližšie k tomu najrozumnejšiemu, aby som od neho niečo nachytal. Panebože, čo? ??????ť?

Asi to bolo viac ako dva metre, tak som to dal presne na 2 000 mm. Dúfam že už ti to bude vyhovovať.

A keď ty vieš, takto to krátiš, režeš, že ty aj mažeš?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

anet
Ale tak ja zase fakt nemusim nakupovat v dave, takze sa snazim cim skor ... a padam. Ked som do Kaufu vosla, bolo tam par ludi, zrazu sa nahrnuli, pri mase sa zacali tvorit dlhe rady, na ovoci a zelenine na husto ... ulicky sa zdali zrazu akosi velmi uzke
Uz na nakup nepojdem, az po sviatkoch na pecivo.
A sa divíš? Veď začína nová akcia, karmenádla za 2,99 €.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mila123
pavol54
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík,
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....
Kilečko, 2ve?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham.
Hm...tak toto mi hlava neberie.
Predsa ak vojdem do obchodu o 8:45, tak ma nepustia ku pokladnici alebo snáď dokonca vyšmaria z obchodu ?
Onehdá som bol presne takto v obchode...povedzme, že o 9:15 - 9:30 som bol v šore pri pokladni. Zrazu zčista jasna sa zjavil dôchodca a hajde dopredu, lebo oni majú prednosť...vypočul si, čo nechcel od ostatných...a šiel na koniec.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať