Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ak je niekto ovakcínovaný musí sa báť stretnutia s neovakcínovaným kvoli prenosu vírusu.
Ak áno, načo je dobré vakcínovanie? Ak nie, prečo by mali byť obmedzovaní neovakcínovaní v pohybe na verejnosti?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
Ja by som sa bezproblémov dal.
:-)
Naposledy upravil Nandrolon : 19.12.20 at 06:48
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
kopretinka
Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
Ja by som sa bezproblémov dal.
:-)
aj ja, keby som vedel že nebudú problémy
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
kopretinka
Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
Ja by som sa bezproblémov dal.
:-)
aj ja, keby som vedel že nebudú problémy
Ale, však ty nevypadáš na to, že by si nemal rád problémy. :-))))))))))))))))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Naď by mal platiť pokutu 1659 eur za spochybnenie výsledkov ag testu a nechal sa otestovať PCR testom To by bolo dobré na žalobu že oklamali národ aby si myslel že sú po testovaní negatívni a výsledok preplnené nemocnice lebo tzv negatívni sa voľne pohybovali a ak boli infikovaní mohli nakaziť spústu iných .
čo nato hlavný hygienik, ktorý cez svojich podriadených presadzoval pokuty pre Martinčana ktorý spochybnil pozitívny výsledok ag testu, ktorý bol pri opakovanom testovaní ag testom negatatívny, za to má byť pokutovaný
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
kopretinka
Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
Ja by som sa bezproblémov dal.
:-)
aj ja, keby som vedel že nebudú problémy
Ale, však ty nevypadáš na to, že by si nemal rád problémy. :-))))))))))))))))
vieš je rozdiel ak ti dnes baba povie "nedostala som to" ( na čo pomyslíš na menzes alebo covid?) alebo ti povie bola som na teste, bol pozitívny (na tehotenstvo alebo covid?)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nepotešilo :-(
https://dennikn.sk/blog/2194286/pois...COdHbSKHghG5EA
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Naď by mal platiť pokutu 1659 eur za spochybnenie výsledkov ag testu a nechal sa otestovať PCR testom To by bolo dobré na žalobu že oklamali národ aby si myslel že sú po testovaní negatívni a výsledok preplnené nemocnice lebo tzv negatívni sa voľne pohybovali a ak boli infikovaní mohli nakaziť spústu iných .
čo nato hlavný hygienik, ktorý cez svojich podriadených presadzoval pokuty pre Martinčana ktorý spochybnil pozitívny výsledok ag testu, ktorý bol pri opakovanom testovaní ag testom negatatívny, za to má byť pokutovaný
Hlavný hygienik je zasa hladný a stojí v rade v Kauflande na klobásy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.topky.sk/cl/10/2025279/K...tu-na-COVID-19

Prečo sa niekto tohto debila neopýta, ako to mohol dostať? Však všetko dodržiava, podľa mňa aj spí s rúškom. Takže, ako si to mohol dostať ty debil plešatý???
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Aký je TERAZ rozdiel medzi Magiánom a Naďom?
Jeden chodil ako človek, druhý ako čurák a obidvaja to ROVNAKO dostali......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
pavol54
a teraz korelácia s príspevkom jar88
Ten je len frfloš ... takže neriešim

Mlada, odhodlana zdravotnicka ... i tak to celkom nezvladla ...
https://www.news.com.au/lifestyle/he...43bdb3e3155ae7
Hmmmm.... a prečítala a vypočula si si to VŠETKO? Asi nie, inak by si nepísala blbosti.
Ona to "nezvládla" nie preto, že dostala vakcínu, ale preto, lebo bola uťahaná ako kobyla. A vakcinácia to len urýchlila, aby sa zložila. Inak je OK. Predsa len - dostať vakcínu a byť unavený - určité reakcie sa môžu dostaviť. BXLmiami by ti to možno vysvetlila.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Smutné.... a tipnem si - VšZP, alebo Dôvera.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Mlada, odhodlana zdravotnicka ... i tak to celkom nezvladla ...
https://www.news.com.au/lifestyle/he...43bdb3e3155ae7
Zvládla-nezvládla...
Ja nejak nepochopím tie rôzne (výsmešné a mudrujúce) príspevky, kde sa k takejto situácii vyjadrujú (myslené všeobecne).
Jedna mladá ženská odpadla ? NO A ČO ??? Koľkí starší injekcijku v pohode zvládli ?
Pritom možno práve tí kritici už len pri pohľade na biely plášť s injekciou v ruke blednú...
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dobrý deň prajem. Žiaľ v dnešnej dobe sú dni zo dňa na deň horšie a horšie. A správy, ešte horšie. Ale, prajem takým dňom a správam krátky koniec.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

sito
Dobrý deň prajem. Žiaľ v dnešnej dobe sú dni zo dňa na deň horšie a horšie. A správy, ešte horšie. Ale, prajem takým dňom a správam krátky koniec.
Ako si to kto "pripustí k telu". Ja napríklad "vegetujem" viac, ako po iné roky.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
sito
Dobrý deň prajem. Žiaľ v dnešnej dobe sú dni zo dňa na deň horšie a horšie. A správy, ešte horšie. Ale, prajem takým dňom a správam krátky koniec.
Ako si to kto "pripustí k telu". Ja napríklad "vegetujem" viac, ako po iné roky.
Tak prajem hodne špenátu.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...N1rPPEPmWv8XPt

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

sito
Nandrolon
sito
Dobrý deň prajem. Žiaľ v dnešnej dobe sú dni zo dňa na deň horšie a horšie. A správy, ešte horšie. Ale, prajem takým dňom a správam krátky koniec.
Ako si to kto "pripustí k telu". Ja napríklad "vegetujem" viac, ako po iné roky.
Tak prajem hodne špenátu.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...N1rPPEPmWv8XPt

Na špenáte je najlepšie to volské oko z domáceho vajčiskááááááá.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
anet
Mlada, odhodlana zdravotnicka ... i tak to celkom nezvladla ...
https://www.news.com.au/lifestyle/he...43bdb3e3155ae7
Zvládla-nezvládla...
Ja nejak nepochopím tie rôzne (výsmešné a mudrujúce) príspevky, kde sa k takejto situácii vyjadrujú (myslené všeobecne).
Jedna mladá ženská odpadla ? NO A ČO ??? Koľkí starší injekcijku v pohode zvládli ?
Pritom možno práve tí kritici už len pri pohľade na biely plášť s injekciou v ruke blednú...
To nie je injekcijka,to je očkovanie proti covidu! Nechápeš ten rozdiel?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
Ja som strašne zvedavá,kto bude ten prvý zaočkovaný.Podľa mňa ešte neprebehlo losovanie o čierneho petra.
Ja by som sa bezproblémov dal.
:-)
Keď to bude riadne otestované,tak aj ja......možno.....
Žiadna vakcína na svete nebola vyvinutá v tak rekordnom čase ako táto....až mi to je divnô.
A k tomu testovaniu,či skôr netestovaniu......hmmmmm
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Aaaaa, ara tu má štrašného, strážneho anjela, HOVADO! Moje maže, jeho hlúpostí tu drží, žeby hulenica?
Naposledy upravil sito : 19.12.20 at 09:40
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Hmmmm.... a prečítala a vypočula si si to VŠETKO? Asi nie, inak by si nepísala blbosti.
Ked sa prebrala. povedala ze sa jej to stava, ze mava taketo stavy.
Blbost je si mysliet, ze odpadla prave pred kamerami od unavy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať