Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
sito
jar88
sito
Politici sú pominuteľní, politika? NIE! Keď sa pominú politici, pominú sa aj ich voliči. Noví politici, noví voliči. Politika nie je nová. Politika je vždy špinavá vec, všade. Jedno či ľavý, či pravý. Každému je bližšia košeľa ako kabát. Takže, čo si vyberú dnešní prváci, toho sa asi nedočkám. Ak by náhodou, tak isto to nebude Mečiar, Dzurinda, Fico, Kiska, Matovič, atď

Prečítal si to tak ako to je napísane, ale ...
Vieš ako sa šíri kovid? Nie?
Nuž najskôr je jeden, potom dvaja a neskôr 6 a 12 a 20, 60, 90, 180, 300 a to pršlo možno len desať dní. Teraz si ptedstav ďalších 10 dní. No a to sú len koviďáci.
-----------------------------------
Čo myslíš, ako to bude s tými, čo sa rozhodnú kajať. Myslíš že im bude stačiť používať rúško a nikto sa už nenakazí nutkaním ku kajaniu? Veru nie, veru nie.
Polovica Ficovoličov má masielko na hlave a dúfajú, že ich Pele orúškuje. A Matovič to vie.
Čo myslíš, že Remišová pracuje iba na nových eurofondoch? Veru nie, veru nie.
šaško šaškovič, tiež podvádzal. Ale, orgány si toho neskoro všimli. Doba, doba prešlá. Takže, akože nie. Skutok sa vraj stal, ale už je to v pase a nesedí v base.

A vieš odkiaľ prišla a po kom prevzala politickú stranu? Naučil ju jeho triky ako s peniazmi

" Dočkaj času ako hus klasu ". Takže, vydržať!
Zas tvrdíš hlúposť a demonštruješ tu, že ničomu nerozumieš.
Čo si tvoj orgán neskoro všimol? Veď mal kontrolu, dostal nezákonne pokutu, podal odpor a vyhral. Nenechal sa šikanovať a nebol ochotný ich podplácať.
To isté som mal aj ja. Kontrolorka DÚ prišla s návrhom, že 3 stovečky stačia. Povedal som jej, že majú kávu a minerálku neobmedyene a to im musí stačiť. Pod tromi stovečkami si predstavovala 300 000 Kčs.
Následne chcela dodaniť 690 000 Kčs. Skončilo to až na ministerstve financií, jasné že zamietnutím. To sa písal rok 2002 až 2004. Dodnes sa s tým nevysporiadali, lebo som mal nevyvrátiteľne preukázané výdavky na všetky jazdy a cesťáky.
Prešla doba a ja viem, že skutok sa stal, ale DÚ sa tým už 10 rokov akosi nechce zaoberať.
Museli by priznať zneužívanie právomoci verejného činiteľa.
Nuž čo? Je dobré, pekne od teba, že je z teba čestný, spravodlivý jedinec. Je ľudstvo, mnoho osôb a je osoba, to je človek, jedinec.

" Vieš ako sa šíri kovid? Nie? "

Pozri si tuto, ako. Klikni si na " zobraziť denné prírastky " keď sa zobrazia spusti si mapu v pravom hornom rohu, a čum ako sa šíri, nie len vírus. Príklad: Aj šesť metrový nílsky krokodíl narastá, rastie. Nie všetky krokodíli dorastú do šiestich metrov, dožijú sa toho šesť metrov. Ale ani ten šesť metrový tu nebude naveky.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...NzJ-ahmIJuOMPw

Aj ten fašizmus, komunizmus, alebo iné ideológie sa zrodili v jednej hlave a narastali, šírili sa, ako vírus z hlavy do hlavy, hláv.

Takže, dobre si to napísal " verejného činiteľa " jednotné číslo, jedinec. Ten nebol na tom ako ty, čestný, spravodlivý, a tak sa snažil, aby sa rozrástla, rástla jeho pracovná činnosť v prospech jeho, jedinca. Čo už, jedinci sú rôzni.

A to dole ti už dávam druhý krát do úvodzoviek.

" Dočkaj času ako hus klasu ".

Nie preto je to v úvodzovkách, že ja to tvrdím, to je porekadlo našich predkov, praprapradedov a isto dáva, má svoj zmysel. Či pre teba nie? Nemôžeš pochopiť? Možno ... raz.

Takže, vydržať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Haloóó, trolovia,
ešte stále nemáte nové šlabikáre.??
Ešte stále vám neprišiel "vlastný názor":??
Ty si vážne ešte nepochopil, že s chujom tvojho formátu sa tu už nikto nechce baviť???
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
jar88
Haloóó, trolovia,
ešte stále nemáte nové šlabikáre.??
Ešte stále vám neprišiel "vlastný názor":??
Ty si vážne ešte nepochopil, že s chujom tvojho formátu sa tu už nikto nechce baviť???
Veru, veru...
Malá vzorka komentárov
jar88
Ty veríš všetkému, čoho sa babe zachcelo.
Hlavne hlúpostiam.
jar88
Zas tvrdíš hlúposť a demonštruješ tu, že ničomu nerozumieš.
Nasrať na neho...jak na Múdrosráča...dvaja chuji, jeden pár.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najviac ma pobavil, na tomto:
"Vieš kto sú Pelého voliči?
Všetko sú tí sklamaní od Robka. Nič iné, ako hlúpaci za ním nepôjde. No a tých už veľa nemáme."

.... tých už veľa nemáme...., povedal degeš na najsilnejšiu politickú stranu súčasnosti :-))))))))
Uvidíme, koľkí ešte budú voliť Matoviča, to som fakt zvedavý...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Premiér Matovič má koronavírus
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-koronavirus/
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

sito
sito
bjuty smis
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
To chce odstup.











" a ja som najmúdrejší na svete "

No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak!
Kuuurva! Kvetinka, teraz si ma nasrala. Tak ja sa snažím dodržiavať to šašovičové nariadenie, dobrovoľne, " dodržujte odstup od ostatných mnimalne 2 m, aj na porade sa snažím o to, keď to treba. A ty nie! Podľa teba musím isť bližšie k tomu najrozumnejšiemu, aby som od neho niečo nachytal. Panebože, čo? ??????ť?

Asi to bolo viac ako dva metre, tak som to dal presne na 2 000 mm. Dúfam že už ti to bude vyhovovať.

A keď ty vieš, takto to krátiš, režeš, že ty aj mažeš?
Ja som na mobile,a rolovala som pol hodiny! Akože k čomu je toto dobré!?
Ja neviem mazať,môžem len upraviť príspevok.Nič som ti nevymazala,len prázdny priestor!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nepotešilo. Ale čo nerešpektoval? Neumýval si ruky? Nenosil rúško? Či si nedržal odstup od iných?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
sito
sito
bjuty smis
všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
To chce odstup.











" a ja som najmúdrejší na svete "

No spanombohom, panenkamaria ochraňuj ten zázrak!
Kuuurva! Kvetinka, teraz si ma nasrala. Tak ja sa snažím dodržiavať to šašovičové nariadenie, dobrovoľne, " dodržujte odstup od ostatných mnimalne 2 m, aj na porade sa snažím o to, keď to treba. A ty nie! Podľa teba musím isť bližšie k tomu najrozumnejšiemu, aby som od neho niečo nachytal. Panebože, čo? ??????ť?

Asi to bolo viac ako dva metre, tak som to dal presne na 2 000 mm. Dúfam že už ti to bude vyhovovať.

A keď ty vieš, takto to krátiš, režeš, že ty aj mažeš?
Ja som na mobile,a rolovala som pol hodiny! Akože k čomu je toto dobré!?
Ja neviem mazať,môžem len upraviť príspevok.Nič som ti nevymazala,len prázdny priestor!
Tak odstup je pre teba nič? Vidíš čo to spôsobuje, keď nie je!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ma smolu....taky klamar ako on.....kolko ludi mu to uveri?!on si dokaze aj pozitivitu vymysliet....a odpratat sa niekam het....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
ako mohol dostať koronavirus veď zásoba ag testov je dostatočná, v prvom rade by mali byť chránení tí ktorí riadia na jednotlivých stupňoch(lebo neorganizovaní na najnižších stupňoch zažijú väčšie straty), teda najsamnajprv premiéra a vládu. To isté aj s vakcínou nech si ju nechajú šupnúť (ale nie placebo). Vzhľadom na intenzitu ochrany si myslím že je to finta Ak sulík sám neodstúpi mal by ho odvolať ako neschopného služobníka národa. Pretože je nemocný zachová si tvár a nebude odvolaný. Pani prezidentka môže opustiť podateľňu a venovať sa iným veciam.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
Nepotešilo. Ale čo nerešpektoval? Neumýval si ruky? Nenosil rúško? Či si nedržal odstup od iných?
netestoval sa
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Moja 3/4 dorazila z roboty nas*atá jak ***** - učiteľka v MŠ - odmena 450€ = 5/6 platu mojej 3/4.
Odmena mojej 3/4 (držte sa!!!!!) = 20€.
A to ešte zriaďovateľ oznámil - učiteľky - budúci rok +8% zvýšenie, nepedagogickí pracovníci - zmrazenie platov!
A akú majú prácu?
Učka s deťmi 4-5 hodín. Ak sa decko poserká, pociká, ak niečo rozleje - volajú upratovačku, lebo učiteľka to ROBIŤ NEBUDE!!! Ak sa deti najedia, kuchárky a upratovačky pozbierajú, upracú! Pravidelne dezinfenkcia soc. zariadení! Výmena prádla, upratovanie chodieb, izieb. To robí upratovačka (8 hodín denne), učiteľka len sedí a sem tam niečo s deckami robí. V lete dokonca direchtorka posielala na výpomoc učiteľkám upratovačky, lebo učiteľky "neustrážili" deti!
A tak učka na výplatu 1700€ v hrubom, moja 3/4 610€ v hrubom. Rozdiel (bez pár €) skoro tisícka!

Odkazujem mojej - za tak malý plat predsa nemôžeš veľa robiť. Takže si zober náplň práce zo sebou a keď ti povedia, aby si pomáhala s deckami učiteľke - prečítaj im náplň práce a odkáž im, že toto tam uvedené nie je. Nech si učiteľky svoj plat ZASLÚŽIA!!!
1700?????? Práve som odpadla! Prečo furt učitelia vykrikujú,ako málo zarábajú?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Idem vám odporučiť kuriérsku firmu. Nechcela som tomu ani uveriť. Môj včerajší balík došiel za 24 hod. !!! Z adresy na adresu.
Až teraz si čítam recenzie, podobné prípady aj do Nemecka.
https://www.zaslat.sk/
Okrem toho cez GLS by stál podľa rozmerov 20 eur, tu 10 eur s tým, že balík prepravovala stále GLS.
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Aaa, ty si si nejaký istý, že či ty nie si v rade, ďalší, ďalší v rade ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Jarka, očakávaš že sa budú fackovať priamo pred kamerami ?
Aspoň by z toho bola estráda! Lepšie ako silvestrovský program . Jarka asi myslela niečo iné - ale nebude sa to týkať elity, ale nás - plebs!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Idem vám odporučiť kuriérsku firmu. Nechcela som tomu ani uveriť. Môj včerajší balík došiel za 24 hod. !!! Z adresy na adresu.
Až teraz si čítam recenzie, podobné prípady aj do Nemecka.
https://www.zaslat.sk/
Okrem toho cez GLS by stál podľa rozmerov 20 eur, tu 10 eur s tým, že balík prepravovala stále GLS.
Poviem ti to asi takto - biela vrana medzi službami?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žeby spravodlivosť? Alebo Božie mlyny?
https://www.teraz.sk/slovensko/brief...68-clanok.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
Nepotešilo. Ale čo nerešpektoval? Neumýval si ruky? Nenosil rúško? Či si nedržal odstup od iných?
Next tajm, van tajm.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Idem vám odporučiť kuriérsku firmu. Nechcela som tomu ani uveriť. Môj včerajší balík došiel za 24 hod. !!! Z adresy na adresu.
Až teraz si čítam recenzie, podobné prípady aj do Nemecka.
https://www.zaslat.sk/
Okrem toho cez GLS by stál podľa rozmerov 20 eur, tu 10 eur s tým, že balík prepravovala stále GLS.
...a aký konkrétny názov má dotyčná kuriérska služba ???

Hehehe...to akože hentí zaplatili GLS zo svojho ten rozdiel ?
Naposledy upravil buchač : 18.12.20 at 13:52
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať