Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V našej firme o zodpovednosti najviac kvákali pracujúce dôchodkyne. Človek by zakašľal a hneď by pomaly dostal alebo bol vykázaný ísť domov.
Až kým sa jednej dôchodkyni nenakazil syn, ona to zatajila a chodila do práce, doma si sama nasadila antibiotiká. Na porade nakazila cca ďalších 10-tich. Samozrejme manažérka /na vysokom poste/ sa taktiež zatajila a nasadila si ATB, dokonca prikázala, aby ju dotyčná nenahlásila, že má veľa práce.....
Len toľko k tej zodpovednosti, na ktorú častokrát vyzývajú ľudia, ktorým zodpovednosť VOČI druhým bola ukradnutá, keď to bolo v ich vlastný prospech...
Myslíš, že dotyčná mala alebo má nejaké výčitky? Tvári sa ako by sa jej to vôbec ani netýkalo. Ak by to urobil nejaký bežný pracovník, tak už nemusí chodiť do práce.
PS: chorý som nikdy na návštevy nechodil, nebudem ani teraz. Taktiež ak boli deti choré, dávali sme si echo aby sme sa nenavštevovali. Nevidím žiaden dôvod to teraz nejako meniť.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Problem je v tom, ze ta choroba / virus je nevyspytatelny.
Niekto ho ma a skonci na marach, iny o nom ani nevie, ale ROZNASA.
Takyto nevedomy bacilonosic moze nakazit kadekoho aj svojich blizkych.

ale nie je mi jasne co je to rodina - rodicia a deti a vnucata?
Co ked su tri deti s rodinami?

Alebo vychadzky do prirody v ramci okresu - mnozstvo ludi byva inde nez maju uradne bydlisko...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
veronikasad
Nandrolon
Čuduje sa niekto tomu čoklovi, že utiekol nasratý?
On sa v tom lockdowne videl, v poriadne tvrdom. Bohužiaľ ten mu jeho partneri nedovolili aplikovať.
Na jednej strane mu ho umožnili zaviesť /aby nevypadal ako nesvojprávny hlupáčisko/, na strane druhej mu ho defakto tými výnimkami zrušili :-))))))))))))

Je niečo, čo niekto nemôže robiť v tom lockdowne?
Okrem ostrihania sa, nachlastania v krčme a najedenia v reštike som na nič PODSTATNÉ neprišiel.
môžu sa stretnúť spolu len dve rodiny. Kto a ako to bude sledovať netuším
Praktická vykonateľnosť 0 bodov. Lebo si neviem predstaviť, že napríklad 27.12. zaklope polícia na dvere a pôjde do obývačky počítať a legitimovať počet domácností.....
Proste debilita nad debilitou, technicky nevykonateľné.
Samozrejme že my ako každý rok budeme celá rodina pokope aj teraz aj na Silvestra.
zavedieš knihu návštev a zapíšeš príde kontrola a bude to Keby boli očipovaní, tak nemusíš písať a ešte telefóny ťa prezradia
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
Problem je v tom, ze ta choroba / virus je nevyspytatelny.
Niekto ho ma a skonci na marach, iny o nom ani nevie, ale ROZNASA.
Takyto nevedomy bacilonosic moze nakazit kadekoho aj svojich blizkych.

ale nie je mi jasne co je to rodina - rodicia a deti a vnucata?
Co ked su tri deti s rodinami?

Alebo vychadzky do prirody v ramci okresu - mnozstvo ludi byva inde nez maju uradne bydlisko...
to akú šupu vírusu znesie človek( vôbec akýkoľvek živý organizmus) závisí od jeho genetickej predispozície. Liek na vírusy neexistuje, o účinkoch a fungovaní vakcíny typu MRNA si naštuduj
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vicktor tvoje tvrdenia sú zavádzajúce.
Áno, niekto môže byť teoreticky iba bacilonosič, ale prakticky? Ak to nie je slobodná a bezdetná osoba žijúca úplne sama v domácnosti, ale žije v klasickej rodine, myslíš, že z celej rodiny napr. 4-6 ľudí by boli všetci bezpríznakoví bacilonosiči?
Myslíš, že na nikom v domácnosti by sa to NIJAKO neprejavilo? Pri tak vysokonákazlivom víruse by sa nakazila väčšina, ak nie všetci a nech mi nikto netvrdí, že všetci by boli bezpríznakoví...

Vakcína na báze messenger RNA je najmodernejšia a najrýchlejšie vyrobiteľná /netreba množiť vírusy/ vakcína v súčasnosti, defakto si ju telo na základe podanej informácie samo vyrobí aj sa samo zaočkuje reťazovou reakciou.
Na TV LUX o tom podrobne hovoril v jednej relácii lekár-vedec, neuveriteľný pokrok ľudstva.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Keď je človek zdravý, prípadne to už prekonal, nevidím dôvod sa nestretnúť s vlastnou rodinou.
Áno, treba byť zodpovedný, ale to celý život a nie iba v čase korony.
to či si zdravý ti nepovie ani test(30%pravdep úchylka) Ak si prekonal môžes byť naďalej jeho nositeľom, len tvoj organizmus je imúnny(alebo rezistetný) Všetkých tu treba informovať ako sa chovať ale veľmi málo je tu toho o tom ako sa chová vírus v tele. Igimu chýba jedno robiť osvetu ešte raz osvetu a ešte raz osvetu a druhá vec nie je slnečné žiarenie aktivátor tvorby imunitného vitamínu D, Keby konečne dal príkaz aby každý dostal zadarmo balenie vitamínu D. Snáď z tých 14% odvodov do ZP by to vyšlo a myslím si že najlacnejšie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sprísnenia a výnimky

Vláda pred vianočnými sviatkami sprísnila protiepidemické opatrenia. TASR prináša prehľad sprísnení a výnimiek prezentovaných na stredajšej tlačovej konferencii.*
Od soboty 19. decembra do 10. januára 2021 bude na Slovensku tzv. lockdown. Zatvoria sa prevádzky a od 5.00 h bude platiť zákaz vychádzania. Z tohto zákazu platí viacero výnimiek,
....
....
- prípadne SERVISU BICYKLOV bicyklov s tým, že by malo ísť o najbližšiu možnú prevádzku či predajňu,

Ma yebne...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kua, to tam zaviedli asi pre mňa alebo kieho čerta, lietať po servisoch s bicyklami v zime :-)))))))))
Ale vidím, že TUPKáRI to tu asi čítajú, lebo dnes článok https://www.topky.sk/cl/10/2023771/K...nost-je-otazna je vlastne to, čo som včera večer tu písal.....
:-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Vicktor tvoje tvrdenia sú zavádzajúce.
Áno, niekto môže byť teoreticky iba bacilonosič, ale prakticky? Ak to nie je slobodná a bezdetná osoba žijúca úplne sama v domácnosti, ale žije v klasickej rodine, myslíš, že z celej rodiny napr. 4-6 ľudí by boli všetci bezpríznakoví bacilonosiči?
Myslíš, že na nikom v domácnosti by sa to NIJAKO neprejavilo? Pri tak vysokonákazlivom víruse by sa nakazila väčšina, ak nie všetci a nech mi nikto netvrdí, že všetci by boli bezpríznakoví...

MRNA je najmodernejšia vakcína v súčasnosti, defakto si ju telo na základe podanej informácie samo vyrobí aj sa samo zaočkuje reťazovou reakciou.
Na TV LUX o tom podrobne hovoril v jednej relácii lekár-vedec, neuveriteľný pokrok ľudstva.
Nandy môžu byť bezpríznakoví, aj celá rodina, zober si ako popísal svoj prípad DUVES, nebavme sa o baciloch a bacilonosičoch to je niečo iné, v akej štruktúre organizmu tela (bunky )si vytvorí protilátku? skrátene to nejde vysvetliť, lebo to tu niektorí napadnú ako nezmysel, Alebo doplním skrátene vieš čo je GMO?
Naposledy upravil pavol54 : 17.12.20 at 08:27
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Áno, DUVES skončil v nemocnici, tým pádom rodina vedela, že u nich v rodine úraduje Covid. Však to je presne to, čo píšem....
V akej štruktúre bunky? Tam to podrobne vysvetľoval, ale tie odborné názvy si fakt nepamätám. Akurát aby mrna bola doručená do bunky, musí sa "obaliť" do tukových guľôčok - lipozómov.
Celý ten mechanizmus je ináč veľmi zaujímavý aj pre bežného človeka.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Áno, DUVES skončil v nemocnici, tým pádom rodina vedela, že u nich v rodine úraduje Covid. Však to je presne to, čo píšem....
V akej štruktúre bunky? Tam to podrobne vysvetľoval, ale tie odborné názvy si fakt nepamätám. Akurát aby mrna bola doručená do bunky, musí sa "obaliť" do tukových guľôčok - lipozómov.
Celý ten mechanizmus je ináč veľmi zaujímavý aj pre bežného človeka.
prvá veta čo ma zaujala: Mrna, na rozdiel od iných vakcín obshujúcich na vytvorenie imunity polomrtvy vírus, vstupuje do génu. (teda môj názor ho modifikuje, ale ja som ročník 54) Odvolávam sa na články ktoré sa otvorili po zadaní názvu "funkcia vakcíny mrna" A ešte dušan napísal že to dostal v rodine posledný ostatní boli takmer bezpríznakoví(nemuseli byť hospitalizovaní)
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Som nasrata jak perun ... odniesla som dceru do skoly, reku ... rychlo na nakup do 9 hod. stiham. Pobehujem jak s peprom v zadku, kosik klasicky zaparkovany aby nezavadzal, supeeer vacsia polovica nakupena, aj radu na klobasu som si vystala ... idem pre baterky. Vratim sa, kosik fuc Pobehujem ako debil, nenasla som ... tak rychlo zacat nakup od znova, schmatnem skatulu, hadzem nakup. Ledva som do 9 hod. stihla, pred kaufom uz zastup dochodcov, cakajucich na kosiky. Popod nos som si zafrflala, bodaj by ti ta vianocna klobasa zabehla
Teraz predychavam
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

u nás včera neboli vajcá.. jeden obchod, druhý obchod, žiadne vajco.. napečené už mám, ale pár vajec by sa mi aj tak zišlo.. ľudia začínajú bláznieť..
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Konečne už aj on sa dočkal. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...va-petra-zigu/
https://domov.sme.sk/c/22556939/pavo...iga-saman.html
Naposledy upravil Tweety : 17.12.20 at 10:53
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Každému podľa zásluh, lenže ak ja prídem na Očtk tak mi povedia :"Nemáme na vás čas my teraz prehrabávame veľké ryby" takže škoda cca 60 000 je nič.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
Tweety
Každému podľa zásluh, lenže ak ja prídem na Očtk tak mi povedia :"Nemáme na vás čas my teraz prehrabávame veľké ryby" takže škoda cca 60 000 je nič.
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
pavol54
Tweety
Každému podľa zásluh, lenže ak ja prídem na Očtk tak mi povedia :"Nemáme na vás čas my teraz prehrabávame veľké ryby" takže škoda cca 60 000 je nič.
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Ja som písal o výške škody ktorú mne niekto spôsobil, že som zase mimo poradia
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Áno, DUVES skončil v nemocnici, tým pádom rodina vedela, že u nich v rodine úraduje Covid. Však to je presne to, čo píšem....
V akej štruktúre bunky? Tam to podrobne vysvetľoval, ale tie odborné názvy si fakt nepamätám. Akurát aby mrna bola doručená do bunky, musí sa "obaliť" do tukových guľôčok - lipozómov.
Celý ten mechanizmus je ináč veľmi zaujímavý aj pre bežného človeka.
prvá veta čo ma zaujala: Mrna, na rozdiel od iných vakcín obshujúcich na vytvorenie imunity polomrtvy vírus, vstupuje do génu. (teda môj názor ho modifikuje, ale ja som ročník 54) Odvolávam sa na články ktoré sa otvorili po zadaní názvu "funkcia vakcíny mrna" A ešte dušan napísal že to dostal v rodine posledný ostatní boli takmer bezpríznakoví(nemuseli byť hospitalizovaní)
V tej relácii mu diváci položili otázku, ktorú som zaznamenal /počul som to hovoriť jednu osobu, nechápem, ako môže robiť tá osoba zdravotníčku/, že nám to bude "modifikovať" DNA.

Vedec-lekár sa vyjadril, že to nie je vôbec možné, že to MRNA nedokáže. Že to by všetci, čo majú transplantát už museli mať modifikovanú DNA.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Vcera s dcerou citam slabikar ... vidim ze jej to tazko ide klobasa, kimono, kabanos ... kobylka, to uz kukla na mna ... pytam sa jej vies co je kobylka? ze nie. Reku no, kobylka je velky lucny konik s kridlami, ktory ked naleti na pole vsetko zje. Stale na mna pozera, hovorim .. kobylka si ty ... nabehnes do chladnicky,, do skrinky, do spajze a vsetko vyjes! Pochopila, odhopsala so slovami ja som kobylka a ja viem, ze si to bude pamatat. Podobne som jej jazykom nasho kmena vysvetlila pijavicu
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

všetci vieme, čo je to corona
všetci vieme, aké opatrenia máme dodržiavať
vláda určí na sviatky lockdown..tak ako momentálne v polovici europy
všetci vieme,že vláda to nemá ako ustrážiť

výsledok ?
vláda je debilná a neschopná, matovič je ****** a ja som najmúdrejší na svete na samozrejme to nejako ošmeknem...aj s rodinou.....

a zajtra pojdem protestovať, že vláda nezvláda boj proti corone
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať