Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Samozrejme, že mám vlastný názor. To ako keby ti lekár išiel dať na rakovinu penicilín a ty mu povieš, že však chceš iné lieky, napr. chemoterapiu.

A on ti na to povie: "nevyjadruj sa k veciam, o ktorých vieš veľké guľové, prd o tom vieš, tak drž hubu a žer penicilín".

Toľko k rozprávkam o rozpálených komínoch.

Rovnako ako ja odborné veci nechávam odborníkom /a na základe toho si tvorím svoj vlastný názor/, mal by si to robiť aj ty. Aspoň by iba tvoji najbližší vedeli, čo si v skutočnosti za ch**a.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Hmm, prvé dobrovoľné testovanie. Počet testov 3 625 332. Nakazených 1,06 %. To je 38 428 nakazených.

Včera tiež dobrovoľné testovanie. Počet testov 35 635. Nakazených 7,82 %. To je 2 788 nakazených.

Kurva, ten šašovič musel na to prvé kolo použiť tie testy z Dunaja, keď boli tak málo účinné. Alebo, nie JA odborníkov, odborníci budú mňa počúvať, podľa mňa sa bude konať, lebo JA som ... !
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/O...i-blokator-5G-
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Keď ste pri pive, kto varí pivá pre Lidl.
Hodnotenie viac ako 30 pív od veľmi dobrých až po doslova hnusné a aj nepiteľné.
https://www.pivnici.cz/piva-varena-pro/lidl/
To máš jedno to uvarí ktorýkoľvek pivovar podľa zadania kupujúceho. Pred pár rokmi som hovoril s riaditeľom mäsokombinátu, robili konzervy pre šhr. Na moju otázku prečo konzervy pre šhr majú lepšie zloženie mäsa ako tie isté v obchodnej sieti. Odpoveď existuje norma STN, objedná štát, spravíme cenovú kalkuláciu podľa nej a necháme si ju schváliť, Príde nákupca obchodnej siete a povie cenu za ktorú nakúpi no a my podľa toho urobíme zloženie mäsa v konzerve. S tým pivom je to rovnaké, rozhodujúca je nákupná cena
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
misoft
sito
buchač
jar88
buchač
bjuty smis
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/20225...-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.
Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.
Opustili krčmu.
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
no popíš to rabovanie akože preto je slabé zdravotníctvo lebo fico žaloval súkromné poisťovne za odvod ziskov. ty vieš len štvať proti niekomu bez dôkazov len aby si vyvolal nenávisť nakoniec ti to nevyjde ako igimu, dnes je v koncoch
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
Však to je tu sám historik. Hoši, nechcete ísť doučovať dejepis?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
Ak by si mal naozaj záujem dozvedieť sa niečo o skutočnej minulosti, tak tu máš čosi, čo stojí za to.
Ale to by si si musel zavolať k sledovaniu aj svojho otca (vraj bol učiteľ) a nechať si to patrične objasniť.


Následne ti môžem pridať ĎALŠIE a potom ĎALŠIE.
daj aj tú ako sme za prvej republiky diskriminovali nemcov v pohraničí preto prišiel fúzatý ujo ich zobrať pod ochranu. Nakoniec ti vyjde že my sme boli príčinou rozpútania vojny
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak sa chcete "nabažiť" - je tu Kilečko 2.
https://podnikatelskecentrum.sk/komp...citajte-si-ho/
A k tomu ďalší "nezmysel" od vládnej garnitúry.
https://podnikatelskecentrum.sk/je-s...noveho-tovaru/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
Ak tvrdíš, že vtedajších 20 Sk bolo 0,66 centov, tak si ekonóm ako ja operný spevák.
Čo už, časová cena peňazí je u niekoho neznámy pojem.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
Ak tvrdíš, že vtedajších 20 Sk bolo 0,66 centov, tak si ekonóm ako ja operný spevák.
Čo už, časová cena peňazí je u niekoho neznámy pojem.
ty vzácny dar trafiť pravdu, ale absolútne mimo misu ( a že vás tu teda je )
kde niečo také tvrdím ?

ale ukáž nám, aký si teda ty ekonom, prepočítaj to v tvojej časovej osi a
ukáž, ako ten rozdiel ovplyvnil 12 r. vlády smeru v zdravotníctve...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
misoft
sito
buchač
jar88
buchač
bjuty smis
že to neschvaluješ, to je výborné
Samozrejme, že neschvaľujem...a vravím to už dávno. Ono čítať poniektoré "príspevky" ku článkom je niekedy doslova grc.
Hajzla Naďa a či Blázna teraz neriešme...aj keď si za to môžu sami.

Ale čo povedať na niektoré príspevky k úmrtiu Štafana Kožku ???
https://www.topky.sk/cl/100313/20225...-Stefan-Kozka-
Veď to nie je normálne.
O jedného z vás menej.
Už je tam, asi za boha, za národ.
Ja sa len čudujem, že kde sú mentoristi Porady...že im toto nevadí, fakt sa čudujem.
Opustili krčmu.
Neopustili! Prebehli na druhú stranu!!!
Ak som napísal, že jar88 je debil (a asi to je pravda) - tak akosi záhadne príspevok ZMIZOL (a pritom 2x súhlasné). Ale to že ten debo jar88 de facto sa raduje a schvaľuje, že umelec skonal - to NECHALI.

FUJ na takýchto mravokárcov! Tým dali najavo, že ak označíš niekoho, kto sa zo skonu človeka raduje - tak je zlý a ten druhý je dobrý?
Že vám morálka po PAPULI nedala - zaslúžili by ste si aspoň 1000x.
Zjavne si preskočil moje vyjadrenie.
Onvedel, alebo aspoň mohol vedieť, že je nakazený a aj tak chodil do divadle bez rúška.
Jednoducho popierač kovidu.
Nakoniec musel priznať, že je to naozaj riadna hnusoba. Ako povedal Matovič.
-------------------------------
Tebe to ešte ani teraz nedochádza?
Od začiatku to bolo každému uvažujúcemu človeku jasné. Už v dobe, keď tu bolo prvých 5 - 10 prípadov, sme mali informácie z Talianska, kde je zdravotníctvo na podstatne lepšej úrovni, ako tu na slovensku a po smerácko národniarskom rabovaní.
Vyčkaj času (tak asi 5 až 10 dní) a potom napíš.
Vôbec si to nepochopil (a to je smutné, no u teba asi normálne) - že bol pozitívny, že chodil - to bola jeho vec. Ty si však autorizoval svoj postoj... vraj o jedného menej... koho menej? On SKONAL - a TY ho špiníš, pretože sa už brániť nemôže!
Bol si, teraz si a stále budeš odpad!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Ak sa chcete "nabažiť" - je tu Kilečko 2.
https://podnikatelskecentrum.sk/komp...citajte-si-ho/
A k tomu ďalší "nezmysel" od vládnej garnitúry.
https://podnikatelskecentrum.sk/je-s...noveho-tovaru/
ty sa moc nepúšťaj na tenký lad ))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
po tom, čo aj tu stvárajú konšpirátori sa mladí saskári rozhodli šíriť osvetu

https://www.topky.sk/cl/10/2022317/O...i-blokator-5G-
Zaujímavé na tom je len jedno.
Prečo sa mladí zhuliči rozhodli ísť cestou ruského názvu produktu a aj použitia azbuky ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
misoft
Ak sa chcete "nabažiť" - je tu Kilečko 2.
https://podnikatelskecentrum.sk/komp...citajte-si-ho/
A k tomu ďalší "nezmysel" od vládnej garnitúry.
https://podnikatelskecentrum.sk/je-s...noveho-tovaru/
ty sa moc nepúšťaj na tenký lad ))
Veď to vidím - 2x vymazaný príspevok a to som reagoval (výnimočne) na TROLLa jar88. Zdá sa, že je chránený, ako naši "spoluobčania"!.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
takú pi ovinu nemôžem napísať ale ty bagatelizuješ to že za každého zamestnanca sa odvádza 10+ 4 %, z 1000 je to 140 a z toho 19,6 eur odchádza do vreciek vlastníkov ZP za rok 235 eur ak by ich mala 100 000 poistencov to je 23 miliónov pánečku to by mala napr BXL radosť že by si mala za čo kúpiť lepšie vybavenie lebo by bola za pacienta inak hodnotená alebo by nemocnica dostala viac zaplatené za výkony ale keď nemáš argumenty a nevieš rozoštvávať tak napíšeš o zajacovke za 0,66 eur
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
a nižšie píšem koľko ide z toho do vrecák majieľov ZP
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
toto napísať po 12 r. riadenia zdravotníctva smerákmi )))

však to napíš naplno : na vine je zajac a tých jeho 0,66.- €, čo zaviedol poplatok..
Ak tvrdíš, že vtedajších 20 Sk bolo 0,66 centov, tak si ekonóm ako ja operný spevák.
Čo už, časová cena peňazí je u niekoho neznámy pojem.
Čo ty vieš o časovej cene peňazí?
Alebo už si zrazu historik?
Ak áno, tak daj cenu jedného piva. Ak nevieš, lebo desinku nepiješ, stačí aj osemnástka.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
Nieje tak dávno, čo si tu písal argument, že nie si ekonóm, ale účtovník, či?
Je to niečo podobné, ako to, že máš nacistické myslenie, ale keďže nepoznáš históriu (nemusíš, lebo niesi historik), tak ani nacizmus nieje.
Kade vietor, tade kabát.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Nandrolon
Priemerná mzda r. 2003 - 476 eur
Priemerná mzda za 2020 /1-3 q./ 1100 eur
- a to je iba 1 čiastkový údaj.
Škoda, že si neostal pri tom, čo si doštudoval. Rekvalifikácie a párty v podobe teambuildingov ti vzdelanie nenahradia.
a nižšie píšem koľko ide z toho do vrecák majieľov ZP
A vieš prečo to ide do vreciek majiteľov ZP?
Poznáš príčinu, dôvod?
------------------------------
Asi nie, inak by si to nepísal.
Vieš veľké guľové.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať