Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

BXLmiami
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
Gágaji, táraji a prďúsi ?
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
A zasa. podľa teba zaujatosť = nenávisť?

A kde boli tí západniari v tridsiatomôsmom? Na čej strane. No dobre adolko, zober si ich, rob si s nimi čo len chceš. Len nech my máme pokoj. Doba bola aká bola. Doba je aká je? Doba aká bude ...

Nuž čo s tebou, ži!
tento príspevok potvrdzuje moju zaujatosť v oči slovanom a germánom ?????????
to skôr tvoju...
Naposledy upravil bjuty smis : 15.12.20 at 09:49
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
Gágaji, táraji a prďúsi ?
Hm...a oni sa tu odkiaľ zjavili ?
A ich dcéry sú v pohode, v tom Česku...zarábajú, zarábajú ? Hlavne, že ich dcéry vyštudovali za štátne a odfajčili sa do zahraničia...

Na ich mieste by so radšej veľmi veľa neprdel, ale mlčal. Kotkodákajte a tárajte si niekde inde...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tiež som sa chcel opýtať, či to majú aj v rodných listoch, alebo si iba cez Skype, Viber, WhatsApp tak hovoria.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
Pavol54, už som ti tu viackrát jasne napísal, že to máš veľmi pomotané. Tiež som ti objasnil, prečo sa ti to tak neskutočne pomotalo a že za to v skutočnosti ani nemôžeš. Sovieti všetko úspešne utajovali.
Ale po roku 1988 sa situácia začala pomaličky meniť a nakoniec to viedlo k otváraniu tajných archívov a veľa vecí sa tak dostalo na svetlo. Zistilo sa tak, prečo bolla vojna vo Vietname, prečo v Kambodži, ako to bolo s Koreou, ako aj s Čínou a dokonca aj v Španielsku a Egypte, Alžírsku, na Kube a Sinajskom polostrove a tak ďalej. Všeto to vždy súviselo so Sovietskym zväzom a šírením komunistickej revolúcie.
Dvadsať rokov sa im darilo šíriť po svete ten ich komunistický teror, lebo nikde nenarážali na žiadny aktívny odpor. Nakoniec ale narazili na americký odpor a aj americkú vojenskú silu.
Teraz podporovatelia Putinovských metód boja proti slobodnému svetu argumentujú, že im v ich boji bráni amerika, lebo má po svete 800 základní so spústou vojakov. Nuž je to pravda, majú po svete kopu vojenských základí, ale vieš si predstaviť, čo by tu bolo, ak by ich nebolo? Čo by tu Putin dokázal rozpútať?
1 3
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pre hlavného gágaja Porady(nečítam ho, ale dostala som správu, čo o mne napísal ), nech je jasné, nemá overené informácie, púšťa hoaxy, je pravda, že jedna dcéra robí v ČR lekárku na covidovom oddelení a druhá je zubnou lekárkou v Košiciach
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
Pavol54, už som ti tu viackrát jasne napísal, že to máš veľmi pomotané. Tiež som ti objasnil, prečo sa ti to tak neskutočne pomotalo a že za to v skutočnosti ani nemôžeš. Sovieti všetko úspešne utajovali.
Ale po roku 1988 sa situácia začala pomaličky meniť a nakoniec to viedlo k otváraniu tajných archívov a veľa vecí sa tak dostalo na svetlo. Zistilo sa tak, prečo bolla vojna vo Vietname, prečo v Kambodži, ako to bolo s Koreou, ako aj s Čínou a dokonca aj v Španielsku a Egypte, Alžírsku, na Kube a Sinajskom polostrove a tak ďalej. Všeto to vždy súviselo so Sovietskym zväzom a šírením komunistickej revolúcie.
Dvadsať rokov sa im darilo šíriť po svete ten ich komunistický teror, lebo nikde nenarážali na žiadny aktívny odpor. Nakoniec ale narazili na americký odpor a aj americkú vojenskú silu.
Teraz podporovatelia Putinovských metód boja proti slobodnému svetu argumentujú, že im v ich boji bráni amerika, lebo má po svete 800 základní so spústou vojakov. Nuž je to pravda, majú po svete kopu vojenských základí, ale vieš si predstaviť, čo by tu bolo, ak by ich nebolo? Čo by tu Putin dokázal rozpútať?
O tom komunistickom terore by ti vedel niečo povedať aj kráľ Leopold ktorý to robil veľmi mierumilovne v Afrike alebo aký to bol vyvraždovací teror keď neboli komunisti, alebo o mierumilovnej snahe bielych prevychovať čiernych prevozom z Afriky na amerikcé plantáže. a ak nebolo pre nich miesto na plantážach(za peniaze plantážnikov však nebudú predávať pod cenu) tak ich na mori spojených reťazami hromadne okúpali len zabudli nalodiť, zase to boli ruskí komunisti(ktorí sa narodili o pár sto rokov neskôr) no kde sa tí všade nenamontovali
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prečítala som časť diskusií až po hlášku-v Čechách sa niečo deje,v TV dali Angeliku :-)))).Pobavilo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
pre hlavného gágaja Porady(nečítam ho, ale dostala som správu, čo o mne napísal ), nech je jasné, nemá overené informácie, púšťa hoaxy, je pravda, že jedna dcéra robí v ČR lekárku na covidovom oddelení a druhá je zubnou lekárkou v Košiciach
Pre hlavnú sliepku Porady a jej bonzácke kámošky (ktoré správu určite posunú) uvádzam nasledovné.

Nech si oni (áno, onikám im) idú na svoje hnojisko kotkodákať.
Ja im seriem na ich arogantnú a povýšeneckú hlavičku...a ich dcéry mám u prdele.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mila123
BXLmiami
Páni,teda toto.Nepremenujeme to na poradackú krčmu? :-)))
Gágaji, táraji a prďúsi ?
Milá Mila, a vieš ty, koľko to trvalo šéfkovi porady pokiaľ pochopil, uveril, že taký ako si napísala mu vlastne živia poradu a zaviedol také pravidlá, ktoré takých vlastne podporujú. Dokonca takým, ktorí víria poradu, tým dá, dá ich do anonymity. Takže má z toho osoh, že porada už je IV. cenová skupina? Táraji?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
ale teraz vôbec nie je téma zločiny rusov, či američanov....
tém je, že podla neho som zaujatý voči slovanom a germánom...
Pavol, veď so to tu písal, že vie, ale nevie! Vie čítať, ale nechápe, čo číta. Určitá skupina Slovanov bola "komunisti" Určitá skupina, prevažná väčšina Germánov bola "nacistami", teda v tej dobe hodne veľa, no nebolo to 100 %. Boli aj Nemci,čo boli ľudia. A neboli v tej dobe zaslepený ako je v dnešnej dobe zaslepený bjuty a jeho kámoši.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

BXLmiami
Prečítala som časť diskusií až po hlášku-v Čechách sa niečo deje,v TV dali Angeliku :-)))).Pobavilo.
BXL, možno pre tých mladých, deti v tej dobe. Z tých pre ktorých, väščinu ten filmový seriál bol, tých už korona isto neskosí. A dnešní mladí, ver tomu, tí na to serú, leda ako dobrú komédiu hu majú.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
A zasa. podľa teba zaujatosť = nenávisť?

A kde boli tí západniari v tridsiatomôsmom? Na čej strane. No dobre adolko, zober si ich, rob si s nimi čo len chceš. Len nech my máme pokoj. Doba bola aká bola. Doba je aká je? Doba aká bude ...

Nuž čo s tebou, ži!
tento príspevok potvrdzuje moju zaujatosť v oči slovanom a germánom ?????????
to skôr tvoju...
ŽI!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
Bjuty, čítaj. či to nie sú ti tvoji ...

https://www.dnes24.sk/kauza-horuceho...demisia-377672
nie...to sú lujziny
a tvoji čo ? kolkých dnes brali )
Aháááá, tvoji sú SAS. ESaES. Tak tí sú z toho elitspolku najnajnajsamlepší, tým ozaj leží osud národa na srdci, či len určitej skupiny do ktorej patríš aj ty?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
- zamordovať celú rodinu aj s detmi

-tie jeho parchanty tiež treba poslať, kam patria. teda do neba
-treba im z rodiny všetkým najebať vakcíny, nech zdochnú

to sú prvé 3, dalej si to hladaj sám

si ty buchač dnes pri zmysloch ???
To sú vyhrážky???
Veď sú to len slobodne vyjadrené názory dotyčnej osoby...
tvoj názor na židov a osvienčim dobre poznám
začni ho slobodne vyjadrovať....
A ty nevieš, že sa to nesmie, že navádzaš ...
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
veronikasad
bjuty smis
veronikasad
chlapi, nebláznite ... to už sa tu idete chytať za slovíčka a navzájom udávať ?
a koho by si chcela udať ??
ja nikoho a toto je čo ?

podla mňa to schvaluješ
ako to bude vidieť horlivý vyšetrovatel z olano ??
udanie ??
nechceš radšej pozrieť celú niť rozhovoru ?
A tvoje LANO hlúposti a ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
bjuty smis
nie...navádzali tí hrdinovia
že to neschvaluješ, to je výborné

pozor, to vyhrážanie

to platí k bežnému koloritu života istého etnika
to je niečo iné..tu už bol precedens
Zbytočná snaha, somárov nikdy nepresvedčíš.
Degeš sa narodil, ako degeš a ako degeš aj skape.
Tak to bolo odjakživa a tak to aj zostane.
Každý prišiel na svet ako živočích, aj človek. A každý aj tak zo sveta zíde. Zišiel. Nie všetci mali tu možnosť zísť zo sveta a budú mať podobnú možnosť. " kráľovstvo za koňa ". Kôň isto za to nemohol, či?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
jar88
pavol54
bjuty smis
kritizoval som tu akurát vrahúňa putina a rusov za našu okupáciu
ked to berieš ako nenávisť voči slovanom a germánom.....tak ber
v tej istej dobe keď nás zssr a ostatní spojenci okupovali (čo som neschvaľoval a na pokyn riaditeľa školy sme popísali ploty vápnom), američania vo veľkom, kobercovými náletmi vyvražďovali Vietnamcov a ako vždy boli v tom na začiatku incidentu nevinne, v tonkinskom zálive ich napadli vietnamskí rybári. K tomu nám nič nepovieš?
Pavol54, už som ti tu viackrát jasne napísal, že to máš veľmi pomotané. Tiež som ti objasnil, prečo sa ti to tak neskutočne pomotalo a že za to v skutočnosti ani nemôžeš. Sovieti všetko úspešne utajovali.
Ale po roku 1988 sa situácia začala pomaličky meniť a nakoniec to viedlo k otváraniu tajných archívov a veľa vecí sa tak dostalo na svetlo. Zistilo sa tak, prečo bolla vojna vo Vietname, prečo v Kambodži, ako to bolo s Koreou, ako aj s Čínou a dokonca aj v Španielsku a Egypte, Alžírsku, na Kube a Sinajskom polostrove a tak ďalej. Všeto to vždy súviselo so Sovietskym zväzom a šírením komunistickej revolúcie.
Dvadsať rokov sa im darilo šíriť po svete ten ich komunistický teror, lebo nikde nenarážali na žiadny aktívny odpor. Nakoniec ale narazili na americký odpor a aj americkú vojenskú silu.
Teraz podporovatelia Putinovských metód boja proti slobodnému svetu argumentujú, že im v ich boji bráni amerika, lebo má po svete 800 základní so spústou vojakov. Nuž je to pravda, majú po svete kopu vojenských základí, ale vieš si predstaviť, čo by tu bolo, ak by ich nebolo? Čo by tu Putin dokázal rozpútať?
O tom komunistickom terore by ti vedel niečo povedať aj kráľ Leopold ktorý to robil veľmi mierumilovne v Afrike alebo aký to bol vyvraždovací teror keď neboli komunisti, alebo o mierumilovnej snahe bielych prevychovať čiernych prevozom z Afriky na amerikcé plantáže. a ak nebolo pre nich miesto na plantážach(za peniaze plantážnikov však nebudú predávať pod cenu) tak ich na mori spojených reťazami hromadne okúpali len zabudli nalodiť, zase to boli ruskí komunisti(ktorí sa narodili o pár sto rokov neskôr) no kde sa tí všade nenamontovali
zverstva belgického krála negujú zverstvá ruských komunistov ?
jar 88 popiera niekde zverstvá leopolda ??

to čo je za argumentáciu )))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať