Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu ...

V priamom prenose.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Takže od pondelka cez pracovné dni zase do práce bez kolón. Aspoň jedno pozitívum v lockdowne.
Buchač - aké konkrétne rady a doporučenia by si asi tak o covide chcel? Však VŠETKO už bolo povedané a napísané.
Ja predpokladám, aj som sa zhodol s našim farárom, že takýto stav s malými prestávkami bude u nás trvať ešte MINIMÁLNE 1 rok a ani samotné očkovanie to v krátkom čase nezvráti.
Neviem, o čom na tom streleckom fóre môžete diskutovať /som tam registrovaný ale musel by som kuknúť do záložiek, ako sa volá/, lebo už fakt nie je čo nové dať. Jedine verklikovať stále to isté dookola.

PS: na najväčšie zahraničné fabriky a obchodné reťazce je Matovič veľmi malý pán. Ak by zavrel fabriky priamo nariadením /to ešte nikdy neurobil/, tak im preplatí každý cent mzdy.
Matovič môže obmedzovať iba bežného ovčana, na "určitých ľudí" proste nemá...
Samé vadné myšlienkové predpoklady a postupy.
Ako ťa mohlo napadnúť, že práve Matovič je ten, čo by rád obmedzoval podnikanie. Veď on nieje Smerák. Ja sa skôr čudujem, prečo im neponúkol nonstop prevádzku s tým, že im preplatí náklady na nočnú prácu.

No a na tom Bulovom fore vôbec nič nepreberajú. Oni sa tam fakticky neustále kolom dokola ubezpečujú o dokonalosti sovietskej ťééchniki. Ich tam ani vo sne nenapadne, myšlienka, trošku popátrať, ako sa k tomu tí sovieti vlastne dopracovali. Ako to, že ich Nemci tak ľahko hnali až k Leningradu a Moskve a pár mesiacov nato, zas akosi zázrakom hnali Nemcov Sovieti až na koniec Poľska. Oni sa určite nebudú zaujímať, aký vplyv malo vstúpenie USA do vojny.

Nandrolon, ten váš pán farárko sa prinajmenšom mýlia. Nechcem tým priamo povedať, že tak ako ty, ani oni nemajú rozum. Skôr by so sa priklonil k názoru, že sú veľmi zhovievavý.

A nakoniec, idú vianoce a ty musíš zas na pánske. No fuj. A ten tvoj vytúžený lockdown.?? Tiež fuj, Matovič vám ponúkal podstatne lepšie vianoce.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

sito
Podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu, nepodá demisiu, podá demisiu ...

V priamom prenose.
90% ľudí by potešilo, keď by sa v priamom prenose vieš čo :-))))))))
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Mojko,
Matovič dobre vie, že sa na vaše preferencie môže úplne vytoto.
To snáď ešte chápete, či?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Pridám ďalšiu ?
To dokedy bude trvať celá táto situácia (občas aj maškaráda) ?
Ja ti odpoviem, do roku 2022 ... lebo takto je to v plane.
Ak si vsimnes, nie len prezidentka hovorila o peniazoch buduci rok na "obnovu", ocakavam ich tak v polovici roku 2021, co nerozk..nu nejako podelia do konca roku 2021, od roku 2022 zacnu "obnovovat" ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lipšic sa rozhodol kandidovať na post špeciálneho prokurátora.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

anet
buchač
Pridám ďalšiu ?
To dokedy bude trvať celá táto situácia (občas aj maškaráda) ?
Ja ti odpoviem, do roku 2022 ... lebo takto je to v plane.
Ak si vsimnes, nie len prezidentka hovorila o peniazoch buduci rok na "obnovu", ocakavam ich tak v polovici roku 2021, co nerozk..nu nejako podelia do konca roku 2021, od roku 2022 zacnu "obnovovat" ...
Ale Matovič taký plán nemá.
Ten ide na svoj.
Spustí ho hneď po novom roku.
--------------------------------------------
Najskôr dokončí ústavu, následne skonsoliduje parlament, potom podá šnúrku od balónika....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Lipšic sa rozhodol kandidovať na post špeciálneho prokurátora.
A asi ho aj získa.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Blá, blá,....mne ale chýba jeden údaj.
KEDY sa začne s očkovaním ? Lebo v iných krajinách to už funguje...a u nás ešte len idú vyberať. Ak výber bude prebiehať tak, ako pri výbere testov ? .... nuž zbohom a koniec.
Cakaju ako to bude fungovat, kolko ludi sa da zaockovat ... tie studie treba totizto doplnat.

The vaccinations are expected to produce antibodies against spike proteins of SARS-CoV-2. However, spike proteins also contain syncytin-homologous proteins, which are essential for the formation of the placenta in mammals such as humans. It must be absolutely ruled out that a vaccine against SARS-CoV-2 could trigger an immune reaction against syncytin-1, as otherwise infertility of indefinite duration could result in vaccinated women.

Vies ono je tam uvedene, ze napr. sa neockuju tehotne a zeny by nemali otehotniet min. 2 mesiace po aplikacii vakciny ... ver ci nie, ludia si stale pamataju napr. Conterganovu aferu.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
O 19,30 hod. bude zasa plakať, nariekať na Markíze.
Teraz sledujem...výhovorky, výhovorky....
Tie argumenty sú na smiech...kto nepozerá/al, nech si pozrie v archíve.
Puškárku veľmi nemusím...ale dáva mu zabrať. Otázky na telo, tvrdé a jasné.
Odpovede ale o hovne...
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A Lipšic určite nebude nikomu držať balónik.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
Ale Matovič taký plán nemá.
Matelko sa bude drzat toho, co dostane z HORA nariadene.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
sito
O 19,30 hod. bude zasa plakať, nariekať na Markíze.
Teraz sledujem...výhovorky, výhovorky....
Tie argumenty sú na smiech...kto nepozerá/al, nech si pozrie v archíve.
Puškárku veľmi nemusím...ale dáva mu zabrať. Otázky na telo, tvrdé a jasné.
Odpovede ale o hovne...
Prečo si ty nešiel do politiky? To by boli iné fukoty, národ by len čumel. Ty predsa všetko vieš najlepšie, taký všade bol, všetko vedel. Svätá prostoto.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Pridám ďalšiu ?
To dokedy bude trvať celá táto situácia (občas aj maškaráda) ?
Ja ti odpoviem, do roku 2022 ... lebo takto je to v plane.
Ak si vsimnes, nie len prezidentka hovorila o peniazoch buduci rok na "obnovu", ocakavam ich tak v polovici roku 2021, co nerozk..nu nejako podelia do konca roku 2021, od roku 2022 zacnu "obnovovat" ...
Prezidentka pekne hovorí...ale mohla by aj k veci.
Takže ty vravíš ešte o jednom (minimálne) roku trvania situácie ohľadom coroňáka ?

Nuž potom ja ti odpoviem, že do polroka čakajme v celej Európe k značnému nárastu nepokojov, kriminality, úmrtí na iné choroby a nie na covid, krachu podnikov a teda k úpadku ekonomiky.....zabudol som na niečo ?
Zatiaľ sú to ešte vcelku zanedbané percentá, ale tieto pôjdu dosť hore.
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
buchač
sito
O 19,30 hod. bude zasa plakať, nariekať na Markíze.
Teraz sledujem...výhovorky, výhovorky....
Tie argumenty sú na smiech...kto nepozerá/al, nech si pozrie v archíve.
Puškárku veľmi nemusím...ale dáva mu zabrať. Otázky na telo, tvrdé a jasné.
Odpovede ale o hovne...
Prečo si ty nešiel do politiky? To by boli iné fukoty, národ by len čumel. Ty predsa všetko vieš najlepšie, taký všade bol, všetko vedel. Svätá prostoto.
Ale šak daj, čo také kladné bolo v jeho vystúpení...
Oponuj mi...alebo mlč a hybaj na bidlo.

...a znova ti zopakujem.
Čo viem alebo neviem, to ty nerieš...nemáš na to.

Veď na kľúčovú tlačovú konferenciu neprišiel ani premiér Matovič, ani vicepremiér a minister hospodárstva Sulík, namiesto nich tam poslali druhoradých členov vlády, ktorí často nevedeli, kam z konopí...dokonca povolili len pár otázok ???

...a ten blázon povie na plnú hubu, že on tam poslal ministra Baptistu ??? Kuwa...a kto by tam mal ísť ??? Žeby ja ???
Naposledy upravil buchač : 16.12.20 at 19:21
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Mojko,
Matovič dobre vie, že sa na vaše preferencie môže úplne vytoto.
To snáď ešte chápete, či?
Takže koryta sa nevzdal a ani si ho nedá vziať. Ale jasne a dôrazne povedal národu, že svoj zástupcu, Riška a hlavu Zuzku má plné zuby. Len ho hryzú a hryzú ako psa.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Takže ty vravíš ešte o jednom (minimálne) roku trvania situácie ohľadom coroňáka ?

Nuž potom ja ti odpoviem, že do polroka čakajme v celej Európe k značnému nárastu nepokojov, kriminality, úmrtí na iné choroby a nie na covid, krachu podnikov a teda k úpadku ekonomiky.....zabudol som na niečo ?
Zatiaľ sú to ešte vcelku zanedbané percentá, ale tieto pôjdu dosť hore.
Pisala som ti to uz pri Vianociach tiez si napisal ze nieee ... bude vzbura a hla...
Nepokoje uz su aj budu, zmenit by to mohla Matelkova demisia vlady ... ale to sa nestane, nema to totiz v povahe.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

psy štekajú, karavána ide dalej
pekne to matovič povedal....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečítajte si výnimky. Okrem zopár druhov zatvorených prevádzok žiaden lockdown nie je. Ľudia môžu celý deň chodiť všade, nakoľko vždy je tam výnimka, ktorá to legálne pokryje.
Takže dúfam, že nebudete cez sviatky trčať všetci doma a nadávať na Matoviča a jeho "akože lockdown".
Treba sa držať nariadení a teda aj výnimiek...
Naposledy upravil Nandrolon : 16.12.20 at 20:01 Dôvod: oprava
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

No veď, " ako si gazda zaseje, tak bude žať " Každý!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať