Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

korela
Jarka 1
korela, mne kamarátky sestričky od všeobecných lekárov povedali, že chodia domov totálne ohučané ... nestíhajú zdvíhať telefóny ... pacienti volajú dopredu a chodia si ich zobrať k dverám na stredisko ... pacienti vytočení ak zvoní a nezdvihnú, lebo hajzeľ je na opačnom konci strediska ... nič nie je čierno-biele ...

nerobím si žiadne ilúzie o stave nášho zdravotníctva, ale teraz trpíme všetci ... pacienti aj zdravotníci ... najmenej trpí naša vláda
Trochu si ma prekvapila.
Pacienti volajú, predpokladám preto, pretože sú neinformovaní. Nepoznám dôchodcu, kde by nebolo v domácnosti aspoň jedno zariadenie s prístupom na mail. Moje t,č. v zdrav. dokumentácii je. Aj mi už sestra v minulosti volala kvôli zmene termínu.
Ak má stredisko viac vstupných dverí, stačí na jedny pripnúť oznam, že daný vchod je dočasne uzavretý a pre pacientov je prístupný hlavný vchod za podmienok tých a tých.
Ak nemajú ani ten najmenší organizačný talent, nech behajú. Ale prečo hneď titulovať pacientov?
Tomu stredisku niekto aj šéfuje, či to tam ide samospádom? Stačí aspoň čiastočne odstrániť chaos tam kde sa dá.
Pacienti volajú, pretože sa ordinuje aj po telefóne, pokiaľ je stav pacienta taký, že nemusí ísť osobne do ambulancie. Lekári, o ktorých píšem si už svojich pacientov poznajú a vedia, čo a
ako. Ak je potrebné, aby pacient priešiel, tak príde.

Nemyslela som tým, že pacienti volajú len tento pondelok celý deň, aby sa spýtali, či môžu prísť bez lajstra. Takýto stav predsa netrvá len od včera.

Ty si sa zamerala len na ten lajster, preto si ma nepochopila.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konšpirátori zvyčajne nechápu...
0 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
misoft
kopretinka
Som naštvaná,musím si kúpiť nový mobil,tomuto baterka nevydrži už ani pol dňa
A nestačilo by len baterku? Možno tá v mobile už dosluhuje.
Nedá sa vybrať
Na výdrž treba myslieť už pri kúpe mobilu. Momentálne by som žiaden s menšou batériou ako 5000 mAh nebral ani keby za mnou volal a stál 50 eur, alebo ho rozdávali zdarma /síce deťom na hranie by na 2 hodiny denne stačil/.
No toľko má a kupovala som ho pred 2,5rokom
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

4 000-ka baterka mi v Lenove šlapala okolo 4 roky, denne, internet, wifi, 3G, hotspot. Nenabíjal som viac ako 3x týždenne a to už ku konci. Ak by mi ho deti nerozbili, mal by som ho dodnes. Ak mobil funguje, nemám najmenší dôvod ho meniť.
Batéria LiPol sa nesmie NIKDY vybiť do nuly /i keď systém telefónu to nikdy ani nedovolí. Ale to sú také "poučky", ktoré už každý pozná a aj tak ich dodrží párkrát za rok. Ak by nemala LiPolka /alebo soft vo fone/ svoju ochranu, tak je schopná zahorieť, alebo sa kľudne za 2-3 takéto hlboké vybitia nenávratne zničiť.
Pol dňa so 4000-kou za 2,5 roka som sa ešte nestretol. Buď je už batéria po smrti, alebo tam ide na pozadí milión blbostí, ktoré zahlcujú pamäť, procesor a prehrievajú batériu. Softvérovo dávam každú chvíľu dokopy nejaký taký mobil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Batéria sa nedá vybrať ? To sú mi novinky...
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Batéria sa nedá vybrať ? To sú mi novinky...
Teraz sa už väčšinou "užívateľsky" vybrať nedá, lebo je tam niekedy vlepená vrátane jej kontaktov na doske. Takže výmena je defacto rozobratie telefónu a odlepenie batérie. Stačí kuknúť videá na youtube na konkrétny model.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Batéria sa nedá vybrať ? To sú mi novinky...
ja počkám, kým im nabehne aktualizácia tých čipov....
hlavne tá nová hviezda teda fičí
nie je to tá slávna smeráčka petra ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
buchač
Batéria sa nedá vybrať ? To sú mi novinky...
ja počkám, kým im nabehne aktualizácia tých čipov....
hlavne tá nová hviezda teda fičí
nie je to tá slávna smeráčka petra ?
Ak to bude pod gesciou tej odborníčky na informatiku, ktorá dnes tárala v rádiu dve na tri, tak sa tej aktualizácie :-)))))))))) ani nedožijeme.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, ale neprekvapilo. Matovič nemá nikde medzinárodné uznanie, všade je len neschopný pajác, okrem pár tunajších expertov.
https://www.cas.sk/clanok/1047175/vi...vetluje-preco/
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš



schválne teraz... od 4:38
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
4 000-ka baterka mi v Lenove šlapala okolo 4 roky, denne, internet, wifi, 3G, hotspot. Nenabíjal som viac ako 3x týždenne a to už ku konci. Ak by mi ho deti nerozbili, mal by som ho dodnes. Ak mobil funguje, nemám najmenší dôvod ho meniť.
Batéria LiPol sa nesmie NIKDY vybiť do nuly /i keď systém telefónu to nikdy ani nedovolí. Ale to sú také "poučky", ktoré už každý pozná a aj tak ich dodrží párkrát za rok. Ak by nemala LiPolka /alebo soft vo fone/ svoju ochranu, tak je schopná zahorieť, alebo sa kľudne za 2-3 takéto hlboké vybitia nenávratne zničiť.
Pol dňa so 4000-kou za 2,5 roka som sa ešte nestretol. Buď je už batéria po smrti, alebo tam ide na pozadí milión blbostí, ktoré zahlcujú pamäť, procesor a prehrievajú batériu. Softvérovo dávam každú chvíľu dokopy nejaký taký mobil.
Ale táto bateria neviem,či má nejakú ochranu,keď nestihnem strčiť do nabíjačky,tak sa sám vypne a keď ho zapnem už na nabíjačke,tak ukazuje nulu.Neviem,čo tam kde ide na pozadí,nerozumiem sa tomu.....ale vela vecí tam je,ktoré ani nejdú odinštalovať vôbec a iné sa zase bojím dať preč,aby som čosi neposrala.
Raz som si nainštalovala nejaký antivír a neskutočne mi to žralo baterku ešte aj potom,ako som to dala preč.Keď si mobil kontrolujem,tak nikdy nič škodlivé nenájde.Žiadne hry tam nemám,apky bánk,obchodov,fb
Nabíjačka sa mi pokazila už dávnejšie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. Všetko sa dá odinštalovať, niečo užívateľsky, niečo zložitejšie.
2. Ochrana je to, že ti mobil vypne. Ak ukazuje 0%, v skutočnosti má akumulátor ešte určitý zostatok kapacity a samozrejme napätie /zhruba nad 3,3V/.
3. Antivírus je častokrát ten "najväčší vírus".
Nabíjačka na mobil nie je to, čo "strkáš do zástrčky", to je iba stabilizovaný spínaný zdroj. "Nabíjačka" je na doske mobilu.
Spínanému zdroju /pokiaľ nie je dostatočne inteligentný/ najviac škodí, keď je zapnutý v zástrčke a "nemá odber", vtedy sa ide zblázniť.
Ak vybijem mobil do 0% a dám ho nabíjať cez wattmeter, tak do 5 000-ky baterky dostanem možno nejakých 4400 /meral som to pred trištvrte rokom, tak presné hodnoty si nepamätám/.
Keď som prišiel postupne o tri tablety a štvrtý mobil, tak som si nechal 2 najsilnejšie zdroje a ostatné som aj daroval a aj šmaril do šuflíka...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
https://www.cas.sk/clanok/1046572/pr...e-24.c.x...B.1
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Myslíte, že "Posledný križiak" Milan Krajniak sa bude aj v druhom kole promenádovať v českých maskáčoch?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
https://www1.pluska.sk/regiony/vycho...cele-slovensko
https://www.google.sk/search?source=...4dUDCAY&uact=5
Nema ceske.....to je vzor,ktori pouzivali aj cesi
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Novy cas az vcera objavil?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Už mi hodinu ukazuje ze este 6sekund do skoncenia stahovania jednej aktualizacie.
Ja uz neviem,co mam dat prec,aby sa mi aktualizovalo to,co potrebujem.
Ja ani vsetko nesktualizujem,sak to by som uz pred rokom nemala kam.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

https://www.cas.sk/clanok/1046582/pr...e-dvadsiatnik/
Kde si ich stihol chalanisko poctivo zarobiť alebo je v tom niečo inšie?
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
https://www.cas.sk/clanok/1046582/pr...e-dvadsiatnik/
Kde si ich stihol chalanisko poctivo zarobiť alebo je v tom niečo inšie?
Sa spýtaj Roberta alebo Juraja.....
Nedávno niekto z vychodu vyhral eurojackpot 58 milionov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať