Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
a nesranduj, že nevieš o očkovaní ... aj ako bežne mamičky so soplavým dieťatkom čakajú u pediatra na očkovanie . nikto ich nepoučí, zaočkujú bez mihnutia oka - a to som nedávno videla, nieto ešte pred rokmi, keď ešte ani gúgeľ neexistoval!
Veď toto, totok...dakedy google neexistoval a matky toho vedeli viac, ako dnešné " mamičky ", ktoré sú prilepené na Booku fasov a pízd, prípadne si vymieňajú " zaručené " info na Modom koníkovi.

Pediater zaočkuje bez mihnutia oka ? Nuž, zasa je potrebné rozlišovať, že kde ako a ktorý
ako.
Uveríš, že moja staršia dievka chodila k tej istej pediatričke ako aj ja ? Lekárka par excellence...

...a ozaj...teraz sa média predbiehajú v oznamovaní správy, že došlo 10000 dávok. No teda, " veľavýznamné " číslo... očkovanie pre 5000 jednotlivcov.
Kuwa, ani do konca roka nebude Slovensko zaočkované na komplet...
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R
lujza.j
Katy..kedy ta ockovali...alebo chceli takto....ja teda nepamatam mam 51r...a viem iba ako mi zaplafila firma ockovanie proti hepatitide....
Tak ak tu prebieha stale nejake ockovanie....ja o ziadnom neviem....
Ockovanie deti-povinne teraz neriesim...co uz tiez nie je povinne....
luj - ja neviem, ako "takto" myslíš - pretože zatiaľ som nič iné okrem toho listu ku kovidu nečítala - Oficiálne nie je zverejnené nič na stránke MZ- takže nikto ešte nevie ako- len že po schválení vakcíny. Dovtedy je úplne zbytočné pre nás laikov o tom špiritizovať. A podľa mňa je to aj tak ďáaleko vo hviezdach, keď vidím tú "spoluprácu".
a nesranduj, že nevieš o očkovaní ... aj ako bežne mamičky so soplavým dieťatkom čakajú u pediatra na očkovanie . nikto ich nepoučí, zaočkujú bez mihnutia oka - a to som nedávno videla, nieto ešte pred rokmi, keď ešte ani gúgeľ neexistoval!
Jednoducho ma nasr.. dil ten list, že aké kino predvádzajú - pred ľuďmi v médiách. Je to ich povinnosť riešiť odborne. (A viem niečo o následkoch očkovania, aj že to majú na háku.... )
lenže toto je celkom nová nepoznaná konštrukcia vakcíny, doterajšie čo boli aplikované či detičkám, alebo na chrípku, boli na princípe aplikovania polomŕtveho vírusu ktorý mal zabezpečiť tvorbu imúnnych látok
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
buchač
Lenže ja som to myslel s tým Ečkom tak, že toto je známa vec....ja beriem tento vitamín už od začiatku, plus aj iné.
Mesík chce, aby sa teraz robila osveta a aj to, aby štát platil vitamíny pre všetkých ? ... no ta fasa...
jedna dávka D vitamínu lacnejšia ako holý nákup ag testu a to by stačilo len cca 5 mil nie 16 mil kusov štát zaplatil tieto nanič ag testy no fasa
kedy a komu zaplatil štát 16 mil ks testov ???
a koľko ich bolo?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

...a ozaj...teraz sa média predbiehajú v oznamovaní správy, že došlo 10000 dávok. No teda, " veľavýznamné " číslo... očkovanie pre 5000 jednotlivcov.
Kuwa, ani do konca roka nebude Slovensko zaočkované na komplet...
To nevadí.... hlavná vec, že už je plán, kedy, koho budú očkovať.... a ak nebudú vakcíny - tak (ako v reklame) - "to chce nový plán...."
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
ara, ...

https://ipravda.sk/res/2020/12/17/th...estandard1.jpg
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

o tebe píšem, somár...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

neviem, o akých vakcínach, dokonca meškajúcich vypisujete, ale tento týždeň europarlment vyzval europsku liekovú agentúru, aby urýchlene schválila ich používanie
ešte žiadne nie ja ani len registroaná pre nás.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nejaké info ohľadom vakcíny
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/o...8_domaci_vank?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
a pri povinnom testovaní ti strkali do nosa čo?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
o tebe píšem, somár...
ara, nerob si z porady riť, trháš niť. A ako som písal o tom tvojom čítaní a písaní, " nemá to hlavu, nemá to pätu " ara, ara. A tvoj anjel, HOVADO, maže!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sito
bjuty smis
o tebe píšem, somár...
ara, nerob si z porady riť, trháš niť. A ako som písal o tom tvojom čítaní a písaní, " nemá to hlavu, nemá to pätu " ara, ara. A tvoj anjel, HOVADO, maže!
somár, nerobím si z porady teba
na čo čítaš moje perly, dokonca na ne reaguješ..lepíš sa tu ako filcka.
to sú príspevky pre inteligentných...čo vedia aj oponovať, nie len urážať
nečítaj, nereaguj..ja ta nenútim., somár...
Naposledy upravil bjuty smis : 19.12.20 at 18:40
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
a pri povinnom testovaní ti strkali do nosa čo?
ako si pochopil vetu :

od plošného testovania sa nenakupovalo ??
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
sito
bjuty smis
o tebe píšem, somár...
ara, nerob si z porady riť, trháš niť. A ako som písal o tom tvojom čítaní a písaní, " nemá to hlavu, nemá to pätu " ara, ara. A tvoj anjel, HOVADO, maže!
somár, nerobím si z teba
na čo čítaš moje perly, dokonca na ne reaguješ..lepíš sa tu ako filcka.
to sú príspevky pre inteligentných...čo vedia aj oponovať, nie len urážať
nečítaj, nereaguj..ja ta nenútim., somár...
ara, ara, že PERLY? Tu tvoju najlepšiu perlu o matovičovi, že je podľa teba somár, tu ti to HOVADO, ktoré s tebou sympatizuje, tak tú ti vymazalo, aj švejka pre teba vymazalo o dobrú náladu ťa pripravilo. No ktosi ťa tu zbožňuje. ara, ara, váž si toho a perli tu naďalej, píš tie tvoje politické halucinácie.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

somár
pozri sa na zloženie parlamentu
pozri, kým plníme basy

a potom, somár, napíš, kto tu má politické halucinácie )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, ty plníš akurát svoj septik a nie basy.
Pasuješ sa tu za niekoho, ako keby si sa na tom aktívne /voľby nepočítam/ tých "zatykávačiek" účastnil....
Fakt sa mi podobáš na nejakého hráča "need for speed", ktorý sa potom rozrúbe o strom, lebo je tak zosobnený s tou hrou, že zabúda na realitu.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
a pri povinnom testovaní ti strkali do nosa čo?
ako si pochopil vetu :

od plošného testovania sa nenakupovalo ??
a kde som ja písal v akej dobe sa mali nakupovať to si si len ty v reakcii upresnil odvádzaš na nepodstatné ja som písal že miesto kupovania klamlivých testov (mohla matovičom ovládaná trnavská firma) nakúpiť pre štát alebo zdravotné poisťovne vitamín D vyšlo by to lacnejšie a určite efektívnejšie. ale ty to nepochopíš.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
a pri povinnom testovaní ti strkali do nosa čo?
ako si pochopil vetu :

od plošného testovania sa nenakupovalo ??
a kde som ja písal v akej dobe sa mali nakupovať to si si len ty v reakcii upresnil odvádzaš na nepodstatné ja som písal že miesto kupovania klamlivých testov (mohla matovičom ovládaná trnavská firma) nakúpiť pre štát alebo zdravotné poisťovne vitamín D vyšlo by to lacnejšie a určite efektívnejšie. ale ty to nepochopíš.
Pavol, jeho chápanie ...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
somár
pozri sa na zloženie parlamentu
pozri, kým plníme basy

a potom, somár, napíš, kto tu má politické halucinácie )
len aby sa nezačalo meniť zloženie obyvateľov basy tvojimi,(keď ty tvrdíš že plníte mojimi ) lebo kičurove zlaté tehličky sa začínajú javiť ako úbohé príštipkárstvo.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

načo to je dobré ?
viem, že si nacistické hovado a nesúhlasíš s mojími názormi, a to je dobre
ale naozaj si myslíš, ked napíšeš , že v kuse klamem tak máš pravdu ?

však je žijem reálny život tu na slovensku, reálne vidím, kto má politickú moc....kto vyhral volby, kým plníme basy

a ked tu somár, alebo ty napíšete, že to je naopak ))
ten máš na krku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať