Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

veronikasad
marjankaj
buchač
Takže ak pošlem v obálke daňové priznanie a na obálke nebude "referendum2021", tak to pošta nedoručí?
odkedy sa na daňový úrad doručujú referendové otázky ?
a hlavne bez adresy daňového úradu....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To je fajne...
http://www.netky.sk/clanok/v-pezinku...a-kvalifikaciu
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
marjankaj
buchač
Takže ak pošlem v obálke daňové priznanie a na obálke nebude "referendum2021", tak to pošta nedoručí?
odkedy sa na daňový úrad doručujú referendové otázky ?
Ja chcem podať daňové priznanie. A ak na obálke neuvediem "referendum2021", tak ho nedoručia? Aspoň tak sa píše v tom linku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
)))))))))))))))))
ficovi neplnia špeciálné požiadavky a trvajú na obchodných podmienkách ???
Vedel som, že nabehneš...
Takže dám ti svoj názor ?
Neriešim nejak obchodné podmienky Pošty...môžu odmietnuť, ale nemusia. No ono to niekto proste chce a tým pádom to aj tak bude.
Lenže ak si vezmeme do úvahy počet obálok krát poštovné, tak by asi vyšla zaujímavá cifra. Toť nedávno tu niekto spomenul, že Pošta ako taká ruší pobočky, ruší fleky...to si dovolí v takejto finančnej situácií odmietnuť solídny kšeft ?
Nemyslíš si náhodou, že Pošta by mala rešpektovať klientov a doručovať zásielky ?...a to všetky (teda okrem určitých) bez podmienok a výhrad ?
Že doručovateľky chodia ovešané ako vianočný stromček, lebo toľko letákov a iných reklám majú, že vo väčších mestách si obehnú rajón aj dvakrát, aby to stihli...to je asi vedľajšie.
Tiež je fasa, že doručovateľky chodia (MUSIA) odpočítavať plynomery...šak fasa zárobok, za jeden dostane k výplate 0,02€.
Ale jasnéé....lebo Fico.

...ale hlavne, že budeme platiť ešte aj za tie zásielky, ktoré už zaplatil odosielateľ z Číny...to všetko je také " demokratické ".
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dobre si vedel ..
neriešiš nejak obchodné podmienky pošty......a to je tá chyba
ostatné ti okomentuje pani poslankyňa tabačková, čo si ju volil : bla bla bla )
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
hehelena2
marjankaj
veronikasad
marjankaj
buchač
Takže ak pošlem v obálke daňové priznanie a na obálke nebude "referendum2021", tak to pošta nedoručí?
odkedy sa na daňový úrad doručujú referendové otázky ?
Ja chcem podať daňové priznanie. A ak na obálke neuvediem "referendum2021", tak ho nedoručia? Aspoň tak sa píše v tom linku.
TÁRAJ

DP sa neposiela poštou , ako by ti potvrdili prijatie ?
Spadla si z jahody?
Alebo si to ty Milanko? Čo si mal dovolenku?
Link pre teba
https://www.danovecentrum.sk/odborny...vemu-uradu.htm
Naposledy upravil marjankaj : 09.02.21 at 20:07
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hehelena2
marjankaj
veronikasad
marjankaj
buchač
Takže ak pošlem v obálke daňové priznanie a na obálke nebude "referendum2021", tak to pošta nedoručí?
odkedy sa na daňový úrad doručujú referendové otázky ?
Ja chcem podať daňové priznanie. A ak na obálke neuvediem "referendum2021", tak ho nedoručia? Aspoň tak sa píše v tom linku.
TÁRAJ

DP sa neposiela poštou , ako by ti potvrdili prijatie ?
napíše namiesto adresy daňového úradu "referendum2021 " a bude sa čudovať, keď to nepríde )))))))))))))))))
a toto má volebné právo
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pošta podľa šéfa strany Roberta Fica oznámila, že nebude doručovať obálky, ktoré nebudú označené symbolom "referendum2021".
--------------------
To pre tých ktorí nevedia otvoriť link.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
https://www.topky.sk/cl/10/2055691/D...nie-je-smiesne
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pre tých, ktorí vedia otvoriť link, ale nie sú schopní info spracovať :

Pošta vysvetlila, že okrem ostatných údajov má byť na zásielke uvedený názov alebo meno a priezvisko. Ak na zásielke nie sú tieto údaje, pošta ju môže odmietnuť prepraviť.



možno teda tu :

"Podľa obchodných podmienok Slovenskej pošty má byť na zásielke, ktorá je adresovaná do poštového priečinka alebo P. O. Boxu, uvedený názov (klient si môže zvoliť názov podľa vlastného výberu) alebo meno a priezvisko a doručovacia adresa, teda číslo poštového priečinku, smerové číslo a mesto či obec.

alebo tu :

"Tieto spochybnenia nie sú ničím podložené, pretože Slovenská pošta nemá so stranou Smer-SD žiadny zmluvný vzťah, ktorý by definoval podmienky špeciálnych spôsobov podávania a dodávania zásielok
Naposledy upravil bjuty smis : 09.02.21 at 20:54
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Hoax? možno skôr trošku prikrášlené ...
https://aeronet.cz/news/sona-pekova-...zJAyzH2vKnLsUw
vedecký fakt https://nextstrain.org/ncov/global?f...3SM07M1aVRAvC8
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
... (klient si môže zvoliť názov podľa vlastného výberu) ...
Takže kľudne aj Referendum 21 ... ale to by tých obálok asi skončilo v P.O.Boxe málo z nejakej "vyššej moci".
https://www.posta.sk/subory/1064/ele...st-p-o-box.pdf
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V podstate - napísala to, čo už vieme. Ale aspoň niekto sa tomu Testovičovi takto otvorene postavil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Hoax? možno skôr trošku prikrášlené ...
Vieš, ono je to na vážkach.
Osobne si myslím, že ak by si vedci a "vedci" (šarlatánov poslať do péčka) sadli k jednému stolu, tak diskusia by skončila možno hromadnou bitkou....čo by aj nebolo na škodu.
Lenže takto si prehadzujú horúci zemiak, jeden tvrdí to, druhý zasa opak a tretiemu nerozumie ani vlastná mať. Ale všetci spolu vynášajú na povrch svoje názory ako za správne a tým pádom má laik ny výber. Lenže výber je len laický...
Potom to dopadne asi tak, že Trump doporučuje piť Savo...a v krajinách Južnej Ameriky sa zasa používa oxid chloričitý.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Celkom potesi vidiet zase +- normalny tenis....divaci...nie napraskáno ako min.rok.....ale su
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
....čo by aj nebolo na škodu.
Lenže takto si prehadzujú horúci zemiak, jeden tvrdí to, druhý zasa opak a tretiemu nerozumie ani vlastná mať.
oni to vedia veľmi dobre, rozculuje ma ako podcenuju inteligenciu ludi.
Dnes dokazu labaky neskutocne veci. Jediny labak ktory sa nahlas ozval bol ten Pekovej.
Pred 15 rokmi som si "musela" nastudovat NBT T mutaciu (mutacia chvosta) z studii zalozenych na chovatelskej evidencii. O 2-3 roky neskor nam labak ponukol, ze ak im odovzdame krv XY jedincov, vyselektuju z toho mutaciu ... dnes vezmes krv, posles do labaku napr. tu https://www.genomia.cz/cz/ a hotovo
Mmch. aj ja mám robenú genetiku, dobre ma scucli z krvi
Naposledy upravil anet : 10.02.21 at 11:04
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Už dlhšie doma hovorím, že tá "delegácia" čo išla do Wu-chanu nejako podozrivo čuší. Včera som konečne zachytila niečo v tomto zmysle: Je vysoko nepravdepodobné, že vírus je umelo vytvorený a unikol z tunajších labolatóirí.

Takže je aj nejaká pravdepodnosť umelého vytvorenia, aj úniku z labákov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a čo tak druhá možnosť, o ktorej sa tiež vravelo ?
Že ten vírus má pôvod v niektorej zo zakázaných oblastí, v niektorej púšti USA ?

...jááááj, zabudol som...oni také labáky nemajú, to len Čína a samozrejme, že aj Rusko.
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, taká možnosť je vysoko pravdepodobná aj s tou variantou, čo bola už na jar verejne povedaná. Síce, že v USA tieto svinstvá vyvíjali v labákoch a potom im to tuším, že za Obamu etická komisia zatrhla. Tak spoločnosť, ktorá na tom pracovala prehodila vývoj do Wu-chanu a tam to financovali. Trump vyhlásil, že dá tieto podozrenia prešetriť. Odvtedy je ticho. Nezachytila som nič o tom, čo vlastne zistili. Majú maslo na hlave. Takže Pekovej "jaskyňa" vôbec nemusí byť blud, len sa to nikomu nehodí do krámu.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Trump vyhlásil, že dá tieto podozrenia prešetriť. Odvtedy je ticho.
No práve - on to len "vyhlásil", ale nič sa neprešetrovalo, on mal "starosti" s mexickým múrom. A keby hľadal - tak možno by na to natrafil (na to podozrenie Obamu) a odrazu by to nebola Čína zlá, ale oni sami. Tak radšej (pre istotu) nič neprešetroval... pretože America First....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať