Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
lujza.j
anet
https://www.bratislavskenoviny.sk/ak...36XfBgJPA30vGA

v clanku pisu "Pokiaľ ide o očkovanie vakcínou od firmy Pfizer, ktorou na Slovensku očkovali najmä seniorov, žiadne väčšie vedľajšie účinky zatiaľ hlásené nie sú."
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-proti-covidu/
Teraz som volala s byv.kolegom...jeho zena ucitelka...vcera ockovana....dnes je KO...a horučka....ze vsetci tak...
To ale nie je nežiaduci účinok ale reakcia imunitného systému na vakcínu.Spomen si na deti po očkovaní kombinovanou vakcínou.
p.dr., ty už si tiež zaočkovana? Ak ano, ako si vakcinaciu znasala? Nech to mame z prvej ruky, nie JPP...
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

V jednej ružinovskej škole malo túto reakciu na očkovanie všetkých 7 učiteľov.
Nemôže to súvisieť napr. s tým, že v minulosti boli pozitívni? Pamätám, že vlani na jar bolo v Ružinove viac covidu, ako inde.
Ani vedci nevedia https://www.novinky.cz/koronavirus/c...LRsqtMVXj_VuVI
Z rozhovoru citujem: Co se s těmi paměťovými buňkami stane, když se člověk, který je v těle má, tedy člověk, který nemoc prodělal, nechá naočkovat?
Na to už se mě pacienti také ptali. Já opravdu nevím, co to s imunitním systémem udělá, když se v těle tyto dvě věci potkají. A troufám si říct, že to dnes neví nikdo. My jsme se tady o tom radili, přizvali jsme i našeho imunologa a jediné, co můžu říct je, že nevíme. V každém případě ti, kteří vědí, že nemoc prodělali, očkování aktuálně nepotřebují. A jak jsme řekli, dokonce i ti, kteří ji prodělali mírně, nebo dokonce bezpříznakově. Ti, co tvrdí opak, by svoje tvrzení měli podložit nějakými fakty.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja mám dosť zlú skúsenosť v rodine, pri prvom a jedinom očkovaní v živote proti chrípke, takže akékoľvek ponúkané ďalšie budem konzultovať s doktorom. Týmto nikoho od očkovania neodrádzam, je to každého slobodné rozhodnutie.
5 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Už som tu písala, že nikto poriadne nič nevie povedať, vedci, imunológovia, lekari si svojimi vyjadreniami navzájom oponujú, vakcíny ktorými som bola ockovana boli uvarene na inom princípe, tieto na inom, nevieme čo spravia v organizme keď príde napríklad o rok iný kmeň virusu, loteria
Naposledy upravil Darina1234 : 16.02.21 at 10:18
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234
Už som tu písala, že nikto poriadne nič nevie povedať, vedci, imunológovia, lekari si svojimi vyjadreniami navzájom oponujú, vakcíny ktorými som bola ockovana boli uvarene na inom princípe, tieto na inom, nevieme čo spravia v organizme keď príde napríklad o rok iný kmeň virusu
Aj chrípka má ( v podstate ) každý rok iný kmeň. Odchýlky sú raz také a raz onaké. Za tie roky rokúce ich už bolo teda dosť.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Chr%C3%ADpka
Teda sa nedá reagovať - očkovať najnovšou látkou, ak sa vyberieme týmto smerom. Ale keď už nič iné, tak aspoň očkovať tým, čo je k dispozícii podľa ..." vždy lepšie ako hrdzavým klincom do oka, alebo kopanec do riti ".
Druhým je ochrana, kde jeden dodržuje určité pravidlá...nie síce izoláciu, ale vyhýbanie sa inkriminovaným miestam.

Ako to bude ďalej ?
Vedci by aj povedali, imunológovia tiež...ALE ako by bola prijatá tá pravda, tak to je už otázne...nie každý by zvládol.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mňa skôr zaráža, ak sa nezisťujú pred očkovaním protilátky z krvi, lebo očkovať niekoho, kto ich má obrovské množstvo asi nebude to správne "orechové". Počul som názor, že sa môžu navzájom vyblokovať a dôjde k opačnej reakcii, teda, že po očkovaní ich bude mať dotyčná osoba za pár týždňov menej /protilátok/ ako pred očkovaním..... Podotýkam, názor fundovanej osoby s príslušným vzdelaním, praxou a atestáciou.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď (myslím) bolo spomínané, že osoby, ktoré prekonali COVID by nemali byť očkované, pretože vraj majú protilátky (síce údajne na 3 mesiace, ale už nejaké majú).
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

v clanku pisu "Pokiaľ ide o očkovanie vakcínou od firmy Pfizer, ktorou na Slovensku očkovali najmä seniorov, žiadne väčšie vedľajšie účinky zatiaľ hlásené nie sú."
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-proti-covidu/[/QUOTE]
Teraz som volala s byv.kolegom...jeho zena ucitelka...vcera ockovana....dnes je KO...a horučka....ze vsetci tak...[/QUOTE]
To ale nie je nežiaduci účinok ale reakcia imunitného systému na vakcínu.Spomen si na deti po očkovaní kombinovanou vakcínou.[/QUOTE]p.dr., ty už si tiež zaočkovana? Ak ano, ako si vakcinaciu znasala? Nech to mame z prvej ruky, nie JPP...[/QUOTE]
Ano,obidvaja sme kompletne zaočkovaní,bolelo rameno SB viac mna menej a jeden deň sme prespali,boli sme ustatí.Všetko.Vo všeobecnosti je po druhej dávke o málo horšia reakcia,niektorí teplotovali a necítili sa dobre,no ale vakcinujeme preto aby sme nabudili imunitný systém takže z lekárov ťažko niekto čaká že nebude celkom nič. Reakcia hodne závisí na stave imunity daného človeka.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Darina1234
Už som tu písala, že nikto poriadne nič nevie povedať, vedci, imunológovia, lekari si svojimi vyjadreniami navzájom oponujú, vakcíny ktorými som bola ockovana boli uvarene na inom princípe, tieto na inom, nevieme čo spravia v organizme keď príde napríklad o rok iný kmeň virusu, loteria
Astra Zeneca je klasická vakcína
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Veď (myslím) bolo spomínané, že osoby, ktoré prekonali COVID by nemali byť očkované, pretože vraj majú protilátky (síce údajne na 3 mesiace, ale už nejaké majú).
Ale daná osoba vôbec nemusí vedieť, že tie protilátky má. A ak to predtým U KAŽDÉHO nezisťujú, tak ju kľudne zaočkujú, ako aj momentálne pozitívneho a bezpríznakového. Predpokladám, že ani RT-PCR pred očkovaním nerobia...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

U každého pred vakcináciou zisťovať PCR je neprevediteľné.A nezaplatiteľné.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Áno, len potom sa budú niektorí veľmi čudovať a budú to zvaľovať na vakcínu, z ktorej sa v skutočnosti ani nedá nakaziť. O zaplatiteľnosti radšej pomlčím, lebo všetky poisťovne do jednej keby chceli, tak na to majú.
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Môj syn prekonal covid súčasne s prechladnutím. Je zaočkovaný obiddvoma dávkami Comirnaty. Vedľajšie účinky mal ako pri kovide. Bolesť svalov, hlava a ruka. Takže určite závisí aj od druhu vakcíny.Robí v ružinovskej na covidovom odd, a som veľmi rada že bol hnedˇzaočkovaný.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no toto nevymyslíš ...

Zaisťovanie majetku spôsobilo paniku. Kaliňák a poslanci sa obrátili na Ústavný súd


Obvinení už nevedia obísť zákony, aby reálne neprišli o majetky. Tridsiati poslanci, hlavne zo Smeru, sa obrátili na Ústavný súd, že trest prepadnutia majetku je protiústavný. Platí pritom už dlhé roky.

Zdá sa, že prísť o celý majetok môže byť ešte horšie ako dostať niekoľkoročný trest odňatia slobody. Podľa exministra vnútra Roberta Kaliňáka za Smer a tridsiatich poslancov Národnej rady je nehumánne a kruté prísť o celý majetok po tom, čo ste sa podieľali napríklad na rozsiahlej korupcii alebo ste boli členom zločineckej skupiny.

Začiatkom februára sa preto obrátili na Ústavný súd a žiadajú, aby paragraf 58, odseky 2 a 3 Trestného zákona vyhlásil za protiústavné. Podľa nich sú aj v rozpore s Dohovorom o ochrane ľudských práv a základných slobôd a s Chartou základných práv EÚ.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Za chvíľu pustia všetkých.
Kičura, Jankovská...
Potešilo.
:-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
no toto nevymyslíš ...

Zaisťovanie majetku spôsobilo paniku. Kaliňák a poslanci sa obrátili na Ústavný súd


Obvinení už nevedia obísť zákony, aby reálne neprišli o majetky. Tridsiati poslanci, hlavne zo Smeru, sa obrátili na Ústavný súd, že trest prepadnutia majetku je protiústavný. Platí pritom už dlhé roky.

Zdá sa, že prísť o celý majetok môže byť ešte horšie ako dostať niekoľkoročný trest odňatia slobody. Podľa exministra vnútra Roberta Kaliňáka za Smer a tridsiatich poslancov Národnej rady je nehumánne a kruté prísť o celý majetok po tom, čo ste sa podieľali napríklad na rozsiahlej korupcii alebo ste boli členom zločineckej skupiny.

Začiatkom februára sa preto obrátili na Ústavný súd a žiadajú, aby paragraf 58, odseky 2 a 3 Trestného zákona vyhlásil za protiústavné. Podľa nich sú aj v rozpore s Dohovorom o ochrane ľudských práv a základných slobôd a s Chartou základných práv EÚ.
Mali by si prečítať Ústavu tí páni, ktorí k majetkom prišli pomocou okrádania štátu, pomocou zločincov. Najmä čl.20 ods.5 - páni doktori a docenti (bezpečnostnej služby ) takto dokazujú, že ani tie ich dochtorské tituly asi nebudú kóšer.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo,
https://www.topky.sk/cl/10/2061947/M...-o-nicom-nevie

A hneď v prvom príspevku v diskusii je viac pravdy, ako by sa zdalo, citujem:
"čiže nie podľa toho kde koľko peňazí treba,ale podľa kľúča,ja som víťaz volieb-najviac peňazí pôjde do rezortov mojich ministrov?.....hokynárska logika,arogancia,princíp divočiny -najsilnejší žerie prvý...toto keď mu prejde,koaličných partenrov má za handry.S týmto chce bez obáv a hanby Heger do Bruselu?!"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Naštvalo, že v našom maličkom meste je už viac MOM ako lekární /tým sme známy/ a novinových stánkov dokopy.
Aspoň raz za týždeň, nové MOM, dokonca aj dnes.
Ale niektorí farizeji v bielych plášťoch tu budú stále oblbovať ľudí, ako nemajú v nemocniciach personálu, ako ich je málo.
Do psej riti a v tých unimo bunkách kto špachtľuje, opice, alebo cvičené mačky?
Jedno svinstvo za druhým.
Už ich tu je dávno dvojciferné číslo v bežný deň, a taktiež aj soboty, nedele. Však tu sa človek už otestuje bez akejkoľvek čakacej doby na odber.
Ak to takto pôjde, tak dúfam, že v nemocnici nebude žiaden personál a bude sa umierať ako na páse, až vtedy bude nutná regulácia, lebo táto "vychcanosť" zdravotníkov je už fakt neúnosná.
Tu pokiaľ nezačnú masové exitusy, lekári namiesto ordinovania budú sedieť v skafandroch v súkromných MOM za ťažké /NAŠE/ prachy.
Naposledy upravil Nandrolon : 18.02.21 at 12:03
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.topky.sk/cl/10/2061537/K...personal-chyba

Zatvoriť /prestať dotovať, oni sa zatvoria samé/ MOMky, lekárov a zdravotníkov v núdzovom stave alokovať príkazom na potrebné pracoviská do nemocníc, zrušiť antigénové testovanie a peniaze použiť účelovo na liečbu a očkovanie.

Situácia vyriešená. Lenže tu prebieha biznis /zlodejina/ nie storočia, ale tisícročia.
Fico sa so svojimi 12-timi rokmi môže schovať pod posteľ a hanbiť sa ako malý chlapec. Od týchto sa mal učiť kradnúť.....
0 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nandrolon
https://www.topky.sk/cl/10/2061537/K...personal-chyba

Zatvoriť /prestať dotovať, oni sa zatvoria samé/ MOMky, lekárov a zdravotníkov v núdzovom stave alokovať príkazom na potrebné pracoviská do nemocníc, zrušiť antigénové testovanie a peniaze použiť účelovo na liečbu a očkovanie.

Situácia vyriešená. Lenže tu prebieha biznis /zlodejina/ nie storočia, ale tisícročia.
Fico sa so svojimi 12-timi rokmi môže schovať pod posteľ a hanbiť sa ako malý chlapec. Od týchto sa mal učiť kradnúť.....
Aby sa mohlo ambulantne liečiť, tak by mali byť dostupné aj nejaké lieky. Asi nie sú, keď samotní lekári vyzývajú na ich zabezpečenie. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...lantni-lekari/
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať