Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
je proti a dobre robí
To je tvoj názor.

Môj je ten, že je to obyčajná blbaňa...jej drevené bábky a bimbas jej muža majú viac "rozumu" ako ona.
Ani bicykel by som o ňu neprel.
To je možné
Ale ministerstvo zdravotníctva môže tej vakcíne dať výnimku, nepotrebuje k tomu remisovú...
Aj keď neviem, kto by sa dal očkovať necertifikovanou
Však aj tu " hviezdy " bojovali proti očkovaniu...
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ty si isto pôjdeš dať aj medzi prvými čip, ty hviezda. Bez úvodzoviek.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Načo ?
Úplne stačí, že už očipovali teba a podobných pri testovaní.....
Už vás ovladaju
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Vidím, že BXL nesúhlasí. Neviem, či vlastní nejaké MOM, to mi je v skutku jedno, ale rád by som sa jej opýtal, či si myslí, že tí ľudia /hlavne majiteľ/, to robia pre "blaho ľudu""?
Ak áno, potom je to jednoduché.
Prestať ich štedro dotovať a MOMky budú existovať ďalej.
A ešte druhá otázka. Nebolo by pre každú nemocnicu požehnanie, keby sa personál z MOMiek "premiestnil" do nemocnice?
Veď pri prvej vlne obhajoval Matovič núdzový stav, ktorý vtedy platil pre nemocnice, že takto môžu "premiestňovať sily" tam, kde je to potreba, príkazom.
A naraz kľudne nechajú v každej "malej riti" MOMku každých 30 metrov, v ktorej sedí tak drahocenný a potrebný odborný personál. Trochu kontraproduktívne, nie?
Myslela som že si ekonom.Stát dodá testy.Bodka.Z 26 800 treba zaplatiť to ostatné.Monmálne 5x plat a odvody,priestory a ich vybavenie,osvetlenie,dezinfekcia,biologický odpad,mundure,masky rukavice atd atd.No ten čo to všetko vybavil a vybehal a stará sa o to ako vlastník samozrejme nerobí charitu.Nie nemám MOM ale všetci sme do mailov dostali návrh zmluvy a prosbu aby sme ich zriadili,pretože okresy a mestá na to už nemajú a štát sa zase do toho nechytá akurát určil častosť tetsovania.Máš pocit že to testovanie každý týždeň končí?Budeš rád ked sa takto o rok nestretneme v tejto istej situácii.Takže bud rád že dosť doktorov je ochotných .A aj ja som v systéme,pre seba,a svoje okolie,nie pre verejnosť a toto zrejme spravila veľká časť lekárov.V tom nie je zisk,AG test platí poistovna 2x mesačne/možno/ 100 bobov/0,027 € /1 bod.Keby tie mom ky nevznikli,stál by si v pár km rade každý týždeň.
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

A tiež sme všetci opakovane dostali prosbu aby sme pokryli očkovanie.V sľuboch dostaneme modré z neba,v skutočnosti vynadané :-).Slovenská klasika.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tak ešte raz.
Ak by to nebolo ultra výnosné /v dnešnej dobe/ tak tu nevznikajú ako huby po daždi. Záležitosti s prevádzkou mi nemusíš vysvetľovať.
Jednoznačne by ich mal štát obmedziť, napr. na počet obyvateľov. Nie je normálne, aby stále vznikali nové a nové, hoci sa tam takmer nikto netestuje. A ešte raz. Nemyslím víkendové testovanie podľa semaforu. Myslím bunky, ktoré sú v prevádzke 30, resp. 31 dní do mesiaca.
Tých 5 platov hovor niekomu inému, lebo 4 minimálne platy podľa stupňa náročnosti a s príplatkami podľa zákonníka práce nie je až taká horibilná suma. Taktiež prevádzka, keďže sa často jedná o okienko zatvorenej reštaurácie a podobné špekulatívne priestory.
Majiteľ to má dobre spočítané...
V ČR ich nie je ani pätina, možno ani desatina. Len u nás sa peniaze vyhadzujú von oknom.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najlepšia komédia je, že vo firmách vyberú pracovníkov, ktorí robia pomocný personál pre testovanie a po "akcii" ich pošlú na RT-PCR testy. Prečo im neurobia ako ostatným zamestnancom tie super "hračkárske" antigénové???
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Tak ešte raz.
Ak by to nebolo ultra výnosné /v dnešnej dobe/ tak tu nevznikajú ako huby po daždi. Záležitosti s prevádzkou mi nemusíš vysvetľovať.
Jednoznačne by ich mal štát obmedziť, napr. na počet obyvateľov. Nie je normálne, aby stále vznikali nové a nové, hoci sa tam takmer nikto netestuje. A ešte raz. Nemyslím víkendové testovanie podľa semaforu. Myslím bunky, ktoré sú v prevádzke 30, resp. 31 dní do mesiaca.
Tých 5 platov hovor niekomu inému, lebo 4 minimálne platy podľa stupňa náročnosti a s príplatkami podľa zákonníka práce nie je až taká horibilná suma. Taktiež prevádzka, keďže sa často jedná o okienko zatvorenej reštaurácie a podobné špekulatívne priestory.
Majiteľ to má dobre spočítané...
V ČR ich nie je ani pätina, možno ani desatina. Len u nás sa peniaze vyhadzujú von oknom.
Máš pocit že dnes zoženieš zdravotníka za minimálku?Nakonie nandrolon čo kecáš a nespravíš aspon 2 MOM ky?Je to megabiznis zabezpečíš rodinu,tak do toho chlapče,nekecaj pracuj.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
tak do toho chlapče,nekecaj pracuj.
100 bodov...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
Tak ešte raz.
Ak by to nebolo ultra výnosné /v dnešnej dobe/ tak tu nevznikajú ako huby po daždi. Záležitosti s prevádzkou mi nemusíš vysvetľovať.
Jednoznačne by ich mal štát obmedziť, napr. na počet obyvateľov. Nie je normálne, aby stále vznikali nové a nové, hoci sa tam takmer nikto netestuje. A ešte raz. Nemyslím víkendové testovanie podľa semaforu. Myslím bunky, ktoré sú v prevádzke 30, resp. 31 dní do mesiaca.
Tých 5 platov hovor niekomu inému, lebo 4 minimálne platy podľa stupňa náročnosti a s príplatkami podľa zákonníka práce nie je až taká horibilná suma. Taktiež prevádzka, keďže sa často jedná o okienko zatvorenej reštaurácie a podobné špekulatívne priestory.
Majiteľ to má dobre spočítané...
V ČR ich nie je ani pätina, možno ani desatina. Len u nás sa peniaze vyhadzujú von oknom.
Máš pocit že dnes zoženieš zdravotníka za minimálku?Nakonie nandrolon čo kecáš a nespravíš aspon 2 MOM ky?Je to megabiznis zabezpečíš rodinu,tak do toho chlapče,nekecaj pracuj.
Pracujem každý deň, akurát na moju mzdu sa neskladajú všetci daňovníci, takže nie som odkázaný na MOMku.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
BXLmiami
tak do toho chlapče,nekecaj pracuj.
100 bodov...
Sa neposer
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Všeho do času mladý,všeho do času. :-))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ako si ustelieš, tak budeš spať :-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Myslíš?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Samozrejme že áno. Naťahovať paprče smerom ku štátu dokáže každý róm.
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

Krajci s Matovicom tvrdia, ze sa zvysuje mobilita obyvatelov a ze si za to mozeme sami, ze nic nedodrziavame.
Ako sa dostavim na odber Ag testu, ked tam nedojdem osobne? Obehnem par MOMiek, najdem tu, kde sa najmenej stoji, pripadne zabehnem na nejaku dedinu v sobotu alebo nedelu ked tam prebieha odber? Vystojim rad, nik sa ma neopyta, ci neberiem nejake lieky od bolesti a podobne, sup rovno odber. Vysledky od buka- do buka niekedy na urovni sumu testu. Pri najhorsom od niekoho nieco chytim, alebo odovzdam.
A potom sa divia, ze sa zvysuje mobilita!

K ockovaniu:
Je tu hrozna britska "mutacia", stupaju nam krivky nakazenych, treba rychlo ockovat podla vzoru Britanie, tam to prudko klasa - to tvrdi Krajci aj Matelko.
Len mi niekto vysvetlite, preco to klasa aj Irom este strmsie, ockovanych nad 70 rokov maju 1100 a celkovo zaockovanych v percentach asi ako u nas.
Kde soudruzi na Slovensku urobili chybu ze nam to stupa?

Preco na Slovensku pocet nakazenychna britskym virus,/neverim, ze je to mutacia, jedna sa o novy virus/ prudko zacal stupat po ockovani od spolocnosti Pfizer a BioNTech? Nahoda, alebo subeh aj inych faktorov?
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

annova
To počujem prvy krat, ze veto na vlade. Preco doteraz napr. Sulika prehlasovali na vlade, vtedy neplati veto? Co to na nas ten magor hra?
K ivermektinu len tolko, MUDr. Liptak ho myslim pouziv v DSS, ktore pod neho spadaju. Neviem ci je to aktualne, ale zaciatkom roka mal 1- slovom jedno umrtie v DSS.
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2...iaduce-ucinky/
Návod pre celé Slovensko, ako sa dostať k lieku.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Až tak zlý biznis tie MOM-ky asi nebude

https://www.e-vuc.sk/e-vuc/poskytova...page_id=118544

rodinná firma
STEFFI, s.r.o.
https://orsr.sk/vypis.asp?ID=125395&SID=8&P=1
Naposledy upravil veronikasad : 19.02.21 at 16:36
2 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

korela
annova
To počujem prvy krat, ze veto na vlade. Preco doteraz napr. Sulika prehlasovali na vlade, vtedy neplati veto? Co to na nas ten magor hra?
K ivermektinu len tolko, MUDr. Liptak ho myslim pouziv v DSS, ktore pod neho spadaju. Neviem ci je to aktualne, ale zaciatkom roka mal 1- slovom jedno umrtie v DSS.
https://liptakpeter.blog.pravda.sk/2...iaduce-ucinky/
Návod pre celé Slovensko, ako sa dostať k lieku.
Skvele info, DAKUJEM!!!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Až tak zlý biznis tie MOM-ky asi nebude

https://www.e-vuc.sk/e-vuc/poskytova...page_id=118544

rodinná firma
STEFFI, s.r.o.
https://orsr.sk/vypis.asp?ID=125395&SID=8&P=1
Veď to je rodina samaritánov, ktorí to všetko robia pre nás, a bez nich by sme pokapali. Kto by nám vyťahoval sople zo zadnej steny nosohltanu?
:-)))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať