Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Naštvalo, že v našom maličkom meste je už viac MOM ako lekární /tým sme známy/ a novinových stánkov dokopy.
Aspoň raz za týždeň, nové MOM, dokonca aj dnes.
Ale niektorí farizeji v bielych plášťoch tu budú stále oblbovať ľudí, ako nemajú v nemocniciach personálu, ako ich je málo.
Do psej riti a v tých unimo bunkách kto špachtľuje, opice, alebo cvičené mačky?
Jedno svinstvo za druhým.
Už ich tu je dávno dvojciferné číslo v bežný deň, a taktiež aj soboty, nedele. Však tu sa človek už otestuje bez akejkoľvek čakacej doby na odber.
Ak to takto pôjde, tak dúfam, že v nemocnici nebude žiaden personál a bude sa umierať ako na páse, až vtedy bude nutná regulácia, lebo táto "vychcanosť" zdravotníkov je už fakt neúnosná.
Tu pokiaľ nezačnú masové exitusy, lekári namiesto ordinovania budú sedieť v skafandroch v súkromných MOM za ťažké /NAŠE/ prachy.
Na margo nemocníc.
Vysoko špecializovaný špitál .... zbytočne im umierajú ľudia. Prečo lekári mlčia?
.
V súčasnosti u nás zomiera na covid každý jedenásty dôchodca.
Fico prirovnal približný počet úmrtí k Poltáru. Odišiel jeden Poltár. A koľko ľudí ostalo žiť s následkami.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Začiatkom mesiaca priviezli do prvým nemocníc ivermektín. Zachytili ste niekto niekde aké sú výsledky? Lebo za dva, tri týždne by snáď už mohlo byť niečo jasné
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
bjuty smis
no toto nevymyslíš ...

Zaisťovanie majetku spôsobilo paniku. Kaliňák a poslanci sa obrátili na Ústavný súd


Obvinení už nevedia obísť zákony, aby reálne neprišli o majetky. Tridsiati poslanci, hlavne zo Smeru, sa obrátili na Ústavný súd, že trest prepadnutia majetku je protiústavný. Platí pritom už dlhé roky.

Zdá sa, že prísť o celý majetok môže byť ešte horšie ako dostať niekoľkoročný trest odňatia slobody. Podľa exministra vnútra Roberta Kaliňáka za Smer a tridsiatich poslancov Národnej rady je nehumánne a kruté prísť o celý majetok po tom, čo ste sa podieľali napríklad na rozsiahlej korupcii alebo ste boli členom zločineckej skupiny.

Začiatkom februára sa preto obrátili na Ústavný súd a žiadajú, aby paragraf 58, odseky 2 a 3 Trestného zákona vyhlásil za protiústavné. Podľa nich sú aj v rozpore s Dohovorom o ochrane ľudských práv a základných slobôd a s Chartou základných práv EÚ.
Mali by si prečítať Ústavu tí páni, ktorí k majetkom prišli pomocou okrádania štátu, pomocou zločincov. Najmä čl.20 ods.5 - páni doktori a docenti (bezpečnostnej služby ) takto dokazujú, že ani tie ich dochtorské tituly asi nebudú kóšer.
Neobhajujem, ale z princípu by som sa osobne hanbila napísať namiesto bezpečnostných služieb, že ide o bezpečnostnú službu. Ak už v tomto niekto nevidí rozdiel vo význame, tak škoda reči. :-((((((
Strach a nenávisť prinesie túto republiku do záhuby.
A po druhé, keď už záťah, tak až po 89. rok, inak sa tým vyjadruje súhlas s inými prekročeniami práva.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Amen.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vidím, že BXL nesúhlasí. Neviem, či vlastní nejaké MOM, to mi je v skutku jedno, ale rád by som sa jej opýtal, či si myslí, že tí ľudia /hlavne majiteľ/, to robia pre "blaho ľudu""?
Ak áno, potom je to jednoduché.
Prestať ich štedro dotovať a MOMky budú existovať ďalej.
A ešte druhá otázka. Nebolo by pre každú nemocnicu požehnanie, keby sa personál z MOMiek "premiestnil" do nemocnice?
Veď pri prvej vlne obhajoval Matovič núdzový stav, ktorý vtedy platil pre nemocnice, že takto môžu "premiestňovať sily" tam, kde je to potreba, príkazom.
A naraz kľudne nechajú v každej "malej riti" MOMku každých 30 metrov, v ktorej sedí tak drahocenný a potrebný odborný personál. Trochu kontraproduktívne, nie?
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kvaka
Nandrolon
https://www.topky.sk/cl/10/2061537/K...personal-chyba

Zatvoriť /prestať dotovať, oni sa zatvoria samé/ MOMky, lekárov a zdravotníkov v núdzovom stave alokovať príkazom na potrebné pracoviská do nemocníc, zrušiť antigénové testovanie a peniaze použiť účelovo na liečbu a očkovanie.

Situácia vyriešená. Lenže tu prebieha biznis /zlodejina/ nie storočia, ale tisícročia.
Fico sa so svojimi 12-timi rokmi môže schovať pod posteľ a hanbiť sa ako malý chlapec. Od týchto sa mal učiť kradnúť.....
Aby sa mohlo ambulantne liečiť, tak by mali byť dostupné aj nejaké lieky. Asi nie sú, keď samotní lekári vyzývajú na ich zabezpečenie. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...lantni-lekari/
Škoda, že nie je menný zoznam vlastníkov MOMiek, aby nakoniec najviac nekričali po liečbe tí, ktorí na to nemajú pre iný "biznis" čas.
Lebo častokrát to tak býva.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo, že k tomuto článku nie je diskusia, rád by som si ju prečítal.
https://www.topky.sk/cl/10/2062171/K...kne-rozpravat-
Čo už. Nie sú chránení iba rómovia, ale aj polorómovia :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

Škoda, že nie je menný zoznam vlastníkov MOMiek, aby nakoniec najviac nekričali po liečbe tí, ktorí na to nemajú pre iný "biznis" čas.
Lebo častokrát to tak býva.[/QUOTE]

https://www.health.gov.sk/?ag-mom

namatkovo vybrane firmy

https://foaf.sk/firmy/576014/vizualizacia
2xMOM MEDICAL SAFE s.r.o. - nedoplatok na dani k 31.12.2020 969,21Eur, ale maju opravnenie podla vypisu
https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=459166&SID=7&P=1

8x MOM Phoenix Corporation, s.r.o. nemaju na to ani opravnenie podla vypisu..zeby upratovacie sluzby?
https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=92925&SID=2&P=1
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale však "niekto" tu obhajoval, že "IBA" 28600, je 5 "plných platov" /rozumej s odvodmi.....
Pochybujem, že zapisovateľka má "plný plat" vyšší ako minimálna mzda s odvodmi a príplatkami.
Ale majiteľ hrabe viac ako 10 "litrov mesačne" do vrecka od nás, ktorí platíme dane a hlavne pracujeme v terajšej dobe....
Sranda, ako tu chce niekto navodiť dojem, že 28600 /mesačne/ je normálne - "iba 5 plných platov" :-)))
V tom pomere to bude asi 1/1/1/1/24,6
:-)))))))))))))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 19.02.21 at 07:03
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

annova Pozri príspevok
Škoda, že nie je menný zoznam vlastníkov MOMiek, aby nakoniec najviac nekričali po liečbe tí, ktorí na to nemajú pre iný "biznis" čas. Lebo častokrát to tak býva.
https://www.health.gov.sk/?ag-mom namatkovo vybrane firmy https://foaf.sk/firmy/576014/vizualizacia 2xMOM MEDICAL SAFE s.r.o. - nedoplatok na dani k 31.12.2020 969,21Eur, ale maju opravnenie podla vypisu https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=459166&SID=7&P=1 8x MOM Phoenix Corporation, s.r.o. nemaju na to ani opravnenie podla vypisu..zeby upratovacie sluzby? https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=92925&SID=2&P=1[/QUOTE]Mená firiem nie sú zaujímavé, bielych koní je plná riť. Ale verím tomu, že skutočných majiteľov MOM vo svojom meste by každý jeden poznal....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
Začiatkom mesiaca priviezli do prvým nemocníc ivermektín. Zachytili ste niekto niekde aké sú výsledky? Lebo za dva, tri týždne by snáď už mohlo byť niečo jasné
no tak si odpovedám sama, našla som odpoveď od primára Kulkovského, ktorý lieči kovid pacientov u nás v nemocnici, naozaj v prvej línii

"Ivermektín podávame našim pacientom v nemocnici a žiaľ, žiadny zásadný rozdiel a zázrak oproti doterajšej liečbe sme nezaregistrovali. Rovnako to bolo a je s Remdesivirom. "
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

V nemocniciach sú pacienti s ťažkým stavom, potrebujú aj inú liečbu, avšak ivermektín podľa viacerých štúdií redukuje najmä množenie vírusu SARS-CoV-2, takže asi účinkuje skôr v počiatkoch ochorenia, prípadne preventívne u pozitívnych. Tak to funguje aj v Indii. Rovnako aj isoprinosin. Ide skôr o to, aby sa ochorenie nerozvinulo do takých stavov, aby boli ľudia ohrození na živote. Asi na JISkách zázraky moc za dva dni nebudú, ak tam, tak to kombinujú aj s inou liečbou a treba si počkať aspoň dva týždne. Topiaci sa aj slamky chytajú, netreba hneď závery robiť.
2 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

Dáša_
Začiatkom mesiaca priviezli do prvým nemocníc ivermektín. Zachytili ste niekto niekde aké sú výsledky? Lebo za dva, tri týždne by snáď už mohlo byť niečo jasné
Myslím, že som včera večer v televízií videla rozhovor s nejakým špecialistom, primárom, niekde z východu, meno si už nepamätám, že majú ivermektín ešte len týždeň, takže je to krátky čas na posúdenie, ale každopádne žiadne zhoršenie alebo komplikácie nezaznamenali, skôr zastabilizovanie pacientov. Ale väčšinou ho používajú aj v kombinácií s ďalšími liekmi. Odpovedal aj na otázku, že niektorí lekári ho nechcú používať. Na to odpovedal, že každý lekár si zodpovedá za svoje rozhodnutie sám, ale keď je na ňom, tak je za použitie ivermektinu, pokiaľ nepomôže, tak určite neublíži. Nezachytila som všetko, ale spomínal aj, že je dobré ho užiť, keď ste boli napríklad v kontakte s niekým pozitívnym alebo máte doma pozitívneho. Niečo ako na prevenciu. No len teda kde ho zohnať, keď ja som dnes nemohla zohnať ani normálny liek čo užívam. Obehla som 4 lekárne a vraj je výpadok a nedá sa ani objednať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mikae
Obehla som 4 lekárne a vraj je výpadok a nedá sa ani objednať.
Šetri radšej nohy, len tak ľahko a tak skoro sa k nemu jeden dostane.
https://dennikn.sk/2263152/prve-nemo...rinarne-davky/

Teraz blbaňa Remiška & company urobili veto na Sputnik....lebo je to z Ruska a nie preto, že neprešlo registráciou.
Zaujímavé, že jej nevadí plyn a ropa, ktorú od nich berieme.
Ešte zaujímavejšie je, že Matovič sa pýta ľudí na FB...potom zasadne vláda, kde si Bláznovič nepresadí svoje ???
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Mikae
Obehla som 4 lekárne a vraj je výpadok a nedá sa ani objednať.
Šetri radšej nohy, len tak ľahko a tak skoro sa k nemu jeden dostane.
https://dennikn.sk/2263152/prve-nemo...rinarne-davky/

Teraz blbaňa Remiška & company urobili veto na Sputnik....lebo je to z Ruska a nie preto, že neprešlo registráciou.
Zaujímavé, že jej nevadí plyn a ropa, ktorú od nich berieme.
Ešte zaujímavejšie je, že Matovič sa pýta ľudí na FB...potom zasadne vláda, kde si Bláznovič nepresadí svoje ???
nekonšpiruj tu a nevymýsľaj si...
ona zodpovedá svojím voličom, nie dankovým a harabínovým
je proti a dobre robí

krajčí tú vakcínu môže kľudne kúpiť sám, nepotrebuje súhlas vlády

to len matelko chcel krytie na svoj najnovší pochabý nápad....
0 1
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

To počujem prvy krat, ze veto na vlade. Preco doteraz napr. Sulika prehlasovali na vlade, vtedy neplati veto? Co to na nas ten magor hra?
K ivermektinu len tolko, MUDr. Liptak ho myslim pouziv v DSS, ktore pod neho spadaju. Neviem ci je to aktualne, ale zaciatkom roka mal 1- slovom jedno umrtie v DSS.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

annova
To počujem prvy krat, ze veto na vlade. Preco doteraz napr. Sulika prehlasovali na vlade, vtedy neplati veto? Co to na nas ten magor hra?
K ivermektinu len tolko, MUDr. Liptak ho myslim pouziv v DSS, ktore pod neho spadaju. Neviem ci je to aktualne, ale zaciatkom roka mal 1- slovom jedno umrtie v DSS.
nielen na SK ...

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...k0bx5aZlzxm8R6
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
je proti a dobre robí
To je tvoj názor.

Môj je ten, že je to obyčajná blbaňa...jej drevené bábky a bimbas jej muža majú viac "rozumu" ako ona.
Ani bicykel by som o ňu neprel.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať