Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

v.i.lenin vás krásne nazýval )))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
zajac vykradol slovenské zdravotníctvo ))
a 12 rokov ho v tom ministri smeru brzdili....ale nedokázali ho zadržať )))

preto ukradli 410 000 000 Smeráci .....

pavol,,,teraz vážne....ovládaš malú násobilku ??
no určite nie som plagiátor ako tvoj vodca. takže je predpoklad že áno. A vieš o existencii veľkej násobilky? A trestné oznámenie bolo podané? ak nie tak sú to drísty ako je to s majetkom Slovenskej republiky ktorý nejaký pán Michele má tvrdiť že je jeho? Asi tak ako plagiátorova diplomovka?
tu máš drísty

Minister financií Eduard Heger (OĽaNO) požiadal úrad pre dohľad, aby preveril audity zdravotnej poisťovne Dôvera za posledné tri roky. Za roky 2017 a 2018 spravila audity firma Deloitte Audit, za rok 2019 Ernst & Young. „Ministerstvo financií podalo na Úrad pre dohľad nad výkonom auditu podnet na prešetrenie postupu audítora v subjekte Dôvera,“ potvrdilo ministerstvo.

Ministerstvo sa odvoláva na blog daňovej poradkyne Renáty Bláhovej, v ktorom sa pýta, či by mala vláda po zverejnení účtovnej závierky za rok 2019 dôverovať poisťovni Dôvera. Bláhová je aj poradkyňou ministra financií Hegera.

Celé to súvisí s rokom 2009, keď menšia poisťovňa Apollo kúpila väčšiu Dôveru a nechali si meno Dôvera. Umožnilo to túto operáciu zaúčtovať tak, že na konci figuroval v účtovníctve spojenej Dôvery takzvaný záväzok voči akcionárom vo výške takmer 400 miliónov eur. Tieto peniaze Dôvera vyplatila akcionárom, teda Pente a cyperským schránkam, za ktorými boli ľudia blízki Smeru.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nandrolon dobrá práca...dnes fičíš už od 05:00 ))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dotyčnej 3,14 zrejme nechutí jej vlastná "yebnutá medicína", čo už.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
pavol54
v akom slovníku je napísané že je to krátke i?
V nárečovom https://narecie.sk/trima%C5%A5
Ale je to tak, trime - drží, trim še - drž sa trime jak šľak
A to ja nárečia neovládam. Naivne som si myslela, že ako rodená košičanka viem košicky (alebo, že teda aspoň rozumiem) ... ale za mojich čias sa asi inak rozprávalo
Prvý raz som počul slovo trime (tríme) keď som mal vodiča dielne opravára bol zo Strážskeho. Niečo zvárali keď bolo hotové tak prišiel zahlásiť "Je to hotovo, tríme to ako nové" Ja som to počul prvý raz a sa mi zdalo že hovorí "í" nevidím v tom rozdiel, horšie je významovo výr a vír
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nandrolon dobrá práca...dnes fičíš už od 05:00 ))
Vstávam o 4:30 takže to nie je až tak skoro.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
anet
pavol54
v akom slovníku je napísané že je to krátke i?
V nárečovom https://narecie.sk/trima%C5%A5
Ale je to tak, trime - drží, trim še - drž sa trime jak šľak
A to ja nárečia neovládam. Naivne som si myslela, že ako rodená košičanka viem košicky (alebo, že teda aspoň rozumiem) ... ale za mojich čias sa asi inak rozprávalo
Prvý raz som počul slovo trime (tríme) keď som mal vodiča dielne opravára bol zo Strážskeho. Niečo zvárali keď bolo hotové tak prišiel zahlásiť "Je to hotovo, tríme to ako nové" Ja som to počul prvý raz a sa mi zdalo že hovorí "í" nevidím v tom rozdiel, horšie je významovo výr a vír
Takže čo sa babe prisnilo, to sa aj stalo ?
Na základe výslovnosti jedného gadža si schopný zmeniť nárečie ako také ?

...a s tým výrom a vírom si to dotiahol do úplného konca (hodilo by sa skôr iné slovo).
Keď vyslovíš slovo " výr a vír "...tak ako postrehneš rozdiel, ak daný výraz nie je vo vete ?
Lenže ak povieš slovo " súd a sud ", tak ten dĺžeň dáva jasný signál, o čo ide.

Ale tebe vysvetľovať niečo...? Ono mne osobne stačí vidieť, čo píšeš a ako to píšeš...proste jak maďar. Tak mi tu láskavo nedávaj rozumy zo slovenčiny.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
zajac vykradol slovenské zdravotníctvo ))
a 12 rokov ho v tom ministri smeru brzdili....ale nedokázali ho zadržať )))

preto ukradli 410 000 000 Smeráci .....

pavol,,,teraz vážne....ovládaš malú násobilku ??
no určite nie som plagiátor ako tvoj vodca. takže je predpoklad že áno. A vieš o existencii veľkej násobilky? A trestné oznámenie bolo podané? ak nie tak sú to drísty ako je to s majetkom Slovenskej republiky ktorý nejaký pán Michele má tvrdiť že je jeho? Asi tak ako plagiátorova diplomovka?
tu máš drísty

Minister financií Eduard Heger (OĽaNO) požiadal úrad pre dohľad, aby preveril audity zdravotnej poisťovne Dôvera za posledné tri roky. Za roky 2017 a 2018 spravila audity firma Deloitte Audit, za rok 2019 Ernst & Young. „Ministerstvo financií podalo na Úrad pre dohľad nad výkonom auditu podnet na prešetrenie postupu audítora v subjekte Dôvera,“ potvrdilo ministerstvo.

Ministerstvo sa odvoláva na blog daňovej poradkyne Renáty Bláhovej, v ktorom sa pýta, či by mala vláda po zverejnení účtovnej závierky za rok 2019 dôverovať poisťovni Dôvera. Bláhová je aj poradkyňou ministra financií Hegera.

Celé to súvisí s rokom 2009, keď menšia poisťovňa Apollo kúpila väčšiu Dôveru a nechali si meno Dôvera. Umožnilo to túto operáciu zaúčtovať tak, že na konci figuroval v účtovníctve spojenej Dôvery takzvaný záväzok voči akcionárom vo výške takmer 400 miliónov eur. Tieto peniaze Dôvera vyplatila akcionárom, teda Pente a cyperským schránkam, za ktorými boli ľudia blízki Smeru.
treba zavrieť majiteľov appola a čo tu vypisuješ veď NAKA nech kmitá, zavrú obvinených, vyšetria a vynesú rozsudok nad vinníkmi a potom sa budeme baviť o tom kto čo ukradol
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
anet
pavol54
v akom slovníku je napísané že je to krátke i?
V nárečovom https://narecie.sk/trima%C5%A5
Ale je to tak, trime - drží, trim še - drž sa trime jak šľak
A to ja nárečia neovládam. Naivne som si myslela, že ako rodená košičanka viem košicky (alebo, že teda aspoň rozumiem) ... ale za mojich čias sa asi inak rozprávalo
Prvý raz som počul slovo trime (tríme) keď som mal vodiča dielne opravára bol zo Strážskeho. Niečo zvárali keď bolo hotové tak prišiel zahlásiť "Je to hotovo, tríme to ako nové" Ja som to počul prvý raz a sa mi zdalo že hovorí "í" nevidím v tom rozdiel, horšie je významovo výr a vír
Takže čo sa babe prisnilo, to sa aj stalo ?
Na základe výslovnosti jedného gadža si schopný zmeniť nárečie ako také ?

...a s tým výrom a vírom si to dotiahol do úplného konca (hodilo by sa skôr iné slovo).
Keď vyslovíš slovo " výr a vír "...tak ako postrehneš rozdiel, ak daný výraz nie je vo vete ?
Lenže ak povieš slovo " súd a sud ", tak ten dĺžeň dáva jasný signál, o čo ide.

Ale tebe vysvetľovať niečo...? Ono mne osobne stačí vidieť, čo píšeš a ako to píšeš...proste jak maďar. Tak mi tu láskavo nedávaj rozumy zo slovenčiny.
počúval som raz na vojne ako sa bavili medzi sebou vojaci o výnimočnosti svojich bydlísk, u jedného mali dobré pivo u iného mali najrýchlejšie vlaky, u jedného mali koľajnice najširší rozchod, jeden sa stále snažil aby bol najlepší. bol však medzi nimi jeden čo si myslel svoje, prešiel na tému o babách všetci boli najlepší znalci ich intímnych častí a kvalít a ten aktér diskusie prehlásil, že košičania majú najväčších čurákov. Všetci to pochopili, ale on sa dal vysvetľovať prečo to tak je.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
zajac vykradol slovenské zdravotníctvo ))
a 12 rokov ho v tom ministri smeru brzdili....ale nedokázali ho zadržať )))

preto ukradli 410 000 000 Smeráci .....

pavol,,,teraz vážne....ovládaš malú násobilku ??
no určite nie som plagiátor ako tvoj vodca. takže je predpoklad že áno. A vieš o existencii veľkej násobilky? A trestné oznámenie bolo podané? ak nie tak sú to drísty ako je to s majetkom Slovenskej republiky ktorý nejaký pán Michele má tvrdiť že je jeho? Asi tak ako plagiátorova diplomovka?
tu máš drísty

Minister financií Eduard Heger (OĽaNO) požiadal úrad pre dohľad, aby preveril audity zdravotnej poisťovne Dôvera za posledné tri roky. Za roky 2017 a 2018 spravila audity firma Deloitte Audit, za rok 2019 Ernst & Young. „Ministerstvo financií podalo na Úrad pre dohľad nad výkonom auditu podnet na prešetrenie postupu audítora v subjekte Dôvera,“ potvrdilo ministerstvo.

Ministerstvo sa odvoláva na blog daňovej poradkyne Renáty Bláhovej, v ktorom sa pýta, či by mala vláda po zverejnení účtovnej závierky za rok 2019 dôverovať poisťovni Dôvera. Bláhová je aj poradkyňou ministra financií Hegera.

Celé to súvisí s rokom 2009, keď menšia poisťovňa Apollo kúpila väčšiu Dôveru a nechali si meno Dôvera. Umožnilo to túto operáciu zaúčtovať tak, že na konci figuroval v účtovníctve spojenej Dôvery takzvaný záväzok voči akcionárom vo výške takmer 400 miliónov eur. Tieto peniaze Dôvera vyplatila akcionárom, teda Pente a cyperským schránkam, za ktorými boli ľudia blízki Smeru.
treba zavrieť majiteľov appola a čo tu vypisuješ veď NAKA nech kmitá, zavrú obvinených, vyšetria a vynesú rozsudok nad vinníkmi a potom sa budeme baviť o tom kto čo ukradol
hej
prečo fico 11 rokov nekonal ?...peniaze vzala penta a sponzor smeru široký.....uvidíme, čo sa vyšetrí
heger koná
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

To keď som počula včera v správach,tak som si povedala,že konečne došiel na psa mráz.
Ako hentá blbaňa mohla robiť advokátku.Veď nemá ani potuchy,ako sa má správať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm.... takže i Hranatý má maslo na hlave. Hrdí sa titulom DOCENT - ale čoho docent?
Nie práv, ale bezpečnostnej služby!!!!
https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...roberta-fica/2
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Si dosť vedľa...jak tá jedľa.
...a Brblavý je dilinko...si chcel kopnúť, ale netrafil jak jeho otec, keď ho robil.

P.S.:
Fica neobhajujem, dávam veci na správnu mieru.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Hmmmm.... takže i Hranatý má maslo na hlave. Hrdí sa titulom DOCENT - ale čoho docent?
Nie práv, ale bezpečnostnej služby!!!!
https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...roberta-fica/2
Odpadla som!!!
Buhahahaha
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Thorno
Ako si dal veci na spravnu mieru ?
Keď si nepochopil, tak mlč... !!!
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Hmmmm.... takže i Hranatý má maslo na hlave. Hrdí sa titulom DOCENT - ale čoho docent?
Nie práv, ale bezpečnostnej služby!!!!
https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...roberta-fica/2
tak preto si vybral za parťáka bodora....
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

tak terazky neviem - prečo dostal thorno (je mi jedno, kto to je) ban za priloženie linku - Wikipédia o R. Ficovi ? iba reagoval na príspevok misofta o titule docent - že je to všeobecne známe. Tento link priložil https://www.google.com/url?sa=t&rct=...meqCqsKEC80nrP
Citujem z neho: " V roku 2001 bol habilitovaný na Akadémii Policajného zboru na docenta v študijnom odbore „Bezpečnostné služby“, po obhajobe habilitačnej práce na tému „Nutná obrana“.[7]"
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Riadne trapošiny, niektorí páni.
V poslednej dobe sa tu súkajú vyjadrenia na úrovni osobného poznania. Nič to, aj v médiách.
Áno, väčšina verejnosti prichádza do styku s SBS. :-)
https://www.akademiapz.sk/sites/defa...AH%20BSvSR.pdf
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať