Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase sračkuješ? daj si čierne uhlie. Ty zelený jebo z lesa.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Debata o ničom.
Človek ti niečo vytkne a okamžite začneš urážať...takto sa bav s rodinou a nie so mnou.
Mladej, nedorástol si ešte....dlabať na teba.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Haščák sedí doma
ale za to že sedel už zarába, zle som napísal v prvom príspevku
myslím, že to už nebude také ľahké....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa teba si nezačal urážať najskôr ty?
Ak ti neslúžia oči, tak si ich vypichni, lebo sú ti na hovno...
Zrejme si zvyknutý takto sa baviť s rodinou, tak si to nechaj v rodine
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54
zamestnanec povie chcem doviezť manželku k lekárovi. Hovorím nemá nárok nech ide autobusom sama alebo nech si zoberie dovolenku alebo náhradné voľno. No doniesol papier - zarobil, tak prečo by nemal zarobiť lekár.
Ale má nárok, pokial potvrdí lekár ...

§ 141 ti nič nehovorí ?

sprevádzanie
1.
rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia na vyšetrenie alebo ošetrenie pri náhlom ochorení alebo úraze a na vopred určené vyšetrenie, ošetrenie alebo liečenie; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne len jednému z rodinných príslušníkov na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak bolo sprevádzanie nevyhnutné a uvedené úkony nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
BXLmiami
Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Prosím ťa, a kto je tam dnes trikrát denne? A nielen dnes. Mne sa to zatiaľ nikdy nepodarilo.
To by si sa divil.Ale nejde o to.Ide o to,že ked si zdravý,platíš a ked si chorý,ťažko chorý a lekár okolo teba skáče viac ako okolo ostatných,podchvíľou niečo potrebuješ tak platíš ako zdravý.Myslím že lekárom by asi viac vyhovovalo tých ľudí odlíšiť ale..už si niekedy zažil,že by poisťovne napr.Penta spravili niečo v svoj neprospech?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Podľa teba si nezačal urážať najskôr ty?
Ak ti neslúžia oči, tak si ich vypichni, lebo sú ti na hovno...
Zrejme si zvyknutý takto sa baviť s rodinou, tak si to nechaj v rodine

Len pre upresnenie...kde vidíš nejakú urážku?



buchač
Nandrolon
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Ale to dotyčný už potom tie dva razy mal ísť k psychiatrovi. Lebo taký, čo ide 3 x denne k obvoďákovi neexistuje, takže takéto konfabulácie tu nemusíš dávať. U nás ak to spočítam, tak 3 x denne, to by čisto teoreticky musel mať pracovný čas namiesto 8 hodín 18 hodín. Inak by sa nevybavil.[/QUOTE]

Si slabý počtár...furt počítaš len podľa svojich údajov a hlavne fikcií.
Si myslíš, že každý pracuje ? Veď koľko je nezamestnaných, koľko je dôchodcov, koľko je iných nepracujúcich ?

BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...[/QUOTE]


A inak ťa mám na háku...
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...[/QUOTE]
*
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
korela
BXLmiami
Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Inak za Kaníka si museli ľudia čo nechceli robiť zohnať pre úrad práce potvrdenie. Raz takto prišla za mnou jedna cigánka že potrebuje potvrdiť že ju nechcem zamestnať dal som na druhý deň ich už bolo u mňa 5 a ja na to ale ja vás potrebujem ale že oni ... a mali výhovorky Tak som im povedal že im to potvrdenie vydám ale za 50 Sk. A bolo po probléme
Lenže toto predsa nejde porovnávať s priepustkami...
Veď obvoďák berie na teba prachy z tvojich peňazí prostredníctvom platieb od poisťovne, hoci si u neho aj 10r. nebol...
A presne také isté aj ked si u neho 3xdenne.
Prosím ťa, a kto je tam dnes trikrát denne? A nielen dnes. Mne sa to zatiaľ nikdy nepodarilo.
To by si sa divil.Ale nejde o to.Ide o to,že ked si zdravý,platíš a ked si chorý,ťažko chorý a lekár okolo teba skáče viac ako okolo ostatných,podchvíľou niečo potrebuješ tak platíš ako zdravý.Myslím že lekárom by asi viac vyhovovalo tých ľudí odlíšiť ale..už si niekedy zažil,že by poisťovne napr.Penta spravili niečo v svoj neprospech?
Korela nie je chlap.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...
*
BXLmiami:
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))[/QUOTE]
.
Ja ti asi nedám pokoj. A čo keď s ním prídu staré matky? Je v tom nejaký rozdiel?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
*
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
U istej skupiny "občanov" je to bežný jav. Samozrejme - s jedným malým pacientom ide doprovod široko rozvetvenej "rodiny" (pozor, nemyslieť na Borisa!).....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
BXLmiami
BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...
*
BXLmiami:
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
.
Ja ti asi nedám pokoj. A čo keď s ním prídu staré matky? Je v tom nejaký rozdiel?[/QUOTE]
Myslím,že raz zažiť a nebudeš sa takto pýtať :-)))
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

misoft
BXLmiami
*
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
U istej skupiny "občanov" je to bežný jav. Samozrejme - s jedným malým pacientom ide doprovod široko rozvetvenej "rodiny" (pozor, nemyslieť na Borisa!).....
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
korela
BXLmiami
BXL to svoje tvrdenie myslela s nadsádzkou....čiže 3x denne k lekárovi ide fakt len hypochonder. No na druhej strane úplne stačí, ak pacient príde k lekárovi každý deň...
*
BXLmiami:
Alebo zľaknutá matka s dieťaťom/prípadne pre istotu stará matka či svokra :-)))
.
Ja ti asi nedám pokoj. A čo keď s ním prídu staré matky? Je v tom nejaký rozdiel?
Myslím,že raz zažiť a nebudeš sa takto pýtať :-)))[/QUOTE]

Nezažila, neexistuje, neverím...lebo inak by takto nevravela.
Mne stačilo trápenie so svokrou...sme chodili s ňou po lekároch častejšie ako niekto iný na hodiny klavíra...boli týždne, keď ku nej prišla sanitka aj 3-4 krát do týždňa.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad
pavol54
zamestnanec povie chcem doviezť manželku k lekárovi. Hovorím nemá nárok nech ide autobusom sama alebo nech si zoberie dovolenku alebo náhradné voľno. No doniesol papier - zarobil, tak prečo by nemal zarobiť lekár.
Ale má nárok, pokial potvrdí lekár ...

§ 141 ti nič nehovorí ?

sprevádzanie
1.
rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia na vyšetrenie alebo ošetrenie pri náhlom ochorení alebo úraze a na vopred určené vyšetrenie, ošetrenie alebo liečenie; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne len jednému z rodinných príslušníkov na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak bolo sprevádzanie nevyhnutné a uvedené úkony nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
A keď vidíš ako si potom (po pravidelnej kontrole tlaku či čoho) odskočia obaja ťažko chorí do tesca, no určite, to nech si zoberie dovolenku A cez deň keď pani jazdí na bicykli nepotrebuje doprovod?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
BXLmiami
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

korela
misoft
BXLmiami
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
po mojej bývalej obvodáčke, ktorá odišla do dôchodku, nastupil mladý lekár ...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aby raz ešte neutekali späť domov, podľa toho kde sú a na akom pracovisku. A poutekajú aj iní, nielen oni.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

veronikasad
korela
misoft
BXLmiami
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
po mojej bývalej obvodáčke, ktorá odišla do dôchodku, nastupil mladý lekár ...
Ja som to myslela trochu v inom význame, ale nevadí. U nás odborní všetci pred sedemdesiatkou. Praktický má o 30 r. menej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať