Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Dnes sa už tí malí majetnejší vypatlanci smejú zo spolužiakov /dcéra mi to referovala, že dvaja chalani sa smiali z tretieho/, že nosí neznačkové veci, konkrétne sa jednalo o tenisky.
Pritom tu hovoríme o 3. ročníku ZŠ.
V tomto ta tromfnem, moja koncila prvy a par dni pred koncom roka, uz bolo teplo sa jej pytam ze co si oblieka, vybrala si kratasy a k tomu tricko, tak aby bolo vidiet znacku
Sa jej pytam aku znacku? tu na kratasoch ... zdedene oblecenie po neteri z CA, pochybujem ze niekto pozna tu znacku. Nikdy som to neriesila, ale uz teraz sa desim 2 rocnika
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak ju budeš pripravovať na 1. sv. prijímanie, tak dokonale spoznáš aj rodičov spolužiakov. Potom budeš presne vedieť, kto koho doma facká, kto je iba bojko /pes, ktorý šteká/...
A potom, keď si ich spáruješ doma s deťmi na fotkách, tak ti to krásne zapadne ako mozaika.
Pri rôznych prácach, náukách, umývaní kostola, zdobení, organizovaní fotenia, kamerovania.
Normálne je to zaujímavé sledovať tieto povahy, potom sa dá aj pochopiť, prečo sú niektoré deti také, aké sú.
U všetkého riešim iba funkčnosť, nie značku. Lebo neexistuje na zemeguli žiadna značka, ktorá pre chudobnejších neprodukuje aj "šmejdy", ktoré sú stále X krát drahšie a horšie ako kvalitné, neznačkové veci, predmety...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
Očkovanie v škole bolo do určitého času uplne bežné.Detská lekárka bola pridelená a vlastne tá škola jej akoby patrila,mala 2 sestričky a tak vzali pakšametne a doradu deti šli.Aj ked zachytila vši alebo svrab tak sa spakovala,prezrela deti a rodičia dostali predvolanku a deti cielene doma na preliečení.Ani neviem kedy to prestalo takto fungovať.
Asi po privatizácii.
Nám vši nikdy nekontrolovali v škole
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

A kdeže je ten voľný výber vakcíny ??
Screenshot_20210720-130427.png  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
A kdeže je ten voľný výber vakcíny ??
Presne tam, kde Matovičových 200,-/mes. na dieťa a Kollárových 20 000 nájomných bytov ročne.
:-)))))))))))))))))))))))))
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dnes je prvy komercny let do vesmiru ... musim kuknut
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak len kukaj, kukaj.... ale nie hlasno

Ale medzi nami...... zábavky miliardárov.... my z toho chlieb lacnejší mať nebudeme.... takže pre mnohých je to len zábavka bohatých.....
Obyčajný roboš na takéto oné ani nemyslí, najmä keď musí počítať, ako sa pretĺcť z výplaty do výplaty.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
BXLmiami
Očkovanie v škole bolo do určitého času uplne bežné.Detská lekárka bola pridelená a vlastne tá škola jej akoby patrila,mala 2 sestričky a tak vzali pakšametne a doradu deti šli.Aj ked zachytila vši alebo svrab tak sa spakovala,prezrela deti a rodičia dostali predvolanku a deti cielene doma na preliečení.Ani neviem kedy to prestalo takto fungovať.
Asi po privatizácii.
V dnešnej dobe by to už robiť nemohli, lebo by ich rodičia ušliapali, zvlášť tí majetnejší, ktorí si myslia že iba ich deti existujú v tomto vesmíre a sú jeho stredom.
Dnes sa už tí malí majetnejší vypatlanci smejú zo spolužiakov /dcéra mi to referovala, že dvaja chalani sa smiali z tretieho/, že nosí neznačkové veci, konkrétne sa jednalo o tenisky.
Pritom tu hovoríme o 3. ročníku ZŠ.
Čo bude ďalej, na strednej ho preventívne poreže nožom, keď sa mu niečo nebude páčiť?
Každopádne toto pripisujem rodičom, nie konkrétnemu dieťaťu, ktoré je v danom veku stále ešte dieťa nezodpovedné za svoje činy...
Keď už spomínaš tenisky, tak pri školských rovnošatách sú práve najmä iba tenisky jediným možným odlišujúcim prvkom medzi žiakmi (najmä u chlapcov), v zime bundičky. Rovnošaty sú výbornou záležitosťou, nezabíja sa ráno čas pred skriňou, a tiež sa stierajú majetkové pomery detí. Ale zasa sa to prejaví na autách, z ktorých deti vystupujú, alebo na pravom leoparďom kožuchu (sekundánka, dcéra M. K.) Prašť jak uhoď.
Inak dnes nahodiť dieťa do zn.vecí nie je žiadny problém, v second handových veciach online človek dosť ťažko rozozná ich obnosenosť, a stoja fakt iba drobné. Je ich veľa.
Známa je Drumla, alebo https://bambietpoupette.com/, založila Slovenka žijúca v Paríži, zn. tovar EU z FR, IT, ES získava výlučne od známych. Expeduje z SK. Fotografka.
Nedávno som natrafila na mamine.sk/mám-iné, krásny slogan.
Takto mali moje deti každé iné, teda aspoň ja som sa poriadne "vyšantila" (bol to môj relax). Všetko som po nich predala na burzách, alebo ma mamičky dopredu požiadali, nech im to nechám. Deti som obliekala zadarmo, alebo ešte aj zarobila. Zlaté časy.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Ale medzi nami...... zábavky miliardárov.... my z toho chlieb lacnejší mať nebudeme.... takže pre mnohých je to len zábavka bohatých.....
Obyčajný roboš na takéto oné ani nemyslí, najmä keď musí počítať, ako sa pretĺcť z výplaty do výplaty.
Cely zivot sledujes zabavky miliardarov, auta, lode, domy ...
Co ty vies, mozno aj taky robos sa prihlasil do ich loterie a zrazu sa z robosa stane vesmirny cestovatel.
V kazdom pripade ako Gamora som sa necitila musia na tom este popracovat.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Tak len kukaj, kukaj.... ale nie hlasno

Ale medzi nami...... zábavky miliardárov.... my z toho chlieb lacnejší mať nebudeme.... takže pre mnohých je to len zábavka bohatých.....
Obyčajný roboš na takéto oné ani nemyslí, najmä keď musí počítať, ako sa pretĺcť z výplaty do výplaty.
Nielen robotník.
Keď už niekto nechce rozširovať počet svojich nehnuteľností, tak ho začne vytvárať neplnoletým deťom, malým deťom. To už je spôsob výchovy na míle vzdialený od zn. vecí. Takto sa buduje sebavedomie a vzťah k bohatstvu od kolísky, a nie cez handry.
Kde je nadmieru veľa, niekde sa musí zobrať. Ich vzdelaní zamestnanci tiež predýchavajú z mesiaca na mesiac.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Drumla? Nič také gugel nenašiel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Známa je Drumla,....
Nie je Drumla ako Brumla...či ? ...alebo v češtine sa píše D ako B...prípadne naopak ?

Ale pozrel som si bundy...https://brumla.sk/oblecenie/panske/b...abaty?psize=60
Komentára sa radšej zdržím...
0 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

anet
Dnes je prvy komercny let do vesmiru ... musim kuknut
Uvádza sa, že celkom cesta mala trvať 10 až 15 minút, modul s posádkou vystúpil nad Karmánovu hranicu, a síce cez 100 kilometrov nad povrchom Zeme. New Shepard predtým vykonal viac ako desať úspešných skúšobných letov bez cestujúcich na palube. Gagarin rovno obletel celu nasu planetu, taka nafuknuta Americka slava.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Otrasné veci,angličani majú divný vkus..,..alebo nemenia oblečenie až tak často......by som povedala že po 30 rokoch
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Otrasné veci,angličani majú divný vkus..,..alebo nemenia oblečenie až tak často......by som povedala že po 30 rokoch
Na tej stránke sú niektoré kúsky také handry, ktoré by u mňa išli rovno do kontajnera a nieto ešte predávať. Ale osobne sme nič po deťoch nikdy nepredali /ešte aj kočík mám schovaný/, radšej darovali a obnosené rovno kontajner /obyčajný, na smeti/, lebo brať peniaze za nosené veci po mojich deťoch a ešte na tom zarobiť...
Raz sme na inzerát kúpili mám dojem že za 10 eur také kožené ortopedické sandálky na asi 1 ročné dieťa. Prišli také zničené, že ich chvíľu nosilo iba po dome, lebo vonku by som sa mu to hanbil obuť. Niekto by proste najradšej predal aj použitý toaletný papier.
Neskôr sme už tieto kožené ortopedické so spevnenou pätou kupovali radšej za pôvodnú cca 40 eurovú sumu priamo v zdravotníckych potrebách. Predsa len to "prvé", v čom sa dieťa učí chodiť musí byť veľmi kvalitné, lebo naučiť sa správne chodiť je základ.
Naposledy upravil Nandrolon : 21.07.21 at 06:22
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
letavizu 1
anet
Dnes je prvy komercny let do vesmiru ... musim kuknut
Uvádza sa, že celkom cesta mala trvať 10 až 15 minút, modul s posádkou vystúpil nad Karmánovu hranicu, a síce cez 100 kilometrov nad povrchom Zeme. New Shepard predtým vykonal viac ako desať úspešných skúšobných letov bez cestujúcich na palube. Gagarin rovno obletel celu nasu planetu, taka nafuknuta Americka slava.
Veľkého uja do američanov...jeden dilino s veľkým kontom si proste splnil sen a s ním aj nejaký zasraný holanďan a stará korytnačka sa pripojila.
Vesmírny turizmus...to je teraz omieľaný výraz. Zaujímavé ale je, že všeliaké organizácie, greenpičáci a či šialená Gréta nedvihli rite a neprotestovali...a predpokladám, že ani nebudú.
Bolo by dobré vedieť, akú uhlíkovú stopu zanechal tento jeden let.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

letavizu 1
anet
Dnes je prvy komercny let do vesmiru ... musim kuknut
Uvádza sa, že celkom cesta mala trvať 10 až 15 minút, modul s posádkou vystúpil nad Karmánovu hranicu, a síce cez 100 kilometrov nad povrchom Zeme. New Shepard predtým vykonal viac ako desať úspešných skúšobných letov bez cestujúcich na palube. Gagarin rovno obletel celu nasu planetu, taka nafuknuta Americka slava.
Nahodou to bolo celkom zaujimave, Kapus komentarmi tomu dodal smrnc https://www.ta3.com/relacia/21240/ta...si-muz-planety
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Kapus komentarmi tomu dodal smrnc
Smrnc tomu dali v TA3 už len tou titulkou...že vraj historický moment, lebo sa najbohatší muž sveta odyebal do vesmíru.
Keby tam ostal, to by bolo plaču a nariekania....teda, okrem dedičov. Tí určite aj po lete nadávajú, že budú dediť o nejakú miliardičku menej.

Zaujímavé ? ...a čím, prosím ťa pekne, čím to bolo zaujímavé konkrétne pre teba ?
Kapuš a jeho firmička Slovenskej organizácie pre vesmírne aktivity ? No pfujtajbl...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A k tomu ivermektínu je toto:
https://dennikn.sk/2475051/studiu-kt...ckych-dovodov/
https://zive.aktuality.sk/clanok/lhx...il-to-student/
https://www.trend.sk/t/ivermektin
(Neviem posúdiť, či je to pravda, ale ak je - tak mnohí vo veľkom klamali - napr. https://covid19criticalcare.com/sk/i...Dn-v-covid-19/
ale WHO ho neodporúčala)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať