Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Hmmmm..... zaujímavé...... ale!
Nože - kukni sa na dátum!
Rok 2006
Súvislosti....nože si kukni súvislosti a porozmýšľaj.
Ale dokážeš to ?
Na dátum sa proste vyser.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Katy a R
ja len niečo špeci pre anet ! Akurát čítam - len treba trošku "pošetriť" - aj strachu sa dovtedy zbavíš ...
https://hashtag.zoznam.sk/vesmirny-let-balonom/
Fiii-ha, inak to je dobre.
Ale to by som nezvladla, zviera mi zaludok aj pri filme, kde napr. pozeraju z mrakodrapu alebo do nejakej priepaste a tak. Ani prechadzka korunami stromov mi nechyba.
Takze vesmirny vylet pridavam na zoznam k veciam, ktore fakt nemusim zazit
Nechcem mudrovať, ale v tom raketopláne pocit výšky určite nezažiješ. Skôr sa to bude podobať pocitu, že si uviazaná v malej garsónke k radiátoru a pozeráš skrčená veľký TV. A dvaja chlapi po tom radiátore drtia kladivami...
:-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
A poďme s výšin na pevnú zem....

https://uzitocna.pravda.sk/dochodky/...vsku-inflaciu/
https://uzitocna.pravda.sk/dochodky/...rizuju-penzie/

Jeden z názorov :
" valorizácia dôchodkov o takzvanú dôchodcovskú infláciu, ktorá sa prakticky nelíši od inflácie v štáte je brutálny podvod na dôchodcoch vymyslený zloduchom Mihálom zo SAS, realizovaná trubirohom Richterom zo zločineckej bandy SMER a udržiavaná chaosníkmi zo súčasnej vlády. Zvyšovanie dôchodkov o dôchodcovskú infláciu znamená, že po 20 rokoch ak je rast životnej úrovne v štáte medziročne len o 2%, životná úroveň dôchodcu je o 50% nižšia než pri nástupe na dôchodok v porovnaní s ostatnou populáciou, čo znamená postavenie dôchodcu ako žobráka. Hlavnou príčinou je neuvážená politika druhého dôchodkového piliera, ktorý v takej forme ako je u nás nikde vo svete neexistuje. Tam kde ho pokusne zaviedli, urýchlene tento nezmysel zrušili. 2 pilier je výhodný jedine pre vlastníkov dôchodkových spoločností, ktorí majú zabezpečený zisk zo štátom vymáhaných odvodov od daňových poplatníkov. Úspešnosť 2 piliera je v hmlách a ak DSS skrachujú, poistenci zostanú ako žobráci na krku štátu. "
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to čo za idiota napísalo ?? )
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zobudila som sa dnes príliš skoro a tak som otvorila youtube-ked som pozerala tie povodne po celom svete tak by sme asi mali začať stavať Noemovu archu.Spláchnutá India,čína,krym potopený,Jalta pod vodou,Morava a Čechy,Nemecko,Belgicko.Ešte že nás médiá šetria a ukazujú len Nemcov,štatistiky Covidu a väznice .Inak by sme sa začali báť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Keď budeš na dôchodku, potom sa ozvi ...
1. Mihál je jeden zbytočný ujo, ktorý účtovníkom dával návody ako sa môže/má obchádzať zákon = presnejšie povedané kradnúť.
2. Richter je hovado...
3. 2. pilier je jeden riadny oyeb a nič iné...
Poznámka : ani za boha si neviem z neho vybrať (doslova) pár drobných (cca 150€)...proste neexistuje. Ale výpis chodí každý rok...a suma je vždy nižšia a nižšia.
4. Ak mi odpovieš, čo je to dôchodcovská inflácia, tak budeš frajer.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
... a ukazujú len Nemcov,štatistiky Covidu a väznice .Inak by sme sa začali báť.
Nemci su najvacsi prispievatelia WHO https://www.who.int/news/item/16-07-...ort-who-s-work
a zaplavy, povedala by som ze karma je zdarma ... ale vidim prispevky mojich priatelov a je mi ich luto. Belgicanov, Cechov ... Kanadanov postihnutych tornadom
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
buchač
Hmmmm..... zaujímavé...... ale!
Nože - kukni sa na dátum!
Rok 2006
Súvislosti....nože si kukni súvislosti a porozmýšľaj.
Ale dokážeš to ?
Na dátum sa proste vyser.
No keď tak... tak asi by sa u nás uplatnilo toto:

v modernizovanej forme....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vieš, čo je na tom "najlepšie"?
Tie "vyjadrenia" štatistického úradu:
Takzvaná dôchodcovská inflácia znamená percento medziročného rastu cien za domácnosti dôchodcov podľa ich nákupného správania.
a
Dôchodkové dávky sa v roku 2022 budú valorizovať štandardne na základe rastu spotrebiteľských cien za domácnosti dôchodcov. Tieto informácie poskytuje Štatistický úrad SR.
To ostatné sú oyeby.
Dôchodcovia s malými dôchodkami predsa obracali každý cent, kupovali menej a oni z toho urobia "priemer" - veď predsa menej nakupovali, tak menej sa bude valorizovať. ŠÚ si proste vycucá z palca niečo a podľa toho sa valorizuje.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kto zbiera tie údaje? Obchodníci a či agentúry robia prieskumy podobné volebným? Kto im ešte verí?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Keď budeš na dôchodku, potom sa ozvi ...
1. Mihál je jeden zbytočný ujo, ktorý účtovníkom dával návody ako sa môže/má obchádzať zákon = presnejšie povedané kradnúť.
2. Richter je hovado...
3. 2. pilier je jeden riadny oyeb a nič iné...
Poznámka : ani za boha si neviem z neho vybrať (doslova) pár drobných (cca 150€)...proste neexistuje. Ale výpis chodí každý rok...a suma je vždy nižšia a nižšia.
4. Ak mi odpovieš, čo je to dôchodcovská inflácia, tak budeš frajer.
1. to je pracovná náplň dobrého účtovníka
2. súhlas
3. napriek tomu, že ho fico veľmi poškodil - teda nás sporiteľov je to výborná vec
4. máš to v tom článku, čo si dal link
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
3. teda nás sporiteľov je to výborná vec
4. máš to v tom článku, čo si dal link
3. Pre koho ako...ono je to všade rovnaké. Pre jedného dobré a pre druhého už nie.
4. Šak jasné, že je to v článku ...asi som sa zle vyjadril...
Už som sa dočítal všeličo...lenže čo je to tá dôchodcovská inflácia ?
To sa inak počíta ? Inak sa sleduje spotreba dôchodcov a inak pracujúcich ?
Alebo dôchodcovia platia iné (menšie) dane ako ten zvyšok ?
Je do tej spotreby započítané aj to, čo sa iných až tak netýka ?

Ako vravím...pôjdeš na dôchodok a po jeho vypočítaní zaplačeš.
Ale čo už...predsa je potrebné vyplácať dôchodok aj tým, čo celý život odvádzali do systému minimum (živnostníci) alebo prípadne hovno robili (cigáni).
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

3. nejsou deti, milej zlatej........a cigánčatá ten dôchodok pre moju generáciu samé neutiahnu

z čoho chcú tí vaši komunisti vyplácať dôchodky za 20-30 rokov, to nepovedia....ked bude jeden pracujúci na 2 dôchodcov
len kritizovať a rozkrádať...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bjuty smis
3. nejsou deti, milej zlatej........a cigánčatá ten dôchodok pre moju generáciu samé neutiahnu

z čoho chcú tí vaši komunisti vyplácať dôchodky za 20-30 rokov, to nepovedia....ked bude jeden pracujúci na 2 dôchodcov
len kritizovať a rozkrádať...
Bjuty, nenadávaj na našich, si rasista ????.......
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Mila123
bjuty smis
3. nejsou deti, milej zlatej........a cigánčatá ten dôchodok pre moju generáciu samé neutiahnu

z čoho chcú tí vaši komunisti vyplácať dôchodky za 20-30 rokov, to nepovedia....ked bude jeden pracujúci na 2 dôchodcov
len kritizovať a rozkrádať...
Bjuty, nenadávaj na našich, si rasista ????.......
a kde som nadával ?
a komu ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Som rád, že cigáni budú takmer všetci očkovaní vďaka finančnej podpore. Už dnes, keď bolo v práci "všeobecne povedané", že môj okres má rovnaké % nezaočkovaných ako cigánske osady, som vystúpil a upokojil kolegov, že vďaka im /voliči koalície/, už cigáni v blízkej dobe prejdú v tejto štatistike k nim. A tak to má byť, nakoľko sú to prevažne ich voliči.
lepšie ako všeľudové hlasovanie o dôvere vláde : % dobrovoľne zaočkovaných je rovné % obyvateľov ktorí majú dôveru tejto vláde. Ostatní jej prakticky vyhlásili nedôveru a očkujú sa len pod hrozbou sankcii.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

polovica sa dala zaočkovať a druhá polovica nie sú proti očkovaniu
proti je cca 10 % dezolátov
tých 40% ľudí proste na to zvysoka ser..kašle...kašlú na všetko
na očkovanie a na politikov ešte viac....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Kto si dal 2 a 2 do kopy a vidi dalej, ako len na koniec svojho nosa, uz davno pochopil, ze je to o politike a peniazoch ... indicie najde v historii (predosle prispevky a hoaxy) ale aj v aktualnej tlacovke Lengvarskeho https://www.ta3.com/clanok/206941/tb...ickej-situacii
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

takže si predsa tie státisíce mŕtvych vymysleli
to mi odlahlo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať