Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nudíš sa? Ak máš chuť, nože okomentuj očkovaciu lotériu. Podľa mňa je to hanebnosť.
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nudíš sa? Ak máš chuť, nože okomentuj očkovaciu lotériu. Podľa mňa je to hanebnosť.
Málokedy sa nudím...ešte aj dnes som sa venoval svojmu koníčku.

Lotéria ? Ráno ešte neboli info, ako sú teraz. Ale čo som si ich prečítal, nuž fasa vymyslené.
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...mozete-vyhrat/
Asi bude potrebné pozerať každý deň RTVS, aby vedel, kedy bude vlastne to žrebovanie, respektíve volanie výhercovi....lebo čas v článku nejak nevidím.

Je to proste Matovi/pi/čovina.

DOPLNENIE podľa informácií.

Kto sa chce zúčastniť lotérie, musí byť nielen očkovaný, ale musí mať aj počítač alebo podobné zariadenie, aby na lotériovej stránke vyplnil dotazník. Ten zatiaľ nie je k dispozícii, ale vraj bude. Sľubujú, že ešte 1. augusta večer…

V dotazníku chcú vedieť meno, adresu, telefón, rodné číslo, e-mail… Pritom všetky tieto údaje má už štát niekoľkokrát zaznamenané.

Kto chce vyhrať 100-tisícovú prémiu, musí sledovať reláciu verejnoprávnej televízie. Nie preto, aby videl, či je všetko čisté a transparentné. Ale preto, lebo v rámci programu zaznie heslo. Potom moderátor alebo niekto zodpovedný zavolá na vyžrebované telefónne číslo a jeho majiteľ musí zodvihnúť do 20 sekúnd. Nie, nie, ešte nemá peniaze v kešeni. Najskôr musí povedať heslo.
Naposledy upravil buchač : 02.08.21 at 05:52
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nechcela som pokyny, nepotrebujem a nevzala by som také peniaze, ani keby som nemala čo jesť.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
kukučka
Nudíš sa? Ak máš chuť, nože okomentuj očkovaciu lotériu. Podľa mňa je to hanebnosť.
Málokedy sa nudím...ešte aj dnes som sa venoval svojmu koníčku.

Lotéria ? Ráno ešte neboli info, ako sú teraz. Ale čo som si ich prečítal, nuž fasa vymyslené.
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...mozete-vyhrat/
Asi bude potrebné pozerať každý deň RTVS, aby vedel, kedy bude vlastne to žrebovanie, respektíve volanie výhercovi....lebo čas v článku nejak nevidím.

Je to proste Matovi/pi/čovina.

DOPLNENIE podľa informácií.

Kto sa chce zúčastniť lotérie, musí byť nielen očkovaný, ale musí mať aj počítač alebo podobné zariadenie, aby na lotériovej stránke vyplnil dotazník. Ten zatiaľ nie je k dispozícii, ale vraj bude. Sľubujú, že ešte 1. augusta večer…

V dotazníku chcú vedieť meno, adresu, telefón, rodné číslo, e-mail… Pritom všetky tieto údaje má už štát niekoľkokrát zaznamenané.

Kto chce vyhrať 100-tisícovú prémiu, musí sledovať reláciu verejnoprávnej televízie. Nie preto, aby videl, či je všetko čisté a transparentné. Ale preto, lebo v rámci programu zaznie heslo. Potom moderátor alebo niekto zodpovedný zavolá na vyžrebované telefónne číslo a jeho majiteľ musí zodvihnúť do 20 sekúnd. Nie, nie, ešte nemá peniaze v kešeni. Najskôr musí povedať heslo.
... ojebala mačka, ojebala vtáčka ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Podnikanie na Slovensku....stačí len porovnať ceny.

49,90€ za dva kusy...takže za jeden kus 25€
http://www.mediashopsk.eu/produkt/li...-1-%2B-1/785/4
Poštovné je 10€...skoro ma vystrelo.
https://www.mediashop.sk/?o=informacie


3,37€ za jeden kus
https://www.aliexpress.com/item/1005...4eef0a7e003-24
Poštovné z druhého konca sveta letecky je 10,67
Oliwa to vyššie napísala - 49,90+44,90 za dva - odrb jak vyšitý. A nižšie som písal - Mediashop si nahadzuje marže 100 a viac % - často až 300-500%.
Je to banda podvodníkov - kúpia lacno, premenujú a draho predajú.
A navyše - z PLASTU! Kdeže sú tie doby, keď sa takéto ručné vecičky vyrábali z poctivého kovu?
Naposledy upravil misoft : 02.08.21 at 14:29
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Podnikanie na Slovensku....stačí len porovnať ceny.
Oliwa to vyššie napísala - 49,90+44,90 za dva - odrb jak vyšitý. A nižšie som písal - Mediashop si nahadzuje marže 100 a viac % - často až 300-500%.
Je to banda podvodníkov - kúpia lacno, premenujú a draho predajú.
A navyše - z PLASTU! Kdeže sú tie doby, keď sa takéto ručné vecičky vyrábali z poctivého kovu?
Kuwa fix...ma neser. Na kerú máriu reaguješ, keď si mimo až do het...
To už tu fakt neviete čítať a pochopiť dané ???
Olive som to presne a jasne vyvetlil, že čo a ako sa veci majú.
Čo si nižšie popísal, to ti BXL rozbila na franforce.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


buchač
Kuwa fix...ma neser. Na kerú máriu reaguješ, keď si mimo až do het...
To už tu fakt neviete čítať a pochopiť dané ???
Olive som to presne a jasne vyvetlil, že čo a ako sa veci majú.
Čo si nižšie popísal, to ti BXL rozbila na franforce.
Ďuri - spľasni - praskneš.
A) BXL reagovala na REKLAMY!!!!!
B) Platia za reklamy telkám, platia podľa zákonov SR všetky náležitosti.
Teda sa vyjadrila k PROPAGÁCII výrobkov!
My sa tu bavíme o tom, ako zarábajú.
C) Vieš veľké guľové, ako takéto oné pracujú. Ty poznáš svoju hand made (za ktorú ručíš a je tam tvoja práca - teda i cena môže byť vysoká), ale ten Mediashop len preberá a nakupuje vo veľkom výrobky od iných a nahadzuje svoje logá a za to si dáva nekresťansky zaplatiť.

Takže sa k takým obchodom práve TY nevyjadruj a nedávaj sem svoje drísty!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Kuwa fix...ma neser. Na kerú máriu reaguješ, keď si mimo až do het...
To už tu fakt neviete čítať a pochopiť dané ???
Olive som to presne a jasne vyvetlil, že čo a ako sa veci majú.
My sa tu bavíme o tom, ako zarábajú.
Takže sa k takým obchodom práve TY nevyjadruj a nedávaj sem svoje drísty!
Ak sa vrátim spätne, tak vidím, že túto tému som načal ja....či ???
Mne je u prdele ten zvyšok.
Zatiaľ stíhaš...chápeš, čo vravím ?

Oliva zareagovala, nuž som jej objasnil, ako sa veci majú...nájdi si to.
Chápeš, stíhaš ? Alebo mám písať pomaly, aby si mohol aj pomaly čítať ?

...a keby si vedel, čo sa deje v tom pozadí obchod, tak to nestráviš.
Inými slovami povedané - nemáš ani len páru z oblasti obchodu. Maximálne zbehneš do Tesca, zdrbeš pokladníčku...a to sú tie tvoje znalosti v obchode.

P.S.:
Vyjadruješ sa ku všetkému možnému, len nie k meritu veci. A ak dostaneš pádne argumenty, tak omyl nepriznáš ani za Boha...proste neexistuje, ale víriť vodu budeš aj naďalej.
Proste inými slovami ....no neviem, neviem, kto tu drísta.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímavé.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...a keby si vedel, čo sa deje v tom pozadí obchod, tak to nestráviš.
Inými slovami povedané - nemáš ani len páru z oblasti obchodu. Maximálne zbehneš do Tesca, zdrbeš pokladníčku...a to sú tie tvoje znalosti v obchode.
Som synom obchodníka! 42 rokov pracoval v obchode - takže VIEM, ako to v obchodoch chodí.
Veď ty by si ani inventúru nevedel urobiť! Maximálne spočítať na chalupe počet pilníkov, brúsok....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
...a keby si vedel, čo sa deje v tom pozadí obchod, tak to nestráviš.
Inými slovami povedané - nemáš ani len páru z oblasti obchodu. Maximálne zbehneš do Tesca, zdrbeš pokladníčku...a to sú tie tvoje znalosti v obchode.
Som synom obchodníka! 42 rokov pracoval v obchode - takže VIEM, ako to v obchodoch chodí.
Veď ty by si ani inventúru nevedel urobiť! Maximálne spočítať na chalupe počet pilníkov, brúsok....
Hehehe...syn obchodníka za socíku ? Kde boli v ponuke prázdne háky alebo splesnetá zelenina ?
Akože si ty inventúru robil ? Kde ? V obchode ? Počítal mastné háky alebo prázdne prepravky ?
Aleže nesranduj, to je ti inventúra ?

Manželku mám obchodníčku...44 rokov pracovala v obchodnej sfére...od predavačky, cez majsterku odborného výcviku po ekonomické oddelenie firmy až po vedúce funkcie...a to nie iba za socíku, ale aj za tvrdého kapitalizmu.

P.S.:
Ešte ťa to baví...?
Ozaj...a už si si pozrel reklamu Mediašopy ohľadom akcie 1 + 1 ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Akože 1+1=3 ?
Alebo v čom konkrétne?
To, čo hovorí je realizovateľné a táto čvarga to rada využije, ak bude mať tú možnosť.

Čo tak pozrieť Zákon 180/2014 Z.z., par. 4 a prestať robiť zo seba debila?
Naposledy upravil Nandrolon : 03.08.21 at 12:29
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

rozalka111
Nandrolon
Zaujímavé.
fašista KLAME
čo tam po ústave
nácek povedal , tak je to pravda....
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ústava je základ /zákon zákonov/. Preto napr. chodím stále cez hranice a ani sa neregistrujem a netestujem. I keď teraz asi dlhšie nepôjdem, aspoň odpočnem.
Kiež by boli všetci tak uvedomelí ako ja.
Videl si to Harabínove video z maďarska?
Ak by nemal pravdu, tak z tých hraníc by šiel rovno v putách do CPZ.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
A kolko je neziaducich ucinkov hoci po obycajnych beznych liecivach.
Možno by ani nemuseli byť. Dobrý praktický lekár vie, komu čo predpisuje, a odborný lekár má pred sebou všetky dg pacienta. Možno to chce trochu viac ako iba 15 min. na pacienta.

Včera som si vypočula 3 hod. záznam z debaty o očkovaní ešte z r. 2013, náhodu prišiel pod ruku.
Nech niekto tej matke zdravého dievčatka z publika (až úplne v závere) použije argument, keď im po očkovaní osleplo, že pri každom lieku je upozornenie (alibizmus) na nežiadúce účinky. Nejde iba o túto možnosť, ale aj hrubé zľahčovanie svojho lekárskeho postavenia. Lekár nevie predvídať? Nepozná svojho pacienta?

V celej EU je očkovanie detí dobrovoľné, a u nás povinné, rodičia sa sankcionujú.
Rodič sa v zahraničí môže rozhodnúť, či dá dieťa zaočkovať jednou látkou, alebo kombináciami. U nás táto možnosť nie je. Aj keby si ju rodič zaplatil. (Záznam z. 2013.)
V Čechách to ide.

Išlo o očkovanie v troch rokoch veku, po prešetrení ich prípadu sa posunulo na vek 5 rokov.
Štát im hradí pomôcky, plus mesačne 18 eur. K odškodneniu nedošlo.


Povinné očkovanie - beseda mesačníka Dieťa
Hostia besedy:
● farmaceutka Mgr. Anna Wenclová
● chemik doc. Ing. Josef Prousek, CSc.
● morálny teológ, bioetik ThDr. René Balák, PhD.
● právničky Mgr. Mária Globánová a JUDr. Katarína Bystrická

Za podporu myšlienky otvorenej besedy odborníkov s rodičovskou verejnosťou ďakujeme aj politikom a občianskym aktivistom:
● bývalej poslankyni Mgr. Ľudmile Muškovej
● poslankyni JUDr. Márii Ritomskej
● poslancovi doc. RNDr. Jozefovi Mikloškovi, DrSc.
● občianskemu združeniu Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania a Slobode v očkovaní
Korela to si kde vzala, ze vsade inde je očkovanie deti dobrovolne? To snad nemyslis vazne a vies to doložiť relevantnými podkladmi..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
korela
V celej EU je očkovanie detí dobrovoľné, a u nás povinné, rodičia sa sankcionujú.
Korela to si kde vzala, ze vsade inde je očkovanie deti dobrovolne? To snad nemyslis vazne a vies to doložiť relevantnými podkladmi..
Rozseknem gordický uzol ? Pritom je to tak jednoduché.
Ak jeden číta to alebo onô, tak aj vie, pravda je niekde uprostred. Platí, že v EU je očkovanie aj dobrovoľné a aj povinné...záleží od toho, proti čomu sa deti očkujú.

Všetky členské štáty EÚ/EHP majú svoj imunizačný program. Vo väčšine krajín EÚ/EHP očkovanie nie je povinné. V 12 krajinách EÚ/EHP je očkovanie detí proti niektorým chorobám povinné, ale v uvedených krajinách nie sú tieto povinné vakcíny vždy rovnaké.
Krajiny EÚ/EHP dosiahli vysokú mieru zaočkovanosti prostredníctvom povinného a nepovinného očkovania.
Každý členský štát EÚ/EHP rozhoduje o tom, či je očkovanie na jeho území povinné alebo nepovinné. Vlády pritom zohľadňujú rôzne faktory, ako je systém zdravotníctva, právny poriadok a kultúrne zvyklosti.
https://vaccination-info.eu/sk/ockov...cane-ockovanie

Informácie o tom, v ktorých krajinách je očkovanie povinné, sa nachádzajú v plánovači očkovaní
https://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu máš dalšie veľké víťazstvo )

https://dennikn.sk/2491020/harabin-s...isic/?ref=tit1
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
tu máš dalšie veľké víťazstvo )

https://dennikn.sk/2491020/harabin-s...isic/?ref=tit1
Tak už teda dostal pokutu za to, že sa neregistroval, netestoval a neočkoval?
Alebo nie?
Jáj, zabudol som, že naši zelenáči to skúšajú iba na tých, čo sa poserú a zaregistrujú a dobrovoľne otestujú, ešte aj zaplatia. Ináč mám dojem, že teraz je to zadarmo. Ja mám vo firme zadarmo test na protilátky a ešte som ho ani raz nevyužil, ani neplánujem, ako kopec iných vecí SATARMO.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

<p>
Toto sa kedy dokáže urobiť?</p>
Tie písmená v znakoch znamenajú čo?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stáva sa to občas aj mne, neviem či to nesúvisí s formátovaním, krátky text sa dá opraviť, dlhý radšej znovu.
Namiesto slov. pravopisu ako dľžne a iné znaky to dá napr. &scaron; - malo to byť š.
Naposledy upravil kukučka : 04.08.21 at 22:49
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať