Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Ocenění Čestné uznání Mensy ČR (2020)
https://cs.wikipedia.org/wiki/So%C5%88a_Pekov%C3%A1
Keď cituješ, tak všetko alebo nechaj tak...daj len link.
Takže doplním tvoj príspevok

Kritika
Odborníci jako Václav Hořejší (ÚMG AV ČR), Jan Pačes (ÚMG AV ČR) nebo Jan Konvalinka (ÚOCHB AV ČR a PřF UK) kritizovali její vystupování na veřejnosti, ve kterém podle nich šířila neověřená tvrzení týkající se pandemie covidu-19 a některé její výroky byly manipulativní.[11][12][13] Jan Žabka ze serveru HlídacíPes.org oslovil virologa Ivana Hirsche (PřF UK), evolučního virologa Jiřího Černého (FTZ ČZU) a strukturního virologa Pavla Plevku (CEITEC), aby jako odborníci vyhodnotili některá tvrzení Soni Pekové. Ti její vyjádření ostře kritizovali.[14] Práce norsko-anglického výzkumného týmu, která tvrdila, že virus SARS-CoV-2 má ve své RNA sekvenci charakteristiky genové manipulace a na kterou se Soňa Peková odvolávala, ve skutečnosti tato tvrzení neobsahovala.[15]

K vystoupení Soni Pekové na Svobodném rádiu se vyjádřil kriticky Jan Cemper na serveru Manipulátoři.cz.[16] K prezentování Soni Pekové jako odbornice i v oblastech vzdálených její skutečné odbornosti se na twitterovém účtu kriticky vyjadřoval také Český klub skeptiků Sisyfos.[17][18]

Kauzy
Úhrady od pojišťoven pro Chambon
V srpnu 2020 byla obviněna s dalšími čtyřmi osobami včetně Romana Janouška v případu neoprávněných úhrad od zdravotních pojišťoven pro laboratoř Chambon (v roce 2013 přejmenovanou na Synlab genetics), kde mezi roky 2009–2014 působila jako vedoucí laboratoře molekulární diagnostiky. Obvinění bylo vzneseno pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu, ve kterém státní zástupce vyčíslil škodu na výši 300 miliónů korun, z toho 239 milionů pojišťovny uhradily a 77 milionů podnikatelé plánovali naúčtovat. Škoda měla vzniknout tak, že si laboratoř v letech 2009 a 2010 účtovala dražší vyšetření, než jaká prováděla.[7][19]
Ja si zasa od svojich štyroch rokov vytvorím obraz o niekom, niečom iba na základe aspoň dvoch strán, v tomto prípade názorových. A tu som i tak laik.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jasné...ty si proste iná...už od štyroch rokov.
Nepamätáš si dokonca aj svoje počatie ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
prestahujem sa tam, kde dosiahnu kolektivnu imunitu pridem zvysit IQ daneho okresu
Takže sa sťahuješ do Blááávy ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Alebo Gratyslááááávy?
:-))))))))))))))))))))))))))
Choď tam, lebo keď ich cez 5G sieť a grafeny v krvi začnú hromadne vypínať, až to môže niekto hlásiť zvyšnému Slovensku :-)))))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Takže sa sťahuješ do Blááávy ?
ja som flexibilna, ale priamo BA nikdy.
Vcera som slubila, ze v horizonte 6 rokov, sa stahujem do Braunschweig v DE.
Ludia co maju plany do buducnosti, ziju vraj dlhsie, ako ti bez nich
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak keď nejaký farmaceut...tak amen buchi a spo.budu spoko...isto im tam ešte niekto chýba...
https://ereport.sk/baranek-bukovsky-...snych-autorit/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui - nie že budeme spokojní - len sa potvrdí to, čo sme tvrdili skôr.
I ja som tvrdil. že Bukovský je (najmä v COVID afére) šarlatán a vidíš ho? Klamal, zavádzal, HOAXy rozosielal - u mňa sa to rovná ŠARLATÁN. "
Je to podobné, ako keby niekto šiel k veštici, ktorá ma na stene vyvesené rôzne "certifikáty", začne astrológiou, kde podľa niečoho povie, že sa mu vyhne všetka smola, pokračuje kartami, kde vyveští že bude náramne bohatý a skončí dlaňou, kde vyveští, že dlhá čiara života dáva mu 100 rokov života - a "Zaplaťte 500€" - a ten niekto vylezie od nej na ulicu a zrazí ho autobus - smola sa mu nevyhla, nie je ani bohatý (šak 500-ku vysolil ) a zo 100 rokov to bolo len 10 minút.
Naposledy upravil misoft : 24.07.21 at 11:14
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Misoft - Bukovský sa ospravedlnil, že si v jednom prípade málo overil zdroj. Čo si ty schopný posplietať dokopy a tie závery, celý Copperfield. Druhý je buchač, keby si bol pozrel posledný rozhovor s doktorkou Pekovou, vedel by, o akých nízkych cenách píšem, okrem iného. Obaja ste "vedle, jak ta jedle." Čas ukáže, kto má pravdu.
Naposledy upravil kukučka : 24.07.21 at 22:25 Dôvod: oprava preklepu
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ospravedlnil - v poriadku, ale až vtedy sa ospravedlnil, keď sa mu dokázalo, že šíri bludy. A to má byť ospravedlnenie. To je len priznanie. Škoda sa stala - nejaké ospravedlnenie to nenapraví!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Klesáš stále hlbšie, uvedomuješ si to vôbec?
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Klasika: zbiješ ženu, deti, pekný deň je za nami...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Klesáš stále hlbšie, uvedomuješ si to vôbec?
Pozri sa na svoj predchádzajúci príspevok, pozri sa na to, ako si ma (uvedomuješ si to vôbec ?) oslovila/nazvala...a potom rob uzávery.
Zvyčajne nejdem do extrémov (netýka sa určitých nickov), ale nie ja som teraz prvý prekročil čiaru slušnosti....či ?
...a už vonkoncom nemôžeš povedať, že som sa k tebe doteraz nesprával neslušne. Tvrdo v názoroch aj hej, ale rozhodne nie neslušne.

Pekný deň za mnou, to máš pravdu. Prišli mladí, niečo sme urobili, niečo ugrilovali...proste fasa.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

preklep opravený
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Detto
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

helkanova
To sa im iba relatívne zdá
keď sa plány neplnia
V takom pripade, to chce novy plan
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dobre počúvajte
https://www.facebook.com/10001480839...98670061236029
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

už si sa vrátil domov od národnej rady ?
vraj tam ešte pár dezolátov ostalo ))
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu mali generálku

0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať