Zavrieť

Porady

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandy, oni teraz počítajú s tým - na e-mail nám neskočia, hlavičkovému papieru skôr uveria.
E-mailová schránka? Každy si môže vytvoriť takú, akú chce. navyše - na rôznych free serveroch NIKTO neoveruje toho, kto si ju zakladá.
Adresy si buď vymyslia, alebo (ako Dáša naznačila) nájdu v zoznamoch, prípadne trochu skomolia, upravia - veď preto dajú komunikáciu cez e-mail (aby niekto listy neposielal, lebo by sa vracali ako Destinatario desconocido.
No a keď vytiahnu to, čo potrebujú - schránka nefunkčná, adresa falošná, meno ukradnuté/falošné ..... a účet vybielený.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dáša_
Svokre prišiel list zo Španielska. Normálne poštou, známka, pečiatka všetko v poriadku. Vraj zdedila. a teda 20% charita a zvyšok na polovicu. Zarážajúce je, že adresa je podla všetkého z katastra. Ako keby si tipovali staršie ženy, ktoré vlastnia niečo sami, bez spoluvlastníkov. Na počítačoch chcem veriť tomu, že to už každý rovno maže. A neskpša komunikovať. Ale poštou? Asi je načase prebehnpť babke alebo dedkovi poštu.
Platí základné pravidlo: Nikto nikomu nič nedá zadarmo. Tobôž nie nejaké "zabudnute" peniaze. O tom s nimi treba rozprávať. A platí to rovnako po stáročia, či tisícročia.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

peter1klec
Ty si podobná ako moja žena
V com som podobna? ja vcelicku nemam, tak mne sa hlava netoci, ani teplotu nemam ...
Ale zvazujem sprostredkovatelsky bonus, tak ak by nahodou niekto mal zaujem o vcelicku nech da vediet
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Tak Slovaci zahltili cesty. Zase sa to vracia do normalu.
Hm...ale to nie sú len tvoje cesty, podľa vzoru ....či ?

0 0
buchač buchač

anet
peter1klec
Ty si podobná ako moja žena
V com som podobna? ja vcelicku nemam, tak mne sa hlava netoci, ani teplotu nemam ...
Ale zvazujem sprostredkovatelsky bonus, tak ak by nahodou niekto mal zaujem o vcelicku nech da vediet
Včeličiek dostatok...jednu chytíš a ľahneš aj bez sprostredkovania.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Posúdiť neviem... možno je to pravda, čo píšu v článku, alebo zase len nejaká haluz.
Ale pokiaľ by to bola pravda (že nebol vyvíjaný nátlak! - nemala by saNR SR začať zaoberať poslancom R.F. a zbaviť ho poslaneckej imunity a nemal by byť obvinený z ohovárania, krivého obvinenia?
A pokiaľ by sa dokázalo, že poslanec R.F. to urobil, bol by obvinený, uznaný vinným - nemal by automaticky prísť o poslanecký mandát?
Moja úvaha...
Vypotilo sa už mnoho hlúpostí, ale vedie Magorko a tesne za ním je Hranolko.
0 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

0 0
anet anet

Leto, dobra nalada ... roztancovany Chorzow, PL https://www.facebook.com/umchorzow/v...97127743939751
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
Dnes doobedu som na FB zaregistrovala nejake talianske video - spravy z roku 2015, kde hovorili o experimentoch cinskych a US vedcov, ako vstepuju protein virusu zo SARS netopierom. US vyskum ukoncila, cina vraj pokracovala. Neviem ho najst, ale isto by to bol "hoax".
Zvedavost ale nepustila, tak som si teraz (mam cas) googlila .. clanok je z augusta 2010 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3298303/
Ťažký akútny respiračný syndróm (SARS) koronavírus (SARS-CoV) je novovzniknuté zoonotické CoV, ktoré spôsobilo medzinárodnú epidémiu v roku 2003. Epidemiologické štúdie preukázali, že prvé prípady SARS u ľudí boli spôsobené covs úzko súvisiacimi s tými, ktoré
Takže na tej vakcíne sa nepracovalo až tak krátko.Rok 2003.
0 0
BXLmiami BXLmiami

letavizu 1
Tiež si to vravím ked vidím tie umeliny čo sa tvária ako pečivo/dopekané/ a prečítam ich zloženie.
3 0
anet anet

BXLmiami
Vidis, ja fakt nie som zaujata ani antivaxer.
I ked ockovat ludi cestou do obchodu mi normalne nepride.
V kazdom pripade to nemeni nic na tom, ze ja vcelicku nepotrebujem ... a obdivujem kazdeho, kto sa necha opichat proste iba tak, alebo je lieky ako nejake cukriky.
Nech sa kazdy rozhoduje na zaklade svojho vedomia a svedomia.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
letavizu 1
Tiež si to vravím ked vidím tie umeliny čo sa tvária ako pečivo/dopekané/ a prečítam ich zloženie.
Čo si vravíš? To video je o vakcínach.
0 0
buchač buchač

Považujem preto za dôležité, aby sme si z úcty a vďaky, uctili tohto velikána aj formou štátneho smútku,“ povedal predseda SaS Richard Sulík.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...atneho-smutku/

Už je načisto zhúúúlený alebo mu len yebe ???
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mali by dať deň pracovného pokoja a každému údenáčovi aspoň 500 eur.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami
anet
Dnes doobedu som na FB zaregistrovala nejake talianske video - spravy z roku 2015, kde hovorili o experimentoch cinskych a US vedcov, ako vstepuju protein virusu zo SARS netopierom. US vyskum ukoncila, cina vraj pokracovala. Neviem ho najst, ale isto by to bol "hoax".
Zvedavost ale nepustila, tak som si teraz (mam cas) googlila .. clanok je z augusta 2010 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3298303/
Ťažký akútny respiračný syndróm (SARS) koronavírus (SARS-CoV) je novovzniknuté zoonotické CoV, ktoré spôsobilo medzinárodnú epidémiu v roku 2003. Epidemiologické štúdie preukázali, že prvé prípady SARS u ľudí boli spôsobené covs úzko súvisiacimi s tými, ktoré
No ešte lepšie
0 0
anet anet

Konecne ...
https://www.ta3.com/clanok/206728/v-...icke-opatrenia
1 0
BXLmiami BXLmiami

anet
BXLmiami
Vidis, ja fakt nie som zaujata ani antivaxer.
I ked ockovat ludi cestou do obchodu mi normalne nepride.
V kazdom pripade to nemeni nic na tom, ze ja vcelicku nepotrebujem ... a obdivujem kazdeho, kto sa necha opichat proste iba tak, alebo je lieky ako nejake cukriky.
Nech sa kazdy rozhoduje na zaklade svojho vedomia a svedomia.
Normálne to roky bolo v škole,bez prítomnosti rodiča.Ta prečo nie v obchodáku?:-))
0 0
BXLmiami BXLmiami

kopretinka
BXLmiami
letavizu 1
Čo si vravíš? To video je o vakcínach.
Tak zomrieť sa dá na všeličo,neviem prečo ťa tak berú akurát vakcíny.:-)))
1 0
anet anet

BXLmiami
Normálne to roky bolo v škole,bez prítomnosti rodiča.Ta prečo nie v obchodáku?:-))
To hovoris o casoch, ked este podavali Sabinovu zivu vakcinu na lyzicke?
Ci o casoch ked pod hrozbou telesnych trestov ziskavali nevolnikov?

V Uhorsku a teda aj na území dnešného Slovenska nariadili úrady vakcináciu proti pravým kiahňam v roku 1813. Keďže nebolo povinné, museli lekári ľudí pre vakcináciu prácne získavať. Ak to nešlo podobrotky, úrady skúšali rodičov detí primäť silou, pričom každá župa postupovala po svojom.

Podrobne o tom píše v jednej štúdii súčasný historik medicíny László Kiss. Niekde privádzali rodičov-nevoľníkov s deťmi k lekárovi len pod hrozbou telesných trestov a v sprievode pandúrov, príslušníkov ozbrojenej poriadkovej služby. V obciach Zemplínskej župy neboli zriedkavé prípady, keď sa matky s deťmi ukrývali v okolitých lesoch. „Ujdú do lesov zakaždým, keď tušia, že má prísť župný lekár,“ zaznamenal pred vyše dvesto rokmi etnograf Ján Čaplovič.
0 0
buchač buchač

Akože čo konečne ? Nože to rozviň...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať