Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

A kolko je neziaducich ucinkov hoci po obycajnych beznych liecivach.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
anet
misoft
Ak dostala 1. dávku - už by sa to bolo prejavilo vtedy. Ak po druhej - tak asi to nebude vakcína na príčine. Ale to je môj názor.
Celkom s tebou nesuhlasim ... niekedy po akcii treba isty cas aby nastala reakcia.
Aj lieky nie vzdy zaberaju po prvej davke, niekomu vobec a musi vyskusat napr. aj 3 druhy antb.
Ale tu sa nebavíme o ATB. Tu sa bavíme o mRNA vakcíne - a pokiaľ dostala 1. dávku, musí dostať 2. dávku rovnakej vakcíny. A zisti si, aké sú lehoty medzi 1. a 2. dávkou. Nie sú to hodiny, pár dni, ale týždne. Ak by sa telu nepáčila 1. dávka, prejavilo by sa to do pár dní a nie za mesiac, mesiac a pol.
To vôbec nie je pravda.
Takisto, ako sú potrebné 2 dávky na pozitívny účinok, kľudne môže byť vedľajší /negatívny účinok/ iba po druhej dávke.
To máš ako napr. s liekmi na spanie. 1 ks neurobí nič, ale 20 naraz môže zabiť.
Okrem toho na RTVS asi 2 dni späť bolo povedané, že vakcíny sa idú aj kombinovať, teda nemusí to byť rovnaká vakcína, dokonca ani na rovnakom princípe.
A Johnsona idú už taktiež dávať v 2 dávkach.
Nakoniec by sme tu mali aj spomenúť, že telu nemusí vadiť samotná vakcína, teda daná "chemikália". Problémom je práve vyvolaná náhla a prehnaná imunitná odpoveď, ktorá môže človeka položiť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Ako si mi to nedávno ? Že nemám frflať ?

Teraz už je len otázkou, či mám frflať na stupidity v článku alebo na teba, že ich tzv. zdieľaš...
Co ti pride stupidne, europska liekova agentura, ci SUKL? Ved to su relevantne zdroje. Ci mas lepsie? Mne pride uplne normalny zber udajov, ved na to tam su.
Ej dievča...ale veď dávaj pozor na slovíčka, o čom píšem.

Aký je názov článku ?
" Na Slovensku zaznamenali tisíce nežiaducich účinkov po očkovaní, aj niekoľko úmrtí "

Čo sa v ňom píše ?
" V súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu Štátny ústav pre kontrolu liečiv k strede 30. júna evidoval 6697 hlásených PODOZRENÍ na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení je 564 závažných, čo predstavuje 8,4 percenta hlásení. "

No ja neviem...ale podozrenie je už automaticky aj výsledok ?
To mi príde asi tak, že nejakého podozrivého odsúdia bez dôkazov a pošlú rovno do ťurmy.

Kde sú tie tisícky ?
" Z celkového počtu hlásení je 564 závažných, čo predstavuje 8,4 percenta hlásení. "

Chápeš, o čo mi ide ???
Sorry...ale Kmotríkovu TA3 je potrebné brať s obrovskou rezervou...lebo ono upraviť oficiálnu stránku na svoje účely nie je veľmi orechové.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dosť ma zaujíma,kedy začnete takto detailne rozoberať napr.Coldrex,Ibuprofen,antikoncepciu,Flector,antik oncepciu a iné bonboniky.Zaujímavé že žiadne hlavné správy sa do toho nepustia.Žeby príliš dobrí sponzori cez reklamy?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nech to rozoberajú tí, ktorí tie horeuvedené sračky berú.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mne sa páčia tie 100tabl.balenie ibáču
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

alaya1
A kolko je neziaducich ucinkov hoci po obycajnych beznych liecivach.
Ale ano, ale kolko z nich ti priamo vstupuje do B-lymfocytov? https://www.nature.com/articles/s415...XsVTuh4ZCKcnPM
Vacsina beznych liekov ked ti robia problemy sa po vysadeni z tela vyplavia. Preto ak ti nezabera tak ti vie Dr. proste liek zmenit.
Ono ked clovek trpi povedzme vaznejsim ochorenim, tak sa ku kazdemu pristupuje individualne aj medikacia sa prisposobuje.
Tu vezmu eperimentalnu mRNA pichnu, posedis 15 minut, ale ked vstanes a dojdes k dveram a odpadnes, tak to uz nebude reakcia na vakcinu ale na teplo vonku?
A ked dojdes domov a po par dnoch ti vybehne neziaduci ucinok, to uz sa tiez nespaja s ockovanim.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Mne sa páčia tie 100tabl.balenie ibáču
To dávam deťom, keď nemám po ruke lentilky
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Ale tu sa nebavíme o ATB. Tu sa bavíme o mRNA vakcíne - a pokiaľ dostala 1. dávku, musí dostať 2. dávku rovnakej vakcíny. A zisti si, aké sú lehoty medzi 1. a 2. dávkou. Nie sú to hodiny, pár dni, ale týždne. Ak by sa telu nepáčila 1. dávka, prejavilo by sa to do pár dní a nie za mesiac, mesiac a pol.
To bol iba jednoduchy priklad: Ale ak vies ako sa tvoje B-lymfocyty zachovaju na jesen (pri nejakej viroze), tak si borec. Lebo som pocula aj nazor Dr. ze sa ti mozu zacat nekontrolovatelne mnozit, prave preto ze sa budu snazit vytvarat extremne silnu imunitnu odpoved.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
Mne sa páčia tie 100tabl.balenie ibáču
Pre mňa bola top reklama na Coldrex.Ukázali rôzne situácie členov rodiny a že nedaj si pokaziť deň a chod-ukázali koncert vnučky,hokej,večierok...no čisté vymývanie mozgov.A to nevadilo nikomu.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
misoft
Ale tu sa nebavíme o ATB. Tu sa bavíme o mRNA vakcíne - a pokiaľ dostala 1. dávku, musí dostať 2. dávku rovnakej vakcíny. A zisti si, aké sú lehoty medzi 1. a 2. dávkou. Nie sú to hodiny, pár dni, ale týždne. Ak by sa telu nepáčila 1. dávka, prejavilo by sa to do pár dní a nie za mesiac, mesiac a pol.
To bol iba jednoduchy priklad: Ale ak vies ako sa tvoje B-lymfocyty zachovaju na jesen (pri nejakej viroze), tak si borec. Lebo som pocula aj nazor Dr. ze sa ti mozu zacat nekontrolovatelne mnozit, prave preto ze sa budu snazit vytvarat extremne silnu imunitnu odpoved.
A ty vieš ako sa Tvoje B-lymfocyty zachovajú?Aj bez vakcíny?
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

peter1klec
Ja som napríklad s mojimi dohodnutý dopredu = zajtra idem do Hlohovca na druhú ihlu
SUPER! Urcite budes prinos v ramci vedy a vyskumu.
Len by ma zaujimalo, ci sa tak ochotne prihlasis aj na ine klinicke skusky (studie), aj to by velmi ludstvu pomohlo.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
A ty vieš ako sa Tvoje B-lymfocyty zachovajú?Aj bez vakcíny?
To neviem, ale urcite budem vediet ze to nebude tym, ze mam v sebe mRNA.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Dosť ma zaujíma,kedy začnete takto detailne rozoberať napr.Coldrex,Ibuprofen,antikoncepciu,Flector,antik oncepciu a iné bonboniky.Zaujímavé že žiadne hlavné správy sa do toho nepustia.Žeby príliš dobrí sponzori cez reklamy?
Dôležité je slovo " reklama "...

Pôjdem na to z iného súdka.
Nie jedna obec, ba dokonca Bláva sa zviditeľnila bojom proti hazardným hrám. Niekde dosiahli určitý výsledok a niekde nie.
No je zaujímavé, že od určitej doby sa zvýšil podiel reklamných spotov na rôzne hráčske fóra...tak o čom to je ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
BXLmiami
A ty vieš ako sa Tvoje B-lymfocyty zachovajú?Aj bez vakcíny?
To neviem, ale urcite budem vediet ze to nebude tym, ze mam v sebe mRNA.
A pomôže ti to?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
BXLmiami
A ty vieš ako sa Tvoje B-lymfocyty zachovajú?Aj bez vakcíny?
To neviem, ale urcite budem vediet ze to nebude tym, ze mam v sebe mRNA.
Lenže ty v sebe m rna máš,tak ako každý.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

už vieš, kto sú dezoláti )
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

peter1klec
anet
peter1klec
Ja som napríklad s mojimi dohodnutý dopredu = zajtra idem do Hlohovca na druhú ihlu
SUPER! Urcite budes prinos v ramci vedy a vyskumu.
Len by ma zaujimalo, ci sa tak ochotne prihlasis aj na ine klinicke skusky (studie), aj to by velmi ludstvu pomohlo.
A pôjde so mnou aj žena ( lebo sa jej nezdajú moje chýbajúce vedľajšie účinky ! )
- jej po prvej sa 1/2 dňa točila hlava
- jej po druhej sa na 3/4 dňa zvýšila teplota
- - ja som jej chcel urobiť radosť tak som po prvej nešiel po chodníku po priamke , ale po plochej sínusoide - - - NEVERILA točenie hlavy, vraj sin bola príliš pravidelná
zvýšená teplota nie je nežiaduci ale žiaduci účinok.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

peter1klec
anet
alaya1
A kolko je neziaducich ucinkov hoci po obycajnych beznych liecivach.
Ale ano, ale kolko z nich ti priamo vstupuje do B-lymfocytov? https://www.nature.com/articles/s415...XsVTuh4ZCKcnPM
Vacsina beznych liekov ked ti robia problemy sa po vysadeni z tela vyplavia. Preto ak ti nezabera tak ti vie Dr. proste liek zmenit.
Ono ked clovek trpi povedzme vaznejsim ochorenim, tak sa ku kazdemu pristupuje individualne aj medikacia sa prisposobuje.
Tu vezmu eperimentalnu mRNA pichnu, posedis 15 minut, ale ked vstanes a dojdes k dveram a odpadnes, tak to uz nebude reakcia na vakcinu ale na teplo vonku?
A ked dojdes domov a po par dnoch ti vybehne neziaduci ucinok, to uz sa tiez nespaja s ockovanim.
Cigániková v telke tvrdila , že vakcíny na systéme mRNA sa používajú cez 20 rokov, takže "experimentálne" sú TVOJE vedomosti
Cigániková zase cigáni.
Lebo firma vyrábajúca Modernu, síce vyvíja vakcínu proti chrípke cez 5 -10 rokov na báze mRNA ale nikdy sa zatiaľ nepoužívala v reále a najbližšie roky zrejme ani nebude.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zvýšená teplota je sprievodný jav pri primeranej imunitnej odpovedi.

Jedno veľmi ľutujem, že sa nezisťujú protilátky po podaní vakcíny.
Tam by sa presne vedelo, aké boli sprievodné javy pri ich optimálnej hladine.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať