Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty kokos...teplú vodu vydumala...???
Že vraj analytička...pche.
Povedal by som, že skôr je to anal pička...vytiahla by tie svoje diery z Bláááávy, hneď by bola v reálnom živote.
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...aty-k-vyplate/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
už vieš, kto sú dezoláti )
Nie,doteraz to neviem.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

peter1klec
BXLmiami
peter1klec
anet
peter1klec
Ja som napríklad s mojimi dohodnutý dopredu = zajtra idem do Hlohovca na druhú ihlu
SUPER! Urcite budes prinos v ramci vedy a vyskumu.
Len by ma zaujimalo, ci sa tak ochotne prihlasis aj na ine klinicke skusky (studie), aj to by velmi ludstvu pomohlo.
A pôjde so mnou aj žena ( lebo sa jej nezdajú moje chýbajúce vedľajšie účinky ! )
- jej po prvej sa 1/2 dňa točila hlava
- jej po druhej sa na 3/4 dňa zvýšila teplota
- - ja som jej chcel urobiť radosť tak som po prvej nešiel po chodníku po priamke , ale po plochej sínusoide - - - NEVERILA točenie hlavy, vraj sin bola príliš pravidelná

zvýšená teplota nie je nežiaduci ale žiaduci účinok.

Doteraz som si blbo myslel, že žiadúci účinok je tvorba protilátok

ale ak vravíš , že aj zvýšená teplota,
tak by sa malo očkovať hlavne prechodových mesiacoch UK (a nie v horúčavách )
Chémia.Je potrebná primeraná teplota na ideálne štiepenie bielkovín ako základu protilátok.A preto sa teplota do 38,5 st.C nemá zrážať liekmi.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dezolát ? Žeby jeden z tých hlavných ?
https://www.facebook.com/miroheredos...80651200781130

P.S.:
Kuwa...a ako ho tu na Porade spočiatku obhajovali.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Zvýšená teplota je sprievodný jav pri primeranej imunitnej odpovedi.

Jedno veľmi ľutujem, že sa nezisťujú protilátky po podaní vakcíny.
Tam by sa presne vedelo, aké boli sprievodné javy pri ich optimálnej hladine.
Aký by to malo význam?Každý z nás je originál,niekto má vyššiu odpoved,niekto nižšiu,niekto žiadnu....presne tak ako po prekonanom Covide.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
A pomôže ti to?
Nehovorili od zaciatku, ze ockovat hlavne rizikovych ludi, oddelit prirodzene rezistentnych ...
Uz som pisala, chripku som nemala 30 rokov, covid tiez nie (a to po cely cas dodrziavam opatrenia minimalne). Tak ak mam prirodzenu imunitu, nemam potrebu sa ockovat. Nebudem hladkat kobru bosou nohou.
Budem sa opakovat, ja proti ockovaniu nic nemam, ale je to kazdeho osobna vec.
Mala som kolegynu ktora deti neockuje vobec, dokonca ani psa proti besnote ... je to jej osobna vec. U psa som to okomentovala, ze ked niekoho kusne bude mat problem a hotovo. Neviem si predstavit, ze by som do nej denno denne hustila.

Ano mam RNA telu vlastny.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Dezolát ? Žeby jeden z tých hlavných ?
https://www.facebook.com/miroheredos...80651200781130

P.S.:
Kuwa...a ako ho tu na Porade spočiatku obhajovali.
Ono presne takto sa zamotavaju do vlastnych lzi. A potom sa divia, ze im ludia neveria.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
Zvýšená teplota je sprievodný jav pri primeranej imunitnej odpovedi.

Jedno veľmi ľutujem, že sa nezisťujú protilátky po podaní vakcíny.
Tam by sa presne vedelo, aké boli sprievodné javy pri ich optimálnej hladine.
Aký by to malo význam?Každý z nás je originál,niekto má vyššiu odpoved,niekto nižšiu,niekto žiadnu....presne tak ako po prekonanom Covide.
Napríklad taký, že konečne by sa vedelo, koľko protilátok vytvorí vakcína oproti prirodzenému prekonaniu Covidu.
Napríklad preto, že by sa možno tretina ľudí nemusela očkovať, lebo majú dostatok protilátok.
Napríklad preto, že by sa konečne zistilo, že po vakcíne je ich v priemere viac, alebo menej, alebo plus mínus rovnako.
Lenže tu nikoho nič nezaujíma, iba to, aby sa ľudia očkovali.
Nemám dojem, že ak by som ochorel na rakovinu, žeby mi boli ponúknuté tie najlepšie lieky, dokonca by uvažovali mi ešte za tú liečbu platiť naviac.
Chrípkovú vakcínu si tiež musím kúpiť, ak si ju chcem aplikovať.
Všetko to "křoví" okolo očkovania je mi viac ako podozrivé, ale to je zase môj problém, že som nedôverčivý a skeptický.
PS: okrem toho mám silný pocit, že jeden z dôvodov tlačenia do očkovania je taký, aby bolo neočkovaných čo najmenej a pri napĺňaní nemocníc očkovancami aby mohli hovoriť, že ak by ste sa nedali zaočkovať, už by ste neležali na lôžku, ale na márach....
Sám som zvedavý na jeseň, normálne sa teším čo vyjde najavo.
Naposledy upravil Nandrolon : 07.07.21 at 09:18 Dôvod: oprava pravopisu.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Ty kokos...teplú vodu vydumala...???
Že vraj analytička...pche.
Povedal by som, že skôr je to anal pička...vytiahla by tie svoje diery z Bláááávy, hneď by bola v reálnom živote.
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...aty-k-vyplate/
S4 Sociál ...??? Z Ikey to nie je.

Ľudia nemajú za čo pochovávať svojich príbuzných.
V Česku to štát rieši spôsobom, že nebožtíci končia v nejakej rokli. Ak sa nazbiera potrebný počet.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
anet
misoft
Ak dostala 1. dávku - už by sa to bolo prejavilo vtedy. Ak po druhej - tak asi to nebude vakcína na príčine. Ale to je môj názor.
Celkom s tebou nesuhlasim ... niekedy po akcii treba isty cas aby nastala reakcia.
Aj lieky nie vzdy zaberaju po prvej davke, niekomu vobec a musi vyskusat napr. aj 3 druhy antb.
Ale tu sa nebavíme o ATB. Tu sa bavíme o mRNA vakcíne - a pokiaľ dostala 1. dávku, musí dostať 2. dávku rovnakej vakcíny. A zisti si, aké sú lehoty medzi 1. a 2. dávkou. Nie sú to hodiny, pár dni, ale týždne. Ak by sa telu nepáčila 1. dávka, prejavilo by sa to do pár dní a nie za mesiac, mesiac a pol.
Vakcína Pfizer, na SK 2. dávka po 21 dňoch, v ČR po mesiaci.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

korela
Vakcína Pfizer, na SK 2. dávka po 21 dňoch, v ČR po mesiaci.
a to odkiaľ máš takéto info ??? (niečo konkrétne?) - lebo 2. dávku dávajú po 28 dňoch ... neviem o nikom, kto by dostal skôr ..
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Referendum o predčasných voľbách nie je v súlade s Ústavou a nemôže sa konať. Oznámil to Ústavný súd po tom, ako túto otázku prerokoval vo svojom pléne.

dalšia blamáž slečinky...takto sa base nevyhne
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neboj, raz ho niekto v tom rakúsku podreže a bude koniec.... Ochranku do smrti mať veru nebude.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Referendum o predčasných voľbách nie je v súlade s Ústavou a nemôže sa konať. Oznámil to Ústavný súd po tom, ako túto otázku prerokoval vo svojom pléne.

dalšia blamáž slečinky...takto sa base nevyhne
Blamáž hore, blamáž dole...pre mňa, za mňa nech Pelleho a či aj ostatných zavrú.
Ale nie na základe výpovedí kajúcnikov...ALE na základe nezvratných dôkazov.

...a ozaj. Ústavné právo neriešim (na to nemám), ale som ochotný vziať v úvahu, že US rozhodol v zmysle ústavy.
Lenže na druhej strane Čaputová sa vyslovene vyserondiala na tisíce podpisov a zablokovala referendum...čo vonkoncom nemusela.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Referendum o predčasných voľbách nie je v súlade s Ústavou a nemôže sa konať. Oznámil to Ústavný súd po tom, ako túto otázku prerokoval vo svojom pléne.

dalšia blamáž slečinky...takto sa base nevyhne
Blamáž hore, blamáž dole...pre mňa, za mňa nech Pelleho a či aj ostatných zavrú.
Ale nie na základe výpovedí kajúcnikov...ALE na základe nezvratných dôkazov.

...a ozaj. Ústavné právo neriešim (na to nemám), ale som ochotný vziať v úvahu, že US rozhodol v zmysle ústavy.
Lenže na druhej strane Čaputová sa vyslovene vyserondiala na tisíce podpisov a zablokovala referendum...čo vonkoncom nemusela.
buchač
bjuty smis
Referendum o predčasných voľbách nie je v súlade s Ústavou a nemôže sa konať. Oznámil to Ústavný súd po tom, ako túto otázku prerokoval vo svojom pléne.

dalšia blamáž slečinky...takto sa base nevyhne
Blamáž hore, blamáž dole...pre mňa, za mňa nech Pelleho a či aj ostatných zavrú.
Ale nie na základe výpovedí kajúcnikov...ALE na základe nezvratných dôkazov.

...a ozaj. Ústavné právo neriešim (na to nemám), ale som ochotný vziať v úvahu, že US rozhodol v zmysle ústavy.
Lenže na druhej strane Čaputová sa vyslovene vyserondiala na tisíce podpisov a zablokovala referendum...čo vonkoncom nemusela.
-kajúcnik, -a, mn. č. -ci muž. r. človek konajúci pokánie, ľutujúci svoje chyby al. previnenia, kajúci človek;
už prestaň citovať tie ficové hlúposti...toto sú nominanti smeru a fica, čo kradli a chcú si zachrániť kožu

takže ten, kto dbá na dodržiavanie ústavy je už teraz zlý
nie ten, čo ju porušuje...

stále majú možnosť konať podľa ústavy a vykonať referendum

ked tu rok píšem, že to ústavný súd nepripustí tak akurát urážky....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
-kajúcnik, -a, mn. č. -ci muž. r. človek konajúci pokánie, ľutujúci svoje chyby al. previnenia, kajúci človek;
už prestaň citovať tie ficové hlúposti...toto sú nominanti smeru a fica, čo kradli a chcú si zachrániť kožu

takže ten, kto dbá na dodržiavanie ústavy je už teraz zlý
nie ten, čo ju porušuje...

stále majú možnosť konať podľa ústavy a vykonať referendum

ked tu rok píšem, že to ústavný súd nepripustí tak akurát urážky....
Kajúcnik v prípade káuz na Slovensku je jedinec, ktorý si aj za cenu klamstiev vymýšľa, len aby si zachránil svoju kožu.
Citáciou kajúcnika si vcelku pobavil...v nedeľu kostoly plné kajúcnikov a hneď v pondelok hajde v pokračovaní " kajania sa ".

Dodržiavanie a "dodržiavanie" nie je vždy to isté...pche a Čaputka je teda "dodržiavateľka zákonov čistá jak ľalia ".

Čaputka vykonanie referenda posunula na parlament a cez ten veru referendum neprejde.

Ja ti seriem na Fica a jeho kradnutie (kuwa, ako keby terajšia garnitúra nekradla)...tu ide o niečo úplne iné. Všetci do jedného...od Čaputovej, cez parlament, až po posledného miestneho poslanca serú zvysoka na ľudí...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a kto a čo si teda vymyslel ,
dakujem za odpoved....

a zas si mýliš prezidentku s ústavným súdom....však to trochu sleduj
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
........................
Lenže na druhej strane Čaputová sa vyslovene vyserondiala na tisíce podpisov a zablokovala referendum...čo vonkoncom nemusela.
A ako ho zablokovala? Keďže si nebola istá, či je, alebo nie je to v súlade sústavou - tak sa obrátila na inštanciu (ÚS), ktorý posudzuje, či nejaký právny akt je ústavný, alebo protiústavný - a rozhodol, že nie je v súlade s ústavou. A tak sa držala rozhodnutia ÚS.

Ak by si to rozobral do budúcnosti: ak by bolo referendum, rozhodlo by sa o skrátení volebného obdobia, boli by predčasné voľby. Nastúpila by iná garnitúra, ktorá by si mohla (pretože by mohla mať väčšinu) zmeniť volebné obdobie aj na 6-7 rokov. A ak by sa prezident(ka) ozvala a vetovala by to - pre väčšinu by veto prelomili.
Takže by jedným skrátili, ale sebe by (možno) predĺžili. Je to v poriadku?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

.
212700476_355029162703163_8606019973965020405_n.jpg  
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.topky.sk/cl/100535/21459...spolu-pri-mori
Ktovie, ktorý zastáva úlohu muža a ktorý ženy.
Môj tip, že ten vysmiaty bude žena :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať