Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
a čo máte nové so spútnikom ?
rusáci už dodali potrebné podklady ? a ten další milion vakcín )
alebo ešte stále nedoletel holub z moskvy....
ty vieš aké podklady chýbajú?
ty ich snáď máš ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
a čo máte nové so spútnikom ?
rusáci už dodali potrebné podklady ? a ten další milion vakcín )
alebo ešte stále nedoletel holub z moskvy....
ty vieš aké podklady chýbajú?
ty ich snáď máš ?
blbá otázka. Však si neodpovedal aké podklady chýbajú
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
bjuty smis
a čo máte nové so spútnikom ?
rusáci už dodali potrebné podklady ? a ten další milion vakcín )
alebo ešte stále nedoletel holub z moskvy....
https://www.ta3.com/clanok/1207684/s...ce-naspat.html
https://dennikn.sk/minuta/2344212/?r...BFdPyJjnVJCtJs
to s tým doterajším testovaním vakcíny mimo akreditovaného labáku na Slovensku je také, ako keby som dal robiť na auto STK automechanikovi, s výhovorkou že mi to nerobila akreditovaná STANICA, LEBO má veľa práce.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
a čo máte nové so spútnikom ?
rusáci už dodali potrebné podklady ? a ten další milion vakcín )
alebo ešte stále nedoletel holub z moskvy....
ty vieš aké podklady chýbajú?
ty ich snáď máš ?
blbá otázka. Však si neodpovedal aké podklady chýbajú
A čo si čakal na ešte blbšiu otázku ??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Košičania platia najvyššiu daň za byty

Najvyššiu daň z nehnuteľností neplatia na Slovensku obyvatelia najlukratívnejšieho Starého Mesta v Bratislave, ale Košičania.

Analýza Podnikateľskej aliancie Slovenska na modelovom príklade ukazuje, že kým Košičan zaplatí za byt s garážou ročne 95 eur, majiteľ podobných nehnuteľností v centre Bratislavy o 5 eur menej, až za nimi nasleduje Trnava s daňou 83 eur.
Graf – Podnikateľská aliancia Slovenska

Z pohľadu podnikateľov je už najvyššia daň v Bratislave, nesleduje priemyselné centrum Púchov a za ním sú Košice.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Každý vo funkcii kompetentný, ktorý vydá neoprávnené potvrdenie, je idiot ktorý nedomýšľa budúcnosť.
Na každej vysokej škole sú vedeckí pracovníci s oprávnením vydávať potvrdenie o absolvovaní školy ak vydajú potvrdenie na plagiátorskú prácu tak sú idioti nedomýšľajúci dôsledky v budúcnosti.
Záver: Matovič má pravdu( a vedci si v minulosti vydávaním neoprávnených vysvedčení(potvrdení) nakadili do vlastného hniezda) = sú idioti (česť výnimkám)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ľudskosť....

https://www.facebook.com/10005606713...0852797460290/
2 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

https://dennikn.sk/minuta/2349240/?ref=mpm

Žeby menovkyňa ?

https://domov.sme.sk/c/6664075/opatr...ka-za-byt.html

Alebo toto má byť očista súdnictva ?
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bodliak
Aj v tomto smutnom príbehu je možné nájsť paralelu so štýlom práce kočnerovej opičky.
0 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Majke Tweety, aby jej nebolo zimka.
DSCF2336.JPG  
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

babka - ježibabka
Majke Tweety, aby jej nebolo zimka.
Ďakujem, ja len, že som chcela vidieť, keď si vravela, že smiešne, ale ani tak nie sú smiešne, Isto ale zahrejú.❤ Sú aj smiešnejšie, terazky to je v mód. Ponožky, čo nemajú páru.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bodliak
Všetko stojí na jednotlivcoch. Opisovaný prípad nebude jediný. Zneužívajú sa aj nízke príjmy občanov, lebo si nemôžu dovoliť zaplatiť právnika. Tu idú na istotu. Stará známa vec. A nejde iba o nízku hranicu 230 eur.
Spolupráca s lekármi, dá sa to aj tu povedať, sa konala aj za socíka, možno sa tiahne odjakživa. Detto spolupráca s notármi.
A nakoniec, prečo iba súdnictva? Ako sa to mohlo v Ružinove vôbec stať?
Hyeny sa vyskytovali vždy, nie iba opice.
P.S. Koľko zákonov je ešte aj dnes nedotiahnutých a s dierami?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
bodliak
Všetko stojí na jednotlivcoch. Opisovaný prípad nebude jediný. Zneužívajú sa aj nízke príjmy občanov, lebo si nemôžu dovoliť zaplatiť právnika. Tu idú na istotu. Stará známa vec. A nejde iba o nízku hranicu 230 eur.
Spolupráca s lekármi, dá sa to aj tu povedať, sa konala aj za socíka, možno sa tiahne odjakživa. Detto spolupráca s notármi.
A nakoniec, prečo iba súdnictva? Ako sa to mohlo v Ružinove vôbec stať?
Hyeny sa vyskytovali vždy, nie iba opice.
P.S. Koľko zákonov je ešte aj dnes nedotiahnutých a s dierami?
tam ide o zhodu mien na kandidátku správneho súdu porovnaj oba články
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
bodliak
Všetko stojí na jednotlivcoch. Opisovaný prípad nebude jediný. Zneužívajú sa aj nízke príjmy občanov, lebo si nemôžu dovoliť zaplatiť právnika. Tu idú na istotu. Stará známa vec. A nejde iba o nízku hranicu 230 eur.
Spolupráca s lekármi, dá sa to aj tu povedať, sa konala aj za socíka, možno sa tiahne odjakživa. Detto spolupráca s notármi.
A nakoniec, prečo iba súdnictva? Ako sa to mohlo v Ružinove vôbec stať?
Hyeny sa vyskytovali vždy, nie iba opice.
P.S. Koľko zákonov je ešte aj dnes nedotiahnutých a s dierami?
tam ide o zhodu mien na kandidátku správneho súdu porovnaj oba články
To ma nezaujalo, skôr súdnictvo ako celok. Za každým prípadom sú vždy iba konkrétni ľudia.
Koľko je takýchto a podobných prípadov, všetko sa nedostane na oči verejnosti, iba keď si spomeniem na prípady z Občana za dverami, to už ani neviem, kto vysielal, ktorá TV. A pod.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Tweety
babka - ježibabka
Majke Tweety, aby jej nebolo zimka.
Ďakujem, ja len, že som chcela vidieť, keď si vravela, že smiešne, ale ani tak nie sú smiešne, Isto ale zahrejú.❤ Sú aj smiešnejšie, terazky to je v mód. Ponožky, čo nemajú páru.
Majka, smiešne nie sú ponožky, ale smiešne je to, že ich treba nosiť v lete. Ináč moja mládež mi nosí iba užitočné veci, lebo vedia, že somariny nepotrebujem a hneď to komusi dám. Aj teraz mi doniesol vylepšený respirátor, aby ma neboleli od neho uši. Má pridaný umelý háčik, aby sa gumičky nevešali za uši, ale dali spolu zopnúť za krkom. Asi ako tuto: https://www.cas.sk/clanok/1112169/or...-je-zrazu-fuc/
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ale ponožky sú teplučkééééééé
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
.......................Koľko je takýchto a podobných prípadov, všetko sa nedostane na oči verejnosti, iba keď si spomeniem na prípady z Občana za dverami, to už ani neviem, kto vysielal, ktorá TV. A pod.
RTVS1 vždy v nedeľu okolo 13:30 (okrem veľkých sviatkov a prázdnin).
A tých prípadov, kde štát zlyhal, konal proti občanovi neoprávene, alebo dokonca likvidačne je neúrekom.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
.......................Koľko je takýchto a podobných prípadov, všetko sa nedostane na oči verejnosti, iba keď si spomeniem na prípady z Občana za dverami, to už ani neviem, kto vysielal, ktorá TV. A pod.
RTVS1 vždy v nedeľu okolo 13:30 (okrem veľkých sviatkov a prázdnin).
A tých prípadov, kde štát zlyhal, konal proti občanovi neoprávene, alebo dokonca likvidačne je neúrekom.
Ďakujem. Ale čo mi náhodne nepríde pod ruku na YT, to v ich archívoch vyhľadávať z tejto kategórie nebudem. Po prvé už stačilo, po druhé, denne je na scéne informácií aj tak stále dosť. :-(
Kedy štát, a to sme my:-), ... veru, neúrekom. Napadne mi zakaždým, keď vidím najmä nové nadstavby, kde by sa nemali vôbec vyskytovať. Každý sa v meste nepozerá iba pod nohy.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Existuje zákon pre donútenie vlastníka novostavby, aby si ju skolaudoval?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
https://www.facebook.com/simonicsjan...31393003667633
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať