Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zas len vojebabrali ludi..ved to take tradicne pre nich-on nich.....farbu okresu mozes mat najlepsiu,ale do ineho obch.s vyšparanym nosom...logiku uz nehladam v tomto state vyrezana,vypalena,vymreta....jasne,ze to je ako natlak na gatesovanie-ockovanie....+strach,ktory vyrobili tym,ze ludi neliecili a zomierali
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Náááá... šak i to každotýždenné testovanie - bizňis jak hovado. A najlepšie na tom je (viď minulosť) - že samosprávy z vlastných rozpočtov investujú a potom dostanú almužnu (v telke bolo 45€ dve obce dostali, lebo málo ľudí otestovali. Ale energie, ľudí, materiál zaplatiť museli).
BIZNIS JE TO najmä pre nákupcu testov
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
A preto vyhadzujú 18 ruských špiónov...lebo sa mi prisnilo...
Si zlatý....
Vyhadzujú lebo vyslovil podozrenie vieš pochopiť význam slova? Ty si tvrdil že vraždia ale na to nemáš dôkazy ani ČT
najväčšie vyhostenie ruských špionov v českej historii a ty to dokola tú svoju...
len vyslovili podozrenie a už 18 letia ))

ver si čomu chceš....aj že bis ti bude dávať reporty ako bábišovi....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
A preto vyhadzujú 18 ruských špiónov...lebo sa mi prisnilo...
Si zlatý....
Vyhadzujú lebo vyslovil podozrenie vieš pochopiť význam slova? Ty si tvrdil že vraždia ale na to nemáš dôkazy ani ČT
najväčšie vyhostenie ruských špionov v českej historii a ty to dokola tú svoju...
len vyslovili podozrenie a už 18 letia ))

ver si čomu chceš....aj že bis ti bude dávať reporty ako bábišovi....
si to obrátil ako keby bis dávala tebe reporty. alebo ty si dodávateľ reportov?
Inak ty by si bol niekedy pre mňa vhodný človek. Ak som chcel mať na jednotkách poriadok tak so m musel vedieť čo sa deje, oficiálne som v hlásení podriadených nedostal nič. ale boli také zdielne duše(niektorých bolo treba presvedčiť, iní práskali s radosťou), čo za benefity podávali pravidelné informácie, ale aj z tých som si musel vyhodnotiť čo je pravda, čo je zveličená pravda a čo je len informácia za sľúbený benefit.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nič som neobrátil
len verím viacej oficiálnym orgánom čr, ako tvojím názorom....

že si bol neschopák, čo využíval služby udávačov , aby sa mu to nezosypalo nepochybujem....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nič som neobrátil
len verím viacej oficiálnym orgánom čr, ako tvojím názorom....

že si bol neschopák, čo využíval služby udávačov , aby sa mu to nezosypalo nepochybujem....
nie aby sa nezosypalo, ale aby zbytočne nezomierali ľudia(bol som jeden z mála bez MU) ale ty to nepochopíš odkiaľ získava bis alebo sis informácie? Od ľudí ktorých ty nazývaš udavačmi
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

prirovnávaš ma k takýmto..zacitujem ťa :

práskali s radosťou), čo za benefity podávali pravidelné informácie



to má byť ako argument, že tu rusáci nevyvádzajú----ako vždy...keď nič nemáš, osobný útok...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
prirovnávaš ma k takýmto..zacitujem ťa :

práskali s radosťou), čo za benefity podávali pravidelné informácie



to má byť ako argument, že tu rusáci nevyvádzajú----ako vždy...keď nič nemáš, osobný útok...
kde som tvrdil že tu nevyvádzajú Rusi? Ak by mal Babiš zverejniteľné usvedčujúce dôkazy nebude tvrdiť že "s vysokou pravdepodobností" Všetky štáty(či spojenecké alebo protivníci) tu so svojimi službami vyvádzajú toľko, koľko sa im dovolí. Však aj na Merkelovú v Nemecku boli zavesené tajné služby, teda jej neverí najlepší spojenec? Aký osobný útok? Tebe keď dôjdu argumenty tak útočíš, ja som ťa neoznačil za neschopáka len preto že by mi došli argumenty pre obhajobu svojej pravdy, ale ty áno.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

teraz som ťa citoval....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Anektovaný Krym(82% účasť v referende), MH17, NS2, Tichanovská, Navaľnyj, Najväčšie cvičenie NATO na východe, cvičenie ruských vojsk, vyjadrenia malej EMY na Slovensku ku Sputniku, český muničák, oslobodiť Krym. Príliš veľa spojok.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej...preto celý svet viní putina
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
teraz som ťa citoval....
Doteraz som od teba nevidel citáciu. To ti za tie bludy platia, alebo to robíš z presvedčenia?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pána beka
nechaj tak....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
prirovnávaš ma k takýmto..zacitujem ťa :

práskali s radosťou), čo za benefity podávali pravidelné informácie



to má byť ako argument, že tu rusáci nevyvádzajú----ako vždy...keď nič nemáš, osobný útok...
Upresním vás oboch: Rusáci tu vyvádzajú už od 1968-ho!!! Najskôr otvorene ako "bratská" pomoc a keď "bratská" pomoc odišla, zostali tu "pozostatky" - nielen malé, ale i veľké, kamuflované za rôzne spolky, spoločnosti diplomati.
Takže všade majú na 2 diplomatov aspoň 1 "diplomata" (rozumej špicľa).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bratu....až tak zasa nedrístaj (rozumej nekecaj, nezavádzaj) !
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

my poznáme Rusov, rusáci je čechizmus, navyše rasistický
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bratia Češi sú rasisti a šovinisti jak sviňa....
Slovami klasika..." Kto nezažil, nepochopí. "
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ruská rozviedka sa zaujímala o sklady munície, a o čo sa mala zaujímať?
ešte dobre že sa nezaujímala o sklady banánov.
Ako boli sklady zabezpečené, ak sa tam mohli prechádzať diverzanti ako v supermarkete?
Malo to vyletieť niekde v Bulharsku aby sa to nepredalo teroristom v sýrii, alebo inde, 50 ton munície naseká na bojisku mŕtvych(vojakov, ženy, deti).
čo ak by to buchlo pri preprave u nás a nie v Bulharsku či na bojisku? Brrrr je mi z toho zle.
Koho súdiť diverzantov, obchodníka so smrťou, či teroristov?
Doplním: nejednalo sa o muníciu v zásobach českej armády, teda štátu NATO, ale majetok súkromnej obchodnej spoločnosti obchodujúci so smrťou.
Naposledy upravil pavol54 : 18.04.21 at 16:19
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
bjuty smis
prirovnávaš ma k takýmto..zacitujem ťa :

práskali s radosťou), čo za benefity podávali pravidelné informácie



to má byť ako argument, že tu rusáci nevyvádzajú----ako vždy...keď nič nemáš, osobný útok...
Upresním vás oboch: Rusáci tu vyvádzajú už od 1968-ho!!! Najskôr otvorene ako "bratská" pomoc a keď "bratská" pomoc odišla, zostali tu "pozostatky" - nielen malé, ale i veľké, kamuflované za rôzne spolky, spoločnosti diplomati.
Takže všade majú na 2 diplomatov aspoň 1 "diplomata" (rozumej špicľa).
a do 68 tu kto robil politické procesy a vešal oponentov ?
koho poradcovia tu vládli ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
my poznáme Rusov, rusáci je čechizmus, navyše rasistický

)) a aká rasa sú teda rusáci,? nože nás pouč
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať