Zavrieť

Porady

buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
Máš jedno...Naď je na vrchole blaha...že vraj „významný okamih v histórii nášho letectva“.
Kuwa...ešte tak vedieť, čím je ten okamih významný.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, - Naď má aspoň "aku" kosačku, lebo na diskusiách sa písalo, že ťahá kábel....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Máš jedno...Naď je na vrchole blaha...že vraj „významný okamih v histórii nášho letectva“.
Kuwa...ešte tak vedieť, čím je ten okamih významný.
nie
naĎ to od začiatku kritizoval ako predražené riešenie....
0 0
buchač buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
Tlusťoch už toho nakritizoval dosť...či ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

ty snád tie stíhačky za 2 miliardy schvaluješ ???
0 0
buchač buchač

Nie...predsa bola lacnejšia ponuka. Síce iné mašiny, ale pre účely Slovenska by postačovali.
0 0
bjuty smis bjuty smis

tak súhlasíš s nadom
a kritizuješ ho )
0 0
buchač buchač

bjuty smis
tak súhlasíš s nadom
a kritizuješ ho )
Ešte som sa nezbláznil, aby som s tým dilinom súhlasil. S ním sa proste nedá... a to teraz neberiem v úvahu, že je americký riťolez. Proste a jednoducho povedané...ak by to bol úplne iný jedinec (trebárs aj z môjho reálneho okolia), tak by som s ním nesúhlasil.

Ak by k niečomu došlo, tak hangáre a či stojanky s F16 by boli prvé na rade a zničené jedna radosť.

...a ozaj...voľakedy to boli dobré mašiny, no sú už zastaralejšie. Nevýhoda je jeden motor.
Ďalšia otázka je, že kde sa bude robiť údržba...žeby u Galka ?
...atď, etc...
Naposledy upravil buchač : 25.04.21 at 20:12
0 0
bjuty smis bjuty smis

ale však naď bol tiež proti ich nákupu, tak čo mu vyčítaš ???

a k tej zastaralosti ))

"Verzia F-16V vzlietla prvýkrát 16. októbra 2015 a jej konštruktéri stavajú na dlhoročných operačných skúsenostiach z predchádzajúcich verzií F-16, ktorých bolo dodnes vyrobených viac ako 4500 kusov. Tieto stíhačky sa výborne osvedčili vo vojne v Perzskom zálive, v bývalej Juhoslávii, ale aj v izraelsko-libanonskom konflikte. F-16V čerpá z týchto bojových skúseností a zároveň prináša nové technológie, akými sú vylepšený radarový systém alebo pokročilá letecká výzbroj. Táto najnovšia generácia F-16 poskytuje pilotom lepšie situačné povedomie, ako mali posádky v predchádzajúcich verzií,“ píše o stíhačke leteckymagazin.sk.

Najnovšie modely F-16 V Block 70/72 kombinujú rozšírené schopnosti a vylepšenia predovšetkým v oblasti výzbroje, počítačových, navigačných a radarových systémov. Stíhačky sú vybavené palubnými rádiolokátormi AN/APG-83, čo je radar s aktívnym elektronickým skenovaním, ktorý prináša pilotom lepšie situačné povedomie, flexibilitu a rýchlejšie zameranie cieľa za každého počasia. Je schopný sledovať viac než 20 rôznych cieľov súčasne, mapuje terén vo vysokom rozlíšení a je tri- až päťkrát spoľahlivejší ako staršie radary.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Len aby sme nedostali F-16B! Koľko stojí F-16A/B? Teraz okolo 20 mil. $. F-16V Block stojí koľko? 50 mil.$ cca. Poliaci kupujú F-35 - síce drahšie ale 5. generácie. A F-16 V10/72 sú "len" 4++ generácie - teda staršie.
A 2 miliardy? Koľko ich nakúpia?
Inak - tie F-16 sú LEN modernizované a repasované staršie modely. Takže dodajú staré šunty na nové ceny. To sa potom kšeftuje.
0 0
bjuty smis bjuty smis

staré šunty..
samozrejme, však to píšu..
aj najnovší vw golf 8 je len starý šunt. len repasovaný.....

pellegriny s dankom nám kúpili 12 + 2 - 2miestne na výcvik.....
0 0
misoft misoft

Aha - takže 12 x 50 = 600 mil.$ + tie dve 100 spolu 700-800 mil. $. K tomu ešte "príslušenstvo - povedzme 200 mil.$. A kam šiel ten zvyšok? Alebo žeby sme kupovali staré šunty za dvojnásobnú cenu?
0 0
buchač buchač

Ako uvádza ÚVZ, zápasy môžu v dejisku sledovať iba diváci s negatívnym výsledkom PCR alebo LAMP testu, nie starším ako 36 hodín a zároveň s výsledkom antigénového testu nie starším ako 12 hodín.
https://sport.pravda.sk/ostatne-spor...ych-podmienok/

Z diskusie :
" Sorry, ale toto môže napadnúť len choré hlavy. V pátek si zaplatim PCR.... v sobotu budem rychlo utekat na antigen, len abych sa na fotbale dusil v rusku na cerstvem vzduchu. Toto uz je moc. Mikas kee chodis na tl kvalitne lisohlavky? "
3 1
misoft misoft

Fakt - to je fakt na hlavu padnuté. A ten, čo to "vymyslel" - buď mal zatmenie mozgu, alebo v tej hlave momentálne nič nemal (možno ak piliny).
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
Ako uvádza ÚVZ, zápasy môžu v dejisku sledovať iba diváci s negatívnym výsledkom PCR alebo LAMP testu, nie starším ako 36 hodín a zároveň s výsledkom antigénového testu nie starším ako 12 hodín.
ÚVZ nič také neuvádza. Ani LAMP, ani limit 36 hodín.
To len športovci majú aj v hlave sval ...

§4, ods.2 a)
hromadné podujatia jednorazovej povahy, ktorých všetci účastníci budú v dobe začiatku hromadného
podujatia disponovať negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie
COVID-19 nie starším ako 12 hodín a ktoré budú ohlásené na miestne príslušnom regionálnom úrade
verejného zdravotníctva najneskôr 48 hodín pred jeho začiatkom
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase nejaký novinár najskôr písal článok a potom z neho ejakuloval.
0 0
buchač buchač

Vstup do metra v Bláááve...
https://www.bratislavskenoviny.sk/do...Gkl15xqFZiUWMQ
0 1
misoft misoft

Viedeňák sa pýta Blaváka:
- A máte u vás metro?
- My nemáme ani centimetro!

BTW: kto si spomína na Alweg! Brácha (ako pamiatku) ešte stále má "lístok" na Alweg, keď v škole dávali tie príspevky naň.
https://www.vtedy.sk/vysoke-tatry-alweg-stavba-mladeze
https://www.vtedy.sk/alweg-vysoke-tatry-zbierka-doprava
https://plus7dni.pluska.sk/domov/co-...weg-plesniveju
Naposledy upravil misoft : 27.04.21 at 07:34
0 0
buchač buchač

debil podliak
buchač
ÚVZ nič také neuvádza. Ani LAMP, ani limit 36 hodín.
To len športovci majú aj v hlave sval ...
Tak to sú tí športovci na tom oproti tebe oveľa lepšie.
Lebo ty v tej hlave nemáš nič...len sprostosti managera typu Galko a Naď.
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
Lebo ty v tej hlave nemáš nič...len sprostosti managera typu Galko a Naď.
Na pátou kolej! Na pátou!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať