Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
keby tak každému na pleci ostala statočná jazva ako nám všetkým po očkovaní na kiahne,
Trt do nejakej jazvy...ale keď nevládzeš vyjsť také tri schody, to je už iný level.
Alebo inak ? Radšej mať jaziev a štichov až do het a behať po vlastných ako sa nechať s čistou pokožkou tlačiť vo vozíku.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dosť veľa toho posrali "politické celebrity", ktoré sa nechali očkovať bez ihly, prípadne s nasadeným krytom.
Tým nemyslím hoaxy a upravené videá, ktorých je taktiež dosť, ale zaznamenal som 2 videá, mám dojem že jedno nejaká kanadská politička a tam bolo jasne vidno, že je to podvod.
Týmto naštartovali nezastaviteľnú lavínu reakcií a hoaxov.
Však si mohla dať pichnúť aspoň fyziologický roztok, ale takto retardované video, keď v dnešnej dobe sú teleobjektívy už aj v mobiloch, je problém vyšťať sa v hore aby sa človek nenašiel niekde na nete....
Čistá demencia.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Dosť veľa toho posrali "politické celebrity", ktoré sa nechali očkovať bez ihly, prípadne s nasadeným krytom.
Tým nemyslím hoaxy a upravené videá, ktorých je taktiež dosť, ale zaznamenal som 2 videá, mám dojem že jedno nejaká kanadská politička a tam bolo jasne vidno, že je to podvod.
Týmto naštartovali nezastaviteľnú lavínu reakcií a hoaxov.
Však si mohla dať pichnúť aspoň fyziologický roztok, ale takto retardované video, keď v dnešnej dobe sú teleobjektívy už aj v mobiloch, je problém vyšťať sa v hore aby sa človek nenašiel niekde na nete....
Čistá demencia.
Základnou úlohou politikov je naviesť zmätok do hláv plebsu aby nevedeli rozlíšiť kde je pravda kde uvedenie do omylu, lepšie sa spracovávajú. (Asi tak ako vo filme utekajúci zločinec zakričí na dav že bol napadnutý naháňajúcim, kým sa dav zorientuje kde je pravda je zločinec tatam)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
.........Apropo čo je liešok?
Obyčajný preklep - lieky
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
korela
bjuty smis
neviem, či píšeš o sebe, ale prečo sa teda očkuje proti chrípke každý rok ?
prečo teda očkujú aj ľudí po prekonaní choroby ?

naozaj sú tí profesori všetci bez vzdelania ?
Tú otázku si položil úplne triezvy?
A spomenúť práve prof. ... bez slov.
Každým príspevkom musíš ukazovať ako sa strácaš ?
Ešte ťa stále niekde prenasledujem ?
Aký je dnes rok?
kde píše že ju prenasleduješ. Inak šípkový princ dnes sa píše rok 2021, niektorí prespia dobu to určite tu boli ruskí špióni dávali uspávacie prostriedky
cca 2 roky ma obviňuje..o iného
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami
Kvaka
bjuty smis
BXLmiami
Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
kto vie, čo ty považuješ za nezávislú tlač..
to miestne antivaxerské hviezdy inde čerpajú svoje múdra....
Ty to tak vidíš, ja nie. Málokto je skutočný antivaxer, akurát dosť ľudí vyčkáva, kým bude viac informácií, lebo.....človek sa bojí. Je tu veľa nejasností.
Prečo sa napríklad očkujú aj tí, čo ochorenie prekonali??? Ba dokonca sa budú očkovať skôr ako po 3 mesiacoch od ochorenia. Veď majú imunitu z prekonaného ochorenia, nie? Ak očkovacia látka na covid bola vyvinutá vlani, vtedy bola iná mutácia vírusu, ako je teraz, takže pri ich očkovaní to nie je zatiaľ nijaká aktualizácia účinku. Protilátky klesajú, ale imunita by mala ostať.
Aj proti chrípke sa očkuje "aktuálnou vakcínou".
Na národnom portáli zdravia pred tromi mesiacmi písali k tým novým vakcínam typu mRNA, citujem: "Dôležitá informácia však je, že doposiaľ nebol takýto typ vakcíny schválený pre ľudské použitie, a preto je dôležité, aby sa dôsledne sledovali všetky aspekty, ktoré potom budú vyplývať z klinického skúšania.". Takže sa stále skúša, s podpisom dobrovoľne.
Klasické vakcíny dnes k dispozícii v podstate ani nemáme.
Som dosť v šoku ako si to vysvetlujete.
Takže skúsim-1/čoho sa bojíš prosím ťa?Také isté riziko ako pri vakcine ti hrozí pri takmer každom lieku.Tých sa nebojíš?
2-Ochorenie prekonali...mali by mať imunitu.No mali by mať.Ale nie vždy majú.
3-Radšej nejaké stretnutie s covidom ako nijaké.Máš menšiu pravdepodobnosť fatálneho priebehu.Ale je to medicína tak ano stať sa môže.
4-Klasické vakcíny nemáma?Máme je to Astra Zeneca,Sputnik a myslím že aj čínska.Ved preto su tam teploty a klby a neviem čo že je to klasická vakcína.Aj deti po očkovaní hexavakcínuj statočne teplotujú.
Z čoho si v šoku?? Netvrdím nikde opak tvojho, akurát mám právo sa báť, určite nie som sama. Jedna mozgová príhoda v rodine po chrípkovej vakcíne ma brzdí, preto ešte čakám, asi kým sa pozbiera viacej informácií, konkrétne k Pfizeru. Určite sa dám zaočkovať. Ale ak mám možnosť byť ešte chvíľu izolovaná, tak počkám na očkovanie minimálne do leta, bo si myslím, že som ochorenie mala vlani v lete, takže po roku.
Ten tvoj bod 3 je taký alibistický, áno, aj na chrípku nebola vždy aktuálne nastavená vakcína a hovorievalo sa, že aspoň trochu pomôže zmierniť priebeh ochorenia, že lepšia ako žiadna.

Stále si myslím, že očkovanie tých, čo covid mali, dokonca už po týždni od prekonaného ochorenia je nepremyslené. Aj výskumy hovoria, že najlepšia imunita je z prekonaného ochorenia. Ak má niekto poruchu imunity, ak sa mu nevytvorili protilátky z ochorenia, tak z očkovania sa už vytvoria? Však to by musel dostať do tela rovno hotové protilátky.

Také isté riziko hrozí pri lieku ako pri vakcíne? Však všetko čo do seba pcháme, má nejaké vedľajšie účinky, nikde som nepísala, že nie sú pri iných liekoch. Ale je to rozdielne, ako pri ktorom, sú aj väčšie aj menšie riziká, lekár vždy upozorní na plusy a mínusy, výsledný benefit je rozhodujúci. Lenže bežné lieky sú riadne registrované a vakcíny sú iba podmienečne registrované, teda klinické skúšanie prebieha celosvetovo. Keby si bola izolovaná a nepracovala, ty by si nečakala na viac výsledkov z pfizeru??? Určite tu je viac takých domasedov, čo čakajú na viac informácií, je to normálne, ak môžu a vedia sa chrániť. Viem, že nie každý môže čakať, niektorí chodia do práce, niektorí chcú cestovať, niektorí sú v domovoch. Inak, domovy dôchodcov sú už všetky zaočkované?? Tam by mali byť čo najskôr.
Klasické vakcíny nie sú pre nás starších, takže my ich k dispozícii prakticky nemáme, tak som to myslela. Asi každý o nich vie, prepierajú ich médiá. Okrem tebou vymenovaných je k dispozícii aj od johnson. A kdesi som čítala, že ruská ma zloženie prvej dávky obdobné, ako astra a druhú dávku ako johnson, má aj rozdielny pôvod adenovírusu, rokmi overený. Takže by mohla byť najúčinnejšia, keby som bola mladšia, počkala by som si na ňu. ))
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
BXLmiami
Kvaka
bjuty smis
BXLmiami
Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
kto vie, čo ty považuješ za nezávislú tlač..
to miestne antivaxerské hviezdy inde čerpajú svoje múdra....
Ty to tak vidíš, ja nie. Málokto je skutočný antivaxer, akurát dosť ľudí vyčkáva, kým bude viac informácií, lebo.....človek sa bojí. Je tu veľa nejasností.
Prečo sa napríklad očkujú aj tí, čo ochorenie prekonali??? Ba dokonca sa budú očkovať skôr ako po 3 mesiacoch od ochorenia. Veď majú imunitu z prekonaného ochorenia, nie? Ak očkovacia látka na covid bola vyvinutá vlani, vtedy bola iná mutácia vírusu, ako je teraz, takže pri ich očkovaní to nie je zatiaľ nijaká aktualizácia účinku. Protilátky klesajú, ale imunita by mala ostať.
Aj proti chrípke sa očkuje "aktuálnou vakcínou".
Na národnom portáli zdravia pred tromi mesiacmi písali k tým novým vakcínam typu mRNA, citujem: "Dôležitá informácia však je, že doposiaľ nebol takýto typ vakcíny schválený pre ľudské použitie, a preto je dôležité, aby sa dôsledne sledovali všetky aspekty, ktoré potom budú vyplývať z klinického skúšania.". Takže sa stále skúša, s podpisom dobrovoľne.
Klasické vakcíny dnes k dispozícii v podstate ani nemáme.
Som dosť v šoku ako si to vysvetlujete.
Takže skúsim-1/čoho sa bojíš prosím ťa?Také isté riziko ako pri vakcine ti hrozí pri takmer každom lieku.Tých sa nebojíš?
2-Ochorenie prekonali...mali by mať imunitu.No mali by mať.Ale nie vždy majú.
3-Radšej nejaké stretnutie s covidom ako nijaké.Máš menšiu pravdepodobnosť fatálneho priebehu.Ale je to medicína tak ano stať sa môže.
4-Klasické vakcíny nemáma?Máme je to Astra Zeneca,Sputnik a myslím že aj čínska.Ved preto su tam teploty a klby a neviem čo že je to klasická vakcína.Aj deti po očkovaní hexavakcínuj statočne teplotujú.
Z čoho si v šoku?? Netvrdím nikde opak tvojho, akurát mám právo sa báť, určite nie som sama. Jedna mozgová príhoda v rodine po chrípkovej vakcíne ma brzdí, preto ešte čakám, asi kým sa pozbiera viacej informácií, konkrétne k Pfizeru. Určite sa dám zaočkovať. Ale ak mám možnosť byť ešte chvíľu izolovaná, tak počkám na očkovanie minimálne do leta, bo si myslím, že som ochorenie mala vlani v lete, takže po roku.
Ten tvoj bod 3 je taký alibistický, áno, aj na chrípku nebola vždy aktuálne nastavená vakcína a hovorievalo sa, že aspoň trochu pomôže zmierniť priebeh ochorenia, že lepšia ako žiadna.

Stále si myslím, že očkovanie tých, čo covid mali, dokonca už po týždni od prekonaného ochorenia je nepremyslené. Aj výskumy hovoria, že najlepšia imunita je z prekonaného ochorenia. Ak má niekto poruchu imunity, ak sa mu nevytvorili protilátky z ochorenia, tak z očkovania sa už vytvoria? Však to by musel dostať do tela rovno hotové protilátky.

Také isté riziko hrozí pri lieku ako pri vakcíne? Však všetko čo do seba pcháme, má nejaké vedľajšie účinky, nikde som nepísala, že nie sú pri iných liekoch. Ale je to rozdielne, ako pri ktorom, sú aj väčšie aj menšie riziká, lekár vždy upozorní na plusy a mínusy, výsledný benefit je rozhodujúci. Lenže bežné lieky sú riadne registrované a vakcíny sú iba podmienečne registrované, teda klinické skúšanie prebieha celosvetovo. Keby si bola izolovaná a nepracovala, ty by si nečakala na viac výsledkov z pfizeru??? Určite tu je viac takých domasedov, čo čakajú na viac informácií, je to normálne, ak môžu a vedia sa chrániť. Viem, že nie každý môže čakať, niektorí chodia do práce, niektorí chcú cestovať, niektorí sú v domovoch. Inak, domovy dôchodcov sú už všetky zaočkované?? Tam by mali byť čo najskôr.
Klasické vakcíny nie sú pre nás starších, takže my ich k dispozícii prakticky nemáme, tak som to myslela. Asi každý o nich vie, prepierajú ich médiá. Okrem tebou vymenovaných je k dispozícii aj od johnson. A kdesi som čítala, že ruská ma zloženie prvej dávky obdobné, ako astra a druhú dávku ako johnson, má aj rozdielny pôvod adenovírusu, rokmi overený. Takže by mohla byť najúčinnejšia, keby som bola mladšia, počkala by som si na ňu. ))
Nemám dôveru k súkromným obchodným spoločnostiam čo majú produkty ktorých výsledok sa môže prejaviť podstatne neskôr a nebude sa na koho obrátiť lebo budú zlikvidované alebo po bankrote: výroba liekov, stavby dlhodobého použitia, výroba energie z jadra.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami
lujza.j
Na kiahne a zaškrt sa kolko krat ockovalo...nestacila nahodou jedna včela?!
Na kiahne ano-nechcem vidieť tie srdcervúce reflexy keby tak každému na pleci ostala statočná jazva ako nám všetkým po očkovaní na kiahne,na ostatné sa očkovanie opakuje viac x.
Ale nie kazdy rok..ako pri chripke...a pri tejto covid chripke to inak nebude....predpokladam...lebo strach a panika medzi ludmi je mega....a prašule,prašule...reakcia na moju susedu z vidieka,ktora vyčkava s ockovanim ako vela ludi...od zaockovanej...."no skorej neumreš"...takze vakcinacna masaž na jednotku...ked sa nedas zaockovat umreš...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Stále si myslím, že očkovanie tých, čo covid mali, dokonca už po týždni od prekonaného ochorenia je nepremyslené. Aj výskumy hovoria, že najlepšia imunita je z prekonaného ochorenia. Ak má niekto poruchu imunity, ak sa mu nevytvorili protilátky z ochorenia, tak z očkovania sa už vytvoria? Však to by musel dostať do tela rovno hotové protilátky.
Tu ide ale o niečo úplne iné. Lebo ak má niekto poruchu imunity, tak má proste vyššiu šancu chytiť nejaké pľuhavstvo.....či ?
Ešte by som rád vedieť, že ako sa vytvoria protilátky napríklad pri cukrovke alebo rakovine.

Ja som bol s polovičkou včera na očkovaní...fásli sme Pfizera a fertig. Bez čakania, bez zdržovania...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://www.hlavnydennik.sk/2021/05/...enymi-komarmi/
Niekdy vela vela kešky aj škodi?!bojovnik alebo hrobar...?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bud rad,ze bez cakania...v nedelu v šturove padol system....zima -stari ludia...chodte niekde na 2h a čau...kam?vsetko zatvorene...nezajem....termin predobedom....dosli dom az vecer..a to autom...ti co vlakom kedy asi...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://domov.sme.sk/c/22653250/drob...chadzania.html
https://dennikn.sk/2377874/seliga-zi...byt-zatvoreny/
Čo na to tunajšia koaličná úderka?
Jedni si robia čo chcú a druhí majú dodržiavať opatrenia?
Tákého!!!
Naposledy upravil Nandrolon : 05.05.21 at 12:00
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Dnes na Exprese mal Závodský ako hostí MUDr. Macháčová a MUDr. Viszlayová. Rozprávali o skúsenostiach z praxe o covide, pacientoch, následkoch a niečo aj z liečby. Naozaj sa oplatí vypočuť si to. Konečne informácie z praxe pre ľudí.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
https://domov.sme.sk/c/22653250/drob...chadzania.html

Čo na to tunajšia koaličná úderka?
Jedni si robia čo chcú a druhí majú dodržiavať opatrenia?
Tákého!!!
opozičná úderka to nemohla byť lebo im doporučil šeliga aby ticho sedeli šuchali nohami a čakali kedy príde NAKA
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Šeliga si najskôr zrejme vypil a potom opeľoval kolegyňu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Šeliga si najskôr zrejme vypil a potom opeľoval kolegyňu.
Nacvičoval matovičove populačné doporučenia
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To si myslel tie kopulačné :-)))))))))))))
Možno sa ospravedlní a #DobreBude!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
BXLmiami
lujza.j
Na kiahne a zaškrt sa kolko krat ockovalo...nestacila nahodou jedna včela?!
Na kiahne ano-nechcem vidieť tie srdcervúce reflexy keby tak každému na pleci ostala statočná jazva ako nám všetkým po očkovaní na kiahne,na ostatné sa očkovanie opakuje viac x.
Ale nie kazdy rok..ako pri chripke...a pri tejto covid chripke to inak nebude....predpokladam...lebo strach a panika medzi ludmi je mega....a prašule,prašule...reakcia na moju susedu z vidieka,ktora vyčkava s ockovanim ako vela ludi...od zaockovanej...."no skorej neumreš"...takze vakcinacna masaž na jednotku...ked sa nedas zaockovat umreš...
Ani nie pokiaľ to a vnímam z praxe tak covid je taký dokončovač.Je nejaký problém,zoperuje sa ,všetko sa zdá dobré,covid a dovidenia.Oslabený organizmus to nezvládne,čo by bez covida dal.Ale to sú len moje pozorovania.Treba to s otvorenou hlavou sledovať,veľký výber nemáme.Musíme sa prispôsobiť realite,to že ju na kompe popierame nám veľmi nepomôže.
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som po roku nazor nezmenila...ak budem musiet dam iba sputnik...nie je ..nedam sa...mam 51r spolahnem na svoju imunitu...ziadne lieky neberiem..povazujem sa za zdravu..BMI ziadna obezita ani nadvaha....ano, ale aj tak je to indivindi...
O tychto vakinach sa povie iba A....B je uz hoax,konšpiracia...a potom kto dnes vie..co bude s ockovanim za pol roka..rok...
Ja osobne by som uzila experimentalny liek...ak by som bola v stave buď/alebo....tak to beriam aj pri tychto experimentalnych vakcinach...fajzer/moderna urcite...
Preco vakcina preskakuje liečbu?!
To,ze je manipulacia so skutocnymi info...a pravda je niekdeeee....to je dalsia tragedia...
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať