Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

brennmann9
Aj ja.

Napriek tomu viem ( J.N. 3 rohy , penalta) , že
celý svoj ďalší život mám PRED sebou!
Jasne no, ved svet je veliky a cely zivot pred nami
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Podstatné je, že ani Mikloš nechápe Matovičovu genialitu.
Ešte že bol ochotný priznať, že ani on nevedel nájsť spôsob, ako zabrániť zneužívanie jeho "geniálnych" reforiem. Pritom Matovič vie, ako eliminovať šedú zónu, prípadne čiernu prácu v ekonomike.
Aká čierna práca ak chcem dotáciu tak musím mať potvrdenie že som nebol stíhaný za čiernu prácu čierna práca teda neexistuje
Podstatou nieje tá čierna práca.
Dôležitejšie je to zjednodušenie a jednoduché financovanie cez dph. Pritom je jedno či by bola DPH 25% alebo aj 30%. Bežnú rodinu s deťmi by to aj tak nijako nepostihlo. No a tých ostatných by to stálo zhruba 20 až 30 eur mesačne.
----------------------------
To je asi super tragédia.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Naď: Vojaci si zaslúžia nové pekné uniformy
07.05.2021

Minister obrany Jaroslav Naď tvrdí, že vojaci si zaslúžia nové uniformy a chcel by začať s ich výmenou počas tohto volebného obdobia.
https://tv.pravda.sk/relacie/spravod...ravda_rightbox

Ja tvrdím, že je to jeden bláááázon...
Blázon je iba pre tých, čo nechápu.
Nechápu čo sa vlastne deje.
-------------------------------------
Napríklad preberá múzeum SNP pod ministerstvo obrany.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Máš priepustku z psychiatrie, alebo idú zase voľby???
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dobre to ten nad robí ))

https://www1.pluska.sk/gal/spravy/z-...tocni-idioti/4
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
doviezli chýbajúcu muníciu na dalšie objekty. Inak magnezitka bola voľakedy strategická firma možno aj výbuch tej pece majú na krku
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aj si oprášil pioniera v stodole ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Tlusťoch s modrou knižkou by mal najprv premýšľať a až potom niečo dať.
Naď je jeden oný (že chuj)...ešte nič dobré neurobil pre túto republiku.
---------------------------------
" NAĎ sa ostro obul do MOTORKÁROV: Sú to vlastizradcovia a užitoční IDIOTI!
Minister obrany Jaroslav Naď sa na sociálnej sieti obul do motorkárov, ktorí si vyslúžili tvrdú kritiku za PROPAGOVANIE nepriateľských názorov.
Ostrou kritikou však nešetril, keď ich nazval vlastizradcami a užitočnými idiotmi. "Ak to nevedeli, sú to užitoční idioti. Ak to vedeli, sú to vlastizradcovia k
KONAJÚCI v záujme cudzej mocnosti," napísal."

Takže propagácia amerických názorov je teda v poriadku ?
Kto koná viac v záujme cudzej mocnosti viac ako Naď a Korčok (a aj Čaputová)...?...a teda slovami Naďa sú títo vlastizradcovia a (neužitoční) idioti.
------------------------------------
"... je jasné, že ruské spravodajské služby majú v našich krajinách konkrétne ciele. A veruže priateľské nie sú," pokračoval vo svojej kritike. "

No né...americké tajné služby sú len v Antarktíde, Arktíde, na Mesiaci a inde nie.
-------------------------------------
Naď preberá Múzeum SNP pod svoj rezort.
Len aby sa ďalšie generácie nedočkali toho, že sa história bude meniť ako na západe...kde sa úplne opomínajú historické fakty ohľadom 2. svetovej vojny.

Debil chce nové uniformy ? No to by som rád vedieť, že ktoré. Predpokladám, že maskáče to asi nebudú.
Lenže na kieho frasa vojsku parádne uniformy, ktoré si oblečú raz do roka ? Mal by sa skôr starať o to, aby boli výstrojné sklady plné materiálu, ktorý sa bežne nosí a ktorého je nedostatok.
Naposledy upravil buchač : 08.05.21 at 11:39
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

neviem síce, kde propaguje americké názory- pouč ma - ale ok...

aj ked sa ti to evidentne nepáči, amíci sú naši spojenci...
rusi sú pre nás bezpečnostná hrozba....

boli tu aj ministraničky s retardami na čele, čo sa chceli bratať s rusákmi - štetináč, danko, marček, komanči a podobný odpad-ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať
a to je výborné...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty nevieš čítať ? Keď len otvorí svoju hubu, tak lietajú okamžite americké hovná...

Hm...krajina, ktorá je tisíce kilákov od nás vzdialená, je náš spojenec ?
Rusi sú hrozba ? Hm...prečo nám potom dodávajú strategické suroviny, tak to mi je otázka.

Ľudia vo voľbách vedeli akurát veľké hovno.
Snáď mi nechceš tvrdiť, že študenti sú v obraze...či ? Tých zaujíma akurát ajfón a energeťák. Degeši sa politike rozumejú ako hus do piva...dôchodcovia si radšej pozrú chujoviny na TvNarkóza a TvGRC. Nemáš poňatia, čo sa deje mimo BA...absolútne nemáš páru...toto v DenníkuN nepíšu a bulvár už vôbec nie.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
neviem síce, kde propaguje americké názory- pouč ma - ale ok...

aj ked sa ti to evidentne nepáči, amíci sú naši spojenci...
rusi sú pre nás bezpečnostná hrozba....

boli tu aj ministraničky s retardami na čele, čo sa chceli bratať s rusákmi - štetináč, danko, marček, komanči a podobný odpad-ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať
a to je výborné...
akým smerom sa máme uberať - však na východ či?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
neviem síce, kde propaguje americké názory- pouč ma - ale ok...

aj ked sa ti to evidentne nepáči, amíci sú naši spojenci...
rusi sú pre nás bezpečnostná hrozba....

boli tu aj ministraničky s retardami na čele, čo sa chceli bratať s rusákmi - štetináč, danko, marček, komanči a podobný odpad-ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať
a to je výborné...
Ja len k tomuto, čo píšeš: ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať a to je výborné
Myslím si, že to nie je výborné, ľudia vo voľbách dali jasne najavo, že nechcú Fica, akurát moc taktizovali...mysleli si, že SaS bude mať veľa hlasov, tak všade len šušušu dajte hlasy aj Matovičovi, bo Sulík to má isté. Takto sa asi ľudia prerátali a vyhral vďaka tomu ten, čo mal byť do počtu. A že mu z toho prepne, to sa dalo čakať.

pozn.: Dakedy sme mali po krk ZSSR, teraz máme po vyše hlavy USA.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
Tlusťoch s modrou knižkou by mal najprv premýšľať a až potom niečo dať.
Naď je jeden oný (že chuj)...ešte nič dobré neurobil pre túto republiku.
---------------------------------
" NAĎ sa ostro obul do MOTORKÁROV: Sú to vlastizradcovia a užitoční IDIOTI!
Minister obrany Jaroslav Naď sa na sociálnej sieti obul do motorkárov, ktorí si vyslúžili tvrdú kritiku za PROPAGOVANIE nepriateľských názorov.
Ostrou kritikou však nešetril, keď ich nazval vlastizradcami a užitočnými idiotmi. "Ak to nevedeli, sú to užitoční idioti. Ak to vedeli, sú to vlastizradcovia k
KONAJÚCI v záujme cudzej mocnosti," napísal."

Takže propagácia amerických názorov je teda v poriadku ?
Kto koná viac v záujme cudzej mocnosti viac ako Naď a Korčok (a aj Čaputová)...?...a teda slovami Naďa sú títo vlastizradcovia a (neužitoční) idioti.
------------------------------------
"... je jasné, že ruské spravodajské služby majú v našich krajinách konkrétne ciele. A veruže priateľské nie sú," pokračoval vo svojej kritike. "

No né...americké tajné služby sú len v Antarktíde, Arktíde, na Mesiaci a inde nie.
-------------------------------------
Naď preberá Múzeum SNP pod svoj rezort.
Len aby sa ďalšie generácie nedočkali toho, že sa história bude meniť ako na západe...kde sa úplne opomínajú historické fakty ohľadom 2. svetovej vojny.

Debil chce nové uniformy ? No to by som rád vedieť, že ktoré. Predpokladám, že maskáče to asi nebudú.
Lenže na kieho frasa vojsku parádne uniformy, ktoré si oblečú raz do roka ? Mal by sa skôr starať o to, aby boli výstrojné sklady plné materiálu, ktorý sa bežne nosí a ktorého je nedostatok.
...v Antarktíde ....a u Merkelovej a k nie v kancelárii minimálne na odposluchu hovorov (To sa predsa spojencom nerobí)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
bjuty smis
neviem síce, kde propaguje americké názory- pouč ma - ale ok...

aj ked sa ti to evidentne nepáči, amíci sú naši spojenci...
rusi sú pre nás bezpečnostná hrozba....

boli tu aj ministraničky s retardami na čele, čo sa chceli bratať s rusákmi - štetináč, danko, marček, komanči a podobný odpad-ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať
a to je výborné...
Ja len k tomuto, čo píšeš: ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať a to je výborné
Myslím si, že to nie je výborné, ľudia vo voľbách dali jasne najavo, že nechcú Fica, akurát moc taktizovali...mysleli si, že SaS bude mať veľa hlasov, tak všade len šušušu dajte hlasy aj Matovičovi, bo Sulík to má isté. Takto sa asi ľudia prerátali a vyhral vďaka tomu ten, čo mal byť do počtu. A že mu z toho prepne, to sa dalo čakať.

pozn.: Dakedy sme mali po krk ZSSR, teraz máme po vyše hlavy USA.
Matovičovi dali hlasy čo naleteli jeho tzv " volebnému referendu" spomínaš 10 otázok ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Ty nevieš čítať ? Keď len otvorí svoju hubu, tak lietajú okamžite americké hovná...

Hm...krajina, ktorá je tisíce kilákov od nás vzdialená, je náš spojenec ?
Rusi sú hrozba ? Hm...prečo nám potom dodávajú strategické suroviny, tak to mi je otázka.

Ľudia vo voľbách vedeli akurát veľké hovno.
Snáď mi nechceš tvrdiť, že študenti sú v obraze...či ? Tých zaujíma akurát ajfón a energeťák. Degeši sa politike rozumejú ako hus do piva...dôchodcovia si radšej pozrú chujoviny na TvNarkóza a TvGRC. Nemáš poňatia, čo sa deje mimo BA...absolútne nemáš páru...toto v DenníkuN nepíšu a bulvár už vôbec nie.
Ty vieš ?
Tak sa nauč aj chápať vítané
Áno, sme spojenci..sme v NATO..to nevieš?
Sú tisíce km a aj tak garantujú oni mier v Európe..nik iný to nedokáže
Áno, rusaci sú hrozba..
Hej, nik sa politike nerozumie ...aspoň ze ty áno
A máš poňatie, čo sa deje....preto si volil mafiu a Kollára?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Ešte na doplnenie.
Naď sa obul do ruských motorkárov kvôli tomu, že prechádzali Slovenskom, aby podporili Rusko.
Pýtam sa, čo je na tom zlého ?
Že cez Slovensko prechádzajú vojenské transporty plné zbroje, tak to je v poriadku ?...podotýkam, že išlo o americké transporty s americkou technikou a americkými vojakmi.
Pýtam sa, čo je na tom dobré ?


Motorkári Noční vlci Tlusťochovi vadia....?
Naď by radšej privítal motorkárov z Ameriky, ich zbrane, drogy...?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
bjuty smis
neviem síce, kde propaguje americké názory- pouč ma - ale ok...

aj ked sa ti to evidentne nepáči, amíci sú naši spojenci...
rusi sú pre nás bezpečnostná hrozba....

boli tu aj ministraničky s retardami na čele, čo sa chceli bratať s rusákmi - štetináč, danko, marček, komanči a podobný odpad-ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať
a to je výborné...
Ja len k tomuto, čo píšeš: ale ludia vo volbách dali jasne najavo, akým smerom sa máme uberať a to je výborné
Myslím si, že to nie je výborné, ľudia vo voľbách dali jasne najavo, že nechcú Fica, akurát moc taktizovali...mysleli si, že SaS bude mať veľa hlasov, tak všade len šušušu dajte hlasy aj Matovičovi, bo Sulík to má isté. Takto sa asi ľudia prerátali a vyhral vďaka tomu ten, čo mal byť do počtu. A že mu z toho prepne, to sa dalo čakať.

pozn.: Dakedy sme mali po krk ZSSR, teraz máme po vyše hlavy USA.
Američania nás vojenský obsadili ? Nasadili nám bankovú vládu a zničili ekonomiku??
Ale ok, 100 ľudí 100 chuti..
Aj dakedy nemal každý ZSSR po krk...šťastné kolaborovali s okupantmi a dodnes za nimi plaču..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Sú tisíce km a aj tak garantujú oni mier v Európe..nik iný to nedokáže
Ta sme sa pobavili........

P.S.:
Nechaj si nejaké vtipy aj na neskôr.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
Ty nevieš čítať ? Keď len otvorí svoju hubu, tak lietajú okamžite americké hovná...

Hm...krajina, ktorá je tisíce kilákov od nás vzdialená, je náš spojenec ?
Rusi sú hrozba ? Hm...prečo nám potom dodávajú strategické suroviny, tak to mi je otázka.

Ľudia vo voľbách vedeli akurát veľké hovno.
Snáď mi nechceš tvrdiť, že študenti sú v obraze...či ? Tých zaujíma akurát ajfón a energeťák. Degeši sa politike rozumejú ako hus do piva...dôchodcovia si radšej pozrú chujoviny na TvNarkóza a TvGRC. Nemáš poňatia, čo sa deje mimo BA...absolútne nemáš páru...toto v DenníkuN nepíšu a bulvár už vôbec nie.
Ty vieš ?
Tak sa nauč aj chápať vítané
Áno, sme spojenci..sme v NATO..to nevieš?
Sú tisíce km a aj tak garantujú oni mier v Európe..nik iný to nedokáže
Áno, rusaci sú hrozba..
Hej, nik sa politike nerozumie ...aspoň ze ty áno
A máš poňatie, čo sa deje....preto si volil mafiu a Kollára?
"Rusáci sú hrozba" aká? Pred viac ako 80 rokmi vykrikoval jeden fúzatý "židáci sú hrozba" a hneď bol problém vyriešený. Počul som že Biden- klan má najväčší profit zo ziskov Naftogazu, vraj sú z toho platení "pohrobkovia banderovcov"
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Sú tisíce km a aj tak garantujú oni mier v Európe..nik iný to nedokáže
Ta sme sa pobavili........

P.S.:
Nechaj si nejaké vtipy aj na neskôr.
Kto podľa teba garantuje mier v Európe, pán pobaveny ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať