Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pre fanúšikov hoaxov, ktoré sa v ich hlavách napĺňajú
https://www.cas.sk/clanok/2550153/mi...a-o-vakcinach/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu další
https://www.topky.sk/cl/10/2147001/
0 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Ved ale ovecky Slovenske zozeru akekolvek seno, iba sa za nim zaprasi .Jedno aj druhe stado su v podstate rovnake, iba trosku inak bekocu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Kto je to Danko ? Myslíš toho, čo je na smetisku politických dejín, po ktorom už ani len pes neštekne ?
Kuwa...tomu kedy NAKA zaklope baranidlom na dvere ?

...keby bol Danko pri moci, inú by spieval. Teraz chce byť za múdreho, ale to mu veru nejde.
Keby bol pri moci, asi by ako vsetci co tam su ... ved kto chce s vlkmi zit, musi s nimi vyt.
Ale ja neriesim ci je politik, politike sa nerozumiem ... aj keby to bol obyc clovek z ulice, suhlasila by som s nim.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Som vravela ze ide epsilon https://hitky.sk/po-delte-prichadza-...RnQ69ZoS_W7izE a dokonca odolny voci vakcinam, i ked Sabaka tvrdi ze vcelicka ucinkuje.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tí istí kritici. Rok 2020: Ako je možné, že ich tak navoľno púšťajú cez hranice? Rok 2021: Ako je možné, že nechcú nikoho len tak navoľno pustit cez hranice?
2020.jpg  
2021.jpg  
1/1
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vrátil som sa z ČR. Zakotvil som v ČR u jedného podnikateľa, ktorý prevádzkuje krčmu /tam sa tak bežne volajú zariadenia, kde sa chodí na normálny obed a menu/, a má aj terasu.
Myslel som, že je mŕtvy, lebo je to taký "pri sebe ogar" okolo 70-tky, skôr viac, a mal stále zatvorené a záhradu obhospodárovala podľa výzoru jeho dcéra. Tak sa pýtam, že minulý rok mal vkuse zatvorené, nakoľko som chodil okolo /bežné krčmy vo význame krčma boli všade ČR otvorené/. Povedal mi, že však bol Covid, musel mať zatvorené lebo poberal "peníze". Pýtam sa, kedy otvoril tento rok, že však som tam videl stále zatvorené. Odpovedal, že bol na operácii kolien a otvoril 1.7.21, takže pred 9-timi dňami.
Hovoril, že tak moc zarobil CEZ ZIMU, ako keď mal "napráskané leto so živou hudbou".
Píšem to preto, aby si človek utvoril názor, ako sú podporovaní podnikatelia v ČR a v SR.
Keď som odchádzal, ešte mi hovoril, že to bola paráda, že sedel doma a peniaze "cez zimu", mal také ako keď by bolo napráskané každý letný deň, úplne žiaril.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Som vravela ze ide epsilon https://hitky.sk/po-delte-prichadza-...RnQ69ZoS_W7izE a dokonca odolny voci vakcinam, i ked Sabaka tvrdi ze vcelicka ucinkuje.
...." nový epsilon variant, ktorý má tri mutácie na spike proteíne. "

Ty vieš, čo je to spike proteín ? Priznám, že ja veru neviem. A veľmi silne pochybujem, že to vie aj autor slintu, nejaký Retro.
...a ozaj...Hitky je čo zač ?
HITKY.sk sú spravodajský portál slovenského šoubiznisu a zaujímavostí s minimom politiky.
Ta díky za ty dary....
--------------------------------
" Najnebezpečnejšie podozrenie v prípade epsilon variantu je, že MOŽE BYŤ odolný proti protilátkam mRNA vakcín, ako aj pri prirodzenom prekonaní Covidu. "

Kurňa....MOŽE, no NEMUSÍ !!!
Všímaš si ten rozdiel ???
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Šokujúce priznanie Igora Bukovského: Klamal som! Jeho slová vyvolali masovú hystériu z hrozby vakcíny
https://www.topky.sk/cl/10/2146639/S...gx2UR9tpONmqzs

Kuwa, to je už čo za kajúcnika ?
Koľkých priviedol do omylu ?
Koľkí zdieľali jeho videjká, články a ukájali sa nad jeho " múdrosťou ".
On sa ospravedlnil a život ide ďalej ??? No ta fakt fasa.
Kuwa...a čo som ja o ňom vravel ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A teraz niečo, ako je čestný díler heroínu, díler striebra v kompótových fľašiach, ako chcel honiť chlapovi v aute /keď sa nahne, nebude ho vidieť/, ako štartoval so stiahnutou riťou každú hodinu žaluďoveho mercedesa???
... "niekoho najlepšia voľba?"
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
...." nový epsilon variant, ktorý má tri mutácie na spike proteíne. "

Ty vieš, čo je to spike proteín ? Priznám, že ja veru neviem. A veľmi silne pochybujem, že to vie aj autor slintu, nejaký Retro.
...a ozaj...Hitky je čo zač ?
HITKY.sk sú spravodajský portál slovenského šoubiznisu a zaujímavostí s minimom politiky.
Ta díky za ty dary....
--------------------------------
" Najnebezpečnejšie podozrenie v prípade epsilon variantu je, že MOŽE BYŤ odolný proti protilátkam mRNA vakcín, ako aj pri prirodzenom prekonaní Covidu. "

Kurňa....MOŽE, no NEMUSÍ !!!
Všímaš si ten rozdiel ???
Joj, ty vsetko negujes ... taky rozdiel mas aj v tej vakcine, moze ta ochranit aj nemusi.
Ty nevies co je spike protein ... nastuduj https://www.sinobiological.com/resea...otein-overview
a mozes pouzit aj uja googla (ty ho tak rad odporucas) a najdes aj krasne vizualizacie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Takže trochu inak...oki ?

Mi ideš tvrdiť, že máš naštudovaný spike proteín ?
To si kedy stihla ? Si zvládla za jednu noc ? Aj si problematiku pochopila ?
Pfúúúú...normálne máš môj obdiv.
Pošlem referencie o novej odborníčke na určité miesta ?

Strýka Gogľa žiadam o pomoc v iných prípadoch...a tento to rozhodne nie je. Táto problematika ma totižto až tak nezaujíma, aby som jej venoval svoj vzácny čas.
Ale máš môj obdiv, ak ty stíhaš študovať hentie informácie (ktoré sú ti na dve veci) pri malej dcére, pri účtovaní...a iných činnostiach.

Na koniec som si nechal vraj negovanie.
Nie veru, nejde o žiadne negovanie...to len život ma naučil byť opatrný, neveriť nikomu a ničomu.
...ostatne...ako príklad môjho negovania by som mohol použiť Krčméryho, Bukiho a čo sa z nich vykľulo.

P.S.:
Gooľa zvyčajne odporúčam exotom, ktorí nemajú šajn o elementárnych informáciách...a zadrú vyslovene hlúpu otázku.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

nie, zacala som sa tomu venovat velmi davno, najprv koli tomu aby som pochopila NBT mutacie, neskor koli krizeniu na zaklade DNA profilov ... a B lymfocyty ked otcovi diagnostikovali B-CLL aby som nevyzerala pri komunikacii s lekarkou ako tela. A otec chcel tiez odpovede, ktore radsej ani lekar nevysloví.
Zato ty vytvaras dojem, ze sa orientujes takmer vo vsetkom, ale priame odpovede ziadne.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
nie, zacala som sa tomu venovat velmi davno, najprv koli tomu aby som pochopila NBT mutacie, neskor koli krizeniu na zaklade DNA profilov ... a B lymfocyty ked otcovi diagnostikovali B-CLL aby som nevyzerala pri komunikacii s lekarkou ako tela. A otec chcel tiez odpovede, ktore radsej ani lekar nevysloví.
Zato ty vytvaras dojem, ze sa orientujes takmer vo vsetkom, ale priame odpovede ziadne.
Dávno je aká doba ? Rok, dva, päť, desať....?

Lymfocyty spomínaš, lymfu ? ...a vieš, že to aj bolí, prípadne je nepríjemný pocit ?
Vieš, kedy vznikajú problémy ? Nuž zvyčajne po narušení lymfsystému operatívnym zásahom. Mne primár povedal priamo do očí, čo ma čaká a neminie...

Orientujem a či nie ?
Vieš, na strednej škole som mal jedného vynikajúceho pedagóga. Ten nás učil, že neexistuje, aby sme si všetko zapamätali a a aj vedeli...to od nás nik žiadať nebude. No zároveň nám bolo povedané, že si patričné info máme vedieť nájsť.

Zvyčajne na priame otázky dávam aj priame odpovede...teda, ovšem, ak uznám za vhodné.
...ale zatiaľ som žiadnu priamu otázku nejak nepostrehol.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Viac ako 10 rokov.
B lymfocyty v kostnej dreni https://sk.wikipedia.org/wiki/B-lymfocyt
ale super ze si si to vyhladal
Dostal si niekolko priamych otazok od prispievatelov, ale nikdy si nijako priamo a jasne neodpovedal ... vacsinou reagujes na otazku protiotazkou a vyrazmi kuwa a podobne.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Joj to je radosti blaha a Bukovský na pretrase...hlavne sa z toho neposrať....
Spike proteín..to bude zas nejaký hoax ....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Zilinka ma milo prekvapuje, zeby konecne niekto s charakterom? https://spravy.rtvs.sk/2021/07/zilin...ch-vyhlaskach/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Viac ako 10 rokov.
B lymfocyty v kostnej dreni https://sk.wikipedia.org/wiki/B-lymfocyt
ale super ze si si to vyhladal
Dostal si niekolko priamych otazok od prispievatelov, ale nikdy si nijako priamo a jasne neodpovedal ... vacsinou reagujes na otazku protiotazkou a vyrazmi kuwa a podobne.
Hm...ako odpovedať, aby to bolo jasné a zrozumiteľné ?

Ono v podstate si nebolo čo vyhľadávať, základ viem. Ako som spomenul, zásah do lymfosystému urobí svoje, a to v negatívnom slova zmysle.
Desať rokov vravíš. Nuž, ja oslavujem tento rok 20te znovunarodenie po prekonaní rakoviny.

...kuwa, a aká bola otázka ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Joj to je radosti blaha a Bukovský na pretrase...hlavne sa z toho neposrať....
Spike proteín..to bude zas nejaký hoax ....
Lui, nehnevaj sa...ale ty súhlasíš s takýmto konaním.
Buzerant, čo si nevie urobiť ani len praženicu a uvariť čaj, roky robí premúdreho hore dole...či na YT, či na Markíze, či vydávaním kníh....kuwa, však všetko opajcoval, pozbieral myšlienky a poznatky od iných a hajde do sveta.

To je také Matovičovské...urobiť nekalosti, potom sa ospravedlniť a finito, život ide ďalej.

Blaha je proste Blaha...ale aspoň to dá vyžrať poriadne buzerantovi...a mal by teda fest. Predsa ak sa robí prdel z Pelleho, tak prečo nepodyebať aj iných teplých bratov a sestry...nemali by sa predsa robiť výnimky a diskriminovať, či ???

Spike je pes z kresleného seriálu Tom a Jerry.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať