Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
To nie je majetok prenajímateľa.A budovy bývajú poistené.Zákon hovorí že ked príde k Tebe domov,do záhrady na tvoj súkromný pozemok oplotený bez pozvania,ty máš právo si myslieť že Ti chce ublížiť a máš právo strieľať.
Ako majiteľ obchodu a tovaru v prenajatom priestore, ... Ak tam rabuje, chce mi tým ublížiť, lebo nebudem mať čo jesť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
„Vyšetrovateľ po zhromaždení dôkazov obvinil z prečinu týrania zvierat v štádiu pokusu
Hm...a kde by asi tak v TRNAVE išla, ktorému psovi išla podhodiť... ?

P.S.:
Ale vážne...toto by pokutička nemala spraviť, aspoň podmienku by mala vyfasovať.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Naservírovať jej, a dať zožrať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
korela
Po prvé, pokiaľ sa neotvoril celoplošne nedeľný predaj v obchodoch, nikto nemal príčinu sa nad tým zamýšľať, nieto ešte riešiť. Skôr by sa hodilo komentovať. Riešiť a rozhodovať budú iní na základe svojich pohnútok.
No daj zákon ktorým nariadili, že musia maž otvorené aj v nedeľu. Zachvíľu bude zákon na všetko, aj kedy sa máme vysrať.
Doteraz si nepochopil podstatu veci.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
marjankaj
korela
Po prvé, pokiaľ sa neotvoril celoplošne nedeľný predaj v obchodoch, nikto nemal príčinu sa nad tým zamýšľať, nieto ešte riešiť. Skôr by sa hodilo komentovať. Riešiť a rozhodovať budú iní na základe svojich pohnútok.
No daj zákon ktorým nariadili, že musia maž otvorené aj v nedeľu. Zachvíľu bude zákon na všetko, aj kedy sa máme vysrať.
Doteraz si nepochopil podstatu veci.
To ty nič nechápeš. Nikto nikoho nenúti, aby nakupoval v nedeľu. Vykopávaš otvorené dvere. Keď nikto nebude v nedeľu nakupovať, tak sami zatvoria obchody. A ani keď tam príde zo 20 nakupujúcich. Ako keď ovce treba naháňať do košiara. Ale čo ja už s tým. Čo si zvolíte to budete mať. Mne je to u prdele.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Jasne že keď nikto nebude nakupovať v nedeľu tak sa zavrú obchody, ale zas úprimne to sa stane len vtedy keď budú obchody v nedeľu zavreté , ja som sa veru poučila z terajšieho obdobia a do obchodu nechodím ako predtým každý den a je to pre mna lepšie, nenakupujeme zbytočnosti ako predtým, ale to som ja a neznamená to že to takto každému vyhovuje, mne áno a v nedeľu do obchodu nepôjdem, je to moja voľba a nie prikaz alebo zakaz
9 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
https://www.otevrisvoumysl.cz/teal-s...george-floyda/
Problem
cit: Kontrolovaná opozice je krysí past, navržená pro ty, kteří se chtějí osvobodit z kontroly.

Protest, za rovnaké práva pre všetkých černochov, napriek tomu, že sme všetci videli, ako časť z nich zároveň rabuje, rozbíja a ničí cudzí majetok??? Aké práva požaduje niekto kto úmyselne ničí výsledky práce, ignoruje hodnoty a pravidlá ???
Sa zase všetci, čo tam boli krásne ukázali.
Podľa amerických zákonov, kto je svedkom nezákonnej činnosti, má povinnosť to ohlásiť a prípadne byť nápomocný polícii v dolapení zločinca.
Jedni rabovali a ostatní ich kryli pod rúškom politického protestu a znemožňovali polícii zasiahnuť proti kriminálnikom.
Keby sa boli hneď spratali, polícia mohla konať. Protest sa dal preložiť.
Nemá s tým nič ani vláda, ani voľby, ani rusi a ani médiá ani mimozemšťania. Ak to niekto nevidí, tak na vine nie sú médiá, ale niečo iné.
Naposledy upravil bettylou : 03.06.20 at 20:41
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

marjankaj
Terezia13
ja už ničomu nerozumiem
čomu nerozumieš? Bez rúška ťa nepustia do MHD, do obchodov, do ambulancie lekára. Nedávno si dokonca mohla dostať aj pokutu na ulici.
Veď za ne zaplatili pekné sumy, tak to musia dostať späť.
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Terezia13
marjankaj
Terezia13
ja už ničomu nerozumiem
čomu nerozumieš? Bez rúška ťa nepustia do MHD, do obchodov, do ambulancie lekára. Nedávno si dokonca mohla dostať aj pokutu na ulici.
Veď za ne zaplatili pekné sumy, tak to musia dostať späť.
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Nás?
Pred nositeľom rúška..
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Terezia13
marjankaj
Terezia13
ja už ničomu nerozumiem
čomu nerozumieš? Bez rúška ťa nepustia do MHD, do obchodov, do ambulancie lekára. Nedávno si dokonca mohla dostať aj pokutu na ulici.
Veď za ne zaplatili pekné sumy, tak to musia dostať späť.
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Pred IGOROM hrozným ... To sú asi tie, čo ten pičura nakúpil?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Terezia13
marjankaj
Terezia13
ja už ničomu nerozumiem
čomu nerozumieš? Bez rúška ťa nepustia do MHD, do obchodov, do ambulancie lekára. Nedávno si dokonca mohla dostať aj pokutu na ulici.
Veď za ne zaplatili pekné sumy, tak to musia dostať späť.
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Nechráni, ale zachytáva časť "kvapôčiek" na sebe, tým pádom iba ZNIŽUJE percentuálne riziko nákazy.
Okrem toho to tam musia takto napísať, lebo keby napísali, že chráni, čo je blbosť, lebo nemá na akom základe /chemickom, biologickom/, tak by ho zase nejaký "američan" nosil vo vrecku a myslel by si, že je chránený :-))))))))))))))))))))))))))
4 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Terezia13
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Slogan:
moje rusko chrani teba, tvoje rusko chrani mna ti nic nehovori?
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo
...
Toto robí evanjelik ? ...a nie náhodou jehovista ?
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27


čiste náhodou
8 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
KoxXxo
...
Toto robí evanjelik ? ...a nie náhodou jehovista ?
To ako tie fotomontáže ?
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
KoxXxo
...
Toto robí evanjelik ? ...a nie náhodou jehovista ?
Podľa wikipédie má byť minister zdravotníctva baptista, takže u týchto pseudo-cirkví by som ten fanatizmus aj chápal.
Väčšinový kresťan-katolík by to zrejme nerobil.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kôli sláve sa už aj väčšie trápnosti porobili, je pravda, že tým zosmiešňuje cirkev, ale trump tiež pekne zahviezdil s tou bibliou pred kostolom
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bettylou
kôli sláve sa už aj väčšie trápnosti porobili, je pravda, že tým zosmiešňuje cirkev, ale trump tiež pekne zahviezdil s tou bibliou pred kostolom
Lenže Trump je asi taký kresťan ako ja kozmonaut....
Tento narozdiel od Trumpa v Boha verí. Trump je čistý "konzumný" a materiálny pohan, ateista. V tom mi stále pripomína Kisku, ktorý stál pri pápežovi ako najväčší služobník boží :-) Len zabudol na tie "satanské rohy na hlave" :-)
https://www.infovojna.sk/data/articl...kiskapapez.jpg
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ale s bibliou pred kostolom - šou mast gouon a vždy je to človek ako aj ty, žije podľa svojho presvedčenia ako aj ty. načo ho súdiš, nepoznáš ho, ale opisuješ ho ako dlhoročný priateľ a sused - hráš sa na pánaboha ?
Trump je k0k0t, ale musím uznať, že zna jak na to
Naposledy upravil bettylou : 04.06.20 at 10:08
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať