Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Potešila správne ukončená akcia zo strany policajtov!
https://www.aktuality.sk/clanok/7980...ne-su-aj-deti/
Ešte vydrž....som zvedavý, že čo ukáže budúcnosť.
Lebo ako je známe, nájde sa furt nejaký kaviarenský mrokar, ktorý bude špekulovať nad oprávnenosťou použitia zbrane...lebo zákon, lebo ho práskli do chrbta, lebo nemali vyčistené zbrane a vrah mohol dostať otravu krvičky...atď, etc.

Lenže poliši ho práskli oprávnene, nakoľko ten dilino mohol pokračovať vo svojom besnení, ako sa už nie raz v podobných prípadoch (síce nie u nás) stalo.
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...y-vo-vrutkach/
že útočníkom na škole vo Vrútkach bol jej bývalý žiak....................................Bývalý žiak školy, ktorý mal mať psychické problémy....................

a čítajte komentáre. Je tam X trollov, ktorí to obracajú a zavádzajú... No jednoducho hnus čítať debatu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Diskusie...uz som nazrela.. diskutujuci.....vsetci boli asi v afganistane...v zalivie...a ták podobne......
mimoriadna situacia....taka tu nie je kazdy den a cely den....
Chlapec co ho bol v spitali kuk P PZ...decko...isto dvojfrčkovy...jeho zivot za 500e
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui ... pravda --- boli v Afganistane .... prstom na mape, alebo sú to všetko sopliaci s "vlastným" názorom....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kazdy si mysli,ze to je ako v amerikanskom filme...ale toto nie je film....realita-zivot...moment...co ako. lepsie urobit....."prebehnut si v hlave § 61" ktory ma xy za a za b...až až....aby sa to neposralo....a potom hop....inspekcia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...y-vo-vrutkach/
že útočníkom na škole vo Vrútkach bol jej bývalý žiak....................................Bývalý žiak školy, ktorý mal mať psychické problémy....................

a čítajte komentáre. Je tam X trollov, ktorí to obracajú a zavádzajú... No jednoducho hnus čítať debatu.
TU názorne vidieť, ako čítaš články (a pravdopodobne aj príspevky) a následne nie raz zbrklo reaguješ.
Lebo v článku je napísané...citujem :

Primátor Vrútok Branislav Zacharides uviedol, že útočníkom na škole vo Vrútkach bol jej bývalý žiak. Podľa neho však nešlo o problémového žiaka.
-------------------------
Debatu ? To nie je debata...99% príspevkov je o všetkom možnom, len nie vyjadrenie názoru k danej udalosti.
-------------------------
Také niečo sa stať v Izraeli ?
Hehehe...ani 50 metrov by neubehol a nie ešte 200...a šiel by k zemi raz dva.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Kazdy si mysli,ze to je ako v amerikanskom filme...ale toto nie je film....realita-zivot...moment...co ako. lepsie urobit....."prebehnut si v hlave § 61" ktory ma xy za a za b...až až....aby sa to neposralo....a potom hop....inspekcia....
Ako na vojne vojak v stráži dal dole jedného a komisia jak sviňa, zápisnice na kilá, ale mali sme aj dobrovolníka čo sa podujal v hajence zlikvidovať jedného čo držal decko v noci s dragunovom a noktovízorom, jedni že hrdina a druhí že fuj, ale prišlo komando VB z Prahy tí to dokončili
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnešný úlovok aj prvé 3 maliny.
DSCF1363.JPG  
DSCF1360.JPG  
1/1
8 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Potešila správne ukončená akcia zo strany policajtov!
https://www.aktuality.sk/clanok/7980...ne-su-aj-deti/
Ešte vydrž....som zvedavý, že čo ukáže budúcnosť.
Lebo ako je známe, nájde sa furt nejaký kaviarenský mrokar, ktorý bude špekulovať nad oprávnenosťou použitia zbrane...lebo zákon, lebo ho práskli do chrbta, lebo nemali vyčistené zbrane a vrah mohol dostať otravu krvičky...atď, etc.

Lenže poliši ho práskli oprávnene, nakoľko ten dilino mohol pokračovať vo svojom besnení, ako sa už nie raz v podobných prípadoch (síce nie u nás) stalo.
Preukázateľných vrahov na úteku by mali strieľať ihneď.
PS: zaujímal by ma právny názor, či tento vrah je vrahom, alebo nie je. Lebo prezumpcia neviny platí, či nie?
Na druhej strane už za vraždu nebude súdený... Takže je, alebo nie je vrah podľa slovenského právneho systému?
A ak nie je vrah, tak je kto, resp. čo???
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nepotešilo, zeler som asi skoro dala na hriadku. Citujem z googlu:
"Priesady vysádzame až od polovice mája. Skoršia výsadba by mohla spôsobiť jarovizáciu a zeler by nám vybehol do kvetu."
Veruže ide do kvetu, buľvy sú malé, 4-5cm. Nechápem, prečo potom predávajú tak skoro priesady.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
PS: zaujímal by ma právny názor, či tento vrah je vrahom, alebo nie je. Lebo prezumpcia neviny platí, či nie?
Na druhej strane už za vraždu nebude súdený... Takže je, alebo nie je vrah podľa slovenského právneho systému?
A ak nie je vrah, tak je kto, resp. čo???
Nejde o prezumpciu viny a či neviny.
Zákon o policajnom zbore § 61 vraví :

§ 61

Použitie zbrane

(1) Policajt je oprávnený použiť zbraň iba
a) v nutnej obrane25) a krajnej núdzi,26)
b) ak sa nebezpečný páchateľ, proti ktorému zakročuje, na jeho výzvu nevzdá alebo sa zdráha opustiť úkryt,
c) ak nemožno inak prekonať odpor smerujúci k zmareniu jeho služobného zákroku,
d) aby zamedzil útek nebezpečného páchateľa, ktorého nemôže iným spôsobom zadržať,
e) ak osoba, proti ktorej sa použila hrozba zbraňou alebo varovný výstrel do vzduchu, neuposlúchne výzvu policajta smerujúcu na zaistenie bezpečnosti inej alebo jeho vlastnej osoby,
f) ak nemožno inak zadržať dopravný prostriedok, ktorého vodič bezohľadnou jazdou vážne ohrozuje život a zdravie osôb a na opakovanú výzvu alebo znamenie dané podľa osobitných predpisov24) nezastaví,
g) aby odvrátil nebezpečný útok, ktorý ohrozuje strážený objekt alebo miesto, kde je vstup zakázaný, po márnej výzve, aby sa upustilo od útoku,
h) aby zneškodnil zviera ohrozujúce život alebo zdravie osôb,
i) aby v bezprostrednom priestore štátnej hranice prinútil zastaviť dopravný prostriedok, ktorého vodič na opakovanú výzvu alebo znamenie dané podľa osobitných predpisov24) nezastaví.
(2) Zbraňou podľa odseku 1 a § 50 ods. 1 písm. r) sa rozumie strelná zbraň vrátane doplnkov zbrane a streliva, bodná zbraň a zbraň hromadnej účinnosti.
(3) Pred použitím zbrane je policajt povinný vyzvať osobu, proti ktorej zakročuje, aby upustila od protiprávneho konania, s výstrahou, že bude použitá zbraň. Pred použitím strelnej zbrane je policajt povinný použiť tiež varovný výstrel. Od výstrahy a varovného výstrelu do vzduchu môže policajt upustiť len v prípade, keď je sám napadnutý alebo ak je ohrozený život alebo zdravie inej osoby alebo vec neznesie odklad.
(4) Pri použití zbrane je policajt povinný dbať na potrebnú opatrnosť, najmä aby nebol ohrozený život iných osôb a aby čo najviac šetril život osoby, proti ktorej zákrok smeruje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Nepotešilo, zeler som asi skoro dala na hriadku. Citujem z googlu:
"Priesady vysádzame až od polovice mája. Skoršia výsadba by mohla spôsobiť jarovizáciu a zeler by nám vybehol do kvetu."
Veruže ide do kvetu, buľvy sú malé, 4-5cm. Nechápem, prečo potom predávajú tak skoro priesady.
pretože ich pýtajú, Inak je vysievam zeler pravidelne hneď po novom roku, ale dávam ho do fóliovníika, jeden rok asi 2016 bol taký mráz že aj ten vo fóliovníku zjarovizovalo a mám osiva na 10 hektárov. Ale inak je to risk. To isté aj s paprikou keď vidím ako tí záhradkári hrdo behajú s paprikou čo už má aj kvety a moja ešte len tretí pár listov ale počasie je nevyspytateľné. včera padali z oblohy prašule, ale ešte nezbierame. Najlepšie je vedieť v októbri predpovedať aký bude uplynulý rok
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
bjuty smis
aké harašenie ....
bolo to cez prestávku, nie v rámci relácie
ona sa na tom zasmiala a jasne povedala, že jej to nevadilo..
Hm...a nie je jedno, že akej čajočke (či latexovej alebo normálne) poškrabal prdel ?
Ja nie som nejaký puritán...polaškujem, posrandujem, podpichnem v rámci debaty nie raz na ostrí noža...ale ešte som si nedovolil cudziu ženskú takýmto spôsobom dotknúť.

To Kramár potrebuje takto sa prezentovať ?

Vieš, ono je to tak...u nás nefunguje taký systém zákonov, ktorý by niečo také postihoval.
Ale taká Amerika je iný level...veď si vezmi, že poniektorým ženám s hereckej (alebo aj inej) brandže nevadilo, že sa ich herec, režisér, scénarista dotýkal. Im dokonca nevadilo, že ich hentí statočne fikli.
...a včul, po 10tich a viac rokov si zrazu uvedomili, že ani s tej sexovačky majú mindráky, ba traumu...lenže tá ich veľmi rýchlo prejde, ak dostanú solídne odškodné.
Ak prežili niečo, čo vôbec neočakávali, tak im z traumy nepomôže žiadne odškodné. Netreba ani závidieť, ani hodnotiť. Pozitívum z celého, že sú prasce zverejnené aj pre výstrahu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ak prežili niečo, čo vôbec neočakávali, tak im z traumy nepomôže žiadne odškodné. Netreba ani závidieť, ani hodnotiť. Pozitívum z celého, že sú prasce zverejnené aj pre výstrahu.
Sorry...ale niekedy je tá trauma vyslovene účelová.

Ak sú prasce zverejnené pre výstrahu, tak by mali byť zverejňované aj tie zlatokopky (kuwy) pre svoje konanie.
Napríklad všetky Kollárove mamičky sú v mojich očiach vyslovene zlatokopky - ergo kuwy...VŠETKY do jednej.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Kvaka
Nepotešilo, zeler som asi skoro dala na hriadku. Citujem z googlu:
"Priesady vysádzame až od polovice mája. Skoršia výsadba by mohla spôsobiť jarovizáciu a zeler by nám vybehol do kvetu."
Veruže ide do kvetu, buľvy sú malé, 4-5cm. Nechápem, prečo potom predávajú tak skoro priesady.
pretože ich pýtajú, Inak je vysievam zeler pravidelne hneď po novom roku, ale dávam ho do fóliovníika, jeden rok asi 2016 bol taký mráz že aj ten vo fóliovníku zjarovizovalo a mám osiva na 10 hektárov. Ale inak je to risk. To isté aj s paprikou keď vidím ako tí záhradkári hrdo behajú s paprikou čo už má aj kvety a moja ešte len tretí pár listov ale počasie je nevyspytateľné. včera padali z oblohy prašule, ale ešte nezbierame. Najlepšie je vedieť v októbri predpovedať aký bude uplynulý rok
aká veľká má byť buľva zeleru 11.06. ? ))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvakuš...im je jedno kedy predavaju a aj čo predavaju......ja som tak rajča....ani boh nevie ake budu....buduci rok uz inak....ale verim,ze nakoniec z tych vyse 40korenov-/10 neznamych....ostatok som podostavala../.budu aj mnam...a ze bude aj na kečap
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
Kvaka
Nepotešilo, zeler som asi skoro dala na hriadku. Citujem z googlu:
"Priesady vysádzame až od polovice mája. Skoršia výsadba by mohla spôsobiť jarovizáciu a zeler by nám vybehol do kvetu."
Veruže ide do kvetu, buľvy sú malé, 4-5cm. Nechápem, prečo potom predávajú tak skoro priesady.
pretože ich pýtajú, Inak je vysievam zeler pravidelne hneď po novom roku, ale dávam ho do fóliovníika, jeden rok asi 2016 bol taký mráz že aj ten vo fóliovníku zjarovizovalo a mám osiva na 10 hektárov. Ale inak je to risk. To isté aj s paprikou keď vidím ako tí záhradkári hrdo behajú s paprikou čo už má aj kvety a moja ešte len tretí pár listov ale počasie je nevyspytateľné. včera padali z oblohy prašule, ale ešte nezbierame. Najlepšie je vedieť v októbri predpovedať aký bude uplynulý rok
aká veľká má byť buľva zeleru 11.06. ? ))
podstatný údaj si neudal dátum výsevu, číslo trate (ak vieš čo to vôbec je ) závlahové pomery, druh pôdy.
Otázka: aký má mať výkon osobné auto 12. 06? blbá otázka čo?
Naposledy upravil pavol54 : 11.06.20 at 20:29
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
buchač
bjuty smis
aké harašenie ....
bolo to cez prestávku, nie v rámci relácie
ona sa na tom zasmiala a jasne povedala, že jej to nevadilo..
Hm...a nie je jedno, že akej čajočke (či latexovej alebo normálne) poškrabal prdel ?
Ja nie som nejaký puritán...polaškujem, posrandujem, podpichnem v rámci debaty nie raz na ostrí noža...ale ešte som si nedovolil cudziu ženskú takýmto spôsobom dotknúť.

To Kramár potrebuje takto sa prezentovať ?

Vieš, ono je to tak...u nás nefunguje taký systém zákonov, ktorý by niečo také postihoval.
Ale taká Amerika je iný level...veď si vezmi, že poniektorým ženám s hereckej (alebo aj inej) brandže nevadilo, že sa ich herec, režisér, scénarista dotýkal. Im dokonca nevadilo, že ich hentí statočne fikli.
...a včul, po 10tich a viac rokov si zrazu uvedomili, že ani s tej sexovačky majú mindráky, ba traumu...lenže tá ich veľmi rýchlo prejde, ak dostanú solídne odškodné.
Ak prežili niečo, čo vôbec neočakávali, tak im z traumy nepomôže žiadne odškodné. Netreba ani závidieť, ani hodnotiť. Pozitívum z celého, že sú prasce zverejnené aj pre výstrahu.
kto sa diví streľbe? veď aj niektorí hlúpi herci ktorým narástol zobák nám svojim správaním vštepujú že ich chovanie a vystupovanie má byť vzorom správanie každého z nás.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
buchač
Nandrolon
Potešila správne ukončená akcia zo strany policajtov!
https://www.aktuality.sk/clanok/7980...ne-su-aj-deti/
Ešte vydrž....som zvedavý, že čo ukáže budúcnosť.
Lebo ako je známe, nájde sa furt nejaký kaviarenský mrokar, ktorý bude špekulovať nad oprávnenosťou použitia zbrane...lebo zákon, lebo ho práskli do chrbta, lebo nemali vyčistené zbrane a vrah mohol dostať otravu krvičky...atď, etc.

Lenže poliši ho práskli oprávnene, nakoľko ten dilino mohol pokračovať vo svojom besnení, ako sa už nie raz v podobných prípadoch (síce nie u nás) stalo.
Preukázateľných vrahov na úteku by mali strieľať ihneď.
PS: zaujímal by ma právny názor, či tento vrah je vrahom, alebo nie je. Lebo prezumpcia neviny platí, či nie?
Na druhej strane už za vraždu nebude súdený... Takže je, alebo nie je vrah podľa slovenského právneho systému?
A ak nie je vrah, tak je kto, resp. čo???
Vrahyňa Judita zo žiliny má troch právnikov aby ju vysekali najnovšie aj Lipšica (a strčí do každej (.) aby mal reklamu a prachy, ja byť ním by som sa sám sebe tak hnusil že by som spával na záchode
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
aká veľká má byť buľva zeleru 11.06. ? ))
Asi tak ako som písala, 3 až 4 cm. )) Priesady som kúpila 21.4., vtedy som sadila, ale potom asi 3 noci po sebe bol skoro mráz, tie nízke teploty sa ešte opakovali, tak im bola zima, nie sú všetky do kvetu, ale je to vidno, ktoré áno, dutá hrubá stonka a výrazne poskočili do výšky, tam už buľva nebude, v strede jasne vidno, že bude kvet. Buľvy sú asi tak veľké, ako majú byť v júni, ale len na pár kusoch.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať