Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...
Bjuty...osobne si myslím, že ak sa má viesť debata o určitej problematike, tak by sa zainteresovaní mali do nej aj rozumieť...presnejšie, mali by rozprávať z vlastných skúseností.
Si myslíš, že Ravas mal nejaké ? No nemal !!!

Ty koľkých cigánov poznáš osobne ???
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...
Bjuty...osobneja si myslím, že ak sa má viesť debata o určitej problematike, tak by sa zainteresovaní mali do nej aj rozumieť...presnejšie, mali by rozprávať z vlastných skúseností.
Si myslíš, že Ravas mal nejaké ? No nemal !!!

Ty koľkých cigánov poznáš osobne ???
Ja som reagoval na konkretny prispevok, na konkretnu situaciu...
Ako by si postupoval ty?
Nedal by si im najest?

Asocialov sa nezastavam
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
ja nie som tvoja vnučka pipinka
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Ja som reagoval na konkretny prispevok, na konkretnu situaciu...
Ako by si postupoval ty?
Nedal by si im najest?
Ja ? Konkrétne ?
Ja som sa naobedoval a teraz si idem dať šlofíka...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...

čo s tým majú spoločné podnikatelia, čo chodia 2x do roka do egypta ?
Odpoviem ti na tento príspevok v starej Blaškovej.
1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
buchač
bjuty smis
Nedal by si im najest?
Ja som sa naobedoval...
Sýty hladnému neverí. Staré porekadlo, platné aj na toho, koho zaujíma len vlastný výsluhový dôchodok. Okrem IQ, aj Empatia na nule.
0 4
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
jar88
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
ja nie som tvoja vnučka pipinka
Aká že ti to je pipinka?
Dobre vieš že je to sedem ročná školáčka a teba v tom spojení napadá nejaká PIPKA?
-------------------------------
Ešte raz tu niečo v tom duchu spomenieš (ty pedofilné hovado) a nechám si ťa vyhľadať.
0 3
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
jar88
pavol54
jar88
Ja mám kamoša, ktorý má viac ako dvadsať krčiem a ani jeden obchod s potravinami.
Dám krk na to, že neuhádneš prečo ich má toľko a prečo si žiada podporu vo forme odpustenia odvodov a preplatenia miezd zamestnancov a preplatenia nájmov.
lebo je to špekulant a vyžierka, uchmatnúť kde sa čo dá. každá krčma spôsobuje nárast chudoby v najnižšie príjmovej skupine ľudí. takého kamoša by som nechcel
Neuhádol,
skús ešte raz.
--------------------------
A má to super jednoduchú logiku. Vidieť že sa v podnikaní navyznáš.
ja nie som tvoja vnučka pipinka
Neboj, Pali, uhádol si, len on sa zato hanbí, tak sa robí naveľa. Ako keď hovno na policu padne a myslí, že je tvaroh.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
celoplošný tréning ad hominemu , v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie Netýka sa to len jednej osoby.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale si tu žijete ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
celoplošný tréning ad hominemu , v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie Netýka sa to len jednej osoby.
Minule som telefonoval zo synom a ten hovorí že mi musí zaviesť použil nejaký komunikačný výraz(vatšap či čo) . Hneď som ho upozornil "nenadávaj mi prosím ťa" Teraz sa pýtam aký je to tréning? komu, čo? nacvičuješ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
Ale si tu žijete ...
ako na "starom bielidle" (Nemcová)
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
sito
Ale si tu žijete ...
Jak je tebe dobre. Bez nás
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Prečo to tomu Schumanovi tak dlho trvalo? a, veľa debilov, b, málo debilov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
sito
Ale si tu žijete ...
ako na "starom bielidle" (Nemcová)
Takto?
Na starém bělidle bylo lautr hovno co dělat.
Bylo parné nedělní odpoledne.
Psi Sultán a Týrl leželi na zápraží.......
....a lízali si ...(sami sebe nie jeden druhému)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-))))))))))))))))))))))))) a ešte som dve zabudol ))
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
:-))))))))))))))))))))))))) a ešte som dve zabudol ))
túto? babička v kúlni narazila narazila na voj a zvolá to jste vy pane Prošek?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
celoplošný tréning ad hominemu , v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie Netýka sa to len jednej osoby.
Minule som telefonoval zo synom a ten hovorí že mi musí zaviesť použil nejaký komunikačný výraz(vatšap či čo) . Hneď som ho upozornil "nenadávaj mi prosím ťa" Teraz sa pýtam aký je to tréning? komu, čo? nacvičuješ?
Ja som si to musela tiež vygúgliť, tak sa neodťahuj.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
celoplošný tréning ad hominemu , v rámci nacvičovania manipulačných techník ako odraz princípov dnešnej svetovej demokracie Netýka sa to len jednej osoby.
Minule som telefonoval zo synom a ten hovorí že mi musí zaviesť použil nejaký komunikačný výraz(vatšap či čo) . Hneď som ho upozornil "nenadávaj mi prosím ťa" Teraz sa pýtam aký je to tréning? komu, čo? nacvičuješ?
Ja som si to musela tiež vygúgliť, tak sa neodťahuj.
lenže ja som rýchlo čítal čo si napísala a povedal som si no toto a potom ešte raz som si to vyhláskoval
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať