Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

[QUOTE="buchač"]
BXLmiami
jar88
BXLmiami
buchač
korela
Pre niekoho kríza, pre druhého šanca.
...
Čo ma mrzí, že novootvorené eshopy na Slovensku majú vyššie ceny ako bežne v obchodoch.
*
No západ má už teraz ceny dvojnásobné.Ono tie straty čo sa teraz dejú bude treba zaplatiť,takže sa pripravte.
Ja som už dávno pripravený.
Gro mojich "úspor" je už dávno v bezpečí.
Nemyslím,že by niekoho úspory boli práve v bezpečí.Momentálne je situácia vhodná na porekadlo-Človek mieni,Pán Boh mení.
BXL...aj súhlasím, aj nie.
Lenže to nie debata o jednom príspevku...toto je už debata na pár reálnych hodín.
Ale keďže poznáme SS88, tak je jasné, že on musí byť proste najviac in...a pritom dríííísta až do het.

...čo sú to ale v určitých dobách úspory ???
Na kieho frasa mi je plný účet/peňaženka, ak si za love nič nekúpim ???
Tí, ktorí rozhodujú o štátoch, bankách, globálnej ekonomike nikdy nedovolia a neurobia také rozhodnutia, aby prišli o SVOJE peniaze /aby sa z nich stali zdrapy papiera/. Jedine, že by všetci vykapali, ale také šťastie globálna ekonomika mať určite nebude.
PS: ale v tomto mal Jar pravdu. GRO jeho úspor je už v bezpečí /rozumej tomu, že už žiadne nie sú, takže nie je čo stratiť/...
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

veronikasad
P. Doktorka, mozes sa prosim vyjadriť k tým videám od Dr. Bukovskeho k zmene liekov na tlak (su v príspevku korely včera 23.52). Ďakujem.
Neviem to posúdiť,myslím že k tomu musia zaujať stanovisko internisti a hlavne na to myslieť.Evidujem akurát to čo je popísané v literature o momentálnej korone a to,že počas krízy je TK hodne vysoko.Tak aby to tlak a srdce zvládlo.Ono v prípade problémov to bude aj tak na lekároch aby to u toho ktorého pacienta zvládli.Budete musieť zabudnuť na to že to chytíte do vlastných rúk.Nechytíte a nechytím ani ja.Jediné čo sa dá spraviť je prestať stresovať,sústrediť sa na seba a dať sa do najväčšej možnej kondície.
To kto má dnes koľko penazí je nepodstatné.Momentálne rozhoduje niečo,čo dalo v priebehu dvoch mesiacov celý svet do pozoru a vysvetlilo ľudom,kde je ich miesto na zemi.
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

S tými peniazmi ak si reagovala na mňa, tak napíšem len: áno, peniaze sú nepodstatné /asi preto sa okolo nich točí svet od začiatku jeho stvorenia/ najmä pre tých, ktorí ich majú prebytok. Takže netreba nimi plytvať či už na rodinnej, alebo štátnej úrovni kvôli neodborne a zle adresovanej štátnej pomoci.
V takýchto časoch treba dávať 3 x väčší pozor aj na seba aj na svoj majetok, nakoľko je to obdobie oveľa väčšieho výskytu rôznych "šmejdov" či už s podradnými výrobkami, energiami, poistkami, alebo zdravotníckymi pomôckami a vitamínmi.
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zatiaľ si nevidel zábery z BE lidla,kde sa obohatenie správa ako v Afrike.Naši šmejdi sa na nich nechytajú a naše predavačky majú veľké šťastie,že im nikto neskáče po pokladniach s palicou v ruke :-).
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

A pozrite si boj o najzákladnejšiu potravinu na svete-Nutellu :-))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Zatiaľ si nevidel zábery z BE lidla,kde sa obohatenie správa ako v Afrike.Naši šmejdi sa na nich nechytajú a naše predavačky majú veľké šťastie,že im nikto neskáče po pokladniach s palicou v ruke :-).
Ja byť tými obohacovačmi, tak im skáčem nie po pokladniach ale po hlavách.
Však si ich tam dobrovoľne napúšťali ako spásonosné spermie do maternice pri počatí. Čo chceli to majú, určite ma nenapadne ich ľutovať.
Keď som tu dal minule to video s tým superbečkom, tak ma tu obvinili s konšpirácii a čojaviem z čoho. Vtedy som tu písal, že títo ľudia sa budú rovnako správať okrem Ruska v hocijakom štáte na svete /ktorý nezasiahne/. V Rusku by ich polícia a vojsko rozprášilo ostrými tak, ako sa patrí.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
BXLmiami
Zatiaľ si nevidel zábery z BE lidla,kde sa obohatenie správa ako v Afrike.Naši šmejdi sa na nich nechytajú a naše predavačky majú veľké šťastie,že im nikto neskáče po pokladniach s palicou v ruke :-).
Ja byť tými obohacovačmi, tak im skáčem nie po pokladniach ale po hlavách.
Však si ich tam dobrovoľne napúšťali ako spásonosné spermie do maternice pri počatí. Čo chceli to majú, určite ma nenapadne ich ľutovať.
Keď som tu dal minule to video s tým superbečkom, tak ma tu obvinili s konšpirácii a čojaviem z čoho. Vtedy som tu písal, že títo ľudia sa budú rovnako správať okrem Ruska v hocijakom štáte na svete /ktorý nezasiahne/. V Rusku by ich polícia a vojsko rozprášilo ostrými tak, ako sa patrí.
Všetci vieme, ako proti tým "obohadzovačom" zasiahli v ich domovine (Avganistane).
Koľko rokov ich tá Ruská armáda rozprašovala?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
jar88
bjuty smis
správne nandy....matelko robí svoju politiku a toto je tvoj názor

a preto je matovič premiér, najmocnejší muž krajiny a ty tu len zúfalo brýzgaš..
To je len ta jeho nekonečná závisť.
Počkaj, ako bude vrieskať až zistí, že tí čo dostávali počas celej karantény viac ako on, sa po ukončení podporovania premenujú na inú sro. a nikomu nič nevrátia.
Túto si sa zase predviedol, to, čo už tu každý vieme, že si zlodej, tunelár a bol si alebo si teraz prisatý na štátny rozpočet, tvoje deti spomínať nejdem.
Vieš, ja, ako otec rodiny by som sa určité "veci" /podvody/ bál robiť. Viem, že možno by sa mi po finančnej stránke oplatili, ale potom plakať napr. nad hrobom svojho maloletého dieťaťa, fakt by sa mi nechcelo. Zvlášť vtedy, keď by si moje okolie ešte povedalo, tak mu treba, to má za tie zlodejiny...
Ale viem, dnes sa už morálka ani charakter nenosí. Taký ako ty by ukradol aj keby dopredu vedel že na druhý deň si to odnesie niekto z jeho rodiny.
Ty a Bjuty musíte byť v živote financií poriadne zlodejské svine, to myslím vážne a nikto ma nepredvedčí že to bolo myslené tak, alebo onak. S takýmto hajzľovským charakterom sa musí človek už narodiť, on sa nedá získať za života.
PS: Buchač, bol si rýchlejší :-)

cenzor...tento kretén tu môže nadávať ostatným do svíň ??
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ospravedlňujem sa za urážku svíň.
1 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Chalani, zas si nedáte pokoj. Nandy, sklamal si ma. Prečítala som si dodatočne pár dni staré články, takto sa kresťan nevyjadruje, nepraje nikomu zle.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

babka - ježibabka
Chalani, zas si nedáte pokoj. Nandy, sklamal si ma. Prečítala som si dodatočne pár dni staré články, takto sa kresťan nevyjadruje, nepraje nikomu zle.
Babka, aj kresťan je iba človek, ktorý niekedy má a nemá svoje dni na rôznych idiotov, či v živote, či na nete.
Ale ako som písal, zle nikomu neprajem, a za tým si aj stojím.

Bjuty - vieš, aký je medzi nami rozdiel?
Ty jedno píšeš, druhé si myslíš a potom spoza búčkov iba ohováraš. Ja hocikde poviem to, čo si myslím. Či v práci, či na porade /naživo/, či na nete /kde je to samozrejme najľahšie/.
Nebudem sa pretvarovať, je to proti mojim zásadám.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Ospravedlňujem sa za urážku svíň.
kto sa ťa pýtal na rodinu ?
drž sa témy
A už tu zaťahuješ zas aj rodinu :-))
Si zdegenerovaný fas, ktorý má už iba to písanie na internete, lebo v reále si mentálne postihnutý chudák s invalidným dôchodkom.
1 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ospravedlňujem sa za urážku svíň.
kto sa ťa pýtal na rodinu ?
drž sa témy
A už tu zaťahuješ zas aj rodinu :-))
Si zdegenerovaný fas, ktorý má už iba to písanie na internete, lebo v reále si mentálne postihnutý chudák s invalidným dôchodkom.
ten ťa robil

vidíme z tvojích príspevkov...
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bjuty smis
cenzor...tento kretén tu môže nadávať ostatným do svíň ??
Veď svine sú predsa užitočné.

A už si sa bol vyplakať u mamičky?
Naposledy upravil marjankaj : 01.04.20 at 10:42
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
BXLmiami
Zatiaľ si nevidel zábery z BE lidla,kde sa obohatenie správa ako v Afrike.Naši šmejdi sa na nich nechytajú a naše predavačky majú veľké šťastie,že im nikto neskáče po pokladniach s palicou v ruke :-).
Ja byť tými obohacovačmi, tak im skáčem nie po pokladniach ale po hlavách.
Však si ich tam dobrovoľne napúšťali ako spásonosné spermie do maternice pri počatí. Čo chceli to majú, určite ma nenapadne ich ľutovať.
Keď som tu dal minule to video s tým superbečkom, tak ma tu obvinili s konšpirácii a čojaviem z čoho. Vtedy som tu písal, že títo ľudia sa budú rovnako správať okrem Ruska v hocijakom štáte na svete /ktorý nezasiahne/. V Rusku by ich polícia a vojsko rozprášilo ostrými tak, ako sa patrí.
Všetci vieme, ako proti tým "obohadzovačom" zasiahli v ich domovine (Avganistane).
Koľko rokov ich tá Ruská armáda rozprašovala?
veď tí čo im poomáhali ich teraz nazývajú teroristami a 16 rokov sa nevedia odtiaľ víťazne vymotať
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
bjuty smis
cenzor...tento kretén tu môže nadávať ostatným do svíň ??
Veď svine sú predsa užitočné.
Preto som sa im ospravedlnil :-))))))))))
Idem ešte citovať bjutyho, aby to náhodou sám nevymazal, keď vychladne.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
marjankaj
bjuty smis
cenzor...tento kretén tu môže nadávať ostatným do svíň ??
Veď svine sú predsa užitočné.
Preto som sa im ospravedlnil :-))))))))))
Idem ešte citovať bjutyho, aby to náhodou sám nevymazal, keď vychladne.
a čo prijali to ? rodina ťa podržala ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ospravedlňujem sa za urážku svíň.
kto sa ťa pýtal na rodinu ?
drž sa témy
A už tu zaťahuješ zas aj rodinu :-))
Si zdegenerovaný fas, ktorý má už iba to písanie na internete, lebo v reále si mentálne postihnutý chudák s invalidným dôchodkom.
ten ťa robil

vidíme z tvojích príspevkov...
... len pre istotu, aby si to nezmazal ty sám.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ospravedlňujem sa za urážku svíň.
kto sa ťa pýtal na rodinu ?
drž sa témy
A už tu zaťahuješ zas aj rodinu :-))
Si zdegenerovaný fas, ktorý má už iba to písanie na internete, lebo v reále si mentálne postihnutý chudák s invalidným dôchodkom.
ten ťa robil

vidíme z tvojích príspevkov...
... len pre istotu, aby si to nezmazal ty sám.
kresťan a eštebák v jednom...to je dobré...na lazoch budeš king

a maže to tu nejaký tvoj eštébacký kumpán....nie ja..
preto sa na to sťažujem
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
marjankaj
bjuty smis
cenzor...tento kretén tu môže nadávať ostatným do svíň ??
Veď svine sú predsa užitočné.
Preto som sa im ospravedlnil :-))))))))))
Idem ešte citovať bjutyho, aby to náhodou sám nevymazal, keď vychladne.
a čo prijali to ? rodina ťa podržala ?
Tak, a teraz si už aj ty babku sklamal. Jedine že ťa mala už od začiatku za k***a.
:-)
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať