Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
No,momentálne fakt nie je podstatné kto koho volil.Mihál aj Sulík majú na čísla googlové hlavy a čo je pravda je pravda,vo svojich odboroch sú skvelí.U Remišovej fakt neviem čo by mala robiť,možno ministerku kultúry pri troche fantázie,ale vedomosti Sulíkovho a Mihálovho teamu nevyužiť by bola slovenská chyba.
Nie, to vôbec nie je dôležité. Matoviča tam asi dosadili mimozemšťania...
Samozrejme že to je dôležité. Lebo väčšina voličov by mala byť plne spokojná s tým, koho navolili a nie nadávať.
Vidím, že svojou politikou si naklonil už aj dosť lekárov /teraz vôbec nemyslím Teba/, darmo, peniaze robia zázraky.
Ale to vypnutie by bolo na niečo dobré. Mohol by sa preukázať ako spravodlivý človek a teda "prispieť" každému rovnako. Lebo tak, ako už som písal minule a ako to včera hovorili niektorí zástupcovia odborov, tak mamička na OČR 55% zo mzdy a mamička, ktorej zavrú butik 80% zo mzdy je dosť diskriminačné a choré. Lekárov taktiež neriešim, tí zdá sa už sú poriešení, aj keď niektorí naťahujú laby a chcú 100% priemerných platieb, dúfam, že až taký sprostý aby na to pristúpil nie je.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.
dôležité sú opatrenia, ktoré vláda a parlament schváli
a to ide zatial na jedničku...vždy bude nejaká skupina kričať, že im treba viac...

matoviča smeráci a náckovia bytostne nenávidia a toto tu budú predvádzať celých 8 rokov, čo budú mimo...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a to ide zatial na jedničku...
Prvý apríl bol včera...
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
BXLmiami
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.
dôležité sú opatrenia, ktoré vláda a parlament schváli
a to ide zatial na jedničku...vždy bude nejaká skupina kričať, že im treba viac...

matoviča smeráci a náckovia bytostne nenávidia a toto tu budú predvádzať celých 8 rokov, čo budú mimo...
Celých 8 rokov? Dnes si mal asi moc acetónu na rúške. Keď vydržíte aspoň 4, už to bude nadľudský výkon
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A teraz píšte, že je to TUPkársky hoax
https://www.topky.sk/cl/10/1878765/P...lo-sa-aj-VIDEO
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

prečo hoax...plný súhlas

„Áno, volil som OĽANO na čele s dlhoročným bojovníkom proti korupcii a mafii Igorom Matovičom. Má v hnutí aj mnoho čestných a odborne zdatných ľudí, ktorí majú všetky predpoklady spoločnými silami s ďalšími koaličnými partnermi konečne tú zmenu na Slovensku nastoliť. Táto novovzniknutá vláda zmeny má silnú podporu aj v prezidentskom paláci, kde máme pani prezidentku so zmyslom pre slušnosť a spravodlivosť, tak dúfam, že tú dôveru pani prezidentky, ako aj dôveru občanov, nesklamú,“
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Matovič iba odráža vašu vlastnú inteligenciu a povahu. Nič viac, nič menej.
Veď si to už priznajte, že ste rovnakí kriváci ako on s diktafónom v kapse. :-)
2 2
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.

Yebať na takú spoločnosť, čo si toto navarí a ešte sa z toho aj poserie. Premiér si možno tie besedy platí zo svojho, tak preto je hlavný. Alebo je pre kolegov galantnosť a slušná prezentácia dôležitejšia ako zdieľanie informácií s voličmi. Neboj o 4roky tá istá spoločnosť opäť vydrbe 300mega na predvolebnú kampaň.



Ako ťa môže zabiť panika a úzkosť, keď máš prístup k Lexaurinu? Mi toto vysvetli.
Naposledy upravil bettylou : 02.04.20 at 10:09
1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ja predsa nehovorím o sebe.O vírusoch viem zrejme viac ako je bežné,nikdy by som si nedovolila ich podceňovať,ale táto hysteria a panika ktorú špičkujú ako médiá tak svojim vystupovaním zrejme nechtiac Matovič je kontraproduktívna a cítime to v ambulanciách.Treba to celé ukľudniť.
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Matovič iba odráža vašu vlastnú inteligenciu a povahu. Nič viac, nič menej.
Veď si to už priznajte, že ste rovnakí kriváci ako on s diktafónom v kapse. :-)
Možno nie sú, ale určite by chceli byť aspoň takí bohatí.

Nandi, ak by sme boli inteligentní, obsahoval by náš slovník slovo vláda?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
Ja predsa nehovorím o sebe.O vírusoch viem zrejme viac ako je bežné,nikdy by som si nedovolila ich podceňovať,ale táto hysteria a panika ktorú špičkujú ako médiá tak svojim vystupovaním zrejme nechtiac Matovič je kontraproduktívna a cítime to v ambulanciách.Treba to celé ukľudniť.
A čo navrhuješ okrem lexaurinu?
Naposledy upravil bettylou : 02.04.20 at 11:07
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
teraz sa kašlať nevypláca, lebo skončíš v karanténe
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
Nandrolon
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
teraz sa kašlať nevypláca, lebo skončíš v karanténe
Kým príde jednotka v skafandroch aj s policajtami, to je dosť času sa riadne "dochrípať" :-))
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Koluje po FB

Daniela Ustupska:

Este budeme dlho ticho? ? ? Vcera bola zaslana na statne hmotne rezervy, aj na profil premiera ponuka zdravotnickeho materialu. Do niektorych nemocnic dodali AZ 50 ks FFP3, pricom na sklade ich je vraj 70 000 ks. Preco teda vystavuju riziku zdravotnicky personal? Vydali zakaz predaja a dokonca vyzvali, aby ludia boli solidarni a radsej ich priniesli do nemocnic. V ponuke bolo k okamzitemu odberu 200 000 ks v cene 5, 00 € bez dopravy, co moze navysit cenu zhruba o 20-30 centov, takze konecna cena by bola okolo 5, 30 € / ks. Nikto sa ani len neunuval odpovedat. Dnes rano, po telefonate s vyrobcom o 7, 15 bol tento material ponuknuty Ceskej republike. O 8, 15 prisla okamzita odpoved, ihned berieme ak mate aj 1 000 000 ks. O com to svedci? Nasa vlada kasle na cely slovensky narod. Darmo ludia posielaju jedlo a usite ruska zdarma do nemocnic, ked vlada na to vsetko kasle. A potiadne zvysoka. Kto este veri celej tejto pereputi s plagatikmi a grafmi? Slovac zase tichucko cusi a caka, ako hlboko padne. A verte, padne poriadne na hubu. Preco zverejnujem fakty? Lebo Pentovic si Vas kupil tym, ze bude vsetko trasparente a vsetko bude zverejnovane. Preco nezverejni, ako to vsetko v skutocnosti je? Lebo totalny CHAOS. Neviem, ci sa tento status niekam dostane, pretoze ma blokuju. Prosim, ku komu sa dostane, nech posiela dalej. Slnecny den prajem, nemozem inac.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Koluje po FB

Daniela Ustupska:

Este budeme dlho ticho? ? ? Vcera bola zaslana na statne hmotne rezervy, aj na profil premiera ponuka zdravotnickeho materialu. Do niektorych nemocnic dodali AZ 50 ks FFP3, pricom na sklade ich je vraj 70 000 ks. Preco teda vystavuju riziku zdravotnicky personal? Vydali zakaz predaja a dokonca vyzvali, aby ludia boli solidarni a radsej ich priniesli do nemocnic. V ponuke bolo k okamzitemu odberu 200 000 ks v cene 5, 00 € bez dopravy, co moze navysit cenu zhruba o 20-30 centov, takze konecna cena by bola okolo 5, 30 € / ks. Nikto sa ani len neunuval odpovedat. Dnes rano, po telefonate s vyrobcom o 7, 15 bol tento material ponuknuty Ceskej republike. O 8, 15 prisla okamzita odpoved, ihned berieme ak mate aj 1 000 000 ks. O com to svedci? Nasa vlada kasle na cely slovensky narod. Darmo ludia posielaju jedlo a usite ruska zdarma do nemocnic, ked vlada na to vsetko kasle. A potiadne zvysoka. Kto este veri celej tejto pereputi s plagatikmi a grafmi? Slovac zase tichucko cusi a caka, ako hlboko padne. A verte, padne poriadne na hubu. Preco zverejnujem fakty? Lebo Pentovic si Vas kupil tym, ze bude vsetko trasparente a vsetko bude zverejnovane. Preco nezverejni, ako to vsetko v skutocnosti je? Lebo totalny CHAOS. Neviem, ci sa tento status niekam dostane, pretoze ma blokuju. Prosim, ku komu sa dostane, nech posiela dalej. Slnecny den prajem, nemozem inac.
A večer zas nosatý Mistrík bude vysvetľovať a dementovať tento status...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Z kocúrej hlavy potom vyvaľ špik a pridaj penu z tlamy besnej suky; nech je to kocúr, chorý na zrádnik a suka prašivá zvonka i zdnuky. A z mula čo má kach, šliam ťahaj, chrchľov chrky fajnovo strihaj, kúšťok na kúšťok; to všetko podlej hnilou vodou stôk, kde vládne potkan, mlok a žabie škraty. A v sóse týchto všetkých lahôdok škvar klebetníkov jazyk jedovatý. A prepasíruj tento žaratok, ak nemáš slušných cedíl dostatok, cez pudlo starých zaondených gatí. Lež ešte predtým v hnoji prasiatok škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Z kocúrej hlavy potom vyvaľ špik a pridaj penu z tlamy besnej suky; nech je to kocúr, chorý na zrádnik a suka prašivá zvonka i zdnuky. A z mula čo má kach, šliam ťahaj, chrchľov chrky fajnovo strihaj, kúšťok na kúšťok; to všetko podlej hnilou vodou stôk, kde vládne potkan, mlok a žabie škraty. A v sóse týchto všetkých lahôdok škvar klebetníkov jazyk jedovatý. A prepasíruj tento žaratok, ak nemáš slušných cedíl dostatok, cez pudlo starých zaondených gatí. Lež ešte predtým v hnoji prasiatok škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
Na náhrobok si si mal niečo kratšie vymyslieť, však zrujnuješ svojich pozostalých.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Z kocúrej hlavy potom vyvaľ špik a pridaj penu z tlamy besnej suky; nech je to kocúr, chorý na zrádnik a suka prašivá zvonka i zdnuky. A z mula čo má kach, šliam ťahaj, chrchľov chrky fajnovo strihaj, kúšťok na kúšťok; to všetko podlej hnilou vodou stôk, kde vládne potkan, mlok a žabie škraty. A v sóse týchto všetkých lahôdok škvar klebetníkov jazyk jedovatý. A prepasíruj tento žaratok, ak nemáš slušných cedíl dostatok, cez pudlo starých zaondených gatí. Lež ešte predtým v hnoji prasiatok škvar klebetníkov jazyk jedovatý.
Keď kopíruješ, mal by si pridať aj autora.

Síce François Villon už nejak protestovať nebude, ale inak musím povedať, že je to nádherne spísané...majster jazyka to bol.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať