Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Tu je dôkaz, ako tá Klára komentuje odoberanie vzoriek v Jarovniciach
https://videoarchiv.markiza.sk/video...levizne-noviny
Dajte si (ak náhodou nenačíta konkrétny príspevok - "Testovanie v osade" a od 01:43 si ju vypočujte.

Tú Orgovánovú by som hnal na zodpovednosť, pretože zľahčuje krízový stav, pričom sama vie, akí sú naši "spoluobčania" disciplinovaní (skôr nedisciplinovaní).
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Já ím
ty íš
on, ona, ono í
my íme
vy íte
oni, ony jedzá

Laco by mozno povedal: oni, ony ijú
Naposledy upravil vicktor : 04.04.20 at 12:03
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tak toto sa autorovi podarilo: Ako keby Cézarove hry začínali.
To je štýl. ..- ktovie, čo má za lubom taký eurokomisár., keď toto povie.

https://planetajednoduchost.sk/pande...4ifWj56iAzvW8Y
Naposledy upravil bettylou : 04.04.20 at 18:13
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Igor pred voľbami sľuboval, že pozatvára zlodejov.
No nikoho nenapadlo, že tým myslí všetkých občanov.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Pripečená.
Naposledy upravil bettylou : 04.04.20 at 18:16
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
Tak toto sa autorovi podarilo: Ako keby Cézarove hry začínali.
To je štýl. ..- ktovie, čo má za lubom taký eurokomisár., keď toto povie.

https://planetajednoduchost.sk/pande...4ifWj56iAzvW8Y

Myslím, že platiť každý mesiac NATO je paráda. V krajinách diktátu sa nastoli demokracia členovia si podelia, čo je: korisť pre amíkov a zbedačená horda divochov bez zábran ostatným členom paktu, ako cézarove levy gladiátorovi.Tomu sa vraví výhra. Hlavne keď sa čaká tá veľká premena celej spoločnosti čo NWO už ohlasuje od začiatku tisícročia. Hneď mám chuť plánovať, že si nájdem čo najskôr nejakú prácu, len čo covid povolí, aby boli peniažky pre nato, a ktorá je pre nich len zdrap papiera a pre fond eu, aby mohli ponúkať jazykové kurzy a full servis svojim novým hosťom. Kým talianov osrali ako mucha tanier. A ako som počula ani na nás štát nezabudne a bude venovať plnú pozornosť našej súkromnej konverzácii. No lepšie by som svoje zarobené prachy neinvestovala ani u žida.
Vieš, čo je na tom "zaujímavé"?
Že to dal konšpiračný plátok, to ma ani neudivuje, ale to, že o tomto návrhu podávajú KLAMLIVÉ informácie - to je sila. V tom ich dokumente/článku spomínajú eurokomisárku Dunju Mijatovičovu. Ale v pôvodnom dokumente sa žiadne meno nespomína!
Teda zase niekom niečo "dali" do huby.
Pôvodny dokument https://www.coe.int/en/web/commissio...isis-continues
Je tam "commissioner" - čo môže byť komisár, ale i komisárka.

Urob si predstavu sama.
Je 51. mieste v zozname konšpiračných webov (hodnotenie 9.1 - čo je dosť vysoká hodnota nebezpečnosti)
Naposledy upravil misoft : 04.04.20 at 15:12
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Toto je pravá stránka https://www.consilium.europa.eu/sk/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Toto je pravá stránka https://www.consilium.europa.eu/sk/
Si chcela skôr povedať, že originálna...lebo rozhodne nie je "pravá"...
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
veronikasad
bettylou
veronikasad
Vážení páni - Vy viete ktorí, nebudem Vás menovať... Prestaňte už konečne na seba reagovať, osočovať sa vulgarizmani, každý má právo vysloviť svoj názor, aj keď sa nezhoduje s tým Vašim.

"Sprivatizovali" ste si tému, ktorá nepatrí len Vám.
Vidíš, akí sú... kapitalisti, témy privatizujú... samce nespratné.. vidno, že je jar... prírode neporučíš.

A potešilo, či rozčúlilo?
už dlhšiu dobu rozčuluje
Mne zas už tretí, či 4 deň v pravom dolnom rohu, vybieha okno. a tupo oznamuje, že" to ma bude zaujímať" ponúka bulvárne debiliny klon napisu v školskych učebniciach ... Normalne jak prijebani su toti itečkari . Živo vidim jak šedzi za kompom a dziga tam tote data, žeby hnet po zapnuci še človek zauimal o debiliny jak nesvojpravny a pôvodný tvorca W10 potreboval zo svojho aj tak už dosť pofiderného aľe aspoň jakš takš funkčneho modelu OS. robic vešak na hnoj .. To jak keby servirka do torty kus hovna s nápisom "mňam"pľaskne., a čeka sprepitne. Starí páni by sa v hrobe obracali. A ja som myslela, že takýto slovník mám spojený len s konzumáciou alkoholu.. Ale kukám, že ani nie. Lebo nepijem.
Naposledy upravil bettylou : 04.04.20 at 18:18
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
Mne zas už tretí, či 4 deň v pravom dolnom rohu, vybieha okno. a tupo oznamuje, že
Nainštaluj si, odchytí tie onačiny...
https://adguard.com/sk/welcome.html
2 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Že to dal konšpiračný plátok, to ma ani neudivuje, ale to, že o tomto návrhu podávajú KLAMLIVÉ informácie - to je sila. V tom ich dokumente/článku spomínajú eurokomisárku Dunju Mijatovičovu. Ale v pôvodnom dokumente sa žiadne meno nespomína!
Teda zase niekom niečo "dali" do huby.
Pôvodny dokument https://www.coe.int/en/web/commissio...isis-continues
Je tam "commissioner" - čo môže byť komisár, ale i komisárka.

Urob si predstavu sama.
Je 51. mieste v zozname konšpiračných webov (hodnotenie 9.1 - čo je dosť vysoká hodnota nebezpečnosti)[/QUOTE]

Ja už si predstavujem, že to celé je konšpirácia a žiadne gladiátorské hry nebudú. A že nič také neexistuje ajj tie levyy zavreté v ohradee saa vypariliii a v auguste paráám na Lesbos, lebo tam sú vždy najsamperfektnejsšie párty so super ľuďmi z zo západu aj z našej strany a bohovská musikáá a paráda do rána pod holým nebom. A žrádloo. ... Tak pri tejto predstave minutia peňazí začínam mať konkrétnejšiu predstavu o robote. Uff. Dobre, že ten článok bol konšpirácia. A celá migrácia len zlý sen. Niekto by mal zaplatiť tým Grékom odškodné.
Naposledy upravil bettylou : 04.04.20 at 19:59
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešil jeden český status:
"Už si připadám jako cigán... Mužu jezdit v autě bez technický, stát mi platí za to, abych zustal doma, děti nemusí chodit do školy a lidi na ulici se mi vyhýbají na 2 metry... Tak dobrý ráno všem, more!"
3 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
bettylou
Mne zas už tretí, či 4 deň v pravom dolnom rohu, vybieha okno. a tupo oznamuje, že
Nainštaluj si, odchytí tie onačiny...
https://adguard.com/sk/welcome.html
Dekuji ti krásná vílo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
Screenshot_2020-04-05 Nastavenia - PORADA sk.png  
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
No máš vytrvalého fanúšika.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
Môže byť, že sa ten adblok bije s esetom? sa zoslimačil komp
Nemal by...mne nerobí problém.
Ale zreštartuj mašinu, za to nič nedáš.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
skušala som nič, možno sieť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
buchač
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
No máš vytrvalého fanúšika.
Dlabať na takého fanúšika. On nie je normálny. Realizuje sa v takých témach (dokonca 7x v jednej), ktorým absolútne nerozumie.
https://www.porada.sk/t182702-glukomer.html#post1923664

Ak by som bol na hulváta, tak by som aj poprial niečo vhodné v témach, v ktorých sa realizoval.

Ale stále zastávam názor, že najväčšiu chybu urobil majiteľ stránky ...zachoval sa ako správny dirigent - doyebabral si ju sám, pekne na doby.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Čo myslíte, je tento človek normálny ???
A ty sa tomu čuduješ?

Čo iné očakávaš pri svojom konaní, ako napríklad TU

Paki1 položil tu na Porade otázku.
---------------------------------------------
Neviete o nejakom skladatelovi hudby z Trnavského kraja
03.04.20 02:30
Ľudia zháňam niekoho kto by vedel zložiť pieseň pre moju jedinú sestru ktorá skončila v deckom domove a pre skákali sme si toho veľa v živote ďakujem za odpoved
------------------------------------------------
buchač (03.04.20 06:12) Oslov Matoviča...ten je z Trnafy.
Ten teraz také veci skladá...hotový skladateľ.

====================================
Pritom ten človek tu bol len jeden jediný deň. Čo tým asi sleduješ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
Môže byť, že sa ten adblok bije s esetom? sa zoslimačil komp
Adblock len blokuje v prehliadači, aby sa neotvárali/ nenačítavali tie otravné stránky a reklamy - sú často uvedené v blocklistoch. Zablokuje URL adresu. Nemá žiadny vplyv na Eset. A ESET zase len kontroluje prichádzajúcu komunikáciu - teda, keď sa stránka načítava, alebo sa niečo sosá.
Ale nevieme, čo máš v mašine. Sedmičky, osmičky, desiatky? Ak by si mala desiatky - tak aj ten ESET by tam bol zbytočný - v desiatkach je Defender.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať