Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvôli podozreniu z trestného činu šírenia poplašnej správy sa rozhodol podať na premiéra Igora Matoviča trestné oznámenie spisovateľ Gustáv Murín.

https://plus7dni.pluska.sk/domov/tre...oplasnu-spravu
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Murín zavádza...

Za príklad dáva Matovič čínsku provinciu Wu-chan, ktorá "blackout" urobila a šírenie vírusu, zdá sa, zastavila. O podobné vypnutie krajiny sa podľa šéfa Slovenskej spoločnosti infektológov Pavla Jarčušku snaží aj maďarský premiér Viktor Orbán. "Len to tak nenazýva," hovorí Jarčuška.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22373921/ako-...-blackout.html
Hmmmm.... Murín - tiež "odborník", Matelko - hmmm.... asi ani tých 100 dní sa neuskutoční.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako kríza pomôže Nemecku dobyť Európu
https://www.etrend.sk/ekonomika/ako-...yt-europu.html
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kurnik šopa, ten Murín má aj svoju značku borovičky? Lebo by mohol vyliečiť aspoň maličkú časť Slovenska od abstinencie!
:-)))))))
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Gustáv Murín
6 h ·
PREČÍTAL som si (autorom je Ľ. Blaha), dávam na úvahu:

10 poznámočiek :-)

1. Matovič včera v tichosti absolvoval svoj prvý európsky summit. Keďže chlap vie po anglicky asi ako Čaputová, predpokladajme, že čušal ako voš pod chrastou, predstieral, že má mozog a tíško žmolil svoju tabuľku "Slovensko je mafiánsky štát".

2. Nevybavil nič, pretože ho nikto neberie vážne. V živote nebol na fórach v zahraničí, nemá žiadne kontakty, nevie reč, nemá žiaden rešpekt a netuší nič o Európskej únii. Borat by to zvládol zhruba podobne ako Igor. Výsledok - nula.

3. Ale žiaden strach. Čaputová predsa telefonovala s nemeckým .....

6. Nezaháľa ani Európsky parlament. Pred pár dňami zásadne prehovoril do dejín koronavírusu. Bol predložený návrh na vytvorenie Európskeho dňa optimizmu. Ľudia sú z krízy nejakí skleslí, tak si urobíme veselý deň. To vyrieši naše problémy. Nežartujem - toto fakt predložili.

9. Premiér celé dni trávi na zdĺhavých a nekonečných tlačovkách, namiesto toho, aby niečo urobil pre národ. Médiám sľúbil 10 mega, aby im zavrel ústa a teraz ho ofukujú. Celé je to len jedna nechutná šou a obeťou bude celé Slovensko.

10. Odkaz celej krízy je jediný: Matovič je uplakané rozmaznané decko a zrejme aj zlodej. Európska únia zlyhala. Západ sa na nás vykašľal. Amerika kolabuje. A pomáha nám Čína, Rusko a ďalšie národy, ktoré liberáli hnusne opľúvali, vrátane Kuby.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
lujza.j
Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
On tam má cca 3 videa, ktoré som si dal záväzok pozrieť, ale majú cca 40 min. a na to nemám čas, aby som sa dozvedel to, čo už viem a ešte k tomu to tu 10 rokov späť hlásam...
Takmer každé video iba počúvam.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
sito
veronikasad
sito
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to?
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???
Ešte stále používam prsty! Január, Február, Marec ... mam ich na rukách len desať, ale mesiacov v roku je dvanásť. V čom je pravda? V mojich rukách, či v čase, či číslach? Či len tak? No 12 + 40 + 30 = 82. A tých 9,30 €? Koho sú, komu patria? Banke, či Tebe, či klientovi?





A čo prsty na nohách?
A čo keď niekto má aj "prostredník" /najdlhší prst/, malíček som nechcel už písať, má aj medzi nohami?? Napočítam iba tu na porade 3 ks. ???
No vieš ty čo? Nejdem hľadať, Ale toj to bolo v telke. Murena uhryzla potápačovi palec na ruke. No odborníci mu ho nahradili prostredníkom z nohy. No, ale ten až tak na nohe nevytŕča ako na ruke, že?





Vrana k vrane sadá! Ale, čo má, majú medzi nohami keď sadajú? Konár, halúzku, stebielko, slámku? Niekedy je to to posledné, že? Príroda? Nie len komár a slon sú, ale sú, sú tu a každý so svojím ... A človek, pozerá, bohuje, bohom by chcel byť, len ... komár somár ...

A len traja? To podľa svojich guli poznáš tu, či ,kryštáľovú guľu máš, či guľu potrebuješ, do čela?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

korela
Žabinka
veronikasad
misoft
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zv..._prav?a=128845
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
... zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD. potvrdili, že predmetné opatrenia boli a sú prehnané, nekompetentné, kontraproduktívne, kontroverzné a sebazničujúce. Rovnako sa vyjadril aj Prof. MUDr. Vladimír Krčméry dňa 23.marca 2020. A sú aj ďalšie rovnaké vyjadrenia aj štátnych orgánov. O nepresnosti a chybovosti vládou získaných dát hovorí aj oficiálne vyjadrenie týchto dvoch celosvetovo uznávaných inštitúcií: Talianska štátna civilná ochrana a Spolkový štátny úrad Robert Koch inštitút v Berlíne zo dňa 20.marca 2020. O tejto skutočnosti poukazujú aj stanoviská od organizácie Nemecká sieť dôkaznej medicíny v Berlíne zo dňa 23. marca 2020 a najviac uznávaný vedecký časopis v oblasti lekárstva The New England Journal of Medice v USA zo dňa 26. marca 2020. Neprimeranosť a nesprávnosť tvrdenia vlády, že tu máme "pandémiu koronavírusu" potvrdzuje taktiež oficiálna stránka Európsky monitoring pre sledovanie zvýšenej úmrtnosti pre vyhlásenie verejných zdravotných opatrení na adrese www.euromomo.eu

(Ľudia, čo vedia, že "vedia", vyslovili svoj názor o nástupe epidémií na jar 2020 už pred dvomi rokmi. Detto Bill Gates v 2015 síce neurčil časový úsek, ale jav.)
tvrdenia MUDr. Igora Bukovského, PhD., je možné brať do úvahy jedine ak pojednávajú o dákych zisteniach napr. US výskumov vo výžive, tým sa rád oháňa, aj keď si obvykle protirečí.. ale že by sa mal vyjadrovať o opatreniach v súvislosti s akýmkoľvek vírusom, nie to koronavírusom, o ktorom ani odborníci v danej oblasti nemajú celkom jasno, tak to je pre mňa riadne silná káva..obzvlášť že sú prehnané, nekompetentné, kontraproduktívne, kontroverzné a sebazničujúce.. to na základe čoho je možné tvrdiť?
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Výskyt v BA podľa obvodov.

https://www.ta3.com/clanok/1179992/a...-ruzinov.html*
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
korela
"Ľutujeme, nič tu nie je.
Odporúčame vrátiť sa späť"
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
korela
"Ľutujeme, nič tu nie je.
Odporúčame vrátiť sa späť"
Slovensko
Ako zamorená je Bratislava? Najviac nakazených má Ružinov

Najviac pozitívne testovaných Bratislavčanov na koronavírus je z Ružinova, nasleduje Petržalka. Vyplýva to z údajov Úradu verejného zdravotníctva.

K 1. aprílu bolo pozitívne testovaných 33 pacientov z mestskej časti Ružinov, 21 ich bolo z bratislavskej Petržalky. Nasleduje Karlova Ves s desiatimi pozitívne testovanými, Staré Mesto a Podunajské Biskupice s deviatimi, Nové Mesto so siedmimi a Devínska Nová Ves so šiestimi pozitívne testovanými. Ostatné mestské časti majú zatiaľ menej ako päť pozitívne testovaných, pri troch pacientoch nie je určená mestská časť. V utorok pribudlo na Slovensku 37 prípadov ochorenia COVID-19, takmer polovica z nich bola potvrdená v hlavnom meste. Celkový počet pacientov s pozitívnym výsledkom na Slovensku bol k 1. aprílu 400.
https://www.ta3.com/clanok/1179992/a...a-ruzinov.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela

Slovensko
Ako zamorená je Bratislava? Najviac nakazených má Ružinov

Najviac pozitívne testovaných Bratislavčanov na koronavírus je z Ružinova, nasleduje Petržalka. Vyplýva to z údajov Úradu verejného zdravotníctva.

..............]
Ale veď to je logické! Nemajú tú správnu kolektívnu imunitu .
Čo zmôžu Furmint, Chardonnay, Müller-Thurgau, Rízling oproti slivke, čerešni, hruške, marhuli.... šak ani grády to nemá.

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela, ked už sem kopírujes tie somariny, tak teda povedz ako nám pomáha čína a rusko...

a ako zlýhala eú......
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

<p>
&quot;bjuty smis&quot;
korela, ked už sem kop&iacute;rujes tie somariny, tak teda povedz ako n&aacute;m pom&aacute;ha č&iacute;na a rusko... a ako zl&yacute;hala e&uacute;......
Ty to e&scaron;te st&aacute;le nevie&scaron;? Ako n&aacute;m pom&aacute;ha č&iacute;na? Nesmierne. A ako rusko? No v&scaron;ak ako inak ako nesmierne. A ako zlyhala e&uacute;? Nesmierne.</p>
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
korela, ked už sem kopírujes tie somariny, tak teda povedz ako nám pomáha čína a rusko... a ako zlýhala eú......
Ty to ešte stále nevieš?
Ako nám pomáha čína? Nesmierne.
A ako rusko? No však ako inak ako nesmierne.

A ako zlyhala eú? Nesmierne.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ak vraví môj kámoš madar laco :
ja viem
ty vieš
oni vejú...
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bjuty smis
ak vraví môj kámoš madar laco :
ja viem
ty vieš
oni vejú...
Na futbale: Vedieme a vedieť budeme.
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

spolužiak imro z mostovej :
pre mňa- za teba....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať