Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Ja by som sa tam normálne dostavil a uvidím, či by ma lekár len tak poslal domov, keď by som mal viac ako 65r., samozrejme bez testov.
Možno by si to dovolil, možno nie, každopádne aspoň by lekár odhalil svoj skutočný charakter aj pre ostatných pacientov.
Aký skutočný charakter?Ved majú príkaz od riaditeľstva zobrať len negatívnych pri plánovaných pacientoch.A pokiaľ sú urgentní idú cez urgent a tam spravia testy a podľa toho bud covidový urgent alebo necovidový urgent.Čo s tým má charakter lekára?To vy ukázalo akurát tak Tvoj charakter.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

1 min. 11 sek.
Začína byť veľmi stručný.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes potesili stastne oci bezdomovca aj z poza masky bolo vidno...s kosikom som ku autu.on za mnou...hovori mi,ze nechce peniaze...v ruke drzal rozom...ze len nejaku pasteku...ja,ze ale pasteku nemam......ale mozem vam dat maslo....tak som mu dala kocku masla....no ta radost v ociach...
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
Ja by som sa tam normálne dostavil a uvidím, či by ma lekár len tak poslal domov, keď by som mal viac ako 65r., samozrejme bez testov.
Možno by si to dovolil, možno nie, každopádne aspoň by lekár odhalil svoj skutočný charakter aj pre ostatných pacientov.
Aký skutočný charakter?Ved majú príkaz od riaditeľstva zobrať len negatívnych pri plánovaných pacientoch.A pokiaľ sú urgentní idú cez urgent a tam spravia testy a podľa toho bud covidový urgent alebo necovidový urgent.Čo s tým má charakter lekára?To vy ukázalo akurát tak Tvoj charakter.
Aké príkazy?
Všetci nemajú príkazy, aspoň u nás nie. Takž sa tu normálne chodí k väčšine lekárov na plánované prehliadky bez testov. Nie všade je vedenie nemocníc rovnaké.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
marjankaj
Na kramároch majú na dverách ceduľku: Bez testov nevstupujte do ordinácie.
To má lekár riskovať, že pôjde do karantény?
Tak si rozmyslíš či tam vlezieš.
Nevysvetlíš...takí sa chytia hlavy (rozumu nie, lebo rozum pálenka) až potom, keď ich sanitka odnesie. Takých hrdinov sú plné cintoríny.

Jáááj, teraz som si uvedomil, že rýpem...
Tú pálenku namiesto mozgu máte asi vy v rodine. Tak to neaplikuj na nás, normálnych.
Už som si viackrát všimol na ostatných, že kto nezdieľa tvoje choré výplody, tak je alkoholik. Mám dojem, že naposledy včera/predvčerom nejaký "vlado"...
Chcel som ti minule napísať, že čo piješ, lebo na tie tvoje nervové drísty som sa vtedy ja nechytal, ani keď som na šrot, ale zakusol som si do jazyka/klávesnice....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kedy to bude u nás ?
kedy opozičný zlepenec zo zúfalstva pred spravodlivým trestom klesne až takto ....

https://www.topky.sk/cl/11/2043635/V...dnickom-pulte-
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Toto je pre mňa určite zaujímavejšia téma, ako nejaký Navaľny...nakoľko to bude mať dosah aj na nás.
https://auto.pravda.sk/magazin/clano...m-daju-zdarma/
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ale nepoznám, tak si radšej preverte
https://www.vitasolaris.sk/?utm_sour...s&utm_content=
Ale ja hej...šak čítaj obchodné podmienky.

Zmluvný vzťah medzi Vami a NaturaMed vzniká prvým objednaním tovaru (vr. vzorky) a pokračuje spolu s každou ďalšou objednávkou, až do jeho ukončenia niektorej zo zmluvných strán (alebo zvláštnou situáciou viď Vykonávanie úkonov k zákazníckemu účtu).

Alebo
https://www.porada.sk/t119986-zavazn...naturamed.html
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
ale nepoznám, tak si radšej preverte
https://www.vitasolaris.sk/?utm_sour...s&utm_content=
Ale ja hej...šak čítaj obchodné podmienky.

Zmluvný vzťah medzi Vami a NaturaMed vzniká prvým objednaním tovaru (vr. vzorky) a pokračuje spolu s každou ďalšou objednávkou, až do jeho ukončenia niektorej zo zmluvných strán (alebo zvláštnou situáciou viď Vykonávanie úkonov k zákazníckemu účtu).

Alebo
https://www.porada.sk/t119986-zavazn...naturamed.html
došlo mi to tesne pred správami...hodil som, nech to pozrete )
idem aj ja ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
ale nepoznám, tak si radšej preverte
https://www.vitasolaris.sk/?utm_sour...s&utm_content=
Toto by mala byť jednorazova akcia za vopred zaplatené poštovné. Obchodné podmienky som este necitala. Citujemz nich "objednanim zvyhodneneho balicka sa nezavazujete k ziadnym dalsim odberom
Naposledy upravil veronikasad : 21.01.21 at 19:04
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bjuty smis
ale nepoznám, tak si radšej preverte
https://www.vitasolaris.sk/?utm_sour...s&utm_content=
Bjuty - Naturamed pravidelne ponúka takto - v rámci marketingu zrejme. Ja som si naposledy C vitamín. (tuším na jar to mali -jednorázovo, bez ďalšieho zasielania). Pošľú zadarmo - teda nie celkom - za to poštovné - no a buď je to jednorázovo, alebo potom zasielajú v určitých intervaloch. Samozrejme, môžeš si to hneď zastaviť. Získajú tvoj kontakt a potom ti už pravidelne volajú - a ponúkajú Samozrejme môžeš/nemusíš objednať. Sám zvážiš, či sa ti hodí teraz je vhodná doba na Dčko - aj to už mi v minulosti ponúkali - ale ja mám na predpis a nič neplatím , tak som nevzala ani za tých 1,95
...
ešte doplním - že vždy pošľú aj list, resp mail (aby si vedel s čím si súhlasil, takže žiadne neseriózne jednanie) - tak ja by som povedala, že sa nik nemusí báť - je doósť času na zrušenie
Naposledy upravil Katy a R : 21.01.21 at 19:11
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no pozrel som to...
klasika, vzorka dojde zadarmo, ale potom musíš zrušiť
ak nie, bude chodiť do zrušenia. a následné upomieky a vyhrážky súdom.....nechcem tu nikoho podceňovať, ale je to zdroj možných starostí do budúcnosti a preto ak súhlásite, ten link vymažem...ak nie, tak aj tak )
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
no pozrel som to...
klasika, vzorka dojde zadarmo, ale potom musíš zrušiť
ak nie, bude chodiť do zrušenia. a následné upomieky a vyhrážky súdom.....nechcem tu nikoho podceňovať, ale je to zdroj možných starostí do budúcnosti a preto ak súhlásite, ten link vymažem...ak nie, tak aj tak )
toto by nemalo tak fungovat, ale otravovať telefonatmi a zasielanim vzoriek dalsich inych vyrobkov môžu. Nemam s touto firmou skúsenosti. Nedavno som citala o rovnakej akcii v CR.
Naposledy upravil veronikasad : 21.01.21 at 19:14
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Katy a R
bjuty smis
ale nepoznám, tak si radšej preverte
https://www.vitasolaris.sk/?utm_sour...s&utm_content=
Bjuty - Naturamed pravidelne ponúka takto - v rámci marketingu zrejme. Ja som si naposledy C vitamín. (tuším na jar to mali -jednorázovo, bez ďalšieho zasielania). Pošľú zadarmo - teda nie celkom - za to poštovné - no a buď je to jednorázovo, alebo potom zasielajú v určitých intervaloch. Samozrejme, môžeš si to hneď zastaviť. Získajú tvoj kontakt a potom ti už pravidelne volajú - a ponúkajú Samozrejme môžeš/nemusíš objednať. Sám zvážiš, či sa ti hodí teraz je vhodná doba na Dčko - aj to už mi v minulosti ponúkali - ale ja mám na predpis a nič neplatím , tak som nevzala ani za tých 1,95
...
ešte doplním - že vždy pošľú aj list, resp mail (aby si vedel s čím si súhlasil, takže žiadne neseriózne jednanie) - tak ja by som povedala, že sa nik nemusí báť - je doósť času na zrušenie
Katy, ak užívaš kvapky vigantol, uz nie su bez doplatku
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

veronikasad
Katy, ak užívaš kvapky vigantol, uz nie su bez doplatku
nie - mám Alpha D3 (resp to isté - Alfakalcidol Sandoz)
- ak sa bude platiť - objednám si z Natura medu - volajú mi pravidelne A teraz dokonca posielajú videjká na cvičenie ... keby som nebola lenivá - aj by som si mohla zacvičiť, zišlo by sa mi
Naposledy upravil Katy a R : 21.01.21 at 20:00
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Dnes som navštívil LIDL v TN pod juhom cca 8:30. Rad cca 50 m a každý druhý evidentný dôchodca. O cca 8:55 neumožnili vstup pravdepodobne mladej mamičke s tým že začína sezóna dôchodcov a ona by si ten nákup nestihla a tak odišla s dlhým nosom.

Vážení dôchodcovia 65+. Nastavte si prosím hodinky a dodržujte pre vás vyhradený čas. Sranda je že po 9-tej žiadna šóra nebola. Frflem na to že 9-11 ma nevpustia, čo ma síce štve, ale chápem že ste ohrození viac ako ja. Len mnohí z vás na to kašlú a vo veľkom idú nakupovať mimo týchto hodín a ohrozujú sa sami. Svrbí ma hrdlo zakašlať si na vás, akurát že kovid nemám. Necítite sa hlúpo keď proti sebe provokujete tých mladších ktorí váš vek musia rešpektovať ?

Mám 63 a v potravinách blízko mňa tak isto vyhadzujú/nevpúšťajú sopliakov od 9-11. Zaujímavé ale je že každodenne dofrčí akýsi cca 70-tnik na bicykli o cca 11:15.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo si tam bol kúpiť respirátory?
https://www.cas.sk/clanok/1077802/to...vyrobku-video/
Do obchodov v deň začatia akcie zásadne nechodievam.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Nandrolon
Čo si tam bol kúpiť respirátory?
https://www.cas.sk/clanok/1077802/to...vyrobku-video/
Do obchodov v deň začatia akcie zásadne nechodievam.
Samozrejme že áno. V pondelok som kupoval 20 za 3 a dnes 30 za 2. A keď som skupoval minulý rok cigarety tak som dostal bonus 28 párov ponožiek, ale to bolo len na jednej pumpe. Respirátory možno zlacnejú, ale tie cigarety nadol určite nepôjdu. A 30 centov za krabičku je pre mňa dosť. Teda relatívne. Lebo mi pridali na dôchodku viac ako mesačne budem doplácať na drahšie cigarety.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Leandro
lubko6394
Dnes som navštívil LIDL v TN pod juhom cca 8:30. Rad cca 50 m a každý druhý evidentný dôchodca. O cca 8:55 neumožnili vstup pravdepodobne mladej mamičke s tým že začína sezóna dôchodcov a ona by si ten nákup nestihla a tak odišla s dlhým nosom.

Vážení dôchodcovia 65+. Nastavte si prosím hodinky a dodržujte pre vás vyhradený čas. Sranda je že po 9-tej žiadna šóra nebola. Frflem na to že 9-11 ma nevpustia, čo ma síce štve, ale chápem že ste ohrození viac ako ja. Len mnohí z vás na to kašlú a vo veľkom idú nakupovať mimo týchto hodín a ohrozujú sa sami. Svrbí ma hrdlo zakašlať si na vás, akurát že kovid nemám. Necítite sa hlúpo keď proti sebe provokujete tých mladších ktorí váš vek musia rešpektovať ?

Mám 63 a v potravinách blízko mňa tak isto vyhadzujú/nevpúšťajú sopliakov od 9-11. Zaujímavé ale je že každodenne dofrčí akýsi cca 70-tnik na bicykli o cca 11:15.
Aj ked ta to stve, neporusuju ziadne opatrenia. Hodiny 9 -11 su prednostne vyhradene pre 65+, no neobmedzuje ich nakupovat cely den
Však to chápem a ani netvrdím že niečo porušujú. Nie je to ale fér. A to prednostne nie je prednostne lebo ak z 50 možných zákazníkov je tam len 30 dôchodcov tak tam sopliaka ako ja nepustia. A prečo by tie vyhradené hodiny vôbec mali byť ak väčšina dôchodcov nakupuje mimo týchto hodín ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nejaký nový model ganje?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať