Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Kvaka
Tiež si myslím, že by všetci mali spojiť sily a urobiť všetko pre obmedzenie šírenia vírusu a pre ochranu najzraniteľnejších. Nie sa teraz hašteriť. Mňa Matovič sklamal, som čakala, že ponúkne pomoc, ale bez tých osočovaní, to sa môže riešiť neskôr. To s tým nedostatkom pomôcok je trestuhodné.
Včera, keď som ho videl aký je bezmocný, aj by ho človek poľutoval.
Dokonca žiadal Pellegríniho, nech rieši situáciu. Matovič nech rýchlo prevezme moc a riešia to oni. Ale už teraz vidno, že Matovič sa dostal tým volebným výsledkom do značných ťažkostí, nakoľko až teraz uvidíme, aký je to "schopný" premiér.
Ešte stále ti nedochádza, že Matovič je trošku bystrejší, ako vy všetci dohromady?
Vie nachádzať nové východiská aj z jasne bezvýchodiskových situácií.
Pred volbami to mal akože cez 5%. Vlastne to mal stratené a už sa dojednávali bez neho.
On to však akosi vyriešil.
Teraz rieši "neriešitelnú" koalíciu.
A naviac mu po pri tom napadlo aj riešenie na tú našu očakávanú epidémiu. Jasné že to váš úžasný Pelléé označil za sprostosť. Jednoducho mu to nedocvaklo, aj napriek tomu, že mu to Matovič zavesil na nos.
(Zároveň to nedošlo ani mnohým našim úžasným Poraďákom.)
Holt, Matovič nieje Pelé.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
Nandrolon
Kvaka
Tiež si myslím, že by všetci mali spojiť sily a urobiť všetko pre obmedzenie šírenia vírusu a pre ochranu najzraniteľnejších. Nie sa teraz hašteriť. Mňa Matovič sklamal, som čakala, že ponúkne pomoc, ale bez tých osočovaní, to sa môže riešiť neskôr. To s tým nedostatkom pomôcok je trestuhodné.
Včera, keď som ho videl aký je bezmocný, aj by ho človek poľutoval.
Dokonca žiadal Pellegríniho, nech rieši situáciu. Matovič nech rýchlo prevezme moc a riešia to oni. Ale už teraz vidno, že Matovič sa dostal tým volebným výsledkom do značných ťažkostí, nakoľko až teraz uvidíme, aký je to "schopný" premiér.
Ešte stále ti nedochádza, že Matovič je trošku bystrejší, ako vy všetci dohromady?
Vie nachádzať nové východiská aj z jasne bezvýchodiskových situácií.
Pred volbami to mal akože cez 5%. Vlastne to mal stratené a už sa dojednávali bez neho.
On to však akosi vyriešil.
Teraz rieši "neriešitelnú" koalíciu.
A naviac mu po pri tom napadlo aj riešenie na tú našu očakávanú epidémiu. Jasné že to váš úžasný Pelléé označil za sprostosť. Jednoducho mu to nedocvaklo, aj napriek tomu, že mu to Matovič zavesil na nos.
(Zároveň to nedošlo ani mnohým našim úžasným Poraďákom.)
Holt, Matovič nieje Pelé.
on si myslí, že matovič je už premiér...nechaj ho
dokonca žiadal skutočného premiéra, nech rieši situáciu ))))))))))
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Naozaj nechápem načo mi píšete takéto a podobné odkazy.
Načo je to dobré?

152 Odkazy a pochvaly
bettylou
bettylou - 11.03.20 22:22 - permalink

Ta ťažko všetci...
Poznámočka - pochvala za príspevok
kukučka
kukučka - 03.03.20 19:39 - permalink.

Zhadzovanim nic nezlepsis. Ved napis, v com je ten povolebny rozbor zly, pouc nas
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

takže ako to bolo s tým sulíkom ?
dnes žiadny koment ?

https://www.facebook.com/RichardSuli...type=3&theater
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stojí to za prečítanie: https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1003...lnenia-IMUNITY
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zatvorené krčmy na SK......
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
neboj sa...
tu bude bordel stále....
Však si tvrdil, že Matovič tu nastolí poriadok, tak ako je to?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
2 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tweety
vieš, stale je otázka, kedy to nakupovanie do zásoby je vytváranie paniky. A kedy ide o zdravý rozum a o to, že zásoby na dva týždne by asi mali byť bežné. Lebo priveľmi sme si zvykli na luxus mať špajzu v najbližšom obchode.
Teraz len ide o to, naozaj byť ohľaduplní k okoliu. Netrajdať kade tade.

Lebo ako píše bratranec talian - u nich už ľudí na uliciach zastavujú policajti. A musia sa preukázať dovodom, prečo nesedia doma
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To áno, zásoby nejaké treba mať. Ale na čo je niekomu kupovať cestoviny, múky, cukor, konzerzy, mydlá, toaleťáky, vreckovky .., po plných kartónových baleniach. Tu už je asi panika a neohľaduplnosť k ostatným. Niektorí sa riadia heslom, čo tam po ostatných, že nebudú mať čo jesť hlavne, že ja som si naškrečkoval aj za nich. To je už na hlavu.
Naposledy upravil Tweety : 13.03.20 at 10:25
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tweety
To áno, zásoby nejaké treba mať. Ale na čo je niekomu kupovať cestoviny, múky, cukor, konzerzy, mydlá, toaleťáky, vreckovky .., po plných kartónových baleniach. Tu už je asi panika a neohľaduplnosť k ostatným. Niektorí sa riadia heslom, čo tam po ostatných, že nebudú mať čo ješ, hlavne, že ja som si naškrečkoval aj za nich. To je už na hlavu.
a vieš, že nekupujú aj pre susedu, ktorá do obchodu nemôže? Alebo že ich rodina nemá 8 člonov? To už toho treba fakt dosť
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To je tiež jasné ale bolo by tomu tak priebežne aj v minulosti ale prázdne regály som predtým nepostrehla.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
korela
misoft
Môj názor!

A PO NÁS POTOPA!!!!
Aká po nás potopa?! Sulík ťa spláchne z povrchu zemského ešte pred potopou.*Pre Sulíka štátne hmotné rezervy vôbec nemusia existovať, prežitok z minulosti, tak načo dnes vyvoláva výrobcovi?
Odtrhnutý od reality reálnych dní, údajne človek bez empatie, kde je zodpovednosť za obyvateľstvo, alebo ide o nedostatky pri manažovaní štátu?
.

ak je sulík za to, aby nemocnice neboli štátne, ale súkromné, tak je za zrušenie nemocníc na slovensku ?
ak je sulík za to, aby zubári neboli štátni, ale súkromní, tak je za zrušenie zubárov na slovensku ??

čo teda na to hovorí fico ?

BRATISLAVA 6. októbra (SITA) - Štátne hmotné rezervy (ŠHR) by nemuseli v budúcnosti skladovať niektoré položky. Na základe zmluvy by ich v prípade potreby zabezpečovali súkromné firmy.

Počíta s tým návrh novely zákona ŠHR, ktorú do parlamentu predložila skupina poslancov za Smer-SD. V dôvodovej správe k návrhu uvádzajú, že prijatím novely sa dosiahne vyššia hospodárnosť Správy rezerv, nakoľko jej nevzniknú straty likvidáciou nepoužiteľných zásob.


si úplne mimo...
také hrdzavé platinové sitká načo to vôbec skladovať, a súkromný sektor bude len tak zadarmo skladovať rezervy ktoré musia byť. V 95 chcela jedna firma aby som im robil krízové zásoby a ja že hej, ale vám budem dodávať plný sortiment do kuchyne a plus za skladovanie toho čo chceli dodať do 72 hodín. že na bežnú spotrebu kuchyne majú svojho dodávateľa. tak som ich niekam poslal
-

-hrdzavé sitká ...........na čo ich potrebuješ v šhr ??
-prečo by to mal súkromný sektor robiť zadarmo ?? štát to robí zadarrmo ?
-jááj, ty máš vlaky a obedy pre vnúčatá....ok..
-účel je, aby to politickí nominanti netunelovali...

bez urážky...toto je trošku vačšia hra, ako ty dopestuješ.....
pred mesiacom by si povedal načo potrebujeme respirátory v šhr, ak tam tie platinové sitká mali tak mali plán ich využitia, to isté načo mali v šhr mäsové konzervy.
Pred mesiacom si to povedal pellegrini a jebo vlada ich poslala do činy....nie ja


Hmotne rezervy treba, rozpor je v tom, ci musia byt štatne..
Ma slovensko rezervy plynu ?
Su statne ?
Je nejaky problem ?

Mimochodom, k tomu sulikovi nemas nic ?
Aj korela ?
Viac štátov posielalo do Číny veci, zrejme aj zo strategického hľadiska, aby sa zabránilo šíreniu nákazy. Teraz idú oni na oplátku zachraňovať Talianov.

Viem, ked bol Černobyľ, mala som druhé dieťa príliš malé, tak som v obchodoch hľadala aspoň nejaké potraviny, ktoré boli práve z hmot. rezerv. A boli.
Aj mrazenú zeleninu. Lebo čerstvá v tom čase bola nekonzumovateľná.

K Sulíkovi som priložila video s Maukšom, sám o tom hovoril na krátkej tlačovke po rokovaní vlády.
Budem stále zastávať názor, že štát by nemal púšťať z rúk všetko. Tak to majú všetky štáty na Západe, zrejme vedia prečo, a nielen tam, aj inde vo svete.
Chvalabohu nad týmto bdie nad nami aj EU, Sulík vysvetľoval, že im predaj .... zatrhla práve EU.
Taký argument so zubármi a pod., nemáš niečo lepšie?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
Tweety
To áno, zásoby nejaké treba mať. Ale na čo je niekomu kupovať cestoviny, múky, cukor, konzerzy, mydlá, toaleťáky, vreckovky .., po plných kartónových baleniach. Tu už je asi panika a neohľaduplnosť k ostatným. Niektorí sa riadia heslom, čo tam po ostatných, že nebudú mať čo ješ, hlavne, že ja som si naškrečkoval aj za nich. To je už na hlavu.
a vieš, že nekupujú aj pre susedu, ktorá do obchodu nemôže? Alebo že ich rodina nemá 8 člonov? To už toho treba fakt dosť
Stotožňujem sa.
Včera dcéra, že bezdetný sused sa pýtal staršieho páru, že ide do obchodu, či im niečo neprinesie.
V každej rodine je niekto starší, chorý, alebo s nižšou imunitou.
A nikto dnes nevie, čo bude a ako fungovať. Ak príde na rad čierny trh, tak zbohom pri týchto výškach dôchodkov a platov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
To je tiež jasné ale bolo by tomu tak priebežne aj v minulosti ale prázdne regály som predtým nepostrehla.
Zažila som 68. rok. Do hodiny prázdny obchod. Brat mal ročné dieťa, tak niečo o tom viem aj z pohľadu rodičov.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

korela
Tweety
To je tiež jasné ale bolo by tomu tak priebežne aj v minulosti ale prázdne regály som predtým nepostrehla.
Zažila som 68. rok. Do hodiny prázdny obchod. Brat mal ročné dieťa, tak niečo o tom viem aj z pohľadu rodičov.
Porovnávať 68. rok s touto pandémiou je neporovnateľné. Vtedy nám hrozilo viac( nikto nevedel. či nebude vojna) ako terazky .Tiež o tom niečo viem, hoci som bola školopovinné dieťa.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Poznám jeho stránku, vhodná pre tých, čo nepotrebujú obracať každý cent.
Je tiež jasné, že by bolo vhodné neprekysľovať organizmus. Lenže ľudia majú zväčša iba na základné potraviny, tak ich nákupné vozíky podľa toho aj vyzerajú a tak vyzerá aj ich zdravotný stav. Žiaľ.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
korela
Tweety
To je tiež jasné ale bolo by tomu tak priebežne aj v minulosti ale prázdne regály som predtým nepostrehla.
Zažila som 68. rok. Do hodiny prázdny obchod. Brat mal ročné dieťa, tak niečo o tom viem aj z pohľadu rodičov.
Porovnávať 68. rok s touto pandémiou je neporovnateľné. Vtedy nám hrozilo viac( nikto nevedel. či nebude vojna) ako terazky .Tiež o tom niečo viem, hoci som bola školopovinné dieťa.
A teraz hádam niekto vie, čo bude? Ja osobne netuším.
A môžem povedať, že som podcenila nákup dezinfekcie, a potravín mám trochu. Detto dcéra mi nakupovala. Tá aj pre seba, lebo u nich prázdne regály oveľa skôr, tak si odtiaľto suché veci ...
Dnes má Tesco voľné až aprílové termíny, a druhá donáška nemá žiadne voľné okná.
A po tej chrípke veru osobne medzi ľudí nepôjdem.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
neboj sa...
tu bude bordel stále....
Však si tvrdil, že Matovič tu nastolí poriadok, tak ako je to?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
samozrejme,
ale je tu ešte budúca opozícia a tá bude robiť bordel stále...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tento týždeň som odosiela balík kuriérom, ten žiadne ochr. rukavice, rúško, Už to dávno mali mať.
Stála som obďaleč a poprosila ho, nech mi vhodí lístok do schránky.
Aj personál v obchodoch. More ľudí okolo nich prejde.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="korela"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"]
korela
misoft
Môj názor!

Hmotne rezervy treba, rozpor je v tom, ci musia byt štatne..
Ma slovensko rezervy plynu ?
Su statne ?
Je nejaky problem ?

Mimochodom, k tomu sulikovi nemas nic ?
Aj korela ?
Viac štátov posielalo do Číny veci, zrejme aj zo strategického hľadiska, aby sa zabránilo šíreniu nákazy. Teraz idú oni na oplátku zachraňovať Talianov.

Viem, ked bol Černobyľ, mala som druhé dieťa príliš malé, tak som v obchodoch hľadala aspoň nejaké potraviny, ktoré boli práve z hmot. rezerv. A boli.
Aj mrazenú zeleninu. Lebo čerstvá v tom čase bola nekonzumovateľná.

K Sulíkovi som priložila video s Maukšom, sám o tom hovoril na krátkej tlačovke po rokovaní vlády.
Budem stále zastávať názor, že štát by nemal púšťať z rúk všetko. Tak to majú všetky štáty na Západe, zrejme vedia prečo, a nielen tam, aj inde vo svete.
Chvalabohu nad týmto bdie nad nami aj EU, Sulík vysvetľoval, že im predaj .... zatrhla práve EU.
Taký argument so zubármi a pod., nemáš niečo lepšie?
ale však píšem, že napr. plyn...ten ti nie je dosť strategický, že vytiahneš zubára ?
ja som si to tvoje videjko pozrel....ten starý pán je hluchý ako poleno a nepočul otázky novinárov 2 m od neho, museli tam po ňom vykrikovať...tak som predpokladal, že tak vzniklo to " nedorozumenie "
preto som len slušne upozornil, aby ste si ho trochu prelustrovali, čo je zač
že má od smerákov zákazky za 10 mil. ....,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať