Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
a na jeho názory čo hovoríš ?
na jeho riešenia ?

k vám na lazy to ešte nedošlo, ale bohužial dojde...tu je už iná nálada
a nevadí nám, že to vraví " nosatý "
Nie som taký dosranec ako ty. Kľudne nech to tu príde aj zajtra.
Ja dúfam, že čím skôr.
Dnes v reštike na obede paráda. Boli sme tam štyria. Takýto stav mi plne vyhovuje.
PS: do práce chodím. nesedím priposratý doma na nočníku ako ty.
kedže nemám chuť, aby si mi tu zas nadával do svíň, dokončíme debatu zajtra..
kludne o tých...bojím sa že smutných -18:40 ..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač. Okrem minulotýždňovej návštevy očnej, kde mi zaviazali rúšku, som ju na ksichte tento rok nemal a zrejme ani nebudem. Ale keď vidím to rizikové správanie, kedy na jednej strane nosia rušky a na druhej sa bijú o akcie v Kauflande, tak mať ten vírus vo fľaške tak im ho asi vylejem na hlavu.
Pri zdravom rozume, jednotnom správaní CELEJ domácnosti netreba žiadne rúška.
Tak, ako sa používajú teraz, to pokladám za falošnú istotu, dokonca až nebezpečnú. Načo chodiť do hypermarketov, ked malé obchodíky sú poloprázdne a zásobené? Lebo je tam o 3 centy drahšie?
Rozum rúško nenahradí.
Tí, čo sa správajú zodpovedne vždy doplatia na tých nezodpovedných. Či rúška nosia alebo nie.
Suverénne najlepšie sú na tom tí čo to dostali ako prví. Pavol54 tu už napísal to podstatné /vrchol pyramídy/. Ak im to prešlo samo, už sú odolní, ak nie, dostali NAJLEPŠIU starostlivosť, nakoľko boli kapacity voľné a taktiež po vyliečení budú určitý čas odolní.
Naposledy upravil Nandrolon : 14.03.20 at 06:02 Dôvod: Podliak je GLUPY PANTOK :-)))
1 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
A je to vonku. Takže komunisti len zatlkali, zatlkali. Ako
dávnejšie výbuch v Černobyle. https://www.cas.sk/clanok/957053/cin...koronavirusom/
Čo je ti na tom na rehot?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

Staromestské námestie dnes na obed https://twitter.com/janekrubes/statu...361639936?s=20
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
buchač
Tweety
A je to vonku. Takže komunisti len zatlkali, zatlkali. Ako
dávnejšie výbuch v Černobyle. https://www.cas.sk/clanok/957053/cin...koronavirusom/
Čo je ti na tom na rehot?
Predsa NČ..veď som to uviedol...či ?
Dávajú informácie, o ktorých ja viem už skoro mesiac...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
Staromestské námestie dnes na obed https://twitter.com/janekrubes/statu...361639936?s=20
Žeby sa národ až tak vedome bavil? Nechce sa mi veriť. Ja počúvam o prázdnych uliciach, polovyprázdnených domoch, lebo sa prešlo bývať na chalupy, k rodičom ...
Konkr. z ôsmich bytov zostalo doma dokopy 6 ľudí (3 byty). Starí a mladí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Arogancia nepozná medze.
MŠ v ktorej pracuje moja 3/4 je zavretá - nariadenie vlády.
Lenže zriaďovateľ prikázal nepedagogickým zamestnancom - upratovačky, aby každý deň šli do práce na 4 hodiny - dezinfekcia, čistenie, alebo aby si brali RD.
Nehľadia, že porušujú ZP, zároveň porušujú i nariadenia vlády.
https://www.skolske.sk/clanok/52752/...h-zariadeniach
A tak mojej volala riaditeľka, že musia, inak bude absencia.
Vravím jej - nedaj sa vypísať na žiadnu PN, nechoď do práce. Nemajú právo ťa posielať do práce, brať dovolenku, vypisovať sa na PN.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
prosím, vie niekto pomôcť?
Sabrina Sabri Siposova
Prosim vas ludia nahodou u niekoho takato baterka kupim ani v jednej lekarni nemaju potrebujem.surne do inzulinovej pumpi sos
Hm...čo na takúto požiadavku povedať ?
Kurňa, dotyčná nedala údaje o batérii, ani typ pumpy.
Ani nevravím, že lekárne predsa nie sú predajcovia takéhoto tovaru.


Pravdepodobne ide o tento typ batérie...jedna z recenzií uvádza, že pasuje do určitého typu pumpy.
https://www.alza.sk/recenzie/avacom-...-v-2920674.htm

Napíš dotyčnej, nech vezme batériu a pobehá po elektro predajniach. Nechce sa mi veriť, že ju nezoženie.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kľúčové je napísať rozmer a nominálne napätie. Mal som tu príspevok, ale s nabíjateľnými, ktoré nepotrebuje.
Pripadá mi to ako rozmer 2/3AA a nominál 1,2V, ale to by bola nabíjateľná.
Pozerám Buchačovu a na 99% to bude ona, aj dole píšu do inzulínovej pumpy.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
Naozaj nechápem načo mi píšete takéto a podobné odkazy.
Načo je to dobré?

152 Odkazy a pochvaly
bettylou
bettylou - 11.03.20 22:22 - permalink

Ta ťažko všetci...
Poznámočka - pochvala za príspevok
kukučka
kukučka - 03.03.20 19:39 - permalink.

Zhadzovanim nic nezlepsis. Ved napis, v com je ten povolebny rozbor zly, pouc nas
[QUOTE="Arcodan"]Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?[/QUOT

Ta lebo si napísal, že všetci chválili do neba MIháľa, tak som ti odpísala, : "ta ťažko všetci" - čo si dilino, že nechápeš význam vety? Také zovšeobecňovanie z tvojej strany je od veci, vyjadruj sa normálne a ne jak Ďurko štvorkár na ihrisku, kěd mu loptu vezmú.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Tweety
Poznám jeho stránku, vhodná pre tých, čo nepotrebujú obracať každý cent.
Je tiež jasné, že by bolo vhodné neprekysľovať organizmus. Lenže ľudia majú zväčša iba na základné potraviny, tak ich nákupné vozíky podľa toho aj vyzerajú a tak vyzerá aj ich zdravotný stav. Žiaľ.
Prepáčte, ale to prekysľovanie... Ľudský organizmus a každá jeho časť má svoje konštantné PH s nejakými možnými odchýlkami. Ak by sa z týchto odchýliek vymkol, tak zaniká.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Betty 100 bodov. Každá tekutina v tele má svoje rozmedzie PH s relatívne veľmi malými odchýlkami. Ak by sa nejakým zázrakom stalo /lebo je to ináč nemožné/, že krv by bola zásaditá, telo by už nebolo živé.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Nandrolon
No a samozrejme na SK ju zapneš. Radšej nech mi ukáže, ktorý somár vo vzdialenejšom zahraničí /hlavne ak tam pracuje/ používa slovenskú SIM. Možno tak jeho potomkovia.
A k údajom zahraničných operátorov sa bohužial Matopich nedostane...
By si sa čudoval, že koľko je ich ... predsa ak má určitý paušál, tak je to pre neho výhodnejšie, ako platiť ešte jednu SIMku.

Ale dobre, berme, že pracujúci má zahraničnú kartu. Naozaj si myslíš, že sa nedá dostať k údajom o dotyčnom ?
No pochybujem, že to stíhajú pri prechode hraníc, ale možno ked panboh dá, aj motyka vystrelí
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

bettylou
Kvaka
Mne dnes o 11tej prišla sms od MV. Upozornenie!!! Ak ste prišli zo zahraničia, dodržujte povinnú 14-dňovú karanténu. Za nedodržanie je pokuta.....
V prvých sms po 1 !, teraz už tri ! eskalujú.. Koľko ich príde v ďalšej. Možno to už budú len samé !!!
počkať a bolis te v zahraniči? lebo mne tuším nič neprišlo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Celoplosne posielaju...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som si opäť urobil prechádzku (ako každý deň) - idem okolo T...a a tam šialenstvo!
Vidím - chlap + ženská - veľký nákupný vozík a v ňom 20kg múky, 10kg cukru, 3 chleby, 10 fliaš minerálky a cca 50 (!!!!) kusov baleného mäsa. Zaručene jeden z tých, čo čítajú tie bludy na Knihe fasov, kde ktosi vypustil HOAX, že bude vyhlásené stanné právo.

nechápem takýchto debilov.... uveria každej píchovine a potom sami šíria paniku.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Dnes som si opäť urobil prechádzku (ako každý deň) - idem okolo T...a a tam šialenstvo!
Vidím - chlap + ženská - veľký nákupný vozík a v ňom 20kg múky, 10kg cukru, 3 chleby, 10 fliaš minerálky a cca 50 (!!!!) kusov baleného mäsa. Zaručene jeden z tých, čo čítajú tie bludy na Knihe fasov, kde ktosi vypustil HOAX, že bude vyhlásené stanné právo.

nechápem takýchto debilov.... uveria každej píchovine a potom sami šíria paniku.
A nemusí to tak byť. Každý sa zatiaľ rozhoduje za seba. Nepoznáš ich, nevieš, koľko majú doma detí, možno i rodičov. Podľa všetkého si nakúpili to, čo doma nedopestujú, nemajú konzervované.
Ak sa chcú niekde "hermeticky" uzavrieť na dlhšiu dobu, nech si nakúpia, veď údajne je potravín pre zásobovanie dosť.
Takto postupovali aj v tejto rodine.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_ Pozri príspevok
počkať a bolis te v zahraniči? lebo mne tuším nič neprišlo
Posielali celoplošne.

Čo sa týka zahraničia, tak častokrát sa ráno zobudím a zistím, že v noci som bol v Poľsk a v ČR. Hlavne, keď je zlé počasie a mobil si vyberá sieť s najlepším signálom.

:-)))))))))))))))))))
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

misoft
Dnes som si opäť urobil prechádzku (ako každý deň) - idem okolo T...a a tam šialenstvo!
Vidím - chlap + ženská - veľký nákupný vozík a v ňom 20kg múky, 10kg cukru, 3 chleby, 10 fliaš minerálky a cca 50 (!!!!) kusov baleného mäsa. Zaručene jeden z tých, čo čítajú tie bludy na Knihe fasov, kde ktosi vypustil HOAX, že bude vyhlásené stanné právo.

nechápem takýchto debilov.... uveria každej píchovine a potom sami šíria paniku.
Stačí mať doma 3 pubertálnych chalanov a dostať sa na 14 dní do karantény, keď nekúpiš nič. Lebo napríklad nezodpovedný kolega zatajil lyžovačku ktovie kde. A napriklad nemáš doma hotovosť, tak su ti nafigu aj rôzne služby, čo ti nakúpia, lebo im nemáš ako zaplatiť. Len preto, že si sa dočítal, že stačí ti kilo múky a 2 kilá cestovín.

Dnes som si prečítala článok mamy, čo je doma s 3 deťmi. V karanténe. A žiadna sranda. Stačí, že sa doma naplní žumpa. Čo pri 5 ľuďoch na 14 dní je viac ako pravdepodobné. Skús počítať, koľko toho potrebujú oni.

Fakt je otázka, čo je panika a čo je racionálne správanie. Lebo cítiš zodpovednosť za rodinu.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja,chlap vo stvrtok zatal posledny at nakup....decko nie...doslo aj decku....
Inak v at lidl....ziadna cestovina iba spagety,ziadna parbolajd riza,maslo,3,5-kove trvanlive mleko...inak vsetko....este v penny mali prasačie štvrte alebo polky....
Uvidim co bude u nas ked pojdem kuk...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať