Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tá pyskplachta je perfektná :-)))))))))
2 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

na zamyslenie
90126388_215184459835109_9172843876921114624_n.jpg  
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
na zamyslenie
K textu by som možno ešte pridala niečo aj o genetických modifikáciach, ked si už chceme vyberať aj to, ako budú vyzerať naše deti. No dobre, viem, nie u nás, v Číne


1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
Dáša_
na zamyslenie
K textu by som možno ešte pridala niečo aj o genetických modifikáciach, ked si už chceme vyberať aj to, ako budú vyzerať naše deti. No dobre, viem, nie u nás, v Číne


každý živý organizmus hoci aj vytvorený umelým zásahom človeka môže v nepozorovanej chvíli zmutovať. a to smerom ktorý si ani len nevieme predstaviť. A potom čo? čo nám povedia naši potomkovia?
ako príklad uvediem nejedná sa o genetickú modifikáciu ale riadené kríženie
kukurica sa vyhľadá otcovská rada a materská rada a riadeným opelením dosiahneme vlastnosti ich "detí" avšak tieto keď sa sami následne množia tak prvý rok získame ich deti podobné ale rok po roku sa to mení a napríklad pre šiestom samovoľnom množení sa nám podarilo dosiahnuť kukuričné steblá 20cm ale aj trojmetrové a niektoré zase mali šúľky bez zrna a pod. Tak nech mi niekto ešte rozpráva a neškodnosti genetického kríženia
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak isto tom máš u ľudí... eugenika...
alebo pozri na osadníkov
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

mmch, kupujem tovar v čecchách. Platila som faktúru niekedy začiatkom minulého týždna a druhu dnes. cca rovnaká suma 10t českých. A rozdiel v nákupe v moj prospech skoro 50€. Normalne som to musela 2x skontrolovať a až ked som si to potvrdila na stranke NBS som uverila.

Len teda, nedokážem domyslieť, čo včetko to bude znamenať. Dovoz z čiech zlacnie, horšie to bude z vývozom tam, ked je platba dohodnuta v ceských korunách.

Ostatne meny som zatial nepozerala
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No,rozhodne sa nasledujuceho pol roka nebudeme po žiadnej stránke nudiť.Pobavila ma česká tlač-Kto nešije neni Čech :-)
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Česká pošta zadarmo zasiela zásielky ľudí, ak si posielajú rúška. Treba priesvitný sáčok s nalepenou adresou. Zase sú v predu.
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Práve včera som v jednom rozhovore spomenula, že všetko na Zemi potrebuje svoj priestor pre život, veľa plôch sa zahusťuje, pristavuje, vzdialenosti aj medzi ľudskými obydliami sa čoraz viac zmenšujú.
Desiatky rokov sme si užívali najmä z jednej strany v mojom ponímaní "nadštandard", ten skončil a tak s budúcimi majiteľmi si budeme pomaly dýchať na krk. Je po slobode. Žiadne voľné rozhovory.
Všetci sme si vedomí, že príroda prišla o svoj pokoj už dávno, my "pamätníci" máme na čo aspoň spomínať na rozdiel od mladších ročníkov.

A večer ..., no, neskutočné a že tak rýchlo!
https://www.mondofox.it/2020/03/16/c...a-coronavirus/

https://www.nonsoloanimali.com/tutti...altri-animali/

https://www.lettoquotidiano.it/coron...-italia/47560/
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pred chvíľou skypová správa od syna z Moravy: K...., 15:36
Ja robim z domu teraz a sefova mi po Dase poslala rusky.
K....., 15:37
Moj doktor je nakazeny a je to stryco a svagor mojich kolegov co s nimi sedavam., Ale ze s nim boli naposledy 7-meho a citia sa dobre
K...... 15:38
Cela polyklinika je teraz koli tomu zavreta
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mám sa na čo tešiť. Najhoršie je to, že je tam dlhá inkubačná doba. Keby bola tri dni, tak je to iné. Podchytí sa to hneď.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vidieť v Benátkach čistú vodu... to sa nestáva.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Napadla mi Gretchen, je nejako teraz aktívna?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Vidieť v Benátkach čistú vodu... to sa nestáva.
Vidia až dno, prišli rybky, prázdne kanály, návrat labutí a hniezdenie. Ona je číra, číra. A mesto voňavé.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
Dáša_
na zamyslenie
K textu by som možno ešte pridala niečo aj o genetických modifikáciach, ked si už chceme vyberať aj to, ako budú vyzerať naše deti. No dobre, viem, nie u nás, v Číne


Aj tu je dosť zaujímavých informácií.
Hlavne v 18:40 minúte.
0 2
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

a ešte Benátky
https://klocher.sk/do-benatok-sa-vra...KDpVqrFiE0-PUo
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Napadla mi Gretchen, je nejako teraz aktívna?
Ak máš na mysli tú onú Trúbeľovú (či ako sa to volá a píše) - tak tá si to pochvaľuje a ďakuje za ten korunový vírus....
Na druhej strane ju však štve, že sa o nej teraz akosi nepíše.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aspoň že sú to celkom šumné Thajčanky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať