Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
buchač
bjuty smis
buchač
Mi nevrav, že nevieš, o koho a o čo ide...

1. Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD.

2. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...z-ma-len-urad/
a kde tam máš bábkoherečku ?
Pozri sem...to fakt chceš ísť do dôsledkov, slovičkáriť ?
Ale myslím si, že..." bez vetra sa ani lístok vo vetre nepohne.."

Ak nie je bábkoherečka, tak potom čo vyštudovala na VŠMU ??? Tie tituly sa dávajú predsa len určitým oblastiam v oblasti umenia.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vysok%...D_v_Bratislave
Teda rozhodne nie je absolventkou školy technického charakteru, ktorý by ju aspoň trochu oprávňoval viesť IT ministerstvo.
Tie kurzy, čo absolvovala v zahraničí ? Ta fasa odbornosť.
To čo má ona naštudované, ty nedokážeš ani len súvisle prečítať, nie tak ešte aj pochopiť.
Veď si skús prečítať čo len jeden "dokument EÚ" a budeš tam, kde si aj teraz.
Fyzika má všade na svete rovnaké zákony. Humanitné vedy sa vyučujú v rôznych variáciách, podľa krajín. Všetci, čo ste študovali humanitné vedy v zahraničí viete, že tie kurzy a školy sú kvalitné aj fungujú, ale dosť neskoro zisťujeme že konečný zisk z ich uplatňovania, mizne do iných krajín. To odpinkávanie našich firiem na trhu je len špička ľadovca.
A to čo má ona aj všetci ostatní (z hociktorej vlády) dobre naštudované, našu krajinu zatiaľ k prosperite a spokojnosti nevedie. Texty sú zle napísané pre túto hru.
Naposledy upravil bettylou : 15.05.20 at 10:59
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Hlasovanie našich kompetentných

3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Slovenské zdravotníctvo potrebuje zásadnú reformu. Nie kozmetické zmeny robené spôsobom, aby sa niekto nenahneval.
Toto sú naše možnosti úspor aj s mojimi hrubými finančnými odhadmi:
https://jankaciganikova.blog.sme.sk/...-nasledky.html

...niektoré body ma teda dostali.
...a s niektorými by som aj súhlasil.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Betty vzdy sa tak hlasovalo...........to,ze vela krat ani nevedia o co kraca ani nebudem spominat....ved naco citat....palec ukaze ano-nie....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Betty vzdy sa tak hlasovalo...........to,ze vela krat ani nevedia o co kraca ani nebudem spominat....ved naco citat....palec ukaze ano-nie....
to ako naši úradníci tiež odpovedajú a nevedia o čom je problém Vieš po tom že ak ťa niekto okradne tak musí dať polícii súhlas aby si sa od polície dozvedela jeho identitu?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bety - a ako kritizovali našu najznámejšiu "ukazovačku" ... a tuším jej praktiky aj ďalej pokračujú .. prebrali ich už všetci?? To ozaj si tí naši poslanci nevedia prečítať (alebo sa im nechce), že o čom hlasujú?
https://lnk.sk/gxX8
https://lnk.sk/fxIO
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Betty vzdy sa tak hlasovalo...........to,ze vela krat ani nevedia o co kraca ani nebudem spominat....ved naco citat....palec ukaze ano-nie....
Tak je potom všetko v poriadku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R
bety - a ako kritizovali našu najznámejšiu "ukazovačku" ... a tuším jej praktiky aj ďalej pokračujú .. prebrali ich už všetci?? To ozaj si tí naši poslanci nevedia prečítať (alebo sa im nechce), že o čom hlasujú?
https://lnk.sk/gxX8
https://lnk.sk/fxIO
za 4500 im musí niekto ukazovať čo majú robiť - cvičené opice ovládajú tlačítka samostatne za banán . moji zamestnanci robia svoju robotu samostatne za pätinový plat.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
lujza.j
Betty vzdy sa tak hlasovalo...........to,ze vela krat ani nevedia o co kraca ani nebudem spominat....ved naco citat....palec ukaze ano-nie....
Tak je potom všetko v poriadku.
Keby voľby niečo riešili tak ich zrušia.
Uvidíte že teraz v parlamente ústavná väčšina bude toho názoru že odsúdený má byť generálny prokurátor, ale učiteľa ak nespravodlivo ose..ie žiak, ktorý má bonitných rodičov si už v živote nenájde prácu podľa vzdelania
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pavol54
Keby voľby niečo riešili tak ich zrušia.
Uvidíte že teraz v parlamente ústavná väčšina bude toho názoru že odsúdený má byť generálny prokurátor, ale učiteľa ak nespravodlivo ose..ie žiak, ktorý má bonitných rodičov si už v živote nenájde prácu podľa vzdelania
Tá nehoda je to "najmenšie" zlo...harakter ten najhorší.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Slovenské zdravotníctvo potrebuje zásadnú reformu. Nie kozmetické zmeny robené spôsobom, aby sa niekto nenahneval.
Toto sú naše možnosti úspor aj s mojimi hrubými finančnými odhadmi:
https://jankaciganikova.blog.sme.sk/...-nasledky.html

...niektoré body ma teda dostali.
...a s niektorými by som aj súhlasil.
Pokiaľ sa nestanoví štandard,nemôžu chcieť pripoistiť nadštandard.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
buchač
Slovenské zdravotníctvo potrebuje zásadnú reformu. Nie kozmetické zmeny robené spôsobom, aby sa niekto nenahneval.
Toto sú naše možnosti úspor aj s mojimi hrubými finančnými odhadmi:
https://jankaciganikova.blog.sme.sk/...-nasledky.html

...niektoré body ma teda dostali.
...a s niektorými by som aj súhlasil.
Pokiaľ sa nestanoví štandard,nemôžu chcieť pripoistiť nadštandard.
" ... záchraniek RZPs (zbytočne založené ako kšeft) - nemusí ich byť tak veľa a nemusia jazdiť v noci..."

Čo je to veľa ?
Nemusia jazdiť v noci ??? Tak to je čo za "myšlienku" ? Pri tom nadnesení by potom účastníci dopravných (ale aj iných situácií) nehôd mali solídnu smolu.
Veď pri takomto uvažovaní (Cigánikovej) by nemuseli do služby ani hasiči alebo poliči.

" sprísnenie indikácií na kúpele "
Som za...
Pripojil by som prehodnotenie stavu držiteľov preukazu ZTP a aj invalidných dôchodcov...tu by išlo o solídne lóve, možno takých 10 - 15M.
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Preukazy a invalidity nespadajú pod zdravotníctvo a kedže tieto 2 sektory spolu nekomunikujú aj ked by mali tak to aj vyzerá.Ono by stačilo keby si sociálna poisťovna začala platiť vyšetrenia ktoré vyžaduje a nemuselo by to potom platiť zdravotníctvo.Takto si nadiktuje čo chce a nech to platí kto chce okrem nej.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Čo sa týka záchraniek stačila by adresnosť.Ak to niekto zneužije,nech to zaplatí.Bez pardonu padni komu padni,ked nemá peniaze odpracovať.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Čo sa týka záchraniek stačila by adresnosť.Ak to niekto zneužije,nech to zaplatí.Bez pardonu padni komu padni,ked nemá peniaze odpracovať.
Už vidím, ako to údenáči budú platiť...
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No vieš,ale nielen oni tú záchranku zneužívajú.Aký cirkus je vždy ked treba platiť ked neustriehneš dieťa.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Čo sa týka záchraniek stačila by adresnosť.Ak to niekto zneužije,nech to zaplatí.Bez pardonu padni komu padni,ked nemá peniaze odpracovať.
Nielen u záchraniek. Ak pohryzie pes tak majiteľ sa zodpovedá, ak ublíži nazvime to "nevychované dieťa alebo správne usmernené dieťa" (nepíšem sociálnych deťoch ala aj deťoch boháčov). však je to buď beztrestnosť alebo polovičná sadzba a o úhrade nákladov ani nehovorím. Čo takto rodič - mal by byť platič.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Čo sa týka záchraniek stačila by adresnosť.Ak to niekto zneužije,nech to zaplatí.Bez pardonu padni komu padni,ked nemá peniaze odpracovať.
Ale no táááák...veď toto je v našich končinách čisté sci - fi.

BXLmiami
Preukazy a invalidity nespadajú pod zdravotníctvo a kedže tieto 2 sektory spolu nekomunikujú aj ked by mali tak to aj vyzerá.Ono by stačilo keby si sociálna poisťovna začala platiť vyšetrenia ktoré vyžaduje a nemuselo by to potom platiť zdravotníctvo.Takto si nadiktuje čo chce a nech to platí kto chce okrem nej.
Mne nejde o spolupracovanie a ten zvyšok, čo spomínaš.
Skôr narážam na úsporu, ktorá by sa dala použiť inde...trebárs na zvýšenie dôchodkov.
Lebo cieľavedomých oyebabrov na invalidných príspevkoch je vcelku dosť...
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Alebo úrazy alkoholikov alebo pod vplyvom alkoholu.Nemalo by to byť na zvážení poisťovne,malo by to uplne direktívne platiť,že ak si pod vplyvom alkoholu platíš.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Alebo úrazy alkoholikov alebo pod vplyvom alkoholu.Nemalo by to byť na zvážení poisťovne,malo by to uplne direktívne platiť,že ak si pod vplyvom alkoholu platíš.
A teraz to neplatí? Lebo mám za to, že keď sa spitý vytrepeš z bicykla, tak si všetko platíš. Aspoň v ČR je to tak, asi sme zase 100 rokov za opicami.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať