Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

sito
...šišmaria, ten kočner sa môže tešiť, že ho zavrú, ak ho zavrú? Priam ukazovali v telenovinách ako v Leopoldove zrekonštruovali vývarovňu. Vraj aby sa dôstojne stravovali a dobre si žili, ako prasce. Aj beztrestní bezdomovci by si takú zaslúžili, či nie?

Pridám. A čo naši biedny dôchodci? Však ich to vide lacnejšie ako starobinec.
Husák so Štrougalom chodia po školách vypočuli si sťažnosti a pridali ma stravu po jednej korune, idú skontrolovať basy a Husák že na každého väzňa pridať po 50 Kčs.Štrougal na neho vyletí že takto budeme podporovať živly? Husák na to Lubomíre my už do školy chodiť nebudeme.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bettylou
buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
vidíš, vidíš, keby si sa snažila tak máš vlastné lietadlo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
...šišmaria, ten kočner sa môže tešiť, že ho zavrú, ak ho zavrú? Priam ukazovali v telenovinách ako v Leopoldove zrekonštruovali vývarovňu. Vraj aby sa dôstojne stravovali a dobre si žili, ako prasce. Aj beztrestní bezdomovci by si takú zaslúžili, či nie?

Pridám. A čo naši biedny dôchodci? Však ich to vide lacnejšie ako starobinec.
A keď som na toto moju 3/4 upozornil, tak len konštatovala, že v škôlke varia na 30-ročných šporheltoch a takých starých kotloch pre deťúrence. A to aspoň 1 je nefunkčný. Riady ručne umývajú - bo umývačka už rok nefunguje.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
bettylou

Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
vidíš, vidíš, keby si sa snažila tak máš vlastné lietadlo
Aj takéto.....

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Pulsation
pavol54
Som sklamaný, politici sa do Vrútok bežali pozrieť na nešťastie (mŕtvoly a ranených) ako na veľkú šou na ktorej nesmú chýbať, ale aspoň jeden mohol prísť a vzdať poctu a dôstojne sa rozlúčiť s učiteľom, ktorý položil život za zverené deti sa nikto neodhodlal. Aspoň vidieť ako si vážia učiteľov - pred voľbami, vytĺkať kapitál ako sú nedocenení. Motivácia pre ďalších: Ak sa niečo zomelie sa rýchlo schovať.
ved tam boli predseda parlamentu a minister vnutra
Na pohrebe? Len pani prezidentka ráčila napísať nejaký papier ktorý prečítali, ak by tam niekto bol tak sa o tom zmienia novinári či?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
bettylou

Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
vidíš, vidíš, keby si sa snažila tak máš vlastné lietadlo
Aj takéto.....

nepísal som o stíhačke.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo toto?

Pre movitejších

(vhodná na prevoz viacerých a ich batožín).....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
kukučka
Asi preto je o ňu taký veľký záujem.
Ale o prípadné nakazenia vírusom by veľky záujem nebol...či ?
...

P.S.:
Otázka aj pre nemenovaného hodnotiteľa (alayau) môjho predchádzajúceho príspevku :
No schválne...daj konkrétne, s čím nesúhlasíš ?
...inak ide o čistý hejt.

DOPLNENIE o čerstvé info :

Covid-19 sa vrátil do Spišského Podhradia. Štyri pozitívne ženy prišli z Anglicka
https://spis.korzar.sme.sk/c/2242775...a.html?ref=tit
kukuč, tak ako ? Ešte stále smiech ?


Nákazu koronavírusom v spojitosti s bitúnkom v nemeckej spolkovej Severné Porýnie-Vestfálsko potvrdili už u 1029 zamestnan*cov, informovala podľa TASR v sobotu agentúra DPA. „Sme svedkami rozšírenia nákazy, aké sme doposiaľ nezaznamenali. Stále je možnosť ho lokalizovať, ale ak sa to zmení, budeme potrebovať v regióne zaviesť širší lockdown,“ vyhlásil v piatok krajinský premiér Armin Laschet. Bitúnok musel v dôsledku vypuknutia nákazy zastaviť svoju prevádzku. Všetkých nakazených, ako aj osoby, ktoré s nimi boli v kontakte, umiestnili do karantény.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...n=shp_rightbox

Povedzme, že len jeden doniesol vírus na bitúnok...a ajhľa, aké to má dopady.
Bitúnok je trochu väčší, má aj otvorené priestory oproti vlaku, kde sú cestujúci v tesnej blízkosti.
Takže čo povieš na ten scénar ?

Hejterov neriešim, sú zaslepení.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
buchač
kukučka
Asi preto je o ňu taký veľký záujem.
Ale o prípadné nakazenia vírusom by veľky záujem nebol...či ?
...

P.S.:
Otázka aj pre nemenovaného hodnotiteľa (alayau) môjho predchádzajúceho príspevku :
No schválne...daj konkrétne, s čím nesúhlasíš ?
...inak ide o čistý hejt.

DOPLNENIE o čerstvé info :

Covid-19 sa vrátil do Spišského Podhradia. Štyri pozitívne ženy prišli z Anglicka
https://spis.korzar.sme.sk/c/2242775...a.html?ref=tit
kukuč, tak ako ? Ešte stále smiech ?


Nákazu koronavírusom v spojitosti s bitúnkom v nemeckej spolkovej Severné Porýnie-Vestfálsko potvrdili už u 1029 zamestnan*cov, informovala podľa TASR v sobotu agentúra DPA. „Sme svedkami rozšírenia nákazy, aké sme doposiaľ nezaznamenali. Stále je možnosť ho lokalizovať, ale ak sa to zmení, budeme potrebovať v regióne zaviesť širší lockdown,“ vyhlásil v piatok krajinský premiér Armin Laschet. Bitúnok musel v dôsledku vypuknutia nákazy zastaviť svoju prevádzku. Všetkých nakazených, ako aj osoby, ktoré s nimi boli v kontakte, umiestnili do karantény.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...n=shp_rightbox

Povedzme, že len jeden doniesol vírus na bitúnok...a ajhľa, aké to má dopady.
Bitúnok je trochu väčší, má aj otvorené priestory oproti vlaku, kde sú cestujúci v tesnej blízkosti.
Takže čo povieš na ten scénar ?

Hejterov neriešim, sú zaslepení.
Iba posuvam, co som pocula. Udajne vacsina tychto z-cov sú cudinci z vych. bloku. Nevieme, ako kvalitne su ubytovani. Ak je to pravda, mozno sa na to pozriet aj z tohto pohladu.
Po novom viruse nie je este zdaleka, podla toho sa treba spravat.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Podľa toho, v akej dobe a akú dialku clovek ma precestovat.
Do Juhosky prvykrat spacim voznom, potom busmi, lebo Cedok. Clovek v noci cestu prespal vo vlaku aj v buse.
Do RO busom ani za svet.

Pocas tohto stavu sediet doma a dovolenkovat na Slovensku. Alebo ist jedine svojim autom. motorkou.
Divim sa, ze nikomu este nenapadlo u nas zaviest motorkove taxi.

Ja som ten Regiojet spomenula iba preto, ako sa bleskovo vypredal a cesta je lacna. A tiez chapem ludi so zdrav. problemami, ktorym more pomaha. Tym sa necudujem.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Asi preto je o ňu taký veľký záujem.
Vo vlaku človek nepociťuje cestné zápchy a nekonečné kolóny. Vlaky sú výborné. Z BA smerom na juh jedine vlakom.
Samozrejme aj iné trasy.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
vidíš, vidíš, keby si sa snažila tak máš vlastné lietadlo
Načo mi dalši džad, lem oštara s tym. ci treba, šprit, landa drahu a aspoň jedneho mechanika. Ale ty maš isto das tri eroplaňe, bo ty Palku taky bars snaživy... , zakyvam ci ked ponad nas poľeciš.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Ja som ten Regiojet spomenula iba preto, ako sa bleskovo vypredal a cesta je lacna. A tiez chapem ludi so zdrav. problemami, ktorym more pomaha. Tym sa necudujem.
...a ja som tú voľbu cestovania spomenul len a len v súvislosti s coronou...tak tu nedávaj svoje cestovateľské zážitky.



korela
Iba posuvam, co som pocula. Udajne vacsina tychto z-cov sú cudinci z vych. bloku. Nevieme, ako kvalitne su ubytovani. Ak je to pravda, mozno sa na to pozriet aj z tohto pohladu.
Po novom viruse nie je este zdaleka, podla toho sa treba spravat.
Hm...keby som mal posunúť všetko, čo som počul....ajajááááááj.

Vírus - cudzinci - kvalita ubytovania...tým chceš povedať, že sú tam súvislosti ?
No ja neviem...ale keď uhol pohľadu, tak pome na to.
Do Talianskych Álp išli lyžovať doktorkovia, šéfovia a podobne...a určite boli kvalitne ubytovaní, aj hamu papu s chlastom mali kvalitnú...a potom doniesli na Slovensko vírus...a NIE NAOPAK.
Takže ...???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
vidíš, vidíš, keby si sa snažila tak máš vlastné lietadlo
Načo mi dalši džad, lem oštara s tym. ci treba, šprit, landa drahu a aspoň jedneho mechanika. Ale ty maš isto das tri eroplaňe, bo ty Palku taky bars snaživy... , zakyvam ci ked ponad nas poľeciš.
Keď na to máš, aj mechanika treba živiť, po dedine chodím so starými autami aby nezávideli , za dedinou priletí pre mňa vrtuľník, alebo auto s vodičom. To vieš drogový biznis je tiež biznis(ako povedali o mne závistlivé výsluhové policajné papule) len ťažko sa spí keď čakám návštevu chlapcov s klopáčikom
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

Načo mi dalši džad, lem oštara s tym. ci treba, šprit, landa drahu a aspoň jedneho mechanika. Ale ty maš isto das tri eroplaňe, bo ty Palku taky bars snaživy... , zakyvam ci ked ponad nas poľeciš.
Keď éropláno.... tak potom toto....

Nato, aby to vzlietlo - stačí aj parkovisko, dlhšia záhrada, lúka.
Na pohon má často motor Rotax 125ccm na benzín. Pár kíl batožiny sa tiež dá naložiť. A pristane aj na fliačiku zeme.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="buchač"][QUOTE="korela"][QUOTE="buchač"]

...a ja som tú voľbu cestovania spomenul len a len v súvislosti s coronou...tak tu nedávaj svoje cestovateľské zážitky.

korela
.
Hm...keby som mal posunúť všetko, čo som počul....ajajááááááj.

daj! Naj sa robotiky analyzujúce internetovu komunikáciu poserú, ked sa už neposrali z arabského fora



Vírus - cudzinci - kvalita ubytovania...tým chceš povedať, že sú tam súvislosti ?
No ja neviem...ale keď uhol pohľadu, tak pome na to.
Do Talianskych Álp išli lyžovať doktorkovia, šéfovia a podobne...a určite boli kvalitne ubytovaní, aj hamu papu s chlastom mali kvalitnú...a potom doniesli na Slovensko vírus...a NIE NAOPAK.
Takže ...???
Naposledy upravil bettylou : 21.06.20 at 22:16
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... a boli ste v tom obchode ...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
pavol54
bettylou
buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
vidíš, vidíš, keby si sa snažila tak máš vlastné lietadlo
Načo mi dalši džad, lem oštara s tym. ci treba, šprit, landa drahu a aspoň jedneho mechanika. Ale ty maš isto das tri eroplaňe, bo ty Palku taky bars snaživy... , zakyvam ci ked ponad nas poľeciš.
Keď na to máš, aj mechanika treba živiť, po dedine chodím so starými autami aby nezávideli , za dedinou priletí pre mňa vrtuľník, alebo auto s vodičom. To vieš drogový biznis je tiež biznis(ako povedali o mne závistlivé výsluhové policajné papule) len ťažko sa spí keď čakám návštevu chlapcov s klopáčikom
Ty Pali, ja sa ani nečudujem, že ti nikdá rodinná "kasa" nesedí. Ty si ponahadzuješ kdejaké fiktívne výdaje ako aj teraz...Čo to ? Aj mechanika treba živiť? Mechanik sa vždy uživil sám..A vôbec, nie je potrebnejší inde? Lebo to tvoje napísané lietadlo zatiaľ nedorazilo. Môže ešte tak maximálne nejakú údržbu na tvojom vrtuľníku spraviť, keď už ho chceš silou mocou do nákladov. A potom by sme ho asi mali vrátiť amíkom na novú základňu v Poľsku, aby ho nezháňali.

Ozaj, čo ti chlpáčiky závidia,? Čím si ich tak očaril?
Naposledy upravil bettylou : 21.06.20 at 23:27
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
pavol54
bettylou
buchač
korela
Sedm vyprodaných souprav během večera. RegioJet našel s vlaky do Chorvatska zlatý důl

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika...8ac1f6b220ee8/
Najhoršia možná voľba cestovania, čo len existuje !
Prečo? Stopom je teraz o ničom a pešo... si vieš predstaviť tých dovolenkárov? To nie jak dakedy, zopár buchiet do batôžka a hybaj do sveta...
vidíš, vidíš, keby si sa snažila tak máš vlastné lietadlo
Načo mi dalši džad, lem oštara s tym. ci treba, šprit, landa drahu a aspoň jedneho mechanika. Ale ty maš isto das tri eroplaňe, bo ty Palku taky bars snaživy... , zakyvam ci ked ponad nas poľeciš.
Keď na to máš, aj mechanika treba živiť, po dedine chodím so starými autami aby nezávideli , za dedinou priletí pre mňa vrtuľník, alebo auto s vodičom. To vieš drogový biznis je tiež biznis(ako povedali o mne závistlivé výsluhové policajné papule) len ťažko sa spí keď čakám návštevu chlapcov s klopáčikom
Ty Pali, ja sa ani nečudujem, že ti nikdá rodinná "kasa" nesedí. Ty si ponahadzuješ kdejaké fiktívne výdaje ako aj teraz...Čo to ? Aj mechanika treba živiť? Mechanik sa vždy uživil sám..A vôbec, nie je potrebnejší inde? Lebo to tvoje napísané lietadlo zatiaľ nedorazilo. Môže ešte tak maximálne nejakú údržbu na tvojom vrtuľníku spraviť, keď už ho chceš silou mocou do nákladov. A potom by sme ho asi mali vrátiť amíkom na novú základňu v Poľsku, aby ho nezháňali.

Ozaj, čo ti chlpáčiky závidia,? Čím si ich tak očaril?
očaril som ich tým že som im napísal že nebudú bezplatne užívať moje polia, tak "frčia", sedia vymýšľajú vtákoviny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať