Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
buchač
No vitaj...a ty si kde bol ?
Len mi nepovedz, že si sa realizoval v krízovom štábe a radil Bláznovičovi...

Zle tipuješ...Harabína už len z princípu nie...jeho sa dá uznať ako právnika, je fakt odborník.
Ale jeho morálka je trochu na inej úrovni.
nie je žiadny mimoriadny odborník, len mal zmanipulované stádo sudcov, čo ťažili z tej " spolupráce "
tak teda čo s
tým kollárom ? ked sa už mňa pýtaš ....

ja som ho teda nevolil ani náhodou...ale ked vám, jeho voličom nevadilo, že je to mafián, kurevník a vekslák, určite vám nebude vadiť takáto drobnosť

môj názor je, že matovič by sa mal ovela jasnejšie a tvrdšie vyjadriť, že by mal kollár odstúpiť
určite by vládu neopustii..

ale matovič má , aspoň čo registrujem diplomovku podobnej kvality a pôvodu, tak bude tíško šúchať nohami

celkovo mi to ale je u prdele...táto vláda má iné úlohy...
1. Hlavne, že to neprekážalo a neprekáža predsedovi. Aj vám ostatným voličom súčasnej koalície, čo ste bojovali za slušné Slovensko, po novom krajinu.

2. O tých najpodstatnejších sa ešte nehovorí, kedy to ľuďom dôjde? Slovensku nepomôže ani desať nových textov v hymne.
odkial to máš ?
v tlači iné píšu...

Kollárova kauza sa nekončí. Koalícia je v rozpakoch, šéfa parlamentu napomína aj prezidentka
OĽaNO a SaS si pozvali Kollára na poslanecké kluby, aby im vysvetlil otázky, „ktoré zostávajú nezodpovedané“. Strana Za ľudí považuje Kollárov plagiát naďalej za problém.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

vrátila sa naša mačka, tak dostala mliečko.. sused Fredy závidí..
20200626_201441.jpg  
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Buchac. Ta sci fi konspiracia je predsa úplná blbosť. Sa nemusíš hneď uraziť. Ja tym veciam nerozumiem, ale chcem. Tak som myslela, že mi pomôžeš aspoň trochu sa v tom zorientovať. Keď vieš. Dik
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
Buchac. Ta sci fi konspiracia je predsa úplná blbosť. Sa nemusíš hneď uraziť. Ja tym veciam nerozumiem, ale chcem. Tak som myslela, že mi pomôžeš aspoň trochu sa v tom zorientovať. Keď vieš. Dik
Ser na konšpirácie...ak na ne začneš veriť, zblázniš sa.

Realita je taká, ako si popísala...a aj keď sa to niekomu zdá, že sa jedná o scifi, tak tok času postupne tento stav môže veľmi rýchlo daný stav zmeniť. Veď aj Jules Verne napísal niekoľko románov, kto boli v danej dobe nevídané...ak by to nebola beletria ale tvrdenie, tak by kľudne mohol skončiť v blázinci.
Vývoj napreduje veľmi rýchlo, počet obyvateľov planéty tiež...bežní jedinci majú problémy a bohatí bohatnú ešte viac a už od rozkoše nevedia, čo so sebou.

Snáď len ale nedôjde k situácii, keď živí budú závidieť mŕtvym.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
buchač
No vitaj...a ty si kde bol ?
Len mi nepovedz, že si sa realizoval v krízovom štábe a radil Bláznovičovi...

Zle tipuješ...Harabína už len z princípu nie...jeho sa dá uznať ako právnika, je fakt odborník.
Ale jeho morálka je trochu na inej úrovni.
nie je žiadny mimoriadny odborník, len mal zmanipulované stádo sudcov, čo ťažili z tej " spolupráce "
tak teda čo s
tým kollárom ? ked sa už mňa pýtaš ....

ja som ho teda nevolil ani náhodou...ale ked vám, jeho voličom nevadilo, že je to mafián, kurevník a vekslák, určite vám nebude vadiť takáto drobnosť

môj názor je, že matovič by sa mal ovela jasnejšie a tvrdšie vyjadriť, že by mal kollár odstúpiť
určite by vládu neopustii..

ale matovič má , aspoň čo registrujem diplomovku podobnej kvality a pôvodu, tak bude tíško šúchať nohami

celkovo mi to ale je u prdele...táto vláda má iné úlohy...
stádo sudcov sa nemanipuluje kofolou a vlašákom, zakoľko daj niečo o nich čo, ešte nevyšlo na povrch,
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Asi som niečo pokašľala. Odvčera poobedia mi úplne divne zobrazuje poradu. Hlavná stránka rozťahaná cez celú stranu do šírky, ale iné rámčeky, písmo dáke väčšie, šuťák nevidno. Ked kliknem na "moje príspevky" ukazuje príspevky iných. Do odkazov v profile sa nedostanem vôbec. Popisky iné. Skúšala som to zmeniť, ale neviem nikde nič nájsť. Môže to byť tým, že som sa zabudla odhlásiť z iného zariadenia alebo čo sa stalo?
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

niečo mi totálne blbne, mám problém pricapiť formátované reakcie aj tu. nestretol sa s tým niekto?

buchač
bettylou
Buchac. Ta sci fi konspiracia je predsa úplná blbosť. Sa nemusíš hneď uraziť. Ja tym veciam nerozumiem, ale chcem. Tak som myslela, že mi pomôžeš aspoň trochu sa v tom zorientovať. Keď vieš. Dik
Ser na konšpirácie...ak na ne začneš veriť, zblázniš sa.

U mňa nie je šanca veriť, ak je niečo plné protirečení. Ale mnohým vie skresliť pohľad.

Realita je taká, ako si popísala...a aj keď sa to niekomu zdá, že sa jedná o scifi, tak tok času postupne tento stav môže veľmi rýchlo daný stav zmeniť.
- -Preto je dôležité opisovať možnosti vedúce ku kladnému riešeniu situácie. Preto som sa pri prvých textoch pýtala, či sú v pohode, lebo postupne som ich gradovala. A teraz mi nefunguje profil, ostala z neho akási okýptená kalika, čo sa nedá používať. Neviem čo s tým robiť. Lebo Richard nikdy neodpovedal ani na normálne veci. Nejak som si nie vedomá, že som porušila niečo výrazne viac ako ostatní, ale bolo to hrubé zrno. Možno to spískal dáky iný beťár ako Richard.
Veď aj Jules Verne napísal niekoľko románov, kto boli v danej dobe nevídané...ak by to nebola beletria ale tvrdenie, tak by kľudne mohol skončiť v blázinci.

Vývoj napreduje veľmi rýchlo, počet obyvateľov planéty tiež...bežní jedinci majú problémy a bohatí bohatnú ešte viac a už od rozkoše nevedia, čo so sebou.

Snáď len ale nedôjde k situácii, keď živí budú závidieť mŕtvym.
Snáď nie.
Naposledy upravil skuš : 27.06.20 at 11:20 Dôvod: zvýr. písma
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
buchač
No vitaj...a ty si kde bol ?
Len mi nepovedz, že si sa realizoval v krízovom štábe a radil Bláznovičovi...

Zle tipuješ...Harabína už len z princípu nie...jeho sa dá uznať ako právnika, je fakt odborník.
Ale jeho morálka je trochu na inej úrovni.
nie je žiadny mimoriadny odborník, len mal zmanipulované stádo sudcov, čo ťažili z tej " spolupráce "
tak teda čo s
tým kollárom ? ked sa už mňa pýtaš ....

ja som ho teda nevolil ani náhodou...ale ked vám, jeho voličom nevadilo, že je to mafián, kurevník a vekslák, určite vám nebude vadiť takáto drobnosť

môj názor je, že matovič by sa mal ovela jasnejšie a tvrdšie vyjadriť, že by mal kollár odstúpiť
určite by vládu neopustii..

ale matovič má , aspoň čo registrujem diplomovku podobnej kvality a pôvodu, tak bude tíško šúchať nohami

celkovo mi to ale je u prdele...táto vláda má iné úlohy...
stádo sudcov sa nemanipuluje kofolou a vlašákom, zakoľko daj niečo o nich čo, ešte nevyšlo na povrch,
sudca sklenka, bývalý šofér a ochrankár harabína a kočnerová onuca 5. deň vypovedal na naka
výsluch bude pokračovať budúci týždeň
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
buchač
No vitaj...a ty si kde bol ?
Len mi nepovedz, že si sa realizoval v krízovom štábe a radil Bláznovičovi...

Zle tipuješ...Harabína už len z princípu nie...jeho sa dá uznať ako právnika, je fakt odborník.
Ale jeho morálka je trochu na inej úrovni.
nie je žiadny mimoriadny odborník, len mal zmanipulované stádo sudcov, čo ťažili z tej " spolupráce "
tak teda čo s
tým kollárom ? ked sa už mňa pýtaš ....

ja som ho teda nevolil ani náhodou...ale ked vám, jeho voličom nevadilo, že je to mafián, kurevník a vekslák, určite vám nebude vadiť takáto drobnosť

môj názor je, že matovič by sa mal ovela jasnejšie a tvrdšie vyjadriť, že by mal kollár odstúpiť
určite by vládu neopustii..

ale matovič má , aspoň čo registrujem diplomovku podobnej kvality a pôvodu, tak bude tíško šúchať nohami

celkovo mi to ale je u prdele...táto vláda má iné úlohy...
stádo sudcov sa nemanipuluje kofolou a vlašákom, zakoľko daj niečo o nich čo, ešte nevyšlo na povrch,
sudca sklenka, bývalý šofér a ochrankár harabína a kočnerová onuca 5. deň vypovedal na naka
výsluch bude pokračovať budúci týždeň
nevedel som že sklenka bol na najvyššom súde alebo v súdnej rade
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

dobre si nevedel, nebol.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ale matovič má , aspoň čo registrujem diplomovku podobnej kvality a pôvodu, tak bude tíško šúchať nohami

celkovo mi to ale je u prdele...táto vláda má iné úlohy...
Daňový systém a jeho vplyv na podnikateľské subjekty
Igor Matovič ; školiteľ Jozef Komorník
https://alis.uniba.sk:8443/lib/item?id=chamo:407181

V rokoch 1993 – 1998 absolvoval Fakultu managementu na Univerzite Komenského v Bratislave, odbor Finančný manažment.[2] Štúdium ukončil záverečnou prácou Daňový systém a jeho vplyv na podnikateľské subjekty.[4] Podľa redaktora Hospodárskych novín Tomáša Nejedlého[5] sa až takmer tretina diplomovej práce Igora Matoviča odvoláva na citácie a odkazy autorov Pavol Kárász st., Juraj Renčko a Pavol Kárász ml., ktorí v roku 1997 vydali knihu Daňový systém a jeho vplyv na podnikateľskú sféru.[6] V roku 2012 Igor Matovič ako aj jeho školiteľ Jozef Komorník (1950-2019)[7] obvinenie z možného plagiátorstva odmietli.[8]
https://sk.wikipedia.org/wiki/Igor_Matovi%C4%8D

No povedz nám...aké má táto vláda konkrétne úlohy ?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Matovič ide čistiť Slovensko od plagiátorov. Nech to nie je len na Borisa

Skontrolujeme všetky diplomovky a plagiátorom zoberieme diplomy, hrozí Igor Matovič absolventom VŠ. Keď to budú státisíce ľudí, tak státisícom. Uviedol to na sociálnej sieti.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...len-na-borisa/
nonehovor.jpg  
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
dobre si nevedel, nebol.....
takže ak ho harabín zmanipuloval, ako mohol sklenka ovplyvniť rozhodnutia súdov, kde bol Harabín ako účastník súdneho sporu. Ak máš viac informácií tak informuj o tom NAKA
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
buchač
No vitaj...a ty si kde bol ?
Len mi nepovedz, že si sa realizoval v krízovom štábe a radil Bláznovičovi...

Zle tipuješ...Harabína už len z princípu nie...jeho sa dá uznať ako právnika, je fakt odborník.
Ale jeho morálka je trochu na inej úrovni.
nie je žiadny mimoriadny odborník, len mal zmanipulované stádo sudcov, čo ťažili z tej " spolupráce "
tak teda čo s
tým kollárom ? ked sa už mňa pýtaš ....

ja som ho teda nevolil ani náhodou...ale ked vám, jeho voličom nevadilo, že je to mafián, kurevník a vekslák, určite vám nebude vadiť takáto drobnosť

môj názor je, že matovič by sa mal ovela jasnejšie a tvrdšie vyjadriť, že by mal kollár odstúpiť
určite by vládu neopustii..

ale matovič má , aspoň čo registrujem diplomovku podobnej kvality a pôvodu, tak bude tíško šúchať nohami

celkovo mi to ale je u prdele...táto vláda má iné úlohy...
Zlé poradie. správne má byť vekslák, mafián kurevník. Aj my sme vyrastali v chudobe ale nikomu som sa nesťažoval koľko som mal košieľ a v deravých topánkach som nechodil to som radšej išiel poctivo brigádničiť (v sobotu ako školák noviny roznášať) Veksl bol v danej dobe nelegálny len VB zakrývali oči, lebo papaláši boli prví kto mali na to aby si zamieňali koruny. (pumpári od zlatej podkovy)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jasne, stručne. 1 min 30 s.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

:-))
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Olinka babka, si sa nepochválila..
20200610_144150.jpg  
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Matovič dal úlohu Gröhlingovi a Kolíkovej: Pripravte zákon na odoberanie titulov
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ranie-titulov/

Srandista...
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Matovič dal úlohu Gröhlingovi a Kolíkovej: Pripravte zákon na odoberanie titulov
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ranie-titulov/

Srandista...
Nie je im čo závidieť, ak si chcú udržať fleky.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Nie je im čo závidieť, ak si chcú udržať fleky.
Citujem :

" Na Slovensku sa rozdali státisíce titulov so sfalšovanými prácami, tvrdí Matovič. Považuje za dôležité, aby sa preverovanie týkalo aj novinárov, lebo pôsobia vo verejnom priestore. Rozsah, čo by sa kontrolovalo a akého časového obdobia by sa to týkalo, však necháva na Gröhlingovi a Kolíkovej. „Keď chceme trestať, tak zoberme tituly všetkým, ktorí si ich nezaslúžili,“ dodal Matovič.

Borisa Kollára z koalície Matovič pre diplomovku „nevyhodí“, pretože podľa neho mafia číha na príležitosť a mohla by si potom kúpiť niekoľko poslancov v parlamente. Ani poslanci OĽaNO odstúpenie Kollára nežiadajú. "
----------------------------
V rokoch 1993 – 1998 absolvoval Fakultu managementu na Univerzite Komenského v Bratislave, odbor Finančný manažment.[2] Štúdium ukončil záverečnou prácou Daňový systém a jeho vplyv na podnikateľské subjekty.[4] Podľa redaktora Hospodárskych novín Tomáša Nejedlého[5] sa až takmer tretina diplomovej práce Igora Matoviča odvoláva na citácie a odkazy autorov Pavol Kárász st., Juraj Renčko a Pavol Kárász ml., ktorí v roku 1997 vydali knihu Daňový systém a jeho vplyv na podnikateľskú sféru.[6] V roku 2012 Igor Matovič ako aj jeho školiteľ Jozef Komorník (1950-2019)[7] obvinenie z možného plagiátorstva odmietli.[8]
------------------------------
Včul otázky :

- budú preverovať aj Bláznovičovu diplomovku ?
- bude sa (prípadné) odňatie titulu týkať aj jeho ?
- do koľkých rokov spätne by sa malo ísť s preverovaním ?
- atď
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať